• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahoj holky,jdu vás ještě pozdravit a popřát hezký večer.
Zítra na mě myslete,já se sem dostanu asi až večer. Ráno musíme vyřídit ješt věci kolem mamky a jak se vrátíme,tak půjdu vystřídat babičku v hlídání mamky. Ale večer sem mrknu.
Mějte se krásně,moc se na zítra těším. A pak se budu snažit šetřit a nic netahat.
papa
2. lis 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evuli, ze začátku mě bolelo břicho děsně a taky jsem I. trim. špinila i přes Utroš/crinone/, to byly nervy..ale vidíš, pohoda, pak se to zmírní,ale břicho prostě občas bolí, jak se vše natahuje a zvětšuje, teď už spíš zlobí třísla a kyčle, jak se rozvolňuji... neboj, to je normálka :slight_smile:
Lucíku, tak tfuj tfuj tfuj...držím palce a zítra už tu budeš jako těhule!!!! a pak nějakých 10 dnů a bude to potvrzeno, ať krásně vyberou hodné dětičky a ty nezapomeň, že od zítra jsi těhule, tak se podle toho chovej mamino!!!!a krásné sny!!!všem
2. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku mooooc děkuji. Budu na to před spaním myslet a snad sebudou zdát jen ty nejhezčí sny.
2. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak tak, Rudýsek má pravdu, zítra vykroč pravou a je to jafný :grinning:

My se právě vrátili z bazénu a dneska super, žádná křeč, prostě pohoda jazz :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak si tu vyřídím nějaké restíky a jdeme chrupkat.

Dobrou žirafky
2. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přeju dobré ránko Žirafky..
Luci tfuj tfuj na dnešní transfer!!!!

Jinak já dneska vůůůbec nemám hezké ráno..
Jsem 25DC a mám za sebou 2 injekce a ráno jsem zjistila že krvácím.. nebo teda špiním.. každopádně mě bolí břicho jako na ms.. a ta by měla přijít až v pondělí nebo tak..
Takže jsem ještě rozespalá vynervovaná volala do Heliosu..
Naštěstí tam mají fungující službu 24 h denně..
Tam chtěli abych dneska přijela na krev.. což nejde.. mají ji od 7do 7:30 to bych se tam musela teleportovat.
Tak budu volat ještě v 7:30 doktorovi co dál. Ale asi tam zítra budu muset. Moooooooooooc se bojím že mi zastaví stimulaci že je něco blbě...
Ale paní mě na té lince ubespečovala že ne.. nicméně je to blbě..
a to je mi dneska líp.. po tom včerejšku jak mě bolela hlava a ú nava a všechno :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
3. lis 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Lucí, hodně štěstíčka na dnešek :wink:

Wrtul, určitě to bude v pohodě, holt si tělo usmyslelo, že bude menstruovat o pár dní dřív a nebo je to jen takové špinění ze stesu, uvidíš, že to bude dobrý :wink:
3. lis 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem volala ještě jednou do Heliosu..
mám počkat jeslti se mi ms rozjede a druhý den jet na krev..
ach jo takže teď budu sedět a čekat jeslti se mi to rozjede nebo ne a jeslti do toho Brna mám jet nebo nemám..
ale prý se nemám znepokojovat je to prý normální :confused: :rolling_eyes:
3. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak vidíš Wrtul, bude to dobrý, uvidíš. Ikdyž já bych asi taky plašila, tak hlavu vzhůru, bude to dobrý :wink:

Já jdu dneska do poradny, tak jsem zvědavá co se tam všechno dozvím nového, hlavně jsem zvědavá na ty výsledky triplů, sestra mi sice do telefonu řekla, že jsou negativní, tak jsem ještě zvědavá na vyjádření mudra.
3. lis 2009 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pak napiš jak jste dopadli a co jsou prcci zač jeslti už jste poznali :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulí, to může být i z toho nachlazení a únavy. Já někdy taky špinila, když jsem byla nastydlá. A ty navíc bereš hormony, který v tvym těle vyvolávají určitý reakce, takže se tím neznepokojuj. Zvlášť poté, co Ti to řekli i v Heliosu. Musíš být klidná, jinak svemu tělu nepomůžeš, aby fungovalo tak, jak potřebuješ! :wink: Vím, že se to líp říká než dělá, ale zkus to, uvidíš. Blbý je, že musíš měnit program a jet tam jindy než jsi měla naplánováno, ale na druhou stranu, pokud to tak má být, tak to tak má být! Třeba k tobě mimísci chtějí dřív :slight_smile:
3. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rudíku, díky. já si to trochu myslela, jen že včera to bylo víc než jindy.... :confused:

myslím na lucíka.... :grinning:

a milu, ty nám hned pak napiš, jaký bobci jsou :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi díky moc..
no myslím že dřív jak příští týden stimulaci nezačnu..
ale ten program je docela prekérka..sem zvědavá jak budu šéfovi vysvětlovat že nevím jeslti příjdu do práce zítra nebo pozítří nebo v pátek.. :grinning: :frowning2: bude čumět jak péro z gauče.. mu nemůžu říct že čekám jeslti se mi rozjede krvácení nebo ne že..
jinak jako jo může to být z toho nachlazení ale dneska se cítím dobře takže si myslím že tělo to vybojovalo :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře wrtul, já na Tebe včera večer moc myslela, abys byla brzy zdravá! :slight_smile:
já vím, že je to blbý, ale normálně se na šéfa vyprdni, tohle je pro Tebe o moc důležitější než práce. I když vím, že peníze jsou třeba. Čumět jak péro z gauče může, ty se tomu v duchu jen usměj a oznam mu, že se plány mění a že prostě už zítra/pozítří nepřijdeš do práce.že se tělo chová jinak než jste předpokládali a že tomu neporučíš. No a co Ti na to bude moct říct? nic...max. bude hudrat, ale ty se v klidu otočíš a odejdeš středem, protože na to máš právo! :wink: Takže se tím netrap. Teď jsou pro Tebe důležitý jiný věci, ne on nebo práce! :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi moc díky za radu:slight_smile:
no já myslím že to byla brutální únava a taky že jsem se trochu nachladila ale včera jsem dala asi 6 čajů a dva paraleny.. no ty paraleny by za to taky mohly moct ne?
jo a taky jsem zapomněla si vzít jednu proveru.. včera večer ale nejsem si tím jistá..
takže jako ono to tělo k tomu asi můžue mít důvod..
Nicméně fakt díky za radu já mu to takhle nějak zavolám.. jen přemýšlím kdy jeslti hned a nebo jeslti mám čekat a pokud čekat tak na co že?
no nic.. já už chci být doma tohle je fkat šílený :pensive:
3. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím wrtul, tak počkej, zatím mu stejně nemáš co říct. zavolej mu, až budeš vědět co a jak a pak mu to řekni neochvějným hlasem :slight_smile:
no ty paraleny by za to taky určo mohly....jsem ráda, že už to takhle bereš. :wink:
a neboj za chvíli už budeš v klídku doma a budeš si ubrouskovat! :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi ale já nevím kdy a jeslti se mi to rozjede..
zatím špiním je to spíš a intimku než na cokoliv..
jo a tohle se mi stávalo dřív že když jsem byla nachlazená tak mi ms chodila dřív..
a když se to všechno posčítá..
já se jen děsím aby ta stimulace šla.. nevím něcoak co se mnou budou dělat když mám za sebou 2 injekce.. jenom..a na letáku píšou že utlumovacích musí být 10-14 aby se k tomu daly dát ty stimulační.. do tý doby nejsou hormny dost utlumený..
no jsem z toho slušnej magor ááááááááááá
3. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemysli na to, když Ti řekli, že se to děje, tak s tím mají určo zkušenost...neboj, ono to nějak půjde. hlavně tomu věř! :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi všichni mě uklidňovali tak snad to dobře dopadne..
jen abych tělu nějak neublížila..
no radši jsem si ještě uvařila bylinkovej čaj proti chřipce.. přece jen má se to přeléčit..
3. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně vař si čajíky na nachlazení ať máš jistotu, že je vše ok co nejdřív. A neznepokojuj se, protože to je fakt to nejhorší, jo? :slight_smile:
3. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi mě se úplně klepou ruce..
ale ráno mě k tomu i bolelo břicho teď už nebolí tak snad se to špinění uklidňuje..což by znamenalo že bych do Brna jela až v pátek...to určitě...
neznepokojovat se snažím.. ale ráno když jsem rozespalá viděla tu krev na záchodě tak jsem byla úplně vyřízená sem si říkala ted mi stopnou stimulaci a co dál? :confounded: :frowning2: :frowning2: :frowning2: budeme zase 3 měsíce čekat? nebo by mi po 3injekcích řekli že příští měsíc znovu?no ještě že se takhle nikdo netváří :pensive:
3. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, ráno jsi to měla nejspíš i z nervíků, bude to dobrý, když to řekly v Heliosu, tak určo vědí co a jak :wink: Všichni 3 ti držíme paluchy :grinning:
3. lis 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško moc děkuju :slight_smile:jo mrňátka taky moc děkuju
a kdy jdete na tu kontrolu?
3. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
až po obědě :wink:
3. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko :slight_smile: bude to dobré. nenervuj se.!!! Tím to zhoršuješ :wink:
Opravdu si řekni:" všechno je v pořádku a tak jak má být a jsem zcela zdravá". :dizzy_face: :dizzy_face: poděkuj a pak to vypusť z hlavy.
Vím, že je to těžké, ale bude to fungovat. Uvidíš. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
.....a podívej kolik z nás posiluje i tvé přání :wink: to klapne.
3. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku :wink: děkuju budu se snažit se uklidnit :wink: :dizzy_face:
a moc děkuju za podporu holky..
ještě se zeptám nepíchal někdo Decapeptyl? mám přepřipravené injekce což je super..
ale problém je že vždycky se mi tam udělá malá vzduchová bublinka.. a tu si nechci píchat do břicha takže mi v injekci vždycky trošičku zbyde..
3. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím jitu, já bych taky byla vyklepaná, ale když Ti řekli, že se to může stát, tak to tak ber a už se tím netrap. Uvidíš, zda se mrcha vůbec rozjede, třeba to bylo jenom takové jednodenní špinění... :wink:
3. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
já myslím že vyklepanej by tu byl asi každej..
no radši bych špinila abych mohla jet do toho Brna v pátek aby se na mě podívali
kdyby to přestalo tak bych si připadala jako plašanka :grinning: :grinning:
ale rozjíždět by se mi to hned neuselo..bych se cítila líp kdyby se mi to rozjelo až koncem týdne bylo by to takový "přirozenější"
3. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, bublinka je normální. Do bříška si jí píchnout můžeš. V Clexanu je to samé. On ten vzduch dotlačí dávku. (když se na to budeš dívat) a pak zústane v injekci.
A speciálně jsem se na to ptala doktorů a říkali, že i kdyby se bublinka dostala do tukové tkáně, tak to ničemu neublíží :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, tak Lucíkovi přeji dnes krásné otěhotnění!!!!
Evuli, ty nemáš zač děkovat..
Wrtulko neboj, jak to popisuješ, bude to v pohodě, tělo zažívá změny a do toho nachlazení..nic to nebude, vím, člověk plaší a tělu neporučí, jak jsi ve stresíku, jak to dopadne a je nějaký plán a tělo si jede po svém...je to na nervy,alee neboj, to fakt bude dobré a vidíš i v těhu se dá špinit bez obtíží i když by se nemělo..vše dobře dopadne a ty buď co nejvíc v klidu-....
Decapeptyl jsem nepíchala, ale to je normální, že je v injekcích trošku vzduchu, neodstřikuj ji pryč, mohlo by se stát, že se ustříkne i hormon a to by nebylo nejlepší řešení, podívej, jak tu injekci picháš, stejně ta bublina vyjede nahoru a pak zůstane ve stříkajdě a kdyby šel i vzduch do břicha, ničemu to v tom množství nevadí, věř mi, jsem sestra...a držím palce!!!!
3. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha rudíku moc díky za radu já si to vždycky radši trošku nedostříkla aby se ta bublinka nedostala do břícha manža mi tvrdil že tam určo mají rezervu :wink: no tak ode dneška to budu píchat všechno včetně té bublinky..já se jí snažila vyklepat ale nešlo to :grinning: :grinning: minulje jak jsem píchala tak to byly jiný injekce a tam se bublinky různě vyklepávaly jak to šlo..
3. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek