• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Kapříku přes léto jo a mamka jich má taky spoustu..a krásnejch..
ale já k nim mám takovou trošku averzi.. ale to neřeš. prostě jsem líná to zázet, a pak zalévat, stříhat a pak uklízet na zimu no :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminko, to je zvláštní pocit vědět, kdy budu rodit..teda ne já,ale ty.. tak když je pauza větší než 10let tak jsi zase prvorodička, to je hezké a panna nejsi?
kapříku gratulacéééé velikááá a fotečka krásnáááá
holky mojému brali taky krev na ty choroby...nic víc...
já mám taky raději kytky, co nechtějí péči, tak jedu přes sukulenty a na dvorku skala a traviny a stromečky skalničkové, to skoro nic nechce a je to hezké, teda mě se to líbí..
masáž byla úžasná a pak jsem jela do obchodu s kočárky, co můj mnáhodou objevil, je to až za městem a ejhle, oni tam mají dorjany, tak skvělé a velké parkoviště a milou prodavačku, ta ho asi za 14 dnů objednám, ať přijde do vánoc, v lednu jsou inventury a co když pak už budu rodit nebo ležet...jen mi ho nenechají na obchhodě, no na pověry hold nesmím dát... bude dole na dvoře v místnosti mé masérně/budoucí/ tak to vlastně není úplně doma ne?
5. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasný rudi, hele na pověry nedej! já tomu taky nevěřím...a budoucí masérna prostě není doma. to je u tebe v práci (budoucí:slight_smile: )

no jo teda irmi, ty už budeš po vánocích rodit jo? to to letí...to není možný...

jenže pak se s vámi rodičkami roztrhe pytel! :grinning:

kapr ty jsi ďábel já nemám ani umytý okna ani uklizený muškáty:slight_smile: ale nějak mě to netrápí. Zítra povezem olivovníky ke tchýni a muškáty asi letos vyhodím. už jsou starý...a sukulenty nechám na balkoně, ty to vydrží...jdu se kouknout na toho tvýho prcka!

jinak já byla dneska aktivní neb mi nebylo tolik zle, tak jsem povlíkla a uklidila a vyprala...tak mám radost... :grinning:
5. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem tu nová
:slight_smile:
5. lis 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak na zahradu, resp. záhon před barákem se chystám taky už asi 14 dní, vyndat gladioly, jiřiny a sundat truhlíky z oken... njn.. ale kdy,když pořád leje :frowning2: a to nemluvím o tom, že jsem ani ještě nedošla na hřbitov o dušičky, hlavně, že ho mám pár kroků od baráku. :unamused:

Kapříku, to je super číslo :grinning: a fotečka klášná

Rudý, jak to popisuješ... nebyly jste v Malvíkovi? Ten prý uchovává kočárky do porodu :slight_smile: Jasně, pověry jsou jaksi k něčemu, nedej na ně....
5. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vnouckovci vítej :wink:
5. lis 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chci se vás zeptat, zda jste některá z vás prodělala více neúspěšných pokusů IVF, a kolikátý pokus byl úspěšný. Mám za sebou 2 neúspěšné stimulace se zjištěním, že mám prázdné folikuly. Po dvou dárkyních vajíček jsem po prvním transferu otěhotněla, avšak ve čtvrtém týdnu potratila. Následovaly další dva transfery, bohužel neúspěšné. Už nemám embrya, mám si koupit další a pokračovat dál ? Všem děkuji za radu
5. lis 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítej vnouck....¨
s tím ti já moc neporadím, nám se povedlo IVF hned napoprvé, manža je ok a já měla endometriozu, takže jsem byla na laparce, do 3 měsíců jsem neotěhotněla, tak jsme podstoupili umělé a povedlo se..

Ty to máš ale složitější, to je mněmoc líto :frowning2:

No sama jsem zvědavá , jak to vše dopadne...abych nerodila až někdy v březnu jako slonice :wink:
5. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítej vnouckovci, jsem na stejně jako Irminka, tudíž neporadím :unamused:

Do jakého Caru chodíte? Bych se asi poradila i tam, ale do třetího IVFka bych asi zatím nešla. Prodělali jste nějaká vyšetření, krom těch základních?

Irmi, neboj do března tě nenechaj :wink:
5. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji a gratuluji. Snad se mi někdo ozve, kdo je na tom podobně jako já :frowning2:
5. lis 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
Vnouckovci.. my za sebou máme jendo neúspěšné IVF... a ted procházíme druhým..
je to náročné ale určitě to nevzdávejte! Zkuste zase tu dárkyni vajíček.. když se jednou těhu povedlo tak se povede zase!!!!!!!!Jen bych si oběhala vyšetření typu jeslti netvoříš nějaké protilátky.. proti embrijku třeba víš.. aby sis zvýšila šance...
5. lis 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
5. lis 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak hlásím že už ležím v postýlce a mám po další včelce.. dneska zase bolela mrcha jedna.. musím si je vyndávat dřív aby to neštípalo..jak je to studený..
Jo měla jsem pesíka doma v obýváku manža nebyl doma takže jsme měly pré..
akorát když se vrátil tak jsem jí dala jako do zádveří že jsem jí zavřela aby mu neutekla když vjíždí autem dovnitř do zahrady.. a on první hlášku co mě.. že prý se tvářím provinile :grinning: tak sem čuměla.. že mu to snad řekla :grinning:
nakonec z něj vylezlo že mě viděl jak když zastavilo auto před domem rychle nesu pesinu pryč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: njn a to jsem si myslela že to nepozná :grinning: :grinning:
5. lis 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem dorazila od mamky a nějak to na mne padlo.Byla tam dr. a dovezla léky. :frowning2: JSem psych.uplně vedle. :frowning2: Nějak mi nejde sedostat do pohody. Mám strach,že se bobískům kvůli tomu něco stane. :cry:
5. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Luci..
jsem zvědavá co Chrobi v tom Heliosu :dizzy_face: :dizzy_face:
co ty těhulko jak je? :dizzy_face:
5. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul to je něco vid,jedna včerla v pohodě a jiná stojí za prd. Manža dneska ráno píchal na jedničku ani jsem jí necítíla.
5. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no jo maminka..
to je mi líto kočko.. ale neboj jsou to šikulkové a určitě už jsou dávno zavrtaní!!! a spinkají u tebe!
5. lis 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul já taky doufám,že budu mamce ještě říct hezkou zprávičku. Bude mít určitě radost,měla ji i když jsme si pro ně jeli do Brna a věděla,že to jsou pašáci.
5. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a říkala jsi mamince že jsi těhule :wink: :dizzy_face: víš abys jí potěšila a tak..
Manža je šikovnej.. a hele proč se ty injekce píchají? já budu brát jen utrogestan.. jinak nic...
5. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ona to obrečela,když jsme si pro miminka jeli a taky věří,že to tentokrát zvládnou. Jo já bych to do zadku nezvládla. Wrtul je to jako ten utrogestan,stejný hormon, akorát v injekcích. Když otěhotním a dojde mi ten Agolutin,tak se nahrazuje velkými dávkami toho utroše,nebo duphastonu. Je to zajímavý,že někde to dávají a jinde,ne.
5. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je,že manža zítra hned ráno odjíždí na školení a přijede až v sobotu večer. Je mi velkou oporou. Bez něj bych to nezvládla a to co pro moji mamku uděla,jsem mu moc vděčná. Vozil jí do nemocnice,cokoli potřebovala.
Ještě že ho mám. :slight_smile:
5. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
POřád mě manža uklidnuje,že musím být kvůli mrnousům v pohodě. Ale je vidět,že je z toho taky špatnej. Ale věřím,že to dobře dopadne.
5. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kočko je to těžký a to moc dobře chápu..
nedovedu si představit kdyby mamce bylo jako té tvé :frowning2: ale je pravda co říká manžel .. že miminka budou u tebe rádi...radši když budeš v pohodě..
zkus si vzít třeba nějakou hezkou knížku nebo tak..
nebo tu bud s námi.. a zkus je pohladit po bříšku a říct jim že se na ně těšíš.. a tak.. :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nic vypínám notebook jsem moc unavená a bolí mě hlava...kočko drž se!
5. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc se na ně těším,představuji si,jaký to asi bude. Jsem ráda,že vás mám protože bych se tím tady užírala sama. Manža ještě nevolal,tak tam asi ještě pořád s tátou je.
Manža je ted poklad a strašně moc se těší na miminka.
Koukám na ordinaci,to je zase drama.
Ale to se nám to tady opravdu plní těma těhulkama,že jo. Asi tu budeme opravdu všechny do vánoc těhulky. :wink:
5. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou wrtulko krásné sny.
Táta se potřeboval vypovídat,je z toho taky špatnej. Manža už volal.
5. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo tady to jede :grinning:

A koukám, že už se jde spinkat, tak dobrou a krásné žirafičí sny :wink:

Lucí, máš to těžký, je to jasný, ale nezoufej, všechno dobře dopadne :wink: a manža je zlatíčko, no určitě víš, koho sis brala :grinning: a to je dobře. Je správné a hezké, když manželé takhle drží při sobě. :wink:

Ordinaci budu muset zhlídnout pak na netu, neb manža kouká na fotbálek :confounded:
5. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu to máš pravdu,takovéto situace,ivf a jiné těžské situace vzah prověří a ukáže se,jestli za něco stojí nebo ne. Já zjištuju,že mi se hádáme jen kvůli kravinám. A když jsou problémy vždycky drzíme při sobě a podporujeme se. Tak jsem ráda,že to tak je.
5. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky!!!
Luci doufám že je líp! Aspoň o trošku!Je dobře že manžel dojel bez problémů!
Jinak se dneska zase cítím o něco líp.. je to jak na houpačce.. a břicho mě bolí jako na ms.. jsem 28DC.. takže si ještě počkám..
6. lis 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu-přeji ti hodně štěstí, ať ti to dnes dobře dopadne, budu na tebe myslet.
6. lis 2009 v 07:46  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek