• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ahoj žirafky, nemůžu nereagovat na vaše nové zprávy.
Luci moooooc držím palečky a určitě to vyjde.
Wrtul tobě taky moooooc držím palečky ať je vše v pořádku.
Jinak těhulkám strašně moc blahopřeju a je vidět, že i příroda pomůže sama.
Milu těším se na nové zprávy o mimískách.
Gucci teda to je fofr jak to letí, ty za chvíli budeš mamina.
Ostatním posílám hodně štěstíčka.

No a já zítra jdu na nové vyříznutí nádorku a v pondělí na podrobné testy. Mám strach, ale manža bojuje za nás oba. Mějte se krásně pa pa
3. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jindřiško stašně moc ráda tě vidím kočk!!!!
však tobě taky všechny tady včetně mimísků v bříškách (a že jich už je) držíme palečky.. nebo pěstičky? prostě aby to dobře dopadlo!!!
3. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři jsi statečná. Dobře to dopadne :dizzy_face: držím vše co mám a myslím na tebe.
Jo Wrtul jsem se ti zapomněla pochlubit. o víkendu jsem ukořistila 1 košilku se žirafkou :dizzy_face:
Sice jsem si nemohla už moc vybírat, ale přeci ji mám. :wink: Až budu něco fotit, tak jí hodím do albíčka.
3. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc za vaši podporu, takhle vím, že na to nejsem sama :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindřiško abudeme rády když k nám budeš dál aspoň občas chodit kočko!
To neva že se ted nebuete chvíli snažit ale i tak se můžeme dál podporovat a držet si palečky kočko!!!!
3. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
wtul jsi moc hodná, ono mi to nedá se sem nepodívat, ale taky to dost bolí, když tu těhulkujete a nám se to odkládá. Proč to pořád musím mít tak složité a nemůžu mít třeba kuří oko.
3. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři já bych třeba místo toho co mám brala opar :grinning: :wink:
ale ne já byla z toho všeho dneska ráno řádně vypleskutá takže chápu že ty jsi o moc víc..
nicméně jak to budeš cítit rády tě tu uvidíme.. i když je pravda že se tu bude (a ono bude!)těhulkovat..
ale vy vybojujete tenhle boj a třeba se pak jako odměna zadaří přirozeně :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
a kdo si počká ten se dočká.. a my budeme rádi když tu budeš čekat s námi!!!!!
3. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
budu a moc ráda :slight_smile:
3. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jindři :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Jindřiško, to je skvělé, že jsi za náma přišla, bojujeme všechny, každá trošku jinak, ty s nemocí, někdo s těhulení někdo s tím aby bylo mimi zdravé, někdo s tím aby se donosilo a zdravé porodilo... každá máme svůj boj a nikdy není lehký, vím, teď se ti hroutí svět,ale neboj, je to v začátku, , medicína je daleko a hlavně, máš podporu spousty lidiček a miláčka doma, co tě podpoří... a láska hory přenáší a s láskou jde ruku v ruce štěstí a to už je pořádná obrana proti všem blbým nemocem, tak neboj, ono to zvládnete a miminko taky bude, vím to, svět je sice debilně nespravedlivý,ale často jsem si uvědomila zpětně, že když se mi stalo něco děsné a cítila jsem to nespravedlivě, s odstupem několika let jsem viděla, že to vlastně nebylo tak špatně, že mi to pomohlo v něčem jiném a že to všechno vlastně mělo smysl...teď ten smysl nehledej,a el aspoň to, že v nouzi poznáš přítele a váš vztah to jistě ještě upevní a pak to štěstí nakonci bude o to větší...držím moc palečky aby to bylo co nejdřív!!!
3. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul chceš opar? Můžu posloužit. Jeden se mi pěkně klube :unamused:
Jinři, i vám se jednou zadaří. neboj. :dizzy_face: a ty budeš zdravá.
Třeba právě proto se to ted objevilo. Aby vše bylo včas podchyceno a vyléčeno, pak bude miminko a pak si tě miminko užije až do 100 let :dizzy_face: Kdyby to teď nebylo, tak by to třeba nepřineslo nic dobrého :wink:
Tak se drž a uvidíš, že bude dobře :dizzy_face:
Wrtulíno a ty na sebe nic nepřivolávej! :angry:
3. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi to jsi napsala kráááásně!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, wrtul díky, tak nějak mi to šlo od srdíčka.., jak to cítím, to je nejlepší, holky fakt vás mám všechny moc ráda a jsem ráda, že se máme navzájem, nejednou jste mi pomohli neskutečně a nemít vás, často bych byla s nervama v ... díky všem...
3. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudi tak to mooooc děkujeme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem zvědavá co ten Luciferek... typuju to na dvě blaktocisty do bříška a na dvě do mrazáčku takže čtyřčátka :grinning: :wink:
Jo já si dala kafčo (slabý!) a jsem plná energie..a je mi i líp..
nic mě nebolí jen občas trošku břicho ale hlavně to špinění se rozhodně nerozjíždí naopak klepu na dřevo mám pocit že slábne.. tak kdyby úplně zmizelo tak to by bylo nejlepší :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: no a nebo aby aspoň zůstalo jen symbolicky abych mohla do Brna v pátek.. abych byla klidnější a tak..ale jinak se fakt cítím mnhem klidnější a v pohodě! :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee wrtulínko, já bych si taky dala kafčo :slight_smile: ale když mně teď nechutná... :dizzy_face: sice mi voní, ale nechutná...spousta věcí chutná jinak...a taky mám pocit, že mám často chuť na maso. přitom já mohla mít maso 1x za 14 dní a bohatě mi to stačilo....ještě si pořád myslíš, že čekám holku, rudíku??? :wink: :grinning: :wink:

jindři ahoj, taky jsem ráda, že jsi zašla na pokec :slight_smile: to, co napsaly rudík a kapr, je naprostá pravda....každej s něčím bojuje a to, že se ti nemoc projevila teď má určo nějaký význam. takže nevzdávej, bojuj a uvidíš, že vše se v dobré obrátí!

myslím na lucíka celý dopolko :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a rudíku neděkuj :slight_smile: jsme na tom tady všechny stejně...taky mi moc pomáhá si s vámi "poplkat". mám kolem sebe spoustu fajn lidí, ale když neřeší ten stejný problém, tak povídat jim o tom pořád by je otravovalo...
3. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi a kdy ty něco přihodíš do albůmku :dizzy_face: jsem strašně zvědavá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co jako kapříku? :wink: třeba svou fotku, jak vítězně držím test s "dálnicema"? :slight_smile:
já jsem trošku stydlín....
3. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale máš pravdu kapr, jak na to koukám, tak jsem jediná, kdo nemá album :sweat_smile: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
...třeba:slight_smile:
hele řiď se podle toho jak to cítíš :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, no jo, čekáš :grinning: ty chutě se ti budou měnit, uvidíš, já byla vždy na sladké a v prvním trimestru mě nenapadlo si tatranku vzít, za to teď musím mít čokoládky a dobrůtky několikrát denně, uvidíš, jaks e to změní a kafe, bože, to bych si dala, nějaké latte, mňam, piju jen Caro,ale občas, když někde jsme a nemají bez kofeinu, tak si dám,ale jen tak 1x za 14 dnů,ale chybí mi...
jo jojo my chceme vidět, jak vipadáš a jaké máš dálnice!!!!
3. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, ani nevim kdy jsem tu byla naposledy nicmene jsem vas prisla pozdravit..... a pogratulovat tehulkam.....
u me zatim vse OK a za 14 dnu jdu na materskou..... posledni navsteva dr. a pak me soupne do porodnice :slight_smile:
nejdriv tehu vubec neutikalo a ted je to nejaky rychly...
chodim na predporodni kurz tak mam aspon zabavu :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já to nějak promyslím, jo? :wink:
3. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím Hypo, jojo, to to uteklo :dizzy_face:
Tak se pak pochlub s miminkem.
3. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hypo, to je fakt, běží to strašně rychle... :slight_smile:
3. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyy Hypo, teda to je mazec a tak to poletí u všech a s miminkama a dětma už se ten čas nezastaví, rup šup, povedeme je do školy a třeba se tu pak sejdeme s druhýma....as třetíma...
3. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fofrik neskutecnej :slight_smile: me ted zlobi ze vseho nejvic paleni zahy :frowning2: taky me nejak presla chut na vsechno jidlo a zasekla se mi vaha...... teda pribrala jsem 12kg tak si nestezuju ze dal nekynu ale nejak se bojim aby male neco nechybelo...
3. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Hypo moooc ráda tě vidím!!
Jinak holky s tím kafíčkem .. mamka mi tvrdí že to je příznak těhu když mi přestane chutnat kafe :grinning: :wink: tak uvidíme třeba vám to brzo řeknu :wink:
3. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko :grinning: to by bylo fajn!!!
Hypo , žáha mě trápí už teď , zatím většinou zabere lok mléka..
neboj, malá má všeho dost... co jste vybrali za kočárek?
3. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek