• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Zuzi, no vidíš, poláci jsou asi pro ně levná pracovní síla. Ale docela závidím, že tam máš takhle výběr prodejen, neb u nás je pouze jedna prodejna na kočárky a pro dvojky samo mají pouze na objednávku a nic vystaveno :frowning2:.

Luc, tak příjemné snídání, dej si nějakou mňamku. JJ, těhu demence je občas milá, no alespoň se má člověk na co vymluvit :grinning: Určo tam zůstanou, byly by hloupý, kdyby ne, neb budou mít ty nejlepší rodiče na světě :slight_smile:
10. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: je to moc těžký, musíš se však snažit myslet na mimísky, aby byli v pořádku - všechny tady víme, že to co Ti píšem se líp píše než dělá...a navíc žádná z nás není v Tvé situaci.... :frowning2:
mysli na pěkný věci, co jste s manžou zažili, třeba na nějakou hezkou dovolenou, vytáhni si fotky a uvidíš, dostaneš se do lepší nálady :grinning: :slight_smile:

hezký den wrtulínku, hezky seď na vejcích :grinning:

milu: :grinning: hlavně, že jsi měla ty kalhotky ladící k vršku :grinning:

jak je rudíku? :wink:
10. lis 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem posnídala a pošmákla jsem si,dala jsem si rohlík se sýrem,porkem a okurkou a hezky čajík s medíkem a citronem. A ted si půjdu dát spršku,chtěla jsem uklízet,ale manža mi řekl,at se na to vykašlu,že mi odpoledne pomůže.
Wrtul ty ted opravdu mysli jen na hezké věci a hod se do pohodičky,užívej si lenošení. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Zrovna začíná v televizi nějaká romantika. mají vánoce,jak já se těším. Hlavně nechci,aby byli smutné,určitě si je s manželem uděláme hezké.
:slight_smile:
10. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, všechny kočárky v rozumné cenové relaci jsou z polska, dorjan taky jen kostra a šitý ve Valmezu..teď mi v obchodě říkala paní,že má kámošlku, co má kočár za 25 tisíc/pro jedno mimi/ a že by ho nejraději hodila do šrotu a že dorjany co tam rok prodává jdou na odbyt a ještě ani jedna reklamace...
Luci, vím, máš to mooc těžké, nedávno jsem se bavila s maminou, byla na nenadálém pohřbu kolegyně a řešili jsme, jak to chlapy jinak a hůř nesou než baby, ženská si pobrečí a ví, že musí bojovat a jít dál a žít pro někoho jiiného, chlap to většinou psychicky zabalí/často i dřív, než by musel/ a řeší to hospodou...
Já osobně si teda myslím, že stres mimískům nevadí vůbec, že to na to nemá vliv, ot spíš námaha, nemoc... kolik holek bylo ve stresu a pak zjistili, že jsou těhule a to se předtím třeba dlouho snažili a nic...a taky při stresu, teď se dítě nehodí, jsem bez peněz, nemáme kde bydlet...sakra já jsem těhu... takže too bude, jak to být má a bolení břicha na MS je možná dooost dobré znamení, nemusíš mít rovnou OHSS
Wrtulko, to je potřeba spínek aby tělo mohlo snášet...
Miluško, těhu dementní jsem pořád a pletou se mi slova, co já někdy valím..
Evi díky, je mi fajn, zítra je kontrola, tak uvidíme...jak je hnusně, jsem spací a nic se mi nechce...
Luci vánoce budou krásné a na úklid se fááákt vykašli, kdyby jsi viděla, jak je u nás :grinning:
10. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj rudy,no právě když jsem koukala na to tako,tak mi připadal ten podvozek skoro stejný,jak ten Dorjan. Ten Dorjan je asi dost oblíbený.
Rudy tak s tím,co říkala mamka máš naprostou pravdu. Mamka je mimo,ale je vidět,že pořád chce bojovat,snaží se dojít si na záchod a i když to vždy uplně nestihneme,je to pro ní lepší,když se snaží a my jí pomáháme.. Musím na ni pořád myslet.
Břicho mě bolelo i při minulé stimulce a nic. ALe pořád se snažím na mmíse myslet.. Moc hezky jsi to napsala.
No mě čeká oooobrovská hromada prádla na žehlení.
10. lis 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nežehlit najednou....fakt, dej si pauzu, klídeček, ono se to dá udělat i na třikrát, já vstávám každý den před devátou, posnídám, jdu na prochajdu se psékem a pak zase něco pojím a poležím... rozmazluj se a ber to jako že rozmazluješ miláčky v bříšku...a oni zatím pěkně porostou... myslím, že určo aspoň jeden bude jasný, fakt tomu u tebe mooc věřím a já mívám často pravdu!!! :slight_smile: neboj, bude sláva....a mamka se třeba taky tou dobrou zprávou o kousek zlepší... psychika dělá divy... čeho má Ca? jestli se můžu zeptat?
10. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy moc jsi mě potěšla. Já si ted dala spršku a smyla to trošku ze sebe,namazala se,pohladila bříško. :dizzy_face:
Má rakovinu jater,začalo to u tlustého střeva,ale asi po třech letech,kdy byla v naprostém pořádku se to vrátilo a přešlo na játra,ted jsou problém ty játra,už jsou tak velká,že zabírají celou břišní dutinu a utlačují jednu ledvinu. Je chudák strašně hubenoučká jen břicho má velké.
10. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si rozdělat balík,co mi včera přišel,objednala jsem si a aukru stojan na květiny.
10. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nádor má v místě,kde se nedal operovat.
10. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je mi Luci mamky líto, játra jsou ale zase orgán s největší schopností regenerace a stačí jen 10% funkční tkáně... vím, jak vypadá, vozíme tyhle pacienty a vím, že to není jednuduché...ale bojujte, naděje umírá poslední a zázraky se prostě dějí... vím to!!!je toho na tebe teď moc, miliony myšlenek a pocitů,ale ono to dopadne jak má a já pevně věřím, že dobře..
to jsi teda dooost dobrá počkat s balíkem do druhého dne, mě jak něco přijde, nejraději bych to rozbalila už mezi dveřmi i když vím, co to je :grinning: teď nemám nic objednaného, tak na nic nečekám :frowning2: ,ale příští pondělí jdu objednat kočárek, ať se to do vános stihne, pak svátky a na nový rok inventury,tak ať něco nezanedbám..
10. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci čtu vás ale trošku jsem začala něco dělat.. takže nestíhám odpovídat.. kočko to s maminkou je smutné ale budeme rády když se nám tu svěřít určitě ti to trošku pomůže..
Mě teď psala kamarádka že přišla o miminko v 11tt ale oni se snažili kra´toučce otěhotněla prakticky hned..tak jsem jí psala že se to stává a že to bolí ale příště že se to určitě povede až do konce..
10. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,dr.říkal,že játra selhávají a nefungují. Vím,že můžou dorůst a regenerovat. Ale už jí žloutne i bělmo. No nemá cenu to tu psát,není to nic příjemného. Já na ten balíček ještě neměla ani čas ani náladu,jinak jsem uplně stejná,že bych to rozdělala ještě na poště. Tak tak,to budeš mít z kočárku radost a už máš nějaký vybraný na jisto?
Wrtulko já se válím v posteli a akorát rozbalila ten balíček,chtěla jsem to složit,ale asi to nechám na mažnu. A jinak vy mi tu hodně pomáháte,jste strašní optimisti a já jsem tu pořád takový pesimista.. :frowning2: Ale od začátku jsem bylaopravdu natěšená,to až od toho čtvrtka. To mi je kamarádky moc líto,ale pokud se jim zadařilo tak rychle,určitě se povede znova. Švagrová také potratila,musela počkat půl roku a pak zase hned otěhotněla a mají zdravou kočičku.
10. lis 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy jinak mamka opravdu bojuje zuby nehty. A když může ona a to ona už osm let vydržela,tak to musíme vydržet i my a manža bude muset promluvit s tátou,že to musí taky vyddržet a s mamkou trávit co nejvíc čase a přestat dělat taové blbosti.
10. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci ty nejsi pesimista myslím že kdyby jsme každá z nás prožívaly to co ty tak tu tolik smíchu není.. prostě to máte těžké .. ale my ti rády pomůžeme rády tě podržíme a budeme se tě snažit příjemně optimisticky naladit aby se ti to zvládalo líp...
kočko maminka je velká bojovnice!!!!!
A mimina budou určitě po ní!!!!!!!
Té kamarádce jsem to psala že ať to zkusí brzo znova že se to podaří však když se zadařilo naporvé takhle rychle tak se to podaří znovu určo!
10. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, tak jak píše Wrtulka, nejsi pesimista :slight_smile: a neboj, tady tě vždycky podpoříme :wink:, ono je dobré se z toho někdy "vykecat" u nás ženských to fakt pomáhá :slight_smile: a v nás tu vždycky najdeš oporu :slight_smile:, byť jen takovou virtuální.

Hele holky, co jsem objevila na netu, resp. to na mě vybaflo na seznamu http://www.novinky.cz/ekonomika/183955-v-cr-se-prodavaji-kocarky-ktere-mohou-detem-amputovat-prsty.html
10. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko,miminka jsou určitě bojovníčci po tatínkovi,tatínek se nikdy nedá,protože už v mističkách se snažili a bojovali. A určitě to vybojovali už jenom proto,aby nám i mamce udělali radost. Strašně moc se snažím tomu věřit.
Té tvojí kamarádce se určitě brzo zadaří znovu,když nebyl ted žádný problém.Takovým opravdu závidím. To je jak kámoška,tak si řekla ted jdeme dělat na miminku a bylo to,žádný čekání. Prostě se rozhodli a ono se hned zadařilo.
10. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu to máš pravdu,ženský se potřebují vykecat,chlapi to pořád dokola poslouchat nechcou. A nejlíp mi je tu u vás. :wink:
No s těma kočárkama je to fakt děs,jako se vším ostatním,když občas sleduju černé ovce,jak tam testují různé výrobky,tak to je fakt někdy mazec a dost často ty nejdražší věci stojí za prd. :frowning2:
10. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Tescoma vaření vaří dneska mušle. To bych někdy ochutnala,ale ono to asi nebude žádnej zázrak
10. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dary moře,krevetky...
10. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem psala, celé se mi ot smazalo...luci vůbec nejsi pesimista, musíš to zlo ze sebe nějak dostat a my jsme tady!!!
Wrtulko, kámoška se musí zahojit a dát si pauzu,ale pak se to zase brzo poradí, manža evidentně nemá rpoblém a ona taky ne...
Miluško a tady to máme a to nebyl polský ale super američan a to je teda mazec, amputace....
já mám zase známe co už letos otěhu 2x napoprvé a pořád nic, bylo to 2x mimoděl, tak dodržují pauzu,ale už se jim to myslím krátí byly jsme těhu zároveň a já začínám 7 měsíc, tak to už bude asi zase snaženíčko.... moc jim to přeju, je to záhul na psychiku i když se nedaří i když se daří a špatně to dopadne...
Luci přesně tak, mimi i mamka jsou bojovníci, tak to musí dobře dopadnout!!!
10. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif: naopak, mušle jsou moc dobrý...když jsme s manželem žili v cizině, tak se je naučil dělat a je to opravdu výborná pochoutka :wink: dříve jídlo chudých rybářů.... :grinning:
10. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky mám čistý jedno okno a perou se mi záclony..
jo a zjistila jsem že máme asi matrix psa.. vyskočila mi do okna na parapet.. a to zatím zvládla jen kočka není to tak nízko tak docela čumím :grinning:
Luci tak ty taky musíš být rozhodunutá že se zadaří a ono se zadaří.. teda zadařilo :wink:
věř a víra tvá tě uzdraví věřím tomu..
a ty budeš mít dvojčátka a basta fidly :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo holky, o těch kočárkách ráno mluvili v rádiu...je to alchymie vybrat správnej...

luci: jak píšou holky, klidně nám to tu "povídej", ať se Ti uleví...ono povídat si o tom s těmi, kteří v tom "jedou" stejně jako Ty je někdy nanic, protože už jste všichni unavení a trápíte se stejnými věcmi...je fajn, že se mamka tak snaží, to je dobrý znamení. manža s tátou promluví a bude líp, uvidíš....

co máte k obídku žirafky? já už se zase cpu

:slight_smile:
10. lis 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny,
tak jsem u vás. Tak paní doktorka prý žádnou bouli nenahmatala :slight_smile: neví co to může být ale prý to určitě není nic vážného a prý to miminku určo neublíží. :slight_smile:
nafasovala jsem 20 injekcí, zastavila se v Caru a objednala na příští zýden na UZV na srdíčko. Takže jdeme ve středu. Tak už se těším až vám přinesu ty nejlepší zprávy jak hezky cvrnda prospívá.
Luci nevím, co ti mám na všechno říct. :pensive: Snad jen, že vám všem přeju hodně síly a ještě hodně společných sluníčkových dnů.
Mimísi určo v bříšku jsou. (v prostředku to při těhu bolívá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: )
Jen si s nima povídej :wink:
Holky těhule vy si krásně užíváte. Úplně vám to závidím. Ikdyž bych si taky mohla užívat, jsem na druhou stranu ráda, že můžu chodit do práce :slight_smile: .....aspoň dokud to půjde.
No a Wrtul je hezky vyhajaná a může jít na ty okna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babule:

Lucif: maminky je mně moc líto, ale prostě život je hajzl....pokud to má přijít, zak to přijde, ale pokud má maminka v osudu, že bude dobrá, tak bude....ted jsem to asi napsala hnusně, ale je to tak.......hlavně budte s ní, at si ten život užívá...znám to ze své zkušenosti

Mám v albíčku břuch a moje antierotické otok nožky :angry:
10. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo wrtul, okna závidím! jsi ďábel! :slight_smile: nechceš přijet i k nám? :wink:
10. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,když tady mám strach si to dát,neumím to udělat,ale tak jak to ukazovali,je to strašně jednoduchý, za čtvrt hodky. Měli tam mušle sv.Jakuba,krevety a slávky. Asi se to fakt musí umět. A kde jste byli v zahraničí?
Wrtul máte domanějakého superpsa :grinning: :dizzy_face: Na dvojčátka se chystáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mimísci.
Jo Evi,manža si nebere servítky s nikým a je to tak možná dobře, spoustu lidí to naštve,ale on je v klidu,říká si,když je to blb,tak je o blb. A tátovi určitě taky něco řekne. ALe včera v jeho stavu to nemělo cenu.
Já jdu dělat porkovou polívku. Já ji dělám cibulovou,ale dneska mám porek,tak ji udělám z něj.
Doma máme bugr.
10. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: ono se to musí umět a taky v čr nemáš jistotu, že budou čerstvý. jednak by z toho mohly být zdravotní problémy a taky čerstvý chutnají líp :slight_smile: ale mušle-slávky jsou opravdu za cca 15 min uvařený. ty mušle sv. Jakuba jsou hrozně drahý. Ale v těhu by se ty mořské plody myslím moc neměli...my žili chvíli ve francii a já pak ještě sama v belgii ale to už tam manža jen tak za mnou dojížděl, protože měl práci v čr...
10. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi co slibovaná fotečka?
10. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi já pak budu těhule takže nebudu moct víš :wink: :grinning:
musíš zaměstnat manžu :grinning:
Luciferku jo máme superpsa ..no jo je to Lajka co bych mohla čekat že jo její jmenovkyně lítala do vesmíiru :grinning: :frowning2:
10. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek