• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jj, taky jsme do tého operace šly s tím rizikem, že nemusí vůbec nic najít. Naštěstí toho našli dost. Ale pokud nejsou po odběru kvalitní spermie na oplodnění, tak se oplodnění buď přeruší nebo se použijí spermie dárce. To záleží samozřejmě na vás.
Podle mě je nejlepší, když podstoupíte operaci a pokud něco najdou, tak zamrazit a pak začít teprve stimulovat, aby jsi měla jistotu, že se nic nepřeruší a sperjmijky máte :slight_smile:
Jinak jistota, že něco kvalitního určitě najdou samozřejmě nikdy není, ale šance jsou vyšší :wink: A tvůj manža je zdravý chlap, tak si nemyslím, že by nic kvalitního nenašli.
29. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
však my už zmraženo máme - sice v jiném CARu ale to neva a tam byly "docela kvalitní" 4% dobrých!
V našem případě super výkon
29. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, tak to je fajn :slight_smile: Nám neřekli % kolik máme, ale prý máme zamraženo 6 dávek, tak jsme pochopili, že na 6 pokusů, v což jsme ani nedoufali :slight_smile:
29. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem zpět a dokonce nám funguje net tak můžu už napsat pro výsledky teda jdu až v jednu ale už mi naordinovala Gonal + Decapeptyl .... ten je jako proč??? žo se píchá při dlouhém ne?
29. kvě 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro jaký výsledky? Omlovám se, jestli jsem něco prošvihla, ale někdy se tu už ztrácím... :frowning2: To víš, holky jedny ukecaný :grinning:
29. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki dnes jsem 2DC a byla jsem na krvi a UTZ výsledky krve budu mít za hodinu tak musím zpět do CARu jestli mám hormony OK a dostanu injekce jestli ne dostanu antikoncepci :frowning2:
29. kvě 2009 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: držím všechno co mám...

A já jezdím na kole jen tak lehce, do obchodu se mně nechtělo jít pěšky a tahat těžké tašky.
29. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi už si vzpomínám :slight_smile: Samozřejmě taky držím palečky :wink:
29. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuk kočky...
Chrobi nevím ale já píchám Decapeptyl při dlouhém..
jo a holky já mám taky novinku :dizzy_face: podařilo se mi telefonicky probojovat se k mé gyndařce a dohodnout si s ní ten externí cykolus :dizzy_face: takže mi krve a utz udělá ona a já nebudu muset tolikrát do Brna :dizzy_face:
jeden utz mám zdarma a za druhý si zaplatím ale prý je to v poho pár korun.
A ty krve taky zvládneme o ceně nemluvila tak to snad bude zadara nebo za málo.. prý jsou to standardní rozbory co dělají všude a ten den je budu mít :dizzy_face:
tak jsem ráda teď už je všechno nastartovavý a může se začít :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: tak se drž a těším se jak dopadneš.......samo, že dobře :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminka já se taky těším :grinning: :wink:
29. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem dneska rano testila a bohuzel jenom jedna carka, papirek bily bez jakehokoliv naznaku ... :frowning2:
29. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky tuliku a kolik dní jsi po ET?
29. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tuliku, ale to přeci ještě nic neznamená, jsi jedenáct dní po ET, viď? tak to je ještě málo. dokud neteče krev, tak ještě v klidu čekej. já mám sice taky strach testovat, ale asi to zítra zkusím. a potom všem co máš za sebou to už snad musí vyjít. držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to je dneska sekanice, to se seká to je hrozný, to je doba, jsme to včera zavařily, tak je to dneska líný :confused:
29. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jo, to je doba....člověk by u toho usnul :rolling_eyes:

tulíku neboj, čekej, ještě je opravdu brzy :wink:
29. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko 11 den po KET ...
puno jen to zitra testni, potrebujem tady pozitivni zpravicky a ja ti verim ze to vyjde a dekuju za podporu, rano jsme to s manzelem obreceli, ale ted trosku jeste doufam, zatim ms nemam tak nadeje jeste zije, ale rano na me padla z toho pekna deka
29. kvě 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tulíku neboj chápu že jste to obrečeli ale ještě není nic ztraceno..
a navíc i kdyby to ted nevyšlo tak hurá do dalšího boje! tvůj čas příjde neboj!!!!
29. kvě 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuliku...ještě počkej - já jsme dnes taky 11 den a testuju až zítra....jeden den může znamenat veliký rozdíl....a kolikátý je to tvůj pokus?
29. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tuli, já ti rozumím, já mám taky takové stavy, ale to tady každá z nás, a nejlepší je, že když jedna má splín tak ostatní jí povzbuzují, přitom jsou na tom úplně stejně. je to super, když se můžeš svěřovat lidem kteří jsou ve stejné situaci jako ty. ale vydrž, zkus třeba zase až za dva dny. někomu se to ukáže třeba až čtrnáct dní po očekáváné mršce, prostě si mrňousci dávají načas. :wink:
29. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna - moje řeč - i když já jsme taky pěkně nervní..zítra ráno se ukáže...ale moc tomu už nevšřím..bude to znít blbě, ale na intimce cítím pach krve..
29. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko, to je vsugerace, věř tomu, já ji cítím taky i když ani nešpiním, mě vlastně dneska, krom toho že mi ráno bylo šoufl, ale taky to mohlo být z nervíků, vlastně vůbec nic není. ale nic. já se z toho picnu, radši kdyby mě aspoň bolelo břicho nebo prsa, ale mě nic není, jen mi hoří tváře, chjo se fakt zblázním :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky držte se. když jsem byla v očekávání, taky jsem si říkala, tak dnes ji dostanu...pořád jsem viděla samé příznaky ms. dokud holky nekrvácíme, tak je vše jak má být :wink:
29. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna - me je taky vedro..ráno bazálka 37,1
29. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holkdy žirafky jedny ukecané, sem si zdřímla a teď jdu dočítat, manža mě sem pustil, udělal mi caffe latte, tak jdu na to :grinning:
29. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapunko, já už jsem od bazálky dávno upustila, a normální teplotu v podpaží jsem si neměřila, jen mám tváře jak v jednom ohni, ale to je taky prý dobrý, v těhu bývá teplota vždycky zvýšená, to jak pracují hormony v těle
ahoj rudo... :sweat_smile:
29. kvě 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to dočetla, teda to je zpráv, tak co si vzpomenu...ahojky irmi, Wrtul, Puna, Lenh, Kapr, Gucci, Miluš, Kači, Siki, Denisko, izzi, chrobi, kapu ,tulik..jste tam všechny??? jinak omluva veliká..
Irmi vím, že bydlíš kousek, tak jak budeme holky břichaté, můžeme se někdy vidět ne? , stejně by bylo fajn udělat pak srazík žiraf s mláďátky...
Wrtul, žirafa vede a kočičku si dej na cokoliv jiného ju?
Puna, to tvé špinění tehdy byla nidace, uvidíš zítra //
Lenh. jsi šikovná píchačka :wink:
a Kapr jakbysmet
Gucci jak je maminko??? Kačí máš zítra ET??? kolik dáte dvojky???,
chrobi, tak ať jsou výsledky v poho..
Tulíku, je mi to líto,ale jak holky píšou..nemusí to být ztracené... v reálu bez IVF by jsi taky jetě netestila a někdo je dávno z krve těhu a papír bílý a naopak, já měla už i stín // a pak jsem to dostala..je to jen orientace a někdy mate, neboj,
29. kvě 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí, ty jsi optimistka :wink: , jsi skvělá, děkuju, pak budu mrňatům vyprávět, s jakýma tetama podporovatelkama jsem si psala, že je to vlastně jejich částečná zásluha, že jsou na světě :dizzy_face:
29. kvě 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
puna nene jsem realiska až pesimistka...ale tady je to jasné ne? :wink: se to teda seká, moje nervy už aj na koňa aby člověk čekal, vzdávám to, zkusím to večer, snad s tím někdo něco udělá...
29. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek