• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ty jo Rudo jdi někam s vaječníkem, ty jsou tak o deset prstů dál :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
přidávám se k Irmince, záda mě bolívali normálně,ale spíš vrch a teď trpí spodek, co jsem těhule, tak je to z toho..
Wrtulko zdarec, to je fajn, tak tělo funguje na povel, tak jen tak dál a aspoň něco zadarmo,... je to naposledy, tak co, něco to bude stát,ale tak už budeš jen koiukat, jak rosteš...
9. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem vás dočetla až do konce :wink:
koukám že jste vylepšily tabulku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi je fakt že teď na to zase budu víc myslet...ale tělo si odpočine, pořádně se vyspím tak snad to bude lepší..
ale jesti tu budu pořád s vámi to nevím.. myslela bych na to o to víc.. asi si radši naplánuju spoustu úkolů..no ty už naplánoavný mám.. třeba tu ubrouskovku, okna chci umýt hned zítra se do nich vrhnu..páč jako těhule nebudu moct :wink: :grinning: :grinning:
s těma pracovníma záležitosma ale nevím. no.. jde o to že když si pustím služební telefon tak to bude blbý abych ho nebrala.. a to už vlastně pracuju.. uvidíme.. asi ale každýho budu odrazovat že jsem na PN aspoň aby mi dali pokoj :grinning:
Evi berou tě záda? a nemůžeš si někam dojít ať na tebe juknou..
9. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Rudi doufám a těším se! :wink:
9. lis 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak paráda, za chvíli budeš těhule :slight_smile:

Evíku, mě ze začátku taky děsně bolela kostrč a jakoby pánev, hlavně, když jsem ležela na něčem tvrdším a to je prý od toho jak se dole roztahuješ, takže to určo bude od mimíse, no a teďky mě občas bere kříž a pěkně, tak už mi manža konečně nafouknul balon, a na něm hopsám, ale přijde mi, že jsem si koupila nějakej malej a to tam přitom psali, že je do 175 cm a já mám jen 166 :frowning2:, ale účel zatím plní.

Holky mizím dom, ozvu se k večeru snad z domova, pááá
9. lis 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee holky, tak díky za uklidnění, že to je od mimíse...já se bála, že jsem tak rychle schnila :grinning:
9. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul dík za zprávu musíme si o to říct v ten čtvrtek manžel je strašně zvědavej jak na tom ted po vitamínech je :slight_smile: takže ti držím palce na stimulku :slight_smile:)
9. lis 2009 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak velká gratulace a držení pěstiček :wink:
9. lis 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku moc díky :dizzy_face: :dizzy_face:
chrobi těším se co mi řekneš po tom čtvrtku jeslti teda už to klapne :grinning: :wink:
9. lis 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no do třetice to snad klapne jinak toho svého chlapa zabiju :slight_smile:) vlastnoručně
9. lis 2009 v 15:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi to nedělej páč to by sis musela hledat novýho chlapa a to by ti zabralo spoustu energie :wink:
Ten můj doktor mě fakt potěšil..byl strašně milej..
tak doufám že tak bude působit i na vás!
9. lis 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele mě vadí, že je mladej .... to teda na mě dobře nepůsobí :frowning2:
9. lis 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi fakt? Ale on asi zase tak mladej není.. jako nevím kolik mu je.. možná by se to dalo někde zjistit..
ale podle mě dost i mladě jakože vypadá..
no nám to naopak vyhovovalo.. kdyby něco tak příště se můžete objednat k doktorovi Textlovi ten je starší.. a celkově v Heliosu vyhlášenější kapacita a je taky fajn...ale ty objednací doby :confounded:
ale já bych od toho našeho nešla ani za zlatý prase :wink: nicméně to je o pocitu... v pohodě..
9. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se prostě stydím :slight_smile:
9. lis 2009 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
..tak holky zítra jdu s bouličkou k doktorovy...teda k té mé kamarádce gyndařce, prý se jí to nelíbí :unamused:
Ale já vím, že to nic nebude.
9. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi :grinning:
ale já to chápu..
asi bych se taky styděla kdyby mě vyšetřoval.. a jestli mi bude dělat transfer tak budu rudná až na zadku :grinning:
ale ne tak od tohohle se člověk v téhle fázi už musí odpoutat a rozhodilt nohy na počkání no :grinning: :grinning:
hele ale když mi odebíral vajucha tak mi to nevadilo ale to už jsem byla zblbá a chrněla sem :grinning:
9. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, já v práci nevím kam dřív a když se rozhodnu, že si dám pauzičku a juknu na koníka, tak zjistím, že jste o 4 stránky dál... :confounded: Nějak nestíhám dočítat.

Kapříku, asi jsem něco nestihla - co se gyndařce jako nelíbí???

Chrobi, i mladí doktoři můžou být geniální :slight_smile: I když chápu, že víc důvěry působí z těch starších a tudíž i zkušenějších. Tak budu držet palečky.

Miluš, Wrtul - pánec, bedra mě bolely snad hned druhý den po oplodnění. Pak už jen sem tam a teď poslední týden, mě bedra bolí neustále :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je snad jediné, co mě v těhu trápí. Jinak jsem naštěstí bez problémů - zaťukávám :wink:

Zítra jdu na ultrazvuk, tak držte palce :dizzy_face:
9. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale mám takovou bouličku pod levým žebrem a bolí mě. Už skoro 14 dní.
No a na UZV jsem na to zapomněla, ale bolí mě to pořád. Tak mě chce gyn raději vidět :slight_smile:
ale to bude jen nastydnutí.
9. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki tak na zítra držím palce a chrobí tobě ve čtvrtek..
kapříku jsem ráda, že na to koukne Dr. to jsou prd rady po netu.. no já mám úplný spodek žeber a prst pod tím už pánev, takl u mě to klidně cysta být může,ale to je těžké, to takhle popisovat, asi to máš jinde, než myslím já, v každém případě, snad to nic neí a budeme klidnější všechny... a zkoukne mimíse...to máš super kámošku gyndařku bych taky brala, byla bych tam jednou týdně minimálně, kouknout na prďolku...
9. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko díky moc za pochvaluu za tabulku, za chvíli horní podpory nebudou a zbydou jen těhule a dětičky.... :slight_smile:
9. lis 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Irmi,tak to vy jste měli skoro všechny OHSS. To u mě není,tak asi nic.
Rudíku,když to já takhle nedokážu a jestli tam nebudou v pátek,tak pak už asi těžko,pořád přemýšlím,proč mám testovat tak dlouho.
Jinak si myslím,že jestli já bych otěhotněla v takových nervech,tka to by musel být zázrak,zase jsem uplně psych. vedle. Byli jsme domluvený s tátou,že přijde před koncem vycházek domů. Přišel o hodinu později a řekl,že to nezvládá a že si musel vylejt mozek,on si jako myslí,že pro nás je to v pohodě,nebo nevím. Nesnáším ožralý lidi.
Ségra řekla,at myslím jen na ty drobky v bříšku,ale mám obavy,že je pozdě a že všechno vycítili. PRostě se tomu stresu nějak nedá vyhnout,já to neumím :cry: :fearful:
9. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko já určitě počkám s testíkem,protože ted mi ty nervy stačí a nebudu si to kazit ještě tímto. Modlím se a to opravdu,aby tam byli ty dálnice. Byla bych opravdu nejštastnější člověk na světě.
Jsem za tebe moc štastná,že máš tak super vzah s dr. a že je všechno jak má být. Určitě budeš mít vajíček,dost,i minule jich bylo dost. Jsi naprosto zdravá,tak nevidím důvod,proč by to tak nemělo být. Kočko nestresuj se zbytečně (já jsem ta pravá,co to má radit,vid) je to naprostá pravda,jen se jí opravdu řídit. Držím ti moc moc pěsti.

Holky mě bolí břicho jak na ms,to že bolí vaječníky,toho si nevšímám,ale předchvílí začalo uprostřed,to je asi v pr.....
9. lis 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferku netrap se bolestí na ms! Mě začalo bolet břicho na ms 3 dny po ET a trvá to do teď a po termínu mrchy už dávno mám. Občas to úplně přestane a někdy to zas bolí dost. A řekne Ti to hodně holek co těhu jsou tak že je tak břicho bolelo. :wink:
9. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

na mě už asi fakt doléhá nějaká těhu demence... jsem včera byla na těhu plavání a doma jsem si zapomněla spoďáry od plavek, tak jsem nakonec musela jít v normoš kalhotkách co jsem měla na sobě, naštěstí to nebyly nějaké staré bombarďáky, ale kalhotky s nohavičkou a dokonce ladili i k vršku plavek, ale jako fakt jsem připadala jek nějakej debil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, no ale na druhou stranu to bylo také zpestření :sunglasses:

Kapříku na dnešek držím palečky, aby to nebylo nic vážného, ale třeba jen nějaká tukovka z toho nachlazení, určo to bude dobrý :wink:

Siki, tak jestli budou fotečky, tak jsme tu zvědavé jak žirafy :grinning:

Lucíku vím, že je to těžký a ještě kort, když ta´tka takhle reaguje, ale o to vy se ségrou musíte být silnější a mamču podpořit. Ikdyž chápu, že v dané situaci je to pro tebe těžký se hodit do pohody, ale uvidíš, že ty bobísci co máš v bříšku jsou silní a budou se tam držet zuby nechty. Hele u mojí kámošky tam prďola přežil i laparku, tak se neboj, jsi těhule, je to jasný :slight_smile:))))
10. lis 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIlu, objevila jsem i tyhle kočárky, je to obdoba co má Irminka.
Dnes jdu k doktorovi a zjistila jsem, že mají pobočku hned kousek od něj, tak to omrknu, no hlavně, že chodím kolem denně a nenapadlo mě to. :unamused:
http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-pro-dvojcata/kocarek-pro-dvojcata-duo-jumper/kocarek-pro-dvojcata-duo-jumper-04-352.html
10. lis 2009 v 07:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
tak jsem se krááásně vyspinkala usnula jsem už v 9 a probudila se skoro v 8 ..no asi sem to opravdu potřebovala.. tak a teď tělo nabralo sílu a ode dneška.. tedy přesněji od zítřka může vesle sedět na vejcích :wink: :dizzy_face:
Luci to co se u vás děje je hrozně náročný pro všechny :frowning2: vůbec si nedovedu představit jak bychom se cítili kdyby mamka nebo taťka ať už můj nebo manžův tohle prožíval.. takže je normální být z toho smutná a i ty reakce tvýho tatínka jsou bohužel logický.. i když na klidu nepřidají tomu rozumím..
Kočko hlavně se nenervuj proto že se nervuješ a miminka u tebe nebudou chcít zůstat.. já věřím že už jsou dávno zavrtaný a říkají si ona je ta maminka taková smutná musíme jí rozveselit :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Takže se usměj a dej si trošku relaxu potřebuješ ho...´ty ještě o trošku víc než my všichni..

Milu to je dobrej úlet takhle vypadá těhu demence? Tý jo já už jsem teď rostržitá co bych dělala v těhu bych asi přišla rovnou bez plavek :grinning: :grinning: :wink: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, na Tako jsem taky koukala,mám ho dokonce snad i v albu, ale je to "tako" a prý jsou za 1) těžký a za 2) to jsou poláci, sice mají krásné ceny, ale nevím nevím.... no uvidíš až to omrkneš. Každopádně dej vědět. :wink:

Kdyžtak jukni tady na jejich recenze :wink:

Wrtul, tak přeji příjemé "sezení" :slight_smile: Wrtul no úlet to byl, jsem se chtěla otočit a jít dom, ale kámoška mě překecala, ať jdu v těch kalhotkách, že těm ostatním těhulím je to stejně šumák, no naštěstí jsi skoro většinu ve vodě, tak to nebylo tak hrozný. Ale občas se fakt přistihnu, že dělám pěkné koniny, co bych asi za normálních okolností absolutně neudělala a řekla bych, že jsem i víc takový flegmouš
10. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu-omrkám neboj, ale když jsem to tak sledovala, tak všechno jsou poláci i ten Jordan, nebo Dorjan a jiné, sice mají všude psáno holansky atd, ale dělá se to v Polsku. To si asi nevybereš. Vyrážím na zvědy...
10. lis 2009 v 09:07  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste strašně moc hodný,ještě že vás mám,nevím,co bych bez vás dělala.
Wrtul já vstávala až ted,ráno mi dal manža včelku a ještě jsem ležela a usnula. Teprve jdu snidat. Tak aspon taky nabereš sílu a budeš moc jak říkáš sedět na vejcích. :grinning: Já doufám,že ty naši miláčci tam jsou.
Milu i to se občas stává :grinning: tak těhu demence je občas milá ne :grinning: :grinning:Určitě jsi ostatní pobavila. MIlu včera jsem pak na miláčky myslela a měla jsem ruce na břiše,tak snad u maminky zůstanou,když ví,jak moc jsme o ně bojovalia těšíme se na ně.
10. lis 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek