• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dobré ráno,

takže v Heliosu nic protože můj muž se zasekl v sevisu a dojeli jsme tam pozdě takže nás dr. nevzal :frowning2:
6. lis 2009 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno..
Chrobi to je mi moc líto :frowning2:
takže se objednáte na jiný termín...?
6. lis 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo na další čtvrtek ... ale třeba to už nebude potřeba :wink: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi doufám že to už k němu opravdu dojdete.. teda napotřetí :grinning: :grinning:
hele kdo ví třeba ve čtvrtek budu v Heliosu :wink: :astonished:
6. lis 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele mě připadá, že to je další znamení :slight_smile:)))
6. lis 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
wrtul je trošku lépe. Docela se k mamce těším. Aspon nebude ona sama a já taky ne. Manža přijede až zítra.
to je dobře,že je líp. A kdy má dorazít ms?
6. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu držím pěstičky.

Chrobi tak to je pech,to snad není pravda.
6. lis 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi kdy máš dostat MS? :wink:
jojo, znamení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
v neděli ale už ted mě pěkně bolí bříško :frowning2:
6. lis 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2009 v 09:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci kdy budeš testovat???? jsem hrozně natěšená :slight_smile:)) dávala jsem vás doma za příklad :slight_smile:))
6. lis 2009 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidíme:slight_smile:
6. lis 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
CHrobí,testujeme 19.11. :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jakpak,to my nejsme zrovna příklad. :slight_smile: Manža mi ráno říkal,o víkendu bude 7. příští 14. a pak už budeme testovat. Tak jsem ho sprdla at mi to nepřipomíná,že z toho budu nervozní. Naštěstí doma nemám test a chci testovat maximálně den předem,dřív ne. Tak snad nebudeme zklamaní. Dneska jsem vlastně čtvrtý den těhule. :wink:
6. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste taková krásná embryjka :slight_smile:))) oproti minule :slight_smile:)) ty jo jestli to vydržíš tak jsi dobrá :slight_smile:)
6. lis 2009 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,tak emryjka byla super,však pořád přemýšlím,jestli už se zavrtala. A jestli to náhodou nevzdala. Ale určitě ne. :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
koho jsi dávala za příklad chrobí??? hele, já taky myslím, že to je znamení :wink: a navíc ten tvůj grafík vypadá slibně :dizzy_face: a břicho mě bolelo taky....takže to nic neznamená! :wink:

luciku, vím, že to máš teď těžký, ale musíš se snažit být pozitivní, pomůže to tobě, mimískům i mamce...a klíďo nám o tom piš, když tam nemáš manžílka...drž se!!! :slight_smile: lucíku a kdy přesně jsi byla na tom ET? v úterý ne?

jak je kapr? :wink: mně je blivno, ale jsem rozhodnutá jít žehlit... :slight_smile:

wrtul a jak dlouhý máš cykly? počítáš, že to dostaneš někdy v pondělí?

a kde máme rudíka????
6. lis 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak už vím, koho jsi dávala za příklad :grinning: hele lucí, já teda nejsem zastáncem včasnýho testování a já sama vždy testovala později, ale 19.11. mi přijde pozdě, když jste měli ET 3.11. nebo se pletu??? ale jestli to vydržíš, tak jsi teda fakt dobrá :wink: a tímto tě teda nechci zvyklat....
6. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí sama jsem tomu já ani manžel nevěřila,že by to mohlo být lepší než minule a hle šlo to. Takže zázraky se opravdu dějí. :slight_smile: Chtěla bych to opravdu vydržet,netestovat dřív,protože minule jsem z toho pak byla na nervy.

Evi ahoj,jo,jo na ET jsem byla v úterý. Nechci tu psát tak negativní věci,ale je to těžké snažit se být nad věcí. Ale dneska je to opravdu lepší. Je ti špatně? A už jsi snídala?
6. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi třeba to poznám i bez testování :grinning: uvidíme,to tělo je ze stimulky tak zblblé,že na příznaky jako bolení prsou a břicha dát nemůžu,ty mě bolí celou dobu. No snad to vydržím.
6. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi dávala jsem za příklad Lucku protože mají taky blbej spermiogram, ale manžel zobal vitamíny a hle při druhém ivf jsou embryjka výstavní :slight_smile:) a při prvním měla chcípáčky :slight_smile:))

jinak grafy tak ty mívám dobrý až do 13 DPO :slight_smile:))) vždycky :sunglasses: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif tak podle prsou atd. to nepoznáš to bolí z utroše, ale testík trochu dřív by nezaškodil :slight_smile:)))
6. lis 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo luci, snídala, už v 7h ráno :grinning: dýl to nevydržím. A teď si chystám ovocíčko na svačinku a k žehlení....no a pak bude obídek :grinning: jupíí. holky, včera mi bylo dobře, tak jsem se snažila udělat doma hodně práce, dnes je hůř...holt se to střídá. no jo to břicho a prsiska to není průkazný...ale třeba uvidíš, mě začalo nechutnat kafe, začal mě bolet ten zub, co už ho nemám (stejně jako po tom prvním ivf, když jsem otěhotněla) a tak:slight_smile: uvidíš....

no tak se necháme překvapit chrobí, jo? :wink:
6. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, já utroš neberu,na Unice dávají po punkci injekce agolutinu,do zadku,budu si ji zítra muset píchnout asama. Jinak manža píchá sám. A mě prsa bolí od samého začátk ustimulky.

Evi,no já jsem od včera děsná,dneska jsem už po snídani a už i obědvám. Dala jsem si sekanou a červenou řepu,tu mám ráda. Měla bych si dát z tebe příklad a dát si radši ovoce. No mě kafe nechutná ani ted,uvidíme. Pořád si myslím,že jsem těhotná a až do testu to tak snad zůstane a pak doufám taky. :wink: :dizzy_face:
6. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fakt ? tak to máš lepší jak se ládovat utrošem :slight_smile:) po punkci mi taky dali agolutin, ale pak pěkně 6 kousků utroše denně
6. lis 2009 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ony ty injekce nejsou moc příjemný,ale je to asi účinnější,nevím,proč někde dávají utroš a jinde ten agolutin. Ale co bych pro mimča nudělala. Minimálně do testu injekce a až dojdou,tak se nahradí utrogestanem nebo duphastonem.
6. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tady jsem!!! no teda ale vás dočítat, to je mazec... :grinning:
Luci vím, je to s mámou těžké,ale uvidíš, bude se držet, miminka ji podrží a tebe taky!!!mysli pozitivně
jak jsem četla už nevím co kdo psal, no chrobí to je jasnačka, prostě jste tam neměli jít, je to asi zbytečné ajsi asi taky těhule :grinning: teď je období zázraků, tak toho honem využijme!!!
malý se ve mě vrní, zase mám z břicha šíšu :slight_smile:
kočárek není přes MAlvíka, je to normální obchod u nás ve městě, poslední dům, když se jde k řece, jen mi ho tam právě nenechají do porodu, musím si ho vzít domů a k našim to asi nepůjde, mají 2+1...no uvidíme..aspoň budu trénovat skládání..,ale šlo to moc dobře/v obchodě/ jinak pravnoučci...nebo jak to bylo, já jsem taky po I. IVF těhule, tak neporadím,ale drž se...
6. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafindy :slight_smile:

Chrobí, to je zvláštní, že vás už doktor nevzal :angry: Neříkej, že by jste se mu nevešli do nějaké hodinky, i kdyby jste měli chvilku čekat...No tak snad příští čtvrtek konečně vyjde...a nebo nebude muset? :slight_smile: To by bylo super.

Luci, taky obdivuju, jestli vydržíš až do 18.11. Já bych byla nervózní a napjatá jak kšandy :grinning: Ale nechci ponoukat.. :wink:
6. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky siky, já ještě taky nevím,jestli to vydržím,snad jooo. :wink: Abych nebyla zklamaná brzo. Ale já vlastně nebudu zklamaná.
6. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, lucka má nervy, já být v její situaci/jako že jsem byla, taky transfer v úterý/ a testík byl pozitivní už další středu...co ? nezlákáme tě? aspoň na příští víkend? co 13tého v pátek? dáš na pověry? :slight_smile:
6. lis 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevím teda,to asi nee,mám strach,to je ještě brzo ne?! Vy jste zvědavější než já :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek