• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
milu a kdy jdeš na další utz? :wink:

já jdu dneska ve 13h, tak jsem trošku nervozní... :slight_smile: ale myslím, že vše bude ok. jen jsem zvědavá, co uvidíme!

luci, hezky si je u sebe hýčkej

kapr a ty jdeš na utz zítra, že jo? :slight_smile: v kolik?
4. lis 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, těhulky, a budou mi to utz dneska dělat ještě vnitřkem nebo už přes břicho?
4. lis 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi držím palečky. :wink:
Kapříku,tobě budu držet zítra taky pěsti. :slight_smile: :sweat_smile:
4. lis 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
Luci to je super stárnka moc za ní díky aspoň teď budu moct koukat jak na tom naši bojovníčci jsou.. teda až je budeme mít :wink: :dizzy_face:
jinak hlásím že špinení v podstatě ustává.. přes noc nic moc a dneska ráno vůbec nic..tak uvidíme kdy do toho Brna vlasntě vyrazíme..
Jo a musím se pochlubit prní injekce modřina jak kráva, druhá už nenší a z tý včerejší vůůůbec nic jen vpich je vidět mini pidi malinkej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Luci to jsi mě s tou cistou uklidnila.. a navíc mě se nedělají.. tak snad už bude líííp a jen líp...
4. lis 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtul,to mi poslal manža,on to nedá najevo,ale v práci to studoval a informoval mě víš. :grinning: No super,to zvládneš, budou horší věci. :wink: V tom těhulkováním a potom.....
Určitě bude na kontrole všechno v pořádku,jsi zdravá ženská a minule jsi taky nemělaa žádné potíže,takže není důvod,proč by měl být teď. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jafný :grinning:
4. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci díky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
teda tvůj manža je šikulka já minule po OPU nějakou takovu stránku hledala jako o život.. zvlášť když mi vysvětlovali že se blbě vyvíjely.. tak jsem to chtěla vidět a prd jsem našla.. už ji mám šoupnutou do oblíbených :wink: :grinning:
Tak ono mě to špinení fakt vyděsilo.. ale jelikož je to napsaný ve vedlejších účincích tak je to snad OPRAVDU NORMÁLNÍ... nicméně kdybych jela do Brna v pátek nebo sotobu tak bych byla klidnější by mi udělali UTZ a tak..
ale je fakt že minule jsem na to všechno reagovala úplně předpisově.. podle tabulek proto mě to teď tak rozhodilo asi i..
4. lis 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktak,není důvod,proč by měli nastat komplikace. Já měla cystu (folikulární) při obou stimulkách a nebyl to problém. Prostě ji odsáli a bylo to.
4. lis 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ale je to super s těma mrazáčkama a tak .. s těma embrijkama vašima šikovnejma:slight_smile::slight_smile: já myslím že tentokrát to dopadne! a kdyby se to nepodařilo teď tak KET je jasnačka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
S tou cystou jsem nevěděla.. ale já na ně netrpím..
ale myslím že v Sanusu doktorka říikala že by to byl problém ne že ne..ale já nechodím do Sanusu ale do Heliosu že jo.. :wink: tak snad ne..
no to je jedno jak píše Miluška neměla bych malovat čerta na zeď..
jo jak vlastně Miluška včera dopadla na kontrole???
4. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé já sem pako už jsem to dočetala..
Takže treba bude mít Miluška párček když jedno je určo kluk a druhý.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko já sama jsem ještě teď z toho vedle. My byli hodně skeptičtí,když spermio vyšlo pořád stejně blbě. Uplně na to musím pořád koukat. Jak už se hezky klubali. Ale dr. měl asi pravdu,že to kouření a vitaminy udělali asi své,i když na výsledcích to nemělo vliv,tak na genetické stránce spermijek asi jo. A to není vidět.
Já ty cysty teda nevím já měla folikulární cystu (tzn,že tam byl neprasklý folikl) a bylo my vysvětleno,že kdyby praskl při stimulaci,mohlo by to negativně ovlivnit vývoj sliznice,tak proto ho vždycky odsáli. Ale ty cystu mít nebudeš.
4. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci já si taky myslím že ty vitamíny a kouření určitě mohlo pomoct na to DNA.. s čím bojujeme my..
včak já chci aby manžovi tohle vyšetření při OPU udělali.. abych věděla jeslti vitamíny co bere zabraly a trochu se to zlepšilo..
Takže prostě jsou to mrňousci šikovní a není důvod přoč by se nezavrtali do sliznice a nezůstali tam 9měsíců!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No taky si myslím že ta cysta by tam snad být neměla...proč taky že jo..
4. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já jdu zítra ráno :wink:
Tobě dnes držím palečky. Ale uvidíš, že bude vše OK.
Takže si řekni o obrázek ať ho dáš do albíčka :dizzy_face:
Jo a dneska jsem si holky zase (teda po 3 dnech) dělala test a čárka je stejná jako kontrolní. Tak doufám, že nám cvrnda roste a prospívá :wink:
Wrtul tobě držím pěstičky a bude to OK, uvidíš :dizzy_face:
A Luci je jasná těhule :grinning:
4. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Evi, já jdu v pátek do genetu na screening a v sobotu jedeme na 3D, tak chudáci bobísci toho tento týden budou mít trošku víc, se jim ani nebudu divit, když v sobotu s námi nebudou mluvit :grinning:

Evi, myslím, že ještě dolem a event. když už to dolem bude velký a rozmazaný, tak horem. :wink:

Wrtul, no uvidíme, ale typuju to spíš taky na druhýho kluka, ale páreček by se mi líbil. Ikdyž včera Dr. říkal, že to ještě není úplně směrodatný, že když se to potvrdí tak 3x za sebou, tak až pak se z toho dá vycházet, že prý mu příště nemám říkat, co jsme viděli a ani on si to nepoznamenával, tak uvidíme, já ale ve skritu duše doufám, že tam ta jedna buchta alespoň bude :grinning:

Lucí, jj, oni chlapy kolikrát dokážou překvapit :grinning:, mě taky manža sem tam pošle kočárek, ale jinak ho to moc nezajímá :grinning:, ale v práci jak ho znám to probírají horem dolem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci krása je vidět, že se vám ty spermie museli zlepšit :slight_smile:)
evak držím palce na utz :slight_smile:

kapr :slight_smile: ještě aby nesilila.... miminko se vybarvuje :slight_smile:)
4. lis 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobí!!!!
na tebe čekám už dva dny... :grinning: :wink: zítra jdete k mýmu oblíbenýmu doktorovi že jo? nebo je zase nějaká změna sem strašně zvědavá :wink:
4. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj wrtulko :slight_smile: jojo jdeme :slight_smile:) je otuknout :slight_smile:)
4. lis 2009 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi tak pak písni co a jak.. jsem fakt strašně zvědavá.. doufám že se ti tam bude líbit!
přece jen cítím se za to trošku zodpovědná :wink:
já možná pofrčím do Brna v pátek nechceš dát srazík :grinning: jo a nebo v sobotu :astonished:
4. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
víš co .... já to ted nějak nehrotím, takže uvidíme co nám nabídnou a podle toho se rozhodneme.....

v pátek máme oslavu narozek takže nemůžu a v sobotu ještě nevím co bude :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v poho já bych to v pátek stejně nestíhala.. ale v sobotu :wink: no to budeš dopávat opici to chápu :grinning: :wink:
4. lis 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ty ještě přece nevíš jestli 100% pojedeš ne? až budeš mít mrchu ne?
4. lis 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádne v sobotu dopolko by to šlo :slight_smile:
4. lis 2009 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajejeje, holky budou mít sedánek :wink:
Škoda že jsem daleko. Ikdyž v sobotu vlastně jedu do Brna na výstavu karavanů :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku že bysme daly srazík..?
Chrobi no víš.. já to mám teď lehce složitěšjí.. se jukni o pár stránek dřív jak jsem tu včera plašila..
prostě jsem už včera 25DC začala špinit tak jsem volala do Heliosu a když budu pořád špinit tak mi doktor řekl že mám radši přijet na UtZ a krev už v pátek.. ale když špiním málo tak by se to dalo asi že bych přijela až v sobotu.. si teda myslím.. protože koordinátorka mi zase řekla že špinění mám ignorovat a přijet až se mi to rozjede..
4. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko mě při druhém ivf dali HA před a taky jsem špinila a nevěděla jestli to je mrcha nebo není tak jsem to vysadila a objednala jsem se tam na krev a začali jsme stimulovat.... takže taky to nebyla prdel normální mrchu jsem ani po těch práškách neměla..... takže tak
4. lis 2009 v 09:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já to mám po těch injekcích asi.. je to i vypsaný v nežádoucích účincích takže to tak bude..
nicméně ten UTZ a tak bych radši brala to bych byla klidnější.. ale jinak mě uklidňovali že se to stává..
4. lis 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr,to víš,že cvrnda roste. :wink: Kapr výstava karavanů?
4. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé vy se sejdeteeee.,se máte
4. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

už jsem dostala sprďunk od Kapříka, že jsem se tu dlouho neukázala :grinning: Ano, přiznávám. Nějak v práci nestíhám, tak sem sem tam mrknu. Ale myslím na vás na všechny, nezapomínám :wink:

My jsme v naprostém pořádku. prďolkové kopou jak zběsilí, až mě to sem tam i zabolí. ale jen ať se ozývají, ať vím, že je všechno v pořádku. Bříško taky roste, už mi dělají určité věci dost velké problémy - ale příjemné problémy :slight_smile:

tak jen tak, co jsem stihla postřehnout:
Luci, tak držím moc palečky, aby vše dopadlo, tak jak má :wink:
Wrtul, musíš myslet pozitivně. určitě budeš v pořádku. ohledně toho zapomenutého prášku - já jsem při stimulce píchla špatně Gonal, takže druhý den jsem ho nepíchla vůbec a doktorka nad tím jen mávla rukou (ruda si určitě pamatuje, posílala mi číslo do svého caru, jelikož to byl víkend a v Iscare nebyli :slight_smile: ) A vše dopadlo dobře, takže vynechání jednoho prášku určitě nic nezpůsobí.
Milu, takže chlapeček je jistý a druhá prďolka ještě ne? Tak to držím moc palce, aby to ten páreček byl. Jména máte vybraná krásná :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Siki to jsi dostala sprďana oprávněně :grinning:
4. lis 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé ahojky Siki to je super že si se ukázla!Moc ráda tě vidím a fotky do albíčk by to nějaký chtělo :dizzy_face: :dizzy_face:
A koukám že ty ten páreček čekáš sem někde zazdila :grinning: :dizzy_face:
díky moc já si říkla že jsem někde četla že někdo píchnu dvojtou dávku něčeho tak jsi to byla ty.. však proto jsem z toho prášku až tak moc neplašila :wink: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek