• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak já to mám domluvené, že budu rodit císařem, protože mně bylo řečeno, že jsem prvorodička(malý je narozen více jak před 10.ti lety), jsem stará matka( víc jak 30 let), po umělém oplození, čekám dvojčátka a ještě k tomu, že je malá pravděpodobnost, že by hoši byli v době porodu hlavičkami dolů, stačí, když je jeden trošku šikmo a doktoři už to nechtějí rodit normálně z důvodů zaseknutí do sebe či zamotání šnůr.....A dvojky ukončují v 36. či 37 týdnu, takže mě to čeká asi někdy po vánocích....no, nechám se překvapit :wink:
5. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
.........mno já mám radost z vás všech. :dizzy_face:
Jo a Chrobi znamení určo. Musí se všechno připravit :wink:
5. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, nechcem vám to tu rušiť ale potrebujem radu...zistili sme, nejaké nezrovnalosti pre IVF s jednou babenkou s ktorou začíname so stimulkou teraz v novenbri..jej povedali, že aj jej manžel musí ísť na krv kvôlli predoperčnému vyšetreniu a dostala aj pre neho papier, mne zase nič také nepovedali a mne zase kázali aby mm išiel na Trial Wash test čo zase jej nepovedali..máme v tom hokej ako to teda vlastne je...obidve máme Sydney protokol, začíname spolu s rozdielom 4 dni..to pri každom je inak, že ide na iné testy aj keď asi obidve pôjdeme na ICSI?a ešte jedna otázka,mm je objednaný na ten test 04.12. ale ja už mám niekdedy vtedy podla mňa výber vajíčok, nebude stým problém ak sa to do vtedy nestihne? ďakujem vám vľmi pekne, neotravovala by som ale fakt neviem čo teda stým všetkým, ešte raz vďaka :wink:
5. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj cisielko. Nevím co je Trial Wash test.
Nikdy manžel nešel na předoperační vyšetření, protože jeho úloha byla vždy jen donést sperma. Metoda ISCI je výběr spermie a vravení jí do vajíčka. Takže předoperační s tím nemá opravdu co dělat.
Tak nevím, jestli jsem ti nějak pomohla.
5. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr no ja som tá druhá babenka o ktorej píše cisielko a môjho muža poslali tiež k lekárovi aby išiel na krvné testy na HIV a neviem čo všetko, a pritom ide tiež len odovzdať spermoše, tak ma to zarazilo, niežeby bol v tom problém, len sa pýtam na čo aj on?
bol aj váš mm na tých testoch?
5. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katti a cisielka,mému manželovi odebírali také krev,berou oběma na infekce-HIV,žloutenka........ a tentokrá zase a dělali mu také hormonální profil. Ale předoperační vyšetření ne.
5. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak testy na HIV apod. se dělají. To je pravda. Prý to vyžaduje nějaký nový předpis, jelikož se pracuje v laboratoři s genetickým materiálem. My jsme měli dost úkonů za sebou. takže to chtěli před tím prvním a pak už ne.
5. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie predoperačné nemá ani on, ale tú krv má...chápem, že si chcú byť istí, že sa nenakazia atď...len mi prišlo zvláštne, že niekoho posielajú a niekoho nie...ale je to v pohode, veď zase aspoň človek vie, že je zdravý... :wink:
ďakujem vám
luciferek a ten hormonálny profil mu robili kde v car?
5. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
v Unice,ale až při druhém ivf,pro jistotu,aby to bylo v pořádku a bylo to v pořádku.
Holky já běžím za mamkou ahojk,ykouknu na vás večer.
5. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cvrnda je v albumu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katti, a vy chodíte do CARu v ČR nebo v SR? Já jen jestli nemáte nějakou novou legislativu ohledně IVF. U nás chlapi chodí těsně před IVF na krev kvůli pohlavně přenosným chodobám, je to dle zákona, že to musí být. Jinak předoperační ne, pokud mu nebudou dělat a ťedky nevím co je co MESA a TESA (teďky jsem to určo otočila :sweat_smile: )
5. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to nějak poslalo dřív,..... tedy odběr spermií z nadvalete, jestli to píšu dobře.

Kapříku, jéééé.

Imri, já zatím nevím jak budu rodit, ale dr. mi říkal to samé, že pokud nebudou obě hlavičkou dolů tak císař a že pokud prcky udržím déle jak 37. tt, tak je možné, že budu rodit přirozeně. Neb jsem se ho ptala jestli mám rodit u nás v porodnici anebo radši v krajský .... tak to okecával... no ještě uvidíme.
5. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mám výsledky z HCG.
Vaše tipy? :wink:
5. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dievčatá ďakujeme..ako vidím tak nás zabudli asi na tú krv poslať :angry:
5. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ďakujem vám babenky všetkým ktoré odpísali, dík
a muž ide len na tú krv, nie na predoperačné
5. lis 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo 1300 :slight_smile:)
5. lis 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky můj muž dal akorát spermie ale jiný car jiný mrav
5. lis 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
1.246 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, tak to nemám tucha, páč já ani nevím jak mi stoupalo ....... :grinning: ale určo hodně
autor
teda baby vy jedete..
já myslím že rozumím tomu co cieselko řeší...
jdu vás dočíst..
jééééé tak na druhej pokus jsem se skoro trefila :slight_smile:)
5. lis 2009 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé kapříku super...
5. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
uffffffffff :grinning:
5. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku :grinning: :grinning: :grinning:
chápu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
holky tady se vyčasilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zítra už je pátek :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi trefila, jsi holka šikovná.
Na víkend se těším. Aspoň si odpočinu. Je to v práci záhul. Vánoce............
5. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku tak si zůstaň s mimískem doma jo a ne abys myla okna!
btw na to se já chystám příští týden.. jak budu doma na stimulce.. protože po transferu na to kašlu.. kdyže bude transfer ovšem.. každopádně pn pořádně využiju :sunglasses:
5. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo doma budeme a zůstaneme. Nemám doporučené cestování.
Okna jsem už umyla. Takže ty mám hotova :dizzy_face: i vyprané záclony. Jen chci přes víkend uklidit muškáty.
5. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku já muškýty nemám naštěstí :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NOJO, KDYŽ ONY JSOU PŘES LÉTO TAK KRÁSNÉ................. :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek