• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Siki krásně roste pupíček.
4. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, stydím se a určitě se tu absenci budu snažit napravit :slight_smile:
jj Wrtul, buď v klidu, myslím, že to, co jsem zažila já bylo v tu chvíli mnohem horší a plašila jsem zbytečně :slight_smile: Fotečky určitě budu postupně přidávat, ale zatím není nějak co, jen to bříško se mění...
čekáme páreček a jsem neskutečně šťastná :dizzy_face: nemohla jsem si přát nic lepšího. Moc se těším, až budou prckové na světě. Doufám, že to uteče jak voda :slight_smile:
4. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Siki koukala jsem ti na bříško a máš ho krááásný!!!
já cůůůů už taky takový :grinning: :grinning: zatím tam mám jen 2 modřiny a špek :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, nesprdla jsem tě :slight_smile: kecko jedna :grinning:
jen jsem tě informovala, že je po tobě sháňka :dizzy_face:
No tak se sobotou uvidíme :dizzy_face: my budeme na výstavišti.
4. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, ale sprdla :grinning: No tak ne no... :slight_smile: Ale zasloužila bych :grinning:
4. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky Siki, koukám, že vy budete mít páreček, tak já doufám, že u nás to taky vyjde :sweat_smile: , ikdyž no nevím nevím.... :sweat_smile: nějak v tu holku přestávám doufat, ikdyž vím, že naděje umírá poslední, ale včera mě to trošku rozhodilo, ale hlavní bude, když budou oba prcci zdraví, že jo.
4. lis 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, u nás byl jeden chlapeček jistý docela brzy, hned nám ho ukázal :grinning: U druhého mrňouse to bylo pořád "snad holčička". Na 100% nám to potvrdili až na velkém ultrazvuku, kde jsem si za zjištění pohlaví zaplatila. Musela jsem mít prostě jistotu. Ty už máš velký ult za sebou?
4. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, nee, na ten jdu v pátek. No to mi bychom chtěli taky vědět na 100 %, no tak uvidíme co nám řeknou.

A na 3déčku jste byly? To nás čeká v sobotu
4. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, teda vy jedete :slight_smile: :grinning:
milu, díky, tak uvidíme, kudy se bude dr. koukat, ale taky bych tipla, že vnitřkem. však s tím druhým bobkem uvidíš, třeba to bude fakt holka... :grinning:

jsem ráda wrtul, že jsi klidnější :slight_smile:

holky, vy budete mít v brně sraz a my pražský utřeme hubajze, jo? :wink:

kapr na výstavu karavanů? vy nějakej máte? :wink: my o tom s manžou pořád sníme, že si jednou nějakej koupíme....

chrobí, kde se pořád touláš? zítra musíš napsat, jak to všechno dopadlo a na čem jste se s dr. dohodli...co ta akupunktura? začala jsi chodit? :wink:
4. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, já na 3D vůbec nepůjdu. Přijde mi to zbytečný. Ale vy si to samozřejmě moc užijte :slight_smile: Budu držet palečky, aby se holčička potvrdila :dizzy_face:
4. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, já si zase říkám, že budu (snad) těhotná jen jednou, tak proč tu možnost nevyužít :slight_smile:

Evi není zač :wink:

Holky dobrého chutnání, pokud právě objedváte, my jsme si s bobískama byly pro kuřecí řízek se salátem, tak se za chvíli do něj pustíme :grinning:
4. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi s karavanem jsme na tom stejně :dizzy_face: neboj :dizzy_face: ale opravdu je hezké se na ně jet podívat a dělat si představu jak jednou...... :wink:
A my pražský si taky můžeme udělat srazík:slight_smile: Ale nejdřív nám Evi dej fotečku do albůmku, ať se aspoň poznáme :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ale já možná do toho brna ani v tu sobotu nepojedu...
já přestala úplně špinit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: klepu na dřevo..
4. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je taky super, Brno nevadí:slight_smile:
4. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ještě uvidíme.. ale jsem ráda.. snad se to udrží až do regulérní ms :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
si pískej Wrtul :dizzy_face: přeci to umíme zařídit :wink:
4. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem zmatená jak lesní včela :confounded: . Jeli jsem na to vyříznutí a sestra mi řekla, že se nic řezat nebude, protože prim z LBC volala, že vše O.K., tak jsem jí pak volala a řekla mi, že lem, který byl proveden stačí a nemá cenu ho zvětšovat. Ovšem nádor to byl, takže RTG a sono příští týden a pak se uvidí. Jsem ráda, že se nemuselo řazat, ale zase jsem paf když na to tak strašně pospíchali a nejdnou je to O.K. :confounded:

Navíc mi teď volal manža se se mu seklo kolo u auta - chtěl mi udělat překvápko v projížďce na koni. Je zlatej. No tak jsem volala na pojišťovnu, odtah nám zaplatí no a kolo snad opraví. Se z toho picnu.

Luci obrovitánská gratulace - jsi těhule :grinning:
4. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři tak to je dobrá zpráva když to nechtěli řezat ne? To znamená že už tam nic ošklivéh není !!!!
S tím autí si nedělej starost když se to dá opravit a nikomu se nic nestalo...
ráda tě vidím:slight_smile::slight_smile::slight_smile: jo a manža je zlatej..
btw ten můj mi dneska ráno připravil čajík.. než jsem šla do práce.. (chodí dřív než já ) :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kapříku :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul snad je to dobrá zpráva, jsem zvědavá na ty testy, doufám, že výsledky nebudou trvat věčnost jsem už z toho na prášky, ale manža je neskutečně pozorný a hodný je to ten nejlepší chlap na světě.
No jsem ráda, že se mu nic nestalo. Navíc jsem s tím autem měla v pondělí jet do nemocnice, no nechci domýšlet co by se mohlo stát. Myslím si, že trable, které tady všechny prožíváme neskutečně upevňují parterské vztahy. Vidím to u nás, jsme jako na začátku vztahu. Polibky, hlazení, objímání a neskutečná pozornost. Jsem šťastná i když to ALE tu pořád je. :wink:
4. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jindři to máš pravdu..
člověk si asi uvědomí že toho druhého může stratit ..že není samozřejmnost..
kočky mizím domů.. tedy na masáž..a tááák..
Jindři ty si užívej manži a nemysli na ošklivý věci jen na hezký! Tohle je a bude dobrý znamení!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky zlato :dizzy_face:
4. lis 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
....se teda holky máte, já mám práce jak na kostele :dizzy_face:
A zítra ještě bude sranda v trombotickém centru. Takže se mnou počítejte kočky až po 12.hod.
4. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

tak kapříku, ať to zítra hezky dopadne! a pak nám hned napiš. já ty fotky do albumku hodím nebojte!

jindři tak to je teda fakt nějaký divný....se radši na všechno ještě jednou vyptej...

u nás jinak vše f pohodě :grinning: :dizzy_face: mám ohromnou radost, srdíčko tluče a prcek má už 1,5 cm! paní dr říkala, že je to "velký dítě" :grinning: no a podle plodu jsem 7+6, podle ms 7+4...a teď mi těhule řekněte, co to znamená??? :wink:
4. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak to je fajn :dizzy_face:
No to znamená, že je miminko o 2 dny větší. Takže má náskok, což je super. Horší je opak. Když má být nějak veliký a není. To je potom neprosperující těhu. To se mi stalo u prvního a pak jsem musela čekat až nebude srdeční ozva, abych mohla na kyretáž :frowning2:
Takže buď happy.
No já budu mít zítra hoňku. Ještě teď dřepím v práci.

Musela jsem to v práci říct, protože musím lítat po doktorech a z toho bych se nevykecala. :frowning2: tak snad to nepřinese smůlu.
Nepřinese, protože já to mám objednané :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr neboj, nepřinese. já to taky řekla brzy. prostě, když se nám to povedlo takhle hezky samo (s naším přičiněním samozřejmě :wink: ), tak už to vydrží. máme přeci pozitivní přístup, ne? :slight_smile:
je mi Tě líto, že jsi ještě v práci...vzpomínám na sebe, do sedmi to u mě bývala normoška. Proto asi taky moje dr. chce, abych byla doma a trochu odpočívala. protože já to předtím moc neuměla...tak se zítra drž a hned nám pak napiš. :slight_smile:
4. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, teď jsme dorazili z echa na srdíčka, vše naštěstí v pořádku, jen jsme si tam pobili dýl, jelikož dětičky měli ródeo a nechtěli spolupracovat a mrskali s sebou, jak divoká vajíčka. Prej mám malou průhlednost-asi jsem špekatá :grinning: (teď vážně, prý se dvojčata překrývají, tak to jde špatně vidět).
4. lis 2009 ve 20:13  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindří díky moc. A já tobě taky gratuluji,určitě budeš zdravá jako rybka,uvidíš. :wink:
4. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jindři, na jednu stranu dobré zprávy, a na druhou tě chápu, taky bych z toho byla paf a asi bych se taky možná na to všechno ještě pořádně vyptala a event. se pídila na netu, co a jak. A s tím autem to taky bude v pohodě :wink:

Kapříku na zítra hodně štěstíčka, určo budou dobrý zprávy :slight_smile:

Evíku, paráda, to máte hezkýho obříka a vše je jak má :slight_smile: jen tak dál.

Já to taky v práci řekla docela brzo, aby s tím tak nějak dopřebu počítali a event. zauvažovali o mé náhradě.

Zuzko, no jsem zvědavá jak se srdíčkama dopadneme v pátek my, naši bobci jsou prý taky pořád za sebou, tak to asi taky bude veselo :grinning:
4. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

tak wrtul jak je? ještě špiníš? doufám, že vše už je ok :wink:

co ty luci, jak se cítíš?

a chrobík a kapr jdou dneska pro novinky :slight_smile:

a rudík tu včera nebyla....a irmi taky ne...asi nám těhule nestíhaj! :dizzy_face:
5. lis 2009 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno kočky..
tak hlásím že šinení je pryč! zato mě začíná pobolívat břicho jako na mrchu .. což mi neva jsem 27DC
ale měla jsem zajímavou noc..
náš pesánek začal v noci ve 2 ráno vyštěkávat ježka.. takže super..
tak než se člověk probudí, než vyleze z tý postele.. než vyleze ven.. tak jsem vzala ježka a odnesla ho z naší zahrady..a byl klid..
už jsem skoro usnula a najednou.. zase štěkot.. co jí bylo tentokrát nevím asi se chtěla jen tulit.. nakonec jsem jí uspala a já mohla jít spát taky..
nicméně cítím rýmu a pobolívá mě v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
5. lis 2009 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek