• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jsem vás musela dočíst :dizzy_face:
Takže holkiiiii, vše je tak jak má, cvrnda je tam kde má být, je 33 milimetrů veliký :wink: máme obrázek bublinky, o víkendu dám do albíčka.
Žluté tělísko taky OK. No prostě to vypadá dobře. Dokonce jsme prý větší, než bychom měli být.
A jsme 5+2tt.
No a byla jsem v trombotickém centru, vzali mi spousty krve a za 14 dní jdu na nějakou konzultaci. Ale nevím, co se bude dít bo jsem to ještě nikdy nezažila. :fearful: :dizzy_face: asi mi budou nějak regulovat tu krev.
Jo a dnes po 14:00 budu mít výsledky HCG, tak doufám, že bude hodnota kolem 800.
Tááááák
5. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi,to vyšetření je dobré,že to vyšetření je v pořádku. Bobískovi je dobře. :wink: Já našim bobíkům moc moc věřím,bojovali v inkubátoru a dotáhli to nejdál,kam mohli,tak to určitě ani teď nevzdají. :wink:
5. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku to je bezva,už se těším na obrázek. :wink: :slight_smile: :grinning: Tak honem si nastav tt ke jménu. :wink:
5. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu díky, já si taky myslím, že to asi není povinné, srdíčko kontrolovali v rámci kontroly ve 20tt, zkoušel pustit a měřit rytmus a zkoukl na chlopně a řekla, že je srdíčko v pořádku, tak to určo stačí...
Kapříku, to už je teda velká jikra :slight_smile: na hodnotu HCG se klidně už vykašli, je tam, kde má být a jsi v 6tt, no to už zaslouží, dát si to vedle nicku ne?
Lucí, to když to klucí , holký zvládli v inkubátoru bez tebe, tak od tebe už spěchat nebudou...až v létě :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
......no tak už to tam mám, ale jestli tím něco zakřiknu :dizzy_face:
Nezakřiknu, bo to mám domluvené :wink:
5. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, já mám ohromnou radost! super :grinning: takže jste taky větší? tak snad se nám ti bobci budou vyvíjet dobře i nadále. věřím jim.

no tak teď je na řadě lucik a pak hned wrtulík :slight_smile:

rudíku, tak to bych byla mrtvá bez jídla tak dlouho...já svačinkuju taky pořád. Hele ale 8kg není tak hrozný...navíc to máš jen v bříšku:slight_smile:

musím nafotit tu fotečku:slight_smile: a dát vám ji do albíčka, ale ještě jsem neměla čas.... :sweat_smile:
5. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezakřikneš...prostě jsme těhule. a co se má stát se stane i bez nějakých "zakřikávání"...takže tomu věříme kapr!!!! :grinning:
5. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky zkusím fotit to 3d,ale nejsem moc technický typ...
no boty se mi obuvají těžce...,ale dnes jdu na masáž, se těším...
kapříku, nic nezakřikneš, já to řekal taky hnedle a všem...dokonce to všichni i věděli, co děláme, tak se ptali už 5dnů po ET..no a já 7den po ET už měla hcg, ještě žádné srdíčko a už jsem se chlubila ni c se nezakřiklo, to nemám ráda, prostě je to tam a hotovka, nic se nestane...
holky teda, tak vy rodíte možná zároveň ,tak to máme se sousedkou , ona o 14 dnů předemnou, ta i to OGTT jsem trávili spolu, je to fajn, mít vedle v naráku kámošku, co má stejný termín i zájmy, předtím jse se znali jen s venčení psů---.. :slight_smile: a teď budeme spolu venčit děti :grinning:
5. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsou to naši snažílci. :wink:
5. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vida jak to přibývá jedna za druhou :grinning:
5. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku nááááádheráááá holka mám z tebe radost :slight_smile:
5. lis 2009 v 11:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No chrobi děkuju, já mám z cvrndy taky radost a kamarádka gyn ještě větší :wink:
Ikdyž zase chtěla sejčkovat, ale to jsem jí zatrhla. Tak už se jen směje :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám z vás taky radost a lucík a wrtul už jedou ve vlaku a chrobík překvapí stejně jako evule a kapřík aje to pak se dá dokupy ještě Jindřiška a můžeme udělat srazík ne?
5. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no určo a rudíku a kapříku, my tam jako jediný budeme s jedničkama a ostatní dojedou s dvojkama:slight_smile: :grinning: a bude nás moře...
5. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda holky, vy jse šikulky...

Chrobášku, zlatíčko...kurna, musíš být těhule ...posílám těhu bacilky.....ajns,cvaj...tři :grinning: ...a už jsou u Tebe
5. lis 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, tak super, už se taky těším na tvoji bublinku v albíčku :dizzy_face: Tak se drž holka.
5. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky jedny letí kolem, šup a už mají tvůj směr Brno....
5. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi naprskej mi :slight_smile:))) potřebuju to :slight_smile:)) rudýsku díkec :slight_smile:) holky dneska mi došli andělé takže to musí klapnout:slight_smile:
5. lis 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jací andělé??? mailem?
5. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu mrkni na Arvenku, ta měla dvojčátka a obě měli 3,5kg, takže nevím, nevím, i velky můžou být, já si taky myslela, že když jsou dvě tak, že tak do 2,5kg, ale asi nee.
5. lis 2009 v 11:53  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Chrobi :dizzy_face:
5. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi to bude prostě překvápko, stejně jako u jednoho...
holky, to je tak krásné, že už máte taky u nicku tt!!!!! :grinning:
5. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
néé figurky a jeden anděl jako dárek k objednávce bižuterky :slight_smile:) no není to znamení :slight_smile: ??
5. lis 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,srazík super,s pupíkama a miminkama :wink:
Chrobí andělé? Tak taky tfuj,tfuj,tfuj.
No za chvíli tu budou opravdu samé těhuklky
Zuzy,to s těma dvojkama musím potvrdit,jedna holčina z unicy měla dva chlapečky a také měli oba kolem 3,5kg. Takže nemusí být menší.
5. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku super, asi tě budou trošku víc hlídat, ale všechno bude jak má a budeš mít v létě krásnýho kapříka :grinning:

Zuzi, fakt každej 3,5 jo? Tý jo, já myslela, že taky budou mít max. do 3 kg a rodila předčasně nebo v termínu?
5. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi to jsou pro štěstí,jasně,že je to znamení. :wink:
5. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ted čučím na kuchařskou pohotovost,zrovna pečou něco dobrýho. Já mam tady ty pořady o vaření hrozně ráda. Hlavně mě baví Jamie Oliver. Ale toho už ted nemám kde sledovat,nemáme kabelovku Jen pár cd
5. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přesně nevím, už si to nepamatuji, myslím tak ve 40tt-nechali ju chudinu a rodila normálně, však ji písni, ona ti to napíše, ale někde to tam je v té diskuzi Čekáme dvojčata, tak cca před 2měsícema.
5. lis 2009 ve 12:29  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, pádím na tu masážičku....
5. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek