• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No ještě dneska musím zařídím pokojíček a pozitivně se naladím. Jdu si zapálit svíčků a než vyrazím ven,tak se zrelaxovat. Jooo,to budou letos krásné vánoce. No snad nejhezčí,co jsem zažíla,když to dopadne. A jestli na mě budete všechny zítra myslet,tak to bude krásný, to ti bobani určitě musí vycítit a dát si na tom zavrtávání záležet. :grinning:
A ta vaše lečitelka nebo léčitel je z Prahy,tam bychom to měli daleko,manža bych chtěl zkusit různé alternativy. Ale já zapomněla,my to už nebudeme potřebovat. :wink:
2. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to je super zprávička :dizzy_face: Vidíš to:slight_smile:
Tak ještě Wrtul a jsme tam.
A ještě Chrobi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak Gucci jojo, s Evikem jsme zaalternovali :wink: Tak te´d už jen ať tam máme 13tt a to nejhorší bude za náma :slight_smile:
Evi na UTZ jdu ve čtvrtek. Tak jsem zvědavá, co tam uvidí. Určo je tam kde má být. To cítím, ale snad bude i dostatečně veliký :wink: a silné HCG. Ten poslední test když zaschnul, tak mi přijde stejný jako ty předchozí. Mno uvidíme. Ale mám objednané, že to bude OK :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, no jasně, vy ho už potřebovat nebudute :slight_smile:, neb zítra je to jasný :grinning:

Lucí, máš recht, je fakt, že takhle o těch prckách v bříšku vím, že tam jsou, ale večer jsem si fakt říkala co se děje. Dneska je půjdu zase vykoupat do bazénu, tak jsem zvědavá jestli zase chytnu křeč nebo ne :frowning2: a když jo, tak už na to prdím, neb to je mi pak to plavání k ničemu. :sweat_smile:

Gucci, no já bych asi tašku už být tebou připravenou měla, nikdy nevíš, rodit můžeš třeba za půl hodiny :fearful:
2. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se chtěla kouknout na kapříkovi testíky a vyhodilo mě to z koňa :angry: :rolling_eyes: :grinning: , tak to asi nechám na večer na doma
2. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
testíky jsou jasnačka, krásné D1 :grinning:
2. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu máš pravdu,člověk je nezkušený a má strach jestli se něco neděje a jestli je to dobře. Když se nic neděje,tak má člověk strach a když se děje,tak taky. No my z toho strachu už asi nevyjdeme. :wink:
Určitě zajdi do bazénu,já tam bohužel nemůžu,trpím na záněty. A když to nepůjde tak to nepůjde.když se Nebudeš přetěžovat a budeš poslouchat své tělo tak to bude v pohodě.

Kapříku testíky krásný. :grinning:

Dneska mi ten kůň taky blbne.
2. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chuchůůů juchuchůůů

Kapr téda to jsou čárky :slight_smile: takže musíme vydržet až do čtvrtku? téda.....

Luci krásně se vám dělí zítra máš blastocysty do bříška :slight_smile:)
2. lis 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji za uklidnění :dizzy_face:
vy jste taky všechny šikovné :dizzy_face:
mě zatím kůň neblbne.
2. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já si tašku připravit samo můžu, ale zatím bych tam měla akorát župan a pyžamo :grinning:
chybí mi takové blbosti jako kojo podprdy, vložky, kalhotky do porodky, teploměr, látkové pleny a takové kraviny, jinak už vesměs všechno máme
2. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chrobi,na zítra se těším.
Teď jste s wrtulkou na řadě :grinning: koukalajsem do tabulky a dělí seopravdu předpisově.
no gucci tak to bud :slight_smile: eš muset dohnat.
2. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak já na vás kouknu večer. Mě za chvíli začínají vycházky,tak půjdu za mamkou. Potřebuju něco pokoupit a udělat ještě jedny klíče,pro bábi. Pak pojedu s manžou za bábi,abych jí vysvqtlila co a jak.

Zatím pa kočky. A pozitivně joooo. Pravou Štěpánku pravou. :grinning: to budu muset zítra praktikovat. :grinning:
2. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci páááá
a Chrobi, kdy ty budeš vědět jak se věci mají? :wink:
2. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif jasně máš šikulky :slight_smile:))

kapr já mám času dost :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi neboj, taky ti to uteče...
2. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudísku popravdě to moc neřeším ... mám svoje za sebou a není třeba se do něčeho dalšího hnát takže do konce roku vím, že se dít nic nebude :slight_smile:
2. lis 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale bude,do vánoc jsme všechny těhu. :wink:
2. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan, vidíš, jak skvěle dopadl volný průběh u kapříka a evulky... :slight_smile:
2. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas s rudou, chrobí :slight_smile: nech tomu volný průběh, nikam se nežeň a užívej si manžílka :wink:

ty jo gucci, jak to píšeš, tak si říkám, že ten příchod mimíse znamená koupi tolika nových věcí..... :grinning: ale už se na to těším...mě teda holky bolí prsa jako blázen, ani nemůžu ležet na břiše!

rudíku a co Ty? rýma už je pryč?
2. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kůň mi taky blbne...
2. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo evi, ty mě bolí už 14 dní :slight_smile:))))))
ty jo evi, tobě se to už pěkně blíží k 12tt.
Já jsem teď zase počítala, jakže se ty týdny počítají. Mě všude vychází 4tt a nevím, kdy se to lomí. :slight_smile:
Připadám si jako blázen.
2. lis 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kapříku, už abych tam byla:slight_smile:
hele, kapříku, já to taky nevím přesně, ale myslím, že se to láme vždy v den, kdy jsi dostala ms. já dostala v sobotu, takže každou sobotu začínám jako další tt. Alespoň si to tak myslím. Nicméně správně bych asi měla být 7+2tt, ale uvidíme, co řekne dr podle toho utz. :slight_smile:
2. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a z toho jsem právě jelen, protože kdybych to počítala takhle, to bych zítra začínala 6tt.
poslední ms jsem měla 29.9. a to bylo úterý. :unamused:
2. lis 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je správně...protože já měla poslední ms 12.9. a píše mi to 8tt, takže ty jsi o cca dva týdny za mnou...ono se to těhotenství počítá od poslední ms. a tuším, že stáří plodu je něco jiného než tt, ale to zjistí asi až dr. s tímhle by nám mohly poradit holky zkušený těhule...rudíku, jak to je? :wink:
a už si to tam k nicku napiš, ať to hezky září!!!
2. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo kapr, je to tak, lomí se to v den poslední MS, já jsem měla poslední MS v neděli, tak začínám v pondělí vždy nový týden..a letí to... mě prsa nikdy extra nebolely, jeden den mi i teklo mlezivo a už zase nic a evi, je to docela dobré, sem tam kapesník a mám dva opary, asi místo horečky, nikdy jsem na to netrpěla,ale v těhu je všechno jinak..,ale už je mi fajn, sem se rozespala, myslím, sem i chvilku vytuhla a přišel mě vzbudit psék, co teda jako, že by jsme měli jít na prochajdu, mě se táááák nechtělo, ani na dvůr,ale ukecala sjem se a byla jsem na docela dlouuuuohé procházce a udělao to dobře i mě a určo i Rudlovi :slight_smile:
2. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak díky za rady.
Takže jsem 4tt nebo zítra 6tt?
Ty Evi k Nicku si to zatím psát nebudu. Až po ultrazvuku. A nejraději bych až po výsledcích HCG.
2. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, to bude hned...jsem doma, nic moc nedělám a stejně to letí...děsně
2. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je to fuk, hlavně ať je vše tak jak má být a tak jak mám objednáno :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Holkiii pádím domů.
Držte se
2. lis 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr podle mě, ti zítra začíná 6 tt! :wink: tak jo, souhlas, napiš to tam až po utz a dalších výsledcích. já taky radši čekala...

rudíku, vycházka dobrá, já se dnes nevykopala, "itíkovi" dneska moc nechutnalo a mně z toho bylo blivníčko...
rudí, pobolívalo tě taky občas břicho jako na ms? já sice beru ten utrouš, ale obča to někde zabolí...
2. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak s tím počítáním moc neporadím, neb to taky moc nechápu, prostě jsem to sem zadala a nějak mi to vypočítalo a pak jsem se řídila dle toho co mi řekl dr. při UTZ a ono mi to i tak nějak vychází jak to mám i v tom metříku v albu :slight_smile:
2. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek