• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Tak si mám půlku ampulky dopíchnout,asi to budu muset zvládnout sama.Manža je v práci.
2. lis 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci sama do pr..e? Tak to držím palce!!!!
2. lis 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak to taky držím paluchy, páč nevím jak bych to sama dala do pudelky, ale když musíš tak musíš :grinning: :slight_smile: , pevnou ruku přeju
2. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mě říkali, že když píchám sama, tak do stehna. Když manža, tak do zadku. Tak nechceš si to radši píchnout do stehna? :confused: no a hned nám napiš, jak se jim daří bobečkům

Gucci, ahoj, moc tě vítám, už jsem na Tebe myslela a říkala si, jestli se za námi ještě stavíš... :slight_smile: jak se máš?

ty jo Milu to to letí, ty už budeš brzy vědět pohlaví, to je úžo...

Wrtul, neboj, nemysli na to. Obleč se pořádně a vař si čajíčky a říkej si, že je důležitý být zdravá kvůli mimískům. Uvidíš, v kombinaci s tím, co už máš za léky to určitě zvládneš!

kapr a kdy jdeš na ten utz?

holky já ve středu, ale už jsem trochu nervozní, snad bude vše ok! Utěšuju se tím, že je mi zle od žaludku pořád, takže je určo vše ok!
2. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééééé Evi ty jsi těhu? no to je super, mooc gratuluju :dizzy_face:
2. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža jel od zubaře,tak se tu zastavil a píchnul to. Taky nevím,jak bych to píchala. Ale jedna holčina se ptala po punkci,jestli může sama píchat do stehna. A sestra říkala,že sice to jde,ale prý to tam strašně bolí.

Evik to bude v pořádku určitě,proč by to mělo být jinak.
2. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta druhá injekce vůbec nebolela.
2. lis 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo gucci, díky. a neuvěříš tomu, ale povedlo se přirozeně...jak jsem byla trochu před ketem, který nám nakonec nevyšel, nastimulovaná a donutila manžílka ke snažilkování. :grinning: no a když jsem čekala mrchu před druhým ivf, tak nedošla :slight_smile:

díky lucíku, já vím, že bude, jen jak trochu přemýšlím...ale už ty myšlenky zaháním. :slight_smile:
2. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak píše kapřík,jenom pozitivně. :wink: :wink: :wink:
2. lis 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,
o víkendu jsem vás jsem jenom dočítala, byla jsem unavená jak pes...opět fotbal a hokej

Dnes jsem s Ríšánkem doma, má asi chřipku, včera večer měl 38 horečku, je zasoplený a chrchlá jak tuberák,,,hledíme na Jetix a pijeme čajík

Jinak chlapečci kopají jak o závod a snad mám na žebrech i modřiny , nejlépe je jim, když já si seknu či lehnu k TV večer a kolem 22:00 hodiny začnou, že moje břicho už nepřipomíná břicho, ale nějakou směsku čehosi, vypadám jak vetřelec .
16.listopadu jsem objednaná na poslední velký ultrazvuk, tak už se těším na hochy a počítám s tím, že se budou na ultrazvuku usmívat a mávat do kamery

Gucci: toto letí, za chvilinku budeš mít malou v náručí, už se těšíš,co? :wink:

Lucif: na Tebe moc myslím holka at to zítra dopadne na jedničku...a to dopadne, to si piš :slight_smile:

Wrtulko: a ty se neboj a píchej..,uteče to jak voda a mimísky budeš mít v bříšku :wink:

Milus: ten UTZ je super...a necháš si udělat 3D fotky?
2. lis 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!!!
teda Gucci, to je super, ty fakt už budeš za chvíli chovat, teda,ale šetři se..
Luci, to je náhodou skvělé, že chtějí čekat až do úterka, je pak větší šance a vyberou ty nej, teprve teď se zapojuje genetika tatíka...
Wrtulko, opatrně, radši fakt běž na PN a budeš mít klid a hotovka, v práci za ten týden nic nenahoníš a takto bude spíš jistota, že to vyležíš, teď je toho kolem děsně moc, já jsem opatrná, pořád doma a podívej, už jsem si to taky odležela, konečně jsem na tom líp ,ale vyrazil se mi opar, teda hned dva vedle sebe :frowning2:
Kapříku, to je super, jen tak dál..a Evule, neboj, jak je tii zle, je tam mimiholčička...
Jo guči a když se divíš, že je Evule těhule, víš i , že je Kapřík přirozená těhule??? :wink:
Irmy, tak opatrně, aby jsi to s mimískama nechytla, jako já od manži...no miminka jsou asi sovy, ten můj začíná taky v deset, jedenáct a umí řádit až do půlnoci, i dýl..,ale je to krásný pocit, jak se vrní a já tím pádem vím, že žije...
2. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Irmi a rudy snad bude všechno v pohodě,za chvíli si budu volat. NO minule už se to vyselektovalo. Bylo to přesně takhle punkce ve čtvrtek,akorát transfer byl v pondělí. Tak teď bude o den déle.
Ale teď jsem se obrnila,nesmím brečet a myslet jen pozitivně. Mamka umírá na rakovinu,zatím je doma,ale přijde mi to den ode dne horší. Včera jí dovezli z hospicu polohovací postel. Ve středu máme schůzku s paní z hospicu a chceme se domluvit,aby se na ni přišla občas podívat sestra. Protože její obvodačka ochotná není tam jezdit.
2. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale snažím se na mrňouse myslet a nenechat se tím moc rozhodit,i když to tak uplně nejde.
Dneska mám vymyšlenou činnost. A pak se půjdu ve vycházkách za majmkou podívat. Musíme se domluvit,aby tam nebyla pořád sama.
2. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach luciku, to je mi moc líto...teď mysli na mimísky, zítra je budeš mít u sebe a pak už můžeš být s mamkou a starat se o ní a zpříjemnit jí ty chvíle bolesti...s mimískama Ti to půjde určo líp! Uvidíš. A mamce to určitě taky udělá radost! Takže pozitivně broučku, i když vím, že v Tvé situaci je to moc těžké. O to silnější musíš být!
Už jsi volala? :wink:
2. lis 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to je děsné, to je mi moc líto, musí to být mooc těžké,ale třeba jak budeš těhule, tak to mamku trošku líp pozitivně naladí a třeba... víš, zkus neztrácet naději ani u mámy ani u embryjek, držím moooc palce!!!
2. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rudíku, máš pravdu, musíme se šetřit, já teď taky nikam nechodím, abych radši nic nechytila...ty mě pořád tipuješ na holčičku, ale třeba naše mamka si myslí, že to bude kluk! :slight_smile:

takže wrtul, možná radši opravdu zůstaň doma, ať máš klid!

irmi, tak to vypadá na pěkný ďáblíky, ale já Ti říkala, že budeš mít za chvíli doma celý fotbalový mužstvo, co chvíli neposedí! :slight_smile:
2. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě to jedno mimčo kope, jak o závod a druhém ani nevím, už jsem včera měla obavy jestli žije a pak se trochu ozvala, máte to taky tak, že jedno je divoch a jedno kliďas? A jinak mě přes den pohyby minimálně, ale v noci od 21hod a ráno tak od 2hod to je ródeo, ale vždy jen ten jeden a ten druhý si jen tak kopne, aby se neřeklo.
2. lis 2009 v 10:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste zlatíčka a mám slzy na krajíčku. Mamky mi je moc líto,že se musí takhle trápit,jí samotnou to štve. Ale teď sem nějaká umrtvená a nemužu kvůli tomu ani brečet. Jsou to takový vlny nálad,jednou to člověk zvládá,jindy ne. Ono nám nic jiného nezbyde.

Jinak super zpráva a jsem kvůli tomu štastná.
Máme 4 kompaktované moruly, 1ks desetibuň a 2 osmibuň. A vyvíjejí se všechny dobře. Takže bezvadný. Zítra v devět ET. Už to ví i manža a strašně se těší. Jen at to vyjde at můžu udělat mamce radost.

Evi děkuji,ještě že vás mám. Mám z embryjek radost. Bojují. :slight_smile:

Rudy snažíme se neztrácet naději,ale u mamky už je to jistá věc,i ten doktor mi to dneska řekl,rakovinu vyléčit nemůžou ,můžou jí jen pomáhat od bolesti a zmírňovat účinky nemoci. Bude to prý horší. Rakovinu má od 38 a teď jí je 46. Ale nejsme schopni to zvrátit,takže se s tím musíme nějak smířit. :frowning2:
2. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ted sedím u PC, tak se to klukům nelíbí, protže mám skrčené břicho a utlačuji jich, takže to jsou rány jako z děla :wink: ...chudátka, nemají tam asi místo.....já ani nevím, který kope a který ne, mám v tom už guláš....hlavičky mají dole u sebe a nožkama mně mrskají pod žebra, takže at je to jeden nebo druhý..míří furt stejně :grinning:

Lucif: a jak to maminka snáší? Je po chemo? Kamoš má přítelkyni a ta má také rakovinu a drží se holka jedna stetečná, ale už byla asi na 9.ti cyklech ozáření a zanedlouho se to zase vrátilo...prostě jich všechny obdivuji
2. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzy ty děti si umí vybrat viď. Ale hlavně,že víš,že tam jsou. To by snad bez toho ani nešlo. To bys byla zase nervozní,že se neozývají. Tak i když je to nepříjemné asi je to tak lepší. :grinning:
2. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy hlavně že kluci o sobě dávají vědět,jinak bys nevěděla,že tam jsou. :grinning:

Irmy s mamkouje to těžší,rakovinu má od 38 a poslední dva roky jezdí jenom na chemu,třeba každý týden, už je to poslední stadium,před dvěma měsíci ji přestali léčit,nemělo to účinek,rakovina vyhrála. A už to bude jenom horší.
Je to fakt hodně špatný. Ale nechci vám to tu popisovat. je to smutné a my tu musíme být pozitivní.
Obdivuji lidi,kteří pracují v hospicech a ústavek,kreří pracují s těmito lidmi. Musí to být těžké na psychiku.
2. lis 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo Irmy, jak sedím a ještě se uvolním, tak kope, protože ho stalčím..taky nevím, jak Zuzi poznáš, které zrovna kope? ono u dvojčat je často jedno dominantní..
Luci to jsou skvělé zprávičky!!!, tak to se asi taky připravuj na dvojčátka a na mrazáček to tak yvypadá....SUper!!!! no mamina i vy jste bojovníci, je to těžké,tetě dávali půl roku života a žila i přes komplikace a cevní příhody ještě 22let!!! bojovnice...
2. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,já jsem taky spokojená,bojovníci se snaží. :wink: A na zítra se už tším,jen at to vyjde. A třeba do mrazáčku.
Teta byla ohromný bojovník. ALe u mamky je to,že už fakt jen leží. Ale díky bohu dneska existují superléky,které pomohou od bolesti a potíží.
2. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, fotky budou i DVD je to v ceně :slight_smile:

Jinak nestíhám, nesvačím....

Holky já se taky těším až úplně ty pohyby ucítím, zatím spíš jen cítím tak nějak jako bolest břicha, včera večer byla dost ostrá, zítra jdu do poradny tak se na to musím zeptat, ale fakt nevím co mi tam ty bobísci vyváděj, páč se docela šetřim, nic moc doma nedělám, ani žehlit jsem nestihla a oni mě večer nenechali spát :frowning2:, no holt si prý asi musím zvykat.

Lucí, to je mi líto s mamčou, snad moc netrpí, :frowning2: ale jak píšou holky, teďky, ikdyž vím, že to nejde, se soustřeď na mimísky, a uvidíš bude líp :wink:

Lucí, tak to je hezká zprávička, takže na zítra držím pěsti a určo to vyjde, jsou to krásný bobulky, a určitě se jim bude u tebe líbit a vydrží tam až do porodu :slight_smile:
2. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUci to je mi líto to s tvojí maminkou..
Ale je super že máš krásný super šikovný bojovníčky!Vsadím se že budou dva do bříška a dva na zmražení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda ženy, to je neuvěřitelný s Kapříkem a Evikem, mám fakt obrovskou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zázraky se prostě dějí
2. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu lepší,než kdybys je neměla. Tak na to mysli a i když je to určitě strašně nepříjemné,dávají ti najevo,že tam jsou a jsou čilí. :wink:
Wrtul já už se na zítra strašně těším i manža. Moc jim věřím a kdyby zbylo alespoň na jeden Ket,tak super. Ale určitě nebude potřeba. A ty na tom budeš určitě taky lépe. Dr.určitě vychytá nedostatky z minule a bude to v pohodě. Brzo budeme mít u niku TT a už to tam bude přibývat. :wink:
2. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Luci, viděla bych to přesně jak píše wrtul! Zítra musíš být moc pozitivní a těšit se z nich, aby se hnedka zavrtali bobci jedni. No a navíc prostě do Vánoc jsou všechny žirafy těhule, tak jsme si to naplánovaly a tak to bude!!!! :slight_smile: Takže zítra v 9h ráno na Tebe budeme moc myslet!

no jo gucci, je to neuvěřitelný, což? my se ale celé léto podstivě alternativně léčili, takže něco z toho určo zabralo. Navíc můj muž říká, že podle pravidel pravděpodobnosti došlo holt už i na nás :slight_smile: jak se chystáš Ty? A kdy nám prozdradíš guccincino jméno?:wink:
2. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: no je to paráda fakt :dizzy_face:
já se tak chystám nechystám...zatím mě zaměstnává zabydlování bytu, takže na malou ted nemám moc čas, ale máme už doma kočár, přebalovák, postýlku a nějaké oblečení a zbývají už jen blbosti a rodit se chystám až za dva měsíce, tak snad to všechno stihnu....jméno se dovíte hned po porodu :grinning:
2. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, jak se malá gučiová bude jmenovat???no nechci tě nějak honit, ale být tebou, tak se taky pomalu a lehce sbalím, už toho času moc není...,ale zase ono se to dá všechno koupit a sehnat za jeden den ne? a co ti chybí pro malou?
Jo holky, to je jasné, těhule budeme na vánoce všechny, gučka už možná i mamina :grinning:
2. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek