• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Luci, to víš, že zklamaná nebudeš, házíme na tebe těhu vibrace, tak to určitě vyjde :slight_smile: Pátek 13 je superrrrrr :dizzy_face:
6. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif 6 den po ET už mají holky // 8 den už většina a 10 snad skoro každej :slight_smile:) protože to už by ti měla normálně dojít mrcha :slight_smile:))

siki no ono bylo 16,30 a někoho měl v čekárně a taky asi chtěl jít domů ... a prý, že s námi to bude na dlouho
6. lis 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, souhlas se siki a chrobikem

chrobi, prdy dudy na dlouho. by na tebe kouk a už by viděl to, co si my myslíme :wink: :slight_smile:
6. lis 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme uvidíme,zklamaní snad nebudeme. Ale vy jste teda baby zvědavé. :slight_smile: Těhu vybrace přijímám :sweat_smile: :sweat_smile:
Dneska vůbec nic nedělám :frowning2: jen jsem si umyla vlasy. A čučím na bednu.
6. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé já ců taky těhuvybrace :grinning:
chrobi tak do třetice všeho dobrého..
6. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak :grinning: :grinning: :grinning: to teda neviděl :slight_smile:
6. lis 2009 ve 12:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem my těhule posíláme těhu vibrace, i tobě wrtul, neboj :slight_smile:

chrobi, to je pech, jako kdyby toho čekání nebylo už dost co? :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Luci, já měla už 8den krásné //. Ale je fakt, že jsem taky měla 5dní kultivace.
6. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já myslím že když je dluhá kulitvace tak můžou být // dřív.. ale počkala bych těch cca 12 dní tak to píšou i na našem stimulačním protokolu vysloveně.. že těhu test se dělá 12 dní po ETu
Chrobi bych potřebovala ubytovat v Brně :zipper_mouth: :sunglasses:

jo právě obědvám - slabý kafčo s mlíčkem a 4 cukrama :grinning: a k tomu kofila ať žije dietka :grinning:
6. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobii :grinning: jsem si vzpomněla na nás :dizzy_face: jak jsme byly zvědavé :grinning: :grinning: :grinning: a testovali od 6tého dne :grinning: :grinning: :grinning:
Hezky Luci pokoušíš:slight_smile:
Hele zázraky se dějí. Nám tvrdili, že náš počet spermií je nedostačující i pro IUI a vždycky jsme museli mít ISCI a podívejte. Jsem podruhé těhule přirozeně :dizzy_face: Takže neházet flintu do žita.
A když si to správně objednáte, tak Univerzum fakt připravý spermijku borku sprintovou a ta tam prostě k tomu vajuchu doběhne. :wink:
Jo a vitamíny taky baštíme
6. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki mě zaváděli pátý den embryjka a jak jsem psala hatchující blastocystu a exp.blastocystu u té udělal AH. Takže by mohli být rychlejší.
Vy mě strašně pokoušíte,když já mám strach,že kdyby byl test negativní,tak budu strašně nervní a rozhozená jako minule a bude to ke škodě,tak se chci pokusit to co nejdéle vydržet s vědomím,že prostě těhotná jsem.
Taky nevím,proč na unice dělají test tak dlouho,je to šestnáct dní.
Wrtul to je obídek :wink: Já měla sekanou,kterou normálně nejím,musím se srovna a radši jíst ovoce azeleninku a zdravá jídla.
Jste teda fakt pokušitelky.
6. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé Siki vy budete mít stejná jména dvojčátek jako kámoška,taky mají natálku a matesa
6. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul kdy?
6. lis 2009 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki ale my ani nespěcháme ... stejně budeme mít výsledky imuno až na vánoce :wink:
kapr jojo já jsem stará testovatelka :slight_smile:
ahoj holky

už se ozvala Milus?
6. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi z neděle na pondělí nebo z pondělí na úterý.. předpokládám..
musím na tu krev do Heliosu víš...na 7:00 ráno..
a spoje děs běs bych asi musela nocovat na nádraží někde :frowning2:
6. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milus se ještě neozvala. :frowning2: snad je všechno v poho
6. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi :grinning:
Evi jsem ti zapomněla odepsat.
Mě je OK Naprosto.
Jen mě holky, a to teda vůbec netuším co to může být, bolí jedno místo pod levým žebrem. Nejdřív jsem si myslela, že to mám namožené z kašlání, ale pak jsem zjistila, že tam mám jakoby bulku, která mě bolí. Něco jako když vás bolí uzlina. Myslíte že to je nějaká uzlina?
...............no když to po sobě čtu, to je teda text :fearful: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, to může být uzlina, pohlídej si to a netlač si na to...
Luci fakt, když jsoi měla AH a pětidenní, tak bych to symbolicky 13tého v pátek testla....no fakt :grinning:
sem ještě neobědvala, teď jsem postavila vodu aspoň na špagety...azkusím dát fotku do albíčka...
6. lis 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jdu přidat špetkou do mlýna. :wink: Já jsem PK neměla,protože jsem jí nechtěla. Takže mi zaváděli 2 embryjka 3 den po OPU- 8i buněčná.ET minulý čtvrtek a testila jak blázen už hooodně brzy.Kvůli Ovitrelle hlavně...No a ve středu nic a včera 7 den po ET nebo jestli se nepočítá den ET tak 6 den a mám //. :dizzy_face: Takže je to individuální kdy se // ukážou.

Moooc držím palečky všem stimulantkám a čekatelkám. :wink:
6. lis 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,krásný pupík rostete jak z vody. :wink: Špagety ty bych si taky dala. Dala bych si i majdu z nivy a těstoviny. Ale nevím,jestli bych nivu měla. Ale co,myslím,že by to němeělo vadit ne? stejně je to ještě převařený.
Holky já doma vůbec nic nedělám,to je děs se mnou,vůbec se mi nic nechce. Zítra budu muset vstát,píchnout se do zadku a musím tu uklidit,než přijede manža.
nadis.h to se ti to rychle teda objevilo. A během dvou dnů se to může změnit.
6. lis 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci nivu bys neměla.Jako ostatní "plesnivé" sýry. Luci no byl to skok. Ve středu fakt úplně sněhobílo a den po už dvě čárušky. Mám je vyfocené v albu.
6. lis 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak udělám zítra těstoviny s rajčatovou omáčkou. Já už koukala na čárečky,jsou fakt silné,žádný duchové. Tak každému to stoupá různě a jestli to jsou třeba dvojčátka,tak je to rychlejší.
6. lis 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ano na diskuzi na rodině kam chodím přišla dneska holčina co má taky z IVF dvojčátka a přišla mi ukázat že ona měla úplně stejné // také tak brzy jako já. Takže asi tam fakt dvě budou,když se to nijak nepohatí. :sweat_smile:
6. lis 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě ne,uvidíme,zda budeme mít také štěstíčko,já ale určitě ještě s testováním počkám,alespon do konce příštího týdne.
6. lis 2009 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nevím, ale já jsem jedla nivu v každém těhu a děti jsou zdravé i já, ale to je asi věc názoru.
6. lis 2009 v 18:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
MILU !!! Kde jsi, jak jsi dopadla??????????????? :sunglasses:
6. lis 2009 v 18:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zuzy,oni říkají,že by se neměli jíst plísnové sýry v těhu,nevím sice proč. Ale myslím,že když je to převařené v omáčce,že by to nemuselo vadit
6. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nikde nikdo
6. lis 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi mě to řekl gyndr můj...Ne že nesmím,ale neměla bych. Takže sem tam to asi neva... :wink: Luci a nemá cenu testovat dřív jestli nemáš pevné nervy. :grinning: Já jsem věděla, že vyšilovat bych začala až tak kolem toho 13-14 dne kdyby nic. Ale takhle jsem byla pořád v klidu,kdyby bylo bílo.
6. lis 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek