• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi je mi moc dobře,nepřemýšlím,že by to nevyšlo,beruto tak,že jsem těhotná. :wink:
Kapříku držím pěsti.
Wrtul tak to je dobře,ted už jenom s radostí do toho. :slight_smile: Tak šup do postele a léčit,nech si napsat neschopenku, teď máš ještě čas na to se vyléčit. :wink:
5. lis 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci když já teď PN tak nějak nemám kde dostat. když nešpiním pojedu do Brna až příjde ms.. a to myslím nebude dřív než v to pondělí..
nicméně v kanceláři máme teplo...už zase čajíkuju a ráno jsem si dala vitamínky..taky něco na cucání..
doufám že přes víkend to zmizí..
5. lis 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě,musíš si naplánovovat klidový režim a nechat se rozmazlovat od manžela. :grinning:
5. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Wrtul, jo takový noci znám, jenže mi nevyštěkáváme sice ježka, ale občas zvracíme, byť jen šťávičky, ale i to stačí :sweat_smile: anebo musíme akutně ven, kde udělá jen pár kapek a nechce se jí domů.

Wrtul, tak to je dobré znamení, vše je jak má a uvidíš, že tenktokrát ten výsledek bude o doooooooooooost lepší, páč budeš čekat malý wrtulčátko :grinning:

Lucí, ahojky, jak je?
5. lis 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci doufám.. tak necítím se nijak hrozně.. v pondělí to bylo horší...
prostě mě trochu škrábe v krku a trošku cítím rýmu.. doufám že se mi to teda nerozjede.. ale tak snad to sakryš dobře dopadne!
5. lis 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem foto do albíčka-je ze mě vorvaň-a bude hůř... :unamused:
5. lis 2009 v 08:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Zuzi to je nááádherný bříško!!
a jaký bude hůř naopak bude líp! Bude větší a krásnějšía mímískci budou šikovnější a větší a vůbec.. prostě náádhera!!!
Ahojky Miluško...no já to s tím ježkem brala.. prostě to byl vetřelec a nedal se sežrat že jo :grinning: :wink: o což se to naše troubě snažilo.. a jak u toho chudák brečela že jí to nešlo.. :grinning: :wink:
ale podruhý to už bylo vytejrávání :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive:
5. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuz krásné bříško. :slight_smile:
5. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, dyť je to krásný bříško.

Hele taky ti každej říká, že na to že čekáš dvojky, tak bříško nif mof? :grinning:, bych je vždycky praštila něčím hooodně velkým :sweat_smile: :rolling_eyes:
5. lis 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko děvčata,
včera jsem tu nebyla, ponevadž vůbec nestíhám :grinning: , ale né, jsem doma, ale manža si vymyslel opravovat schodiště, tak si umíte představit ten bordel :angry:

za chvilinku jedu do práce, tak se ozvu až z místa............

A já jen kynu a kynu a kynu...už mám 11 kg nahoru, já jsem teprve vorvan Zuzanko :wink:

Odpoledne se vyfotím a hodím fotečku do albíča
5. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky evi supr :slight_smile:)) miminko je šikovné tak dneska držíme palce kapříkovi :slight_smile:))
5. lis 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi jak to že jsi tu a nejsi v Heliosu? :grinning: :wink:
5. lis 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy do práce? ty jsi pořád v poklusu viď. :wink:
5. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se teda moc nepředřu,jen vyperu a pověsím prádlo. Dala jsem si sprchu a namazala se krémíkem. Umyju nádobí a uklidím. A dneska už asi nic,musím zajistit ještě něco ohledně mamky a pak stejně půjdu k ní a vrátím se až večer.
5. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Milu to říkaj a nejhorší je, když potkám těhuli, je tlustější a ve stejným týdnu a čeká jedno, ale mě prostě připadá, že já jsem tlustčí a nic mi nesedí a ona vypadá super. No komplexy....Jinak svoje stary rifle pořád dopnu a jsou taky jediny ktery nosím, mám pupek výš-zatím.
5. lis 2009 v 09:00  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko 16,00 :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Aha tak na tebe budu myslet :slight_smile::slight_smile::slight_smile:
5. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ofotila jsem mu všechny výsledky :slight_smile:
5. lis 2009 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Chrobí,tak na tebe budu myslet. :wink:
Přidala jsem pár foteček neteřinky,ze včerejší návštěvy sestry.
5. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, oni si prostě neuvědomují, že tam jsou sice 2, ale jsou menší, přeci nebudeš pak mít dvojky a každý bude mít kolem 4 kg :confused:, to by jsi pak byla fakt jak vorvań. Náhodou mě se moje i tvoje bříško líbí a je jedno, že je malinký, tím líp :grinning:. NO já už nosím těhu kalhoty, co mi půjčili kámošky, ale chtěla bych si koupit ještě jedny rifle, sice mi kámoška jedny půjčila, ale pochybuju, že mi budou, zatím mi jsou furt velký, ikdyž třeba kolem vánoc i jo :grinning:
5. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí, pak nám napiš, co říkal...jsem zvědvá...

lucíku, já myslím, že i tak sis toho naplánovala dost:slight_smile: taky dneska peru, mohlo by to venku snad uschnout. tady svítí krásně sluníčko

zuzi a ty nechodíš do práce, že jo?

zuzi a milu a kolik jste do teď přibraly?

irmi já vím, ty jsi prostě aktivní poletucha:slight_smile: ale to se mi líbí.... :wink:

hrozně mě rozbolely dásně u zubu a je to naprd, nemůžu si vzít prášek...
5. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Evi,tady je od včera hnusně. Mlha,že by se dala krájet. :angry:
5. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, u nás taky krásně svítí sluníčko, po 3 propršených dnech.

Já přibrala zatím 2 kg, ale je to i tím, že jsem na začátku dost zhubla :sweat_smile:
5. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
neblbni Luciku, tady teda včera trochu problesklo slunko, ale jinak celý den pršelo a bylo zamračeno, ale dnes od rána...hned je to veselejší. chystám se na prochajdu...a koupit si nějaký ovocíčko..

ty jo milu, tak to jsi přibrala málo, ti závidím :slight_smile: ...ale zase s tím tvým hyperstimulákem... :frowning2:

já mám strach, že přiberu hodně a rychle...zatím jsem se nevážila, ale pravda je, že mám teď míň pohybu, jak jsem doma...
5. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tady je fakt hnusně.Depresivně,proto si zapálím vždycky aromalampu a svíčku. :wink: Po obědě půjdu k mamce,tak se aspon trošku projdu.
5. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, no ono to prej ještě přijde, i dr. mi v úterý říkal, že teďky se budu hezky kulatit a přibírat :slight_smile:, tak jsem na to zvědavá.

No právě, já kvůli tomu hyperstimuláku zhubla skoro 6 kg :frowning2:, ale je fakt, že ze mě šlo asi i dost vody.
5. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, včera jsem nestíhala, vstát v šest pak do 11ti na OGTT, naštěstí cukrovku nemám,ale bylo mi taaak zle, že jsem byla nalačno, já pořád jím, musela jsem sebou prásknout v čekárně na židle, řčrno před očima, pak jsem hned letěla do pekárny a od dveří křičela, cokoliv, co máte sladkého a koláč do sebe nasoukala hned jak mi ho dala, pak jsme jeli do Zlína na kontrolu pánviček ledvinných, tak je to pořád jen mírně hraniční, tak prý v pořádku, vidět už mě nemusí, jen kdyby se mojí dr. něco nezdálo a ručičky měl malý od obličeje, tak se povedla i fotečka, tak jsem ráda, sice se tam zase mračí,ale co by dělal, má tam nudu a tmu..a oběd nám nechutnal..
Jindřiško, tak to je skvělá zpráva, tak se to podchytilo mooc brzo a to je fajn, tvůj je zlatíčko, všichni si zasloužíme péči a to je to , co říkám, vše zlé pro něco dobré a ten maraton za mimi nás taky hooodně spojil a jsou to po devíti letech pořád líbánky...
Siki, no to je dost, že sem nahlídneš :slight_smile:
Wrtulko super, že už jsi o.k. neboj to klapne..
Lucíí ty mi děláš jen a jen radost, to je tutovka, nic jiného ať tě ani nenapadne..
Kapříku a Evule, krásné začátky těhulkování..
Irmy zase v poklusu...
Miluško držím palce ať je 3D pěkné a o.k.
jo holky, to chodíte každá spešl na echo srdíčka? mě srdíčko jen kontrolovali při té genetice,ale ne nijaké speš echo jen na srdce...jak to je?
5. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
miluško, to se trošku máš, to já díky hyperstimulíáku měla ve 12tt už 4 kila nohoře a pupek skoro jako teď... :grinning: teď mám 65,7, tak necelých 8kg nahoře..no říkala jsem si , že budu ráda, do 17ti, tak uvidíme, teď by mělo začít přibírání, já to neřeším, jen aby měl malý dooost všeho a byl v pořádku, pak se to zhodí a docela se i těším na fitko...nikdy to asi nebude jako dřív,ale mladé a krásné prostě věčně nebudeme,ale zato budeme šťastné maminy, já bych neměnila než být modelka bez dětí raději spokojená máme ne?
5. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu :slight_smile:
5. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudý, mě snad budou dělat echo v rámci screeningu, jinak bych jela taky zvlášť na něj. Sice to prý standartně nedělaj, ale když si přinesu žádanku, tak mi ho udělaj. Jinak mi mudr. říkal, že by mě na něj musel poslat do ústí, ale už nevím proč přesně, jestli se to dělá standartně nebo ne. Ale co vím, tak můj dr. tam posílá, kámoška co je stará jako já a chodí jinam, tak na něj nejde. Asi záleží na mudrovi.

Rudý to máš pravdu, stejně na ty vyzáblice pak už nikdo není zvědavej :grinning: a co je víc než spokojená mamina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek