Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
kapr
5. lis 2009
jsem vás musela dočíst x-)
Takže holkiiiii, vše je tak jak má, cvrnda je tam kde má být, je 33 milimetrů veliký 😉 máme obrázek bublinky, o víkendu dám do albíčka.
Žluté tělísko taky OK. No prostě to vypadá dobře. Dokonce jsme prý větší, než bychom měli být.
A jsme 5+2tt.
No a byla jsem v trombotickém centru, vzali mi spousty krve a za 14 dní jdu na nějakou konzultaci. Ale nevím, co se bude dít bo jsem to ještě nikdy nezažila. 😕 x-) asi mi budou nějak regulovat tu krev.
Jo a dnes po 14:00 budu mít výsledky HCG, tak doufám, že bude hodnota kolem 800.
Tááááák
lucifirek
5. lis 2009
Rudi,to vyšetření je dobré,že to vyšetření je v pořádku. Bobískovi je dobře. 😉 Já našim bobíkům moc moc věřím,bojovali v inkubátoru a dotáhli to nejdál,kam mohli,tak to určitě ani teď nevzdají. 😉
lucifirek
5. lis 2009
Kapříku to je bezva,už se těším na obrázek. 😉 🙂 😃 Tak honem si nastav tt ke jménu. 😉
ruda
5. lis 2009
milu díky, já si taky myslím, že to asi není povinné, srdíčko kontrolovali v rámci kontroly ve 20tt, zkoušel pustit a měřit rytmus a zkoukl na chlopně a řekla, že je srdíčko v pořádku, tak to určo stačí...
Kapříku, to už je teda velká jikra 🙂 na hodnotu HCG se klidně už vykašli, je tam, kde má být a jsi v 6tt, no to už zaslouží, dát si to vedle nicku ne?
Lucí, to když to klucí , holký zvládli v inkubátoru bez tebe, tak od tebe už spěchat nebudou...až v létě 🙂
kapr
5. lis 2009
......no tak už to tam mám, ale jestli tím něco zakřiknu x-)
Nezakřiknu, bo to mám domluvené 😉
evak99
5. lis 2009
ty jo kapříku, já mám ohromnou radost! super 😃 takže jste taky větší? tak snad se nám ti bobci budou vyvíjet dobře i nadále. věřím jim.

no tak teď je na řadě lucik a pak hned wrtulík 🙂

rudíku, tak to bych byla mrtvá bez jídla tak dlouho...já svačinkuju taky pořád. Hele ale 8kg není tak hrozný...navíc to máš jen v bříšku🙂

musím nafotit tu fotečku🙂 a dát vám ji do albíčka, ale ještě jsem neměla čas.... :-N
evak99
5. lis 2009
nezakřikneš...prostě jsme těhule. a co se má stát se stane i bez nějakých "zakřikávání"...takže tomu věříme kapr!!!! 😃
ruda
5. lis 2009
taky zkusím fotit to 3d,ale nejsem moc technický typ...
no boty se mi obuvají těžce...,ale dnes jdu na masáž, se těším...
kapříku, nic nezakřikneš, já to řekal taky hnedle a všem...dokonce to všichni i věděli, co děláme, tak se ptali už 5dnů po ET..no a já 7den po ET už měla hcg, ještě žádné srdíčko a už jsem se chlubila ni c se nezakřiklo, to nemám ráda, prostě je to tam a hotovka, nic se nestane...
holky teda, tak vy rodíte možná zároveň ,tak to máme se sousedkou , ona o 14 dnů předemnou, ta i to OGTT jsem trávili spolu, je to fajn, mít vedle v naráku kámošku, co má stejný termín i zájmy, předtím jse se znali jen s venčení psů---.. 🙂 a teď budeme spolu venčit děti 😃
lucifirek
5. lis 2009
No jsou to naši snažílci. 😉
lucifirek
5. lis 2009
No vida jak to přibývá jedna za druhou 😃
chrobacek
5. lis 2009
Kapříku nááááádheráááá holka mám z tebe radost 🙂
kapr
5. lis 2009
No chrobi děkuju, já mám z cvrndy taky radost a kamarádka gyn ještě větší 😉
Ikdyž zase chtěla sejčkovat, ale to jsem jí zatrhla. Tak už se jen směje x-)
ruda
5. lis 2009
já mám z vás taky radost a lucík a wrtul už jedou ve vlaku a chrobík překvapí stejně jako evule a kapřík aje to pak se dá dokupy ještě Jindřiška a můžeme udělat srazík ne?
evak99
5. lis 2009
no určo a rudíku a kapříku, my tam jako jediný budeme s jedničkama a ostatní dojedou s dvojkama🙂 😃 a bude nás moře...
irminka
5. lis 2009
no teda holky, vy jse šikulky...

Chrobášku, zlatíčko...kurna, musíš být těhule ...posílám těhu bacilky.....ajns,cvaj...tři 😃 ...a už jsou u Tebe
siki26
5. lis 2009
Kapříku, tak super, už se taky těším na tvoji bublinku v albíčku x-) Tak se drž holka.
ruda
5. lis 2009
tady taky jedny letí kolem, šup a už mají tvůj směr Brno....
chrobacek
5. lis 2009
Irmi naprskej mi 🙂))) potřebuju to 🙂)) rudýsku díkec 🙂) holky dneska mi došli andělé takže to musí klapnout🙂
ruda
5. lis 2009
jací andělé??? mailem?
zuzka72
5. lis 2009
Milu mrkni na Arvenku, ta měla dvojčátka a obě měli 3,5kg, takže nevím, nevím, i velky můžou být, já si taky myslela, že když jsou dvě tak, že tak do 2,5kg, ale asi nee.
kapr
5. lis 2009
x-) Chrobi x-)
ruda
5. lis 2009
zuzi to bude prostě překvápko, stejně jako u jednoho...
holky, to je tak krásné, že už máte taky u nicku tt!!!!! 😃
chrobacek
5. lis 2009
néé figurky a jeden anděl jako dárek k objednávce bižuterky 🙂) no není to znamení 🙂 ??
lucifirek
5. lis 2009
Rudy,srazík super,s pupíkama a miminkama 😉
Chrobí andělé? Tak taky tfuj,tfuj,tfuj.
No za chvíli tu budou opravdu samé těhuklky
Zuzy,to s těma dvojkama musím potvrdit,jedna holčina z unicy měla dva chlapečky a také měli oba kolem 3,5kg. Takže nemusí být menší.
miluse
5. lis 2009
Kapříku super, asi tě budou trošku víc hlídat, ale všechno bude jak má a budeš mít v létě krásnýho kapříka 😃

Zuzi, fakt každej 3,5 jo? Tý jo, já myslela, že taky budou mít max. do 3 kg a rodila předčasně nebo v termínu?
lucifirek
5. lis 2009
Chrobi to jsou pro štěstí,jasně,že je to znamení. 😉
lucifirek
5. lis 2009
já ted čučím na kuchařskou pohotovost,zrovna pečou něco dobrýho. Já mam tady ty pořady o vaření hrozně ráda. Hlavně mě baví Jamie Oliver. Ale toho už ted nemám kde sledovat,nemáme kabelovku Jen pár cd
zuzka72
5. lis 2009
No přesně nevím, už si to nepamatuji, myslím tak ve 40tt-nechali ju chudinu a rodila normálně, však ji písni, ona ti to napíše, ale někde to tam je v té diskuzi Čekáme dvojčata, tak cca před 2měsícema.
ruda
5. lis 2009
ahojky, pádím na tu masážičku....