• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
taktak chrobí :slight_smile:
to ještě nevím Kapr :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi neboj. Mobilizace je super. jen mě to moc nebavilo a vadillo mi nějaké to uvolnění čehosi přes konečník. :grinning: Od té doby jsem tam nebyla.
9. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no práve!!!!!z toho nebudu spát
9. lis 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvolnění kostrče...asi.
Luci zlé a krvavé sny mám denně, v těhu se sny ještě zvýrazňují, takže je to vlastně pozitivní ty blbé sny, jsi prostě těhule..
holky já mám slíbené od našich na kočárek příspěvek 5 tisíc, jako malému pod stromeček..tak super...a od ségry dost věcí, které postupně dodává, jak její amlý roste..je mu pět...
chrobí fakt to ber pozitivně, to byla posledníííííílmrcha
letím k holičce...když mám v pátek to focení.... :grinning:
9. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,no to mě teda čekají věci :confounded: :wink: ¨Tak to se těším na fotečky
9. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi super. jen mi prosím poraď, do kdy mám ignorovat tu uzlinu :dizzy_face:
Lucii jak nevíš, kdy budeš testovat? :wink: Počkej, já si to najdu a já ti to spočítám :slight_smile:))))
Chrobi, no já z toho nespala potom :grinning:
9. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr testovat mám 19. oficiálně,ale holky jsou zvědavý babi a lanaří na dřív. :grinning:
9. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no já bych to viděla aspoň na tento páte, co ???? :slight_smile:)))
9. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte:
Lucif: a není toho 19.11. nějak pozdě? :slight_smile:

Chrobi: mrcha naštve, ale počkej si na mobilizaci a uvidíš, co to s tebou udělá :sweat_smile: A manža, papká vitamínky?
9. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi :slight_smile: jasně snaží se :slight_smile: ale byl ted moc zklamaný hodně tomu tento měsíc věřil.....
9. lis 2009 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: nedá se nic dělat, kdyby si mohl člověk poručit............Do konce roku jsi těhule sakra,ne?
9. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele Chrobíku neklesejte na mysli :wink: Ta správná Ona teprve dozrává :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku uvidíme. Já mám strach,takže si to zatím nechci kazit,do pátku je dlouhá doba. Asi možná v pátek,manža mě taky lanaří. Prý dneska ,tak jsem mu řekla,že je fakt jéééště moc brzo,teprve zítra to bude týden od ET. Jak dlouho zůstává Pregnyl v krvi,docela dlouho,mohlo by to být falešné.

Holky vy jste teda mršky zvědavý.
Irmy nevím,proč to píšou na Unice takhle pozdě,za jak dlouho jsi testovala ty?

Chrobí,neboj řekli jsme do vánoc a to ještě máš čas. :wink: Tak hlavně klídeček.
9. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak píše Kapřík,ono to přijde a určitě brzo.
9. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, pregnyl myslím 14 dní od píchnutí...takže v pátek už bys měla být v poho, když jste měli PK

chrobí, je to nepříjemný a potom to může být bolestivý. nic si na ten večer neplánuj, nemělo by se potom sedět, jen ležet. A bude taky záležet, jak moc jsi zablokovaná/ztuhlá. Já když byla poprvé, tak to pak bolelo a citlivá jsem byla ještě 2 dny, když jsem byla potřetí a naposledy (mimochodem asi 3 dny před tím, než se mi povedlo otěhotnět:slight_smile: ), tak už jsem to skoro necítila ani při té mobilizaci a večer doma úplně ok...je to nepříjemný, ale stojí to za to!!!!! :slight_smile:
9. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr a nechceš radši kvůli té uzlině zavolat dr.? Nejsi nachlazená? Zvětšujou se, když má člověk v sobě nějaký virus, třeba při rýmě nebo tak...jinak moc nevím, ale jsi těhu, takže je třeba být na sebe opatrnější..ale to víš, co? :wink:
9. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy mě děsíte s tou mobilizací,kde to podstupujete,u léčitele? Nějak jsem to tu nepostřehla. Musí to být asi nepříjemný. Ale v dnešní době je člověk ztuhlý z toho věčného sezení u pc. Sedavá zaměstnání,málo pohybu.
9. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: na rhb, musíš najít rhb sestru, která je vycvičená na metodu mojžíšové a ta to provádí...samozřejmě k tomu všemu dostaneš cviky a každý den bys měla poctivě cvičit...já cvičila přes rok. někdy víc, někdy míň, ale snažila jsem se nevynechávat...
9. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ale tebe už to nemusí zajímat, neb jsi těhu :wink:
jdu si ohřát polívčičku...
9. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak o mojžíšové jsem slyšela a už kolikrát jsem to chtěla zkusit,ale mám pocit,že v zr,to nokdo nedělá a já jsem na to flink,na to pravidelné cvičení. Mají prý cviky i pro chlapy,tenkrát to ukazovali v Sama doma.
Tak Evi dobrou chut :wink: jo já už jsem týden těhule,ale informace neškodí. :slight_smile: :grinning:
9. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo Luci, to jsem kdysy chodila k fyzioterapeutičce. Vždycky mě uvolnila, procvičila cviky Mojžíšové, nechala jsem tam 1000 kč a šla jsem domů. :wink: No a k uvolnění kostrče vlastně ani nedošlo jak moc mi to vadilo a už jsem tam nikdy nepřišla. :unamused:
Jinak Pregnyl je pryč za týden si myslím já :wink: Ale středu bych si už klidně prubla :dizzy_face: teda já i chrobík. Myslím že můžu v tomto případě mluvit za ní :grinning: :grinning: :grinning:
Evi kdy už dáš nějakou fotečku? Jinak ti pozitivně závidím ten 9tt :dizzy_face:
Holky a s tou uzlinou, jojo, myslím, že je to z nachlazení. Vždycky když jsem dost v teple tak to povolí a když je mi zima, tak zase začne bolet. Jen je nepříjemné, že jak je pod žebrem tak mě to bolí při chůzi a při určitém pohybu a pak v noci, když se chci překulit na druhý bok :confounded:
Ale už si přeji, že jsem zdravá :grinning:
9. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já bych zkusila másáže. NEvím,jak bych tohle snášela a ted je to stejnak paséé,zatím. Ale jednou jsem byla na celkové masáži zad u sestřiny známé. Ségra chodila pravidelně. Ale když došla dolu na bedra,tak mi to bylo tak nepříjemný až mi z toho bylo zle od žaludku :frowning2: Nevím,jestli se to čase zlepší,ale já už tam nešla. Bylo mi z toho špatně dva dny. Ale co bylo naprosto super. Byla k tomu ajurvédská masáž obličeje,ty olejíčky a jak masíruje hlavu a vlasy,to byla bobma. :wink:
Rudy a ty děláš jaké masáže,já bych zkusila lávové kameny. :angry:

Kapříku,já budu testovat nejdřív v ten pátek. :dizzy_face: A ty ted musíš být zdravá. :wink:
9. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, někde to proplácí pojišťovna, když máš doporučení od MUDra, alespoň u nás to tak bylo. Já na ni nechodila, páč se mi nelíbila ta mobilizace. Ale jeden čajík, do dali, kámošce, jsem taky pila a docela mi chutnal.

Pregnyl tuším zůstává v těle max. 10 dní, tak ten víkend by mohl být tak akorát. Já tedy testovala přesně týden po ET, ale u mě to tak nějak bylo jasný no! Jinak jsem byla připravená testovat dle pokynů z Genetu 14 den po ET.

Kapříku, to je opět tvůj správný přístup :slight_smile:

Holky, těhulky, míváte někdy taky jednu stranu bříška tvrdší než tu druhou? Mě spíš přijde, že je mám snad oba na jedný straně a tam se pnou, necítím ani tak jejich kopanečky, jako spíš takové pnutí v břiše a už nevím ani jak si mám na tý židli sednout :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem z5 s novým květákem na hlavě :grinning:
Kapříku a zvětšuje se? kde přesně ji máš? v pravém nebo levém podžebří? ono pokud to bude trvat, určitě bych k Dr. raději šla...aspoň si na tebe sáhne a mohl by udělat odběry, je fakt, že jsi těhulka a nic se nemá podceňovat, to nechci strašit, jen aby se nějak nerozjel zánět... teploty nemáš? jinak žádné příznaky?
Luci, to si myslím, že pátek 13tého je nejvyšší čas, když né dřív, já testila od PK po týdnu, tak by jsi mohla klíďo dnes,ale v ten pátek určitě...zase to ber, že jsi těhule a možná dvojnásobná, tak ať máš ty papírky na památku jak sílí a ne rovnou dálnice....co? a Mojžíška je zlouhavá, asi pomáhá,ale já to vydržela jen 4 měsíce, stejně by to nepomohlo, když jsem já v pohodě a IVF muselo kvůli manžovi být..,ale kostrč mám taky vpáčenou a těhule jsem... vím to z Dornovky...
9. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,jak to myslíš,že u vás to bylo tak nějak jasný? Já ten test vidím na ten pátek možná :wink:
9. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,tak hod nějaký foto :slight_smile: :zipper_mouth: :dizzy_face: No jo rudi, a ty jsi fakt testila tak brzo a už takhle brzo tam něcobylo? Když já mám strach,že tam nic nebude a pak budu mít nervy,že už tam nic nebude.
9. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: milu měla hyperstimulák jak kráva, viď milu :wink: ta si užila chuděrka...

a rudi jakej Ti udělala květák?

kapr, dám fotečku, jsem hrozná, pořád na to "nemám čas" :grinning:

já včera skoro celý den prospala, pak jsem byla na prochajdě a říkala si, že si večer pustíme filmíček no a usnula jsem v osm! a dneska dopolko jsem taky zdřímla. to je děsný. já se nepoznávám...a navíc asi kynu. :dizzy_face: mamka tu byla o víkendu a říkala, že se mi zvětšuje břicho... :wink:

já myslím, že mojžíška obecně pomáhá, cvičím ji i teď, takže na záda určo moc dobrý. manžel taky dostal od tý naši fyzioterapeutky nějaký cviky - zčásti z mojžíšky - a taky cvičil...my máme oba sedavý zaměstnání, takže pro nás jen dobře...
9. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Rudy mám jí pod levým žebrem. Myslím, že se nezvětšuje. (si říkala že na ní nemám sahat :grinning: )
teploty nemám. Ale měla jsem náběh na chřipajznu cca v půlce října (v době oplodňování asi) ale byl jen pořádný kašel, bez teplot. Je teda pravda, že ještě dnes trošíčku pokuckávám, ale to jen ráno a večer. No a začalo mě to bolet minulý týden. Ale to si myslím, že jsem blbka prochladla, protože jsem měla krátkou bundu do pasu a jak jsme běhali po hřbitovech tak mě asi ofouklo. :unamused: No a od minulého týdne mám opar, takže jsem asi nějakou teplůtku měla. Ale jinak jsem naprosto OK.
Já jsem se chtěla zeptat na té gyn., ale zapomněla jsem na to.
.................toď celá má diagnóza :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: nenech se rozházet a testi až budeš chtít. :dizzy_face: ale ten pátek mi přijde ok! to už by tam mělo něco být.... :wink:
9. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, to jsi asi nastydlá, protože opar je virová záležitost, takže ti možná něco běhá po těle...radši bych dr. zavolala a vyptala se. Já jí taky volala, když se mi udělal ten opar hned v začátku těhu. A ona mě za to nechala doma :sweat_smile:
9. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek