• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
me zaha pali cele tehu uz od zacatku ale ted dosahla maxima aspon doufam ze hur uz byt nemuze :slight_smile:
kocarek jsme vybrali quinny speedi barva funge (hnedo bezovy)
3. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc pěkná barevná kombinace, nenašla jsem sice obrázek s hlubokou korbou /nasazenou/,ale vypadá lehoučce... :slight_smile:
3. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jste strašně úžasný a rudíku tvá slova mě zahřála u srdíčka, všechny jste ty nejlepší ženský :slight_smile: mooooc vám všem děkuju za podporu, jste zlatíčka :grinning:
hypo teda letí to jako blázen, když si vzpomenu na začátky a ty budeš za chvíli maminkou :slight_smile:
3. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi - tak jsem kocar dala do alba, je tam i nasazena hluboka korba.......
3. lis 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
hypo fakt je hezký...teda ale vypadáš krásně...kulatě :grinning: prostě ty těhu bříška jsou kouzelné...jsem zvědavá na moje fotky, jsem nefotogenická, vlasy nakrátko..no uvidíme...
Jindři, to fakt neřeš, hlavně, ty jsi silná a udoláš to, my JEN podporujeme...a neděkuj, na to jsme tady...na to jsou přátelé...
3. lis 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak milu, jak jste na tom? :slight_smile:

lucinku, kolik máš u sebe broučků? :wink:
3. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu z výletu.... tý jo vy jste toho nakecaly :confused:, jdu čítat....

mno a nejdřív vám tedy písnu na co tu netrpělivě čekáte, vypadá to, že budeme mít tak na 98% Kryštůfka a u toho druhého prďolky si MUDr. nebyl jistej, no tento týden mě čekají ještě 2 UTZ, tak uvidíme co řeknou oni, ale u toho jednoho to tak nějak bylo jasný :dizzy_face: . No prostě klasika, chtěli bychom radši buchty a budeme mít pindíky :grinning: a manža prohlásil, že prý když to budou oba kluci tak za pár let jdeme do dalšího :fearful: , no to nevím teda, si myslím, že 2 dítka budou stačit.
3. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jindři, jsem ráda, že jsi se na nás přišla podívat, bude to dobrý a všechno dobře dopadne a taky más vždycky dveře otevřený.

Hypo ahojky, ty jo to to letí, no mě taky nepřijde, že zítra začínám 20 tt, letí to letí, je to děs.

Jinak já kafe piju, v práci si dám po obědě slabší, dr. mi ho tak nějak doporučil i kvůli tlaku a je fakt, že dneska jsem ho neměla a opět se mi zpustila z nosu červená :confounded: a to jsem i cítila, že mi asi ten tlak habruje, ale když jsem šla do poradny, tak tlak samo normoš :sweat_smile:, jinak kvůli těm křeším mi zvýšil dávky magnéska, tak jsem zvědavá jak to zabere.

Prďolkové byly hlavičkama u sebe, tak asi na nás s taťkou kujou nějaké pikle :grinning: a byla jsem z toho tak dojatá,že jsem si zapomněla říct o foto, no v sobotu ho určo dostanem :grinning:
3. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky miluško, třeba je to páreček, tak jeden kluk je jistý :grinning: paráda, tzatím tady teda kluci asi vedou...
dlouho se tu neukázala SIKI...hlavně, ať jsou miminka zdravé...a buchty budou...na pekáči, kluci je totiž moooc rádi /a já tzaky :slight_smile:
3. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, super. Tak to jsem zvědavá, co z toho bude. :grinning: hihihi
3. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, to já taky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. lis 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,vy kecalky jedny,to zase mám co číst. :grinning:
Dorazila jsem až před chvílí,protože hned z Brna jsem jela k mamce.
Takže Brno dopadlo super. Dneska byla jedna hatchující blastocysta ačtyři expandované blastocysty. A byli super kvality. Takže zavedli tu hatch. a jednu expand.blastocystu (s AH). A tři nám dali do mrazáčku. ET mi dělal ten oblíbený dr,hodně nám i povídal a gratuloval mi,že jsem těhotná takže odedneška jsem. :grinning:
Akorát jsme tedadopláceli stimulku a teda mazec,s kryokonzervací nás to vyšlo na 29tis a asi 5tis.léky.
Ale jsme oba spokojeni. :wink:
3. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
super, tak vidíš :wink: takže dnes jsi vlastně 3tt, že? :grinning:
3. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak to je supééér, moc gratuluju, hezky odpočívej, ať se šmudlové v tobě hezky zabydlují, ikdyž je to jasný, jsi prostě neprokazatelná těhule :slight_smile:

Tak s tou cenou je to mazec teda, ale co viď.... výsledek bude k nezaplacení :wink:
3. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr no asi joooooooo, ani nevím,jak se to teď bere. :grinning: Testuju 19,takže ode dneška jsem těhule. :grinning: a musím se podle toho chovat.
Milu máš pravdu,jestli to dopadne,tak budu nejštastnější.

Manža se dneska ptal,co uděláme s mrazáčkama,když se podaří další,tak jsem mu řekla,že budou další děti. No tak to se málem skácel,jestli jsem se nezbláznila :grinning: Ale dělala jsem si srandu,ale třetí by ještě šlo ne? :grinning:

Mě strašně překvapilo,jam moc kráně se vyvíjeli bobani. A jednomu už ani nemuseli pomáhat. :wink:
3. lis 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul určitě bude všechno dobré a ty proděláš celou stimulku. je to zajímave já jsem měla ms během stimulacedostatnormáně dostat do určitého data a kdyby ne,tak jsem si musela volat,ale naštěstí jsem ji dostala, asi je to různé. Držím pěstičky. :wink: A jak ti je?

Jindřiško ahoj,ráda tě tu vidím. Moc děkuji. Já tobě držím moc palečky. Jsi mladá silná ženská a ty to určitě zvládneš.
3. lis 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak super zprávička. :grinning: A teď jsi mě pobavili,měli jste podobnou rozmluvu,jako my s manžou.
Jo a jak tu byli ti známí na návštěvě,tak budou mít páreček.
3. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš Luci. hlavně si teď přej že jsi těhotná a všichni jste v pořádku a zdraví :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr to jsme ode dneška to beru jako hotovku :wink: a pořád si je tam dole představuju,co tam asi děláají.
3. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a manža se ptal,co dělají bobánci. A pořád mě sleduje,co dělám a co nemám dělat :grinning: tak jsem mu musela říct,at se uklidní.
3. lis 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnačka :dizzy_face: :dizzy_face: tak si s nima povídej :dizzy_face:
3. lis 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, no to jo... Manža chce prostě buchtu, no uvidíme.... ono to nějak dopadne.
3. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to až tady nebude manža,protože by asi padl smíchy. :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
taktak,necháme tomu volný průběh. :wink:
3. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu vy chcete buchty, my zas pindíka a my ho mít nebudem a vy možná ty buchtičky taky ne... :slight_smile: ale tak to chodí, hlavně, že bude mimísek :slight_smile: :grinning:

luci, tak se šetři, protože jsi neprokazatelně těhotná!!!! :slight_smile:
3. lis 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif: gratuluji k transferu, jste šikovní, jen tak dále a at se bobánci drží u Tebe v bříšku alespon ještě 9měsíců

Milus: no to jsem zvědavá, jak to dopadne.....prostě napjatá jak luk :wink:
3. lis 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
teda Luci moooooooc obrovská gratulka to jsi těhule na 100% no tak jsem se netrefila čekala jsem že budeš mít do mrazáčku 2 bojovníčky a ty hned tři takže jsou z toho paterčátka :grinning: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já hlásím že pořád špiním, našla jsem si nežádoucí účinky Decapeptylu a tam je to špinění napsaný takže snad je to opravdu ok.
Jo a včera jsem si nevzala večer Proveru.. takže jsem jeden prášek zapomněla ale snad se kvůli tomu svět resp. stimulka nezboří!!! No doufám že budu špinit do pátku a pak pojedu na kontrolu do Brna tam dostanu PN a ubezpečení že je vše ok :dizzy_face: :wink:
jen se bojím abych neměla nějakou cystu nebo něco co by je donutilo stopnout stimulku..
No krásný večer kočky a zítra se ukážu :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mybychom,teda manža aspoň jednoho pindíka,mě je to uplně jedno. Já budu šťastná,že to bude zdravé.
Evi já se šetřím,ale manža je nějakej přecitlivělej. POřád chlídá co dělám i malý pivko mi zakázal. :frowning2: Prostě nic.Přece nebudu pořád ležet. žehlit mi taky zakázal,tak to mi až tak nevadí :grinning: :grinning:,at si chodí zmačkanej,mě je to doma v tepláchách jedno. :grinning:
No hezky se nám ty těhulkyplní,tak doufám,že budeme do vánoc všechny. :grinning:
Ahoj Irmi,dík. Ty by ses taky měla začít trošku šetřit.
3. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Irmy tys dostala věcíííííí,to se máššš. :wink:
Ahoj wrtul,díky moc,já jsem prostě pořád překvapená,jak rozdílný vývoj je oproti minule Minule největší šestibuněčné a teď. No prostě koukám. POřád chodím koukat na stránky http://www.gest.cz/cz/crm_ivf_ivf.php?pg=5& na ty stadia. Tak to tentokrát už snad zvládnou,když se tak snažili. :slight_smile:
Wrtul myslím,že není problém s tou Proverou,já si taky nevzala jeden Marvelon. HA je prý proto,aby věděli termín ms. Uvidíš,všechno bude v pořádku. :wink: Tak už budeš taky brzo doma. To si odpočineš. A s tou cystou si taky nedělej starosti. Já ji měla (teda neprasklý folikl) hned na začátku to odsáli a stimulka pokračovala dál.
3. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jj, tak to chodí, taky vidím, že bude mít dva pindíky :grinning: , no co, holt se kvůli tomu svět nezboří, jen zatím tedy nedokážu teďky říci, zda bych šla do třetího, no uvidíme, na to je ještě dost času, do 40 :grinning:

Lucí, ty máš ale hodného manžela, to je dobře :slight_smile:

Wrtul, nesejčkuj a užívej klidu a pohody, jasný!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky bude to dobrý, do vánoc jste těhule a bez odmlouvání :grinning: :dizzy_face:
3. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek