• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Aha milu,to jsem tu asi s vámi ještě nebyla. To mě teda mrzí,ale byla to známky uspěchu a určo to za to stálo.
NO Evi to je normální,že ti roste břicho :grinning: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi mělo a nebo taky ne :pensive:
9. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: žádný pochybnosti, jasný? :slight_smile: ukáže se! záleží jen na tom, kdy :grinning:
9. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si taky myslím, ale s oparem mě gyndařka viděla. A kdyby to něco bylo, tak by mi to řekla. A já na opary moc trpím. Takže bych prý měla mít protilátky.
A ten bok je prostě nepříjemný. Místo toho abych si užívala bezproblémových začátků tak mě támhle píchá a támhle bolí :wink:
Ale my to zvládneme.
9. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,no právě,aby to nebylo já nevím kdy :grinning:
Kapr,ty to určitě zvládneš,kdo jiný než ty. Ty jsi podpora týmu :grinning: :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem zatím těhule a už abych se mohla pochlubit pupíkem. :wink:
Dneska tu nebyla Wrtulka,jak to s ní vypadá?
9. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci, já měla hcg 73 po 7 dnech od ET a tak jsem pak testla vlastně s klidem...díky hyperstimuláku jsem to věděla takhle brzo už od Dr. ,ale ten pátek je fakt ideální..
kapříku netlačit jsem myslela, pohladit si bouličku můžeš :grinning: no snad je to jen nachlazení, vypadá to tak,ale hlídej si to, jak je velká? není jako pomelo? no za rozbor krve nic nedáš, já bych se zkontrolovala, teda radím že jo.. já osobně jsem na to lempl, šak víte , ochrnu a do špitálu jedu až na druhý den, a to z donuceí...
No jaký květák, mám to už dlouho nakrátko, tak rpostě navrabčáka, rozcuch...
jo evule, břicho už teď jen poroste...říkám, že je to z těhu,ale teď jsem si dala vepřo knedlo zelo s 6ti knedlíky a po cestě jsem se stavila naproti v pekárně pro špaldovy řezy a marmeládové koblihy...a už se na ně těším a ž přijde manža, dáme kafe a cukrrrrrr
9. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulka je v Brně na konzultačce ne?
9. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,já si koupila dneska testíky,mám čtyři,ale neměli ty nejcitlivější,tak nevím. :angry: Takže ty jsi taky měla hyperstim. ,tak to jste měli jasný. Já nic,sice mě na to dr.upozornoval,ale nic. Tak jsem fááák zvědavá.Ještě mrknu na ty testy,jak jsou citlivé.
:angry: :angry:
9. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, Lucí měla jsem hyperstimulák 4. stupně, prostě když už tak už, ale jj, stálo to tak nějak za to, ikdyž je fakt, že když jsem ležela v nemocnici, tak jsem si říkala, že kdybych to bývala věděla, tak snad do toho ani nejdu, ale předem to nikdo neví no, jak bude na tu stimulku a případné těhu reagovat. Hyperstimulák můžeš mít i při přirozeném těhu, ikdyž asi ne v takové míře, jako při IVF
9. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu musel to být děs,vůbec ti to teda nezávidím. Já jsem nevěděla,že jsi to měla tak vážné. Já myslela jen třeba zvětšené břicho.Ale to muselo být fakt nepříjemný. Ale ted už je to naštěstí v pořádku a užíváš si těhulkování.
9. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já testila klasickým mamatestem....jo hyperstimulák, tak yjsem snesla 29 vajec a to už je skoro celá proložka :grinning: ,lae před miluškou klobouk dolů, já měla jen II. stupně a úplně mi to stačilo, byla jsem jen šťastná, že se to povedlo,ale dušná jako prase
9. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy díky za uklidnění :dizzy_face:
Ne pomelo to není, je to taková ředkvička? :grinning: :grinning: :grinning: A je to 2 prsty pod "dolní špičkou" levých žeber.
ježíšku to jsou popisky.
Na zánět to nevidím. Už jsem jednou měla zánět levé plíce a pobřišnice a to byl jiný mazec. A to už by to propuklo. Tenkrát to bylo během 2 dnů, když mě to začalo bolet :dizzy_face:
Joooo a to mi připomnělo mimochodem to tenkrát bylo z nějakého bacilu, který jsem chytla ve Zlíně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
Tak Luci, jsem napnutá jak kšanda. :wink:
hele citlivý necitlivý, já byla těhu a na citlivém testu jsem měla sněhobílo :grinning: (ti to můžu klíďo vyfotit)
9. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Notak to klobouk dolů před oběma, tak to u mě nehrozí,naštěstí,já takovou snůšků neměla.
:wink:
9. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslím rudíku, jen minule wrtul psala, že neví, zda pojede v pondělí nebo až v úterý....

rozcuch je dobrý rudíku :slight_smile: hele, já jím fakt co dvě hoďky jinak je mi zle...manžel se mi pořád směje. nechci do sebe moc cpát blbý cukry, tak si dávám aspoň ovoce, to je taky cukr teda, ale mám pocit, že zdravější... :sweat_smile: ale asi cukr jako cukr, co? ty koblihy bych si taky dala, ale vzhledem k tomu, že jsem bezlepek, tak na ně můžu zapomenout :cry: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku a ty jsi testila ,kdy když bylo bílo? :angry: . Tak to jsi teda klidas,mě to určitě rozhodí. Já si počkám na ten pátek.
9. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr a víš, že v těhu můžeš brát b-komplex? já ho při tom oparu brala...já na ně taky trpím, je to děsný...měla jsem ho i při tom prvním těhu...
9. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta manželka od bratránka měla na začátku opar přez celou tvár,měli před svatbou a nevypadalo to vůbec hezky,asi ty hormony či co. Ten b-komplex by měl zabrat ne?
9. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já testila 22.10. nebo 23.10. a bylo sněhobílo. (u 10) a 29.10 (u 20) byla čára jak řemen (teda proti duchům) :grinning:
Jakej kliďas? mě to jen nešlo do hlavy :dizzy_face:
9. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky: já jsem si ted u TV zdřímla a snad jsem se vyspinkala do růžova :angry:

Já jsem testila 8. den od ET a potom jsem stějně skončila v nemocnici s hyperstimulákem a tam mně vzali krev a zjistili HCG........takže já si také položela......
9. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku tak to je už skoro dole, třeba je to vaječník :grinning:
jo jo rozcuch je super, taky ho mám dlouho jsem spíš sporťák než romantik,ale toužím po dlouhých vlasech, já měla po lotatky a vsadila jsem se o nanukáč, že půjdu na ježka a vyhrála jsem ho :grinning: , to už je ale dávno a tak jsem nakrátko...jo a cukry z ovoce taky dobrý, to baštím,ale neuspokojí mě jako kobliha nebo bonboška..no jo no, já se prostě nemůžu udržet, dieta je pro mě děs, nikdy jsem naštěstí držet nemusela, tak lituju diabetiky i bezlepky, naštěstí, už je na trhu trošku větší možnost než bývala dřív...
No super, tak jsem konečně nefinitivně ukecali Lůcu na páteční testík...a pořád si můžeš říkat, že může být klíďo bílý a ničemu to vadit nebude..,ale já vím, že bude //a nezapomeń, hned ranní moč, ta má nej grýdy :wink:
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
grády...sorry
9. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hyperstimulák je hnus,ale ale zase téměř jistota, že to klaplo...
9. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já taky nikdy nedržela dietky rudíku, furt jsem někde sportila a poletovala, ale už mi to chybí...normoška mě bolí záda/kostrč jako blázen...

irmi, spáneček chválím :slight_smile:
9. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky kočky..
tak jsem se vás pokušla nejdřív lehce dočíst..než budu psát co nového u nás..
Miluško maxigratulka ke dvou klučíkům! Hlavně že jsou zdravý :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a holt si kup maxipračku na fusekle :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
Luci ty s testíkem počkej.. a´t jsou to pak ty pravý dálnice !!!! a že tam budou !
Někdo se po mě scháněl myslím Chrobi?

Takže ms dorazila včera 30DC prostě dle tabulek stimulačního protokolu..
takže jsem odpoledne odfrčela do Brna kde jsem přespala a ráno na krev do Heliosu..
Teď jsem si tam volala a krev je ok!Ufff a zítra začínám s injekcema Merionalu.. 150jednotek což se bojím páč doktor říkal že by mi dal na začátek 225 a pak to snížil.. ale teď mi koordinátorka říkala že 150 tak jim budu věřit teda...ale jeslti vajec nebude dost.. tak ať si mě nepřejou :grinning: :wink:
Taky mám PN uff. zase složitý já to nemůžu mít nikdy jednoduchý koordinátorka mi ji nechtěla dát :pensive: naštěstí se pak šla zeptat doktora a to byl zrovna ten můj a ten mi ji dal a navíc si se mnou ještě jako bonus pokecal.. (měl zrovna volno nebyl nikdo na UtZ tak jsme všechno probrali zleva a zprava.. a přišlo říkal mi že nám moc drží palce.. znělo to moc upřímně a já z toho měla sakra dobrý pocit..
Takže celkový dojem super!!!
Uvidíme co v sobotu..
Jo a dokonece jsem stihla i pohovor s embrioložkou.. mám vyfasovaný všechny formuláře, a ceník :frowning2: :frowning2: to mě ovšem nepotěšili když jsem si ty ceny posčítala.. ale co se dá robit že..
Měli tam napsáno Tese a taky PGD tak obojí jsem jim zatrhla..
A to vyšetření chromatinu spermií - to je to DNA - pro Chrobáčka oni to teď dělají ZADARMO!!!!! protože je to nová metoda (jak jsem pořád čekala na mističky a na barvičky a tak .. tak nám to v den OPU udělají zadarmo .. nicméně to že to není teď v ceníku neznamená že to tam brzo nebude takže radím jeslti můžete nechejte si to udělat co nejdřív ! protože taková příležitost jen tak nebude
tak uffff :grinning:
9. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: tak to si ještě užiješ, já na začátku myslela, že mě porazí ta bolest, to byl fakt hnus..ani na záchod jsem si nemohla sednout, jak to bolelo...ale co by jsme pro mimísky neudělaly,že?
9. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: tak to je super začátek...jen tak dál
9. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: tak myslíš, že ta bolest kostrče je od mimíse???? já myslela, že z toho, jak nemám tolik pohybu..no právě, bolí mě to jen v určitých pozicích....

wrtul: zní to všechno úžasně. A nejlepší je, že teď budeš v klídku doma a nebudeš muset řešit blbý pracovní záležitosti a navíc si s námi budeš moct povídat :grinning:
9. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: já bych řekla, že ty záda mohou být od mimíse, u mě to tak bylo :wink:
9. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň vím, že to na něj můžu svýst irmi :grinning: :slight_smile: jdu si zacvičit, jinak to nevydržím...
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek