• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Evi ve Franciii? tak to musela být nádhera. To máš pravdu,tady ty jejich mražené,tomu nevěřím. Do makra nejezdíme. Tak na nějaké dovči to budu muset zkusit. Už leto jsem to chtěla zkusit v Chorvatsku,ale měla jsem strach.
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo kapříku...udělám to :wink: jsem lenoch co? já se teď plácám s dárkama na vánoce pro kamarády, takže se hrabu ve starejch fotkách a tak už mi na ty moje nezbývá čas :grinning:
kapříku, jsem ráda, že ta bulka není nic vážného...teda spíš, že tam už žádná bulka není :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
..........no tak koukám že se tu se mnou nikdo nebaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak se kočky mějte :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak tak,asi chtěl taky někam letět :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Kapříku to je super že žádnou bouličku nemáš..
a hele na co ty injekce?
Kapr,ono se na to nic říct nedá,jen bojovat.JSem ráda,že ti to u dr.dopadlo dobře a že miminku to neublíží. :wink: Na ty injekce jsem se chtěla taky zeptat.
Irmy no ty otoky nic moc vid,ale bříško krásný. :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne luci, na dovolené u moře to zkus, to určo budou umět udělat. Uvidíš, až pojedete s prďolama, tak si dáte do nosu :slight_smile: no jo nádhera to byla.. :slight_smile: ale teď nám je taky dobře :grinning:

já vím wrtul :slight_smile: my se dohodli, že okna umyjeme na jaře. teď musíme vyměnit sprcháč (vyměňujeme ho už rok!), nechat potáhnout židle v kuchyni (už přes půl roku o tom mluvím), koupit novou pračku (ta stará je už mimo, když peru, tak se modlím, abych to prádlo vytáhla celé) a spoustu dalších věcí, na který v tom pracovním shonu nebyl čas.... :slight_smile:
10. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak nebaví kapr???? :angry: :grinning: :dizzy_face: kam zas jdeš? buď tady a neprchej!!!
hele, já si taky myslela, že to bez práce nevydržím a teď je mi fakt fajn a jsem ráda, že do práce nemusím...
10. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: no se najednou hlásíte co? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (si dělám legraci)
injekce mám na ředění krve. Mám trombofilní mutace, takže když jsem těhu tak hormon HCG a jiné podpůrné jako Utrogestan mi zhušťují krev a hrozí mi tromboza, embolie nebo nedostatečné vyživování miminka.
Takže musím být hlídaná speciálním hematologickým centrem kam chodím na pravidelné kontroly a oni mi řídí množství a četnost injecí (miniheparinu).
Zatím to je tak, že každý den musím píchat jednu injekci do břicha. je to bolestivá injekce a jsou po ní modřinky ale to mi vůbec nevadí :dizzy_face:
10. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moooc vám děkuji,jste pokladi a jsem ráda,že tu můžu být s vámi,moc mi pomáháte. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Evi,tak třeba někdy jindy,protože příští léto budu těhule a v létě budu rodit,takže dovča nebude. :grinning: Budo jiné radosti,tak někdy příště. A kde přesně jsi byla? Francie je krásná určitě,manža bychtěl do Normandie,on je zase takovej válečnej víš. Filmy a tak.
Fakt se těším až budeme předělávat ložnici a dávat tam postýlky a přebalová,ségra má ode mne půjčenou krásnou vaničku s nožičkama a vypoštěcí,na mimčo,dostala jsem jí od kamarádky,je od bebe-jou. Moc hezká. Ta se bude hodit. Ale líbí se mi i ty koupací kyblíčky.
10. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo koupací kýblík tommytub mám a manža mně řekl, že to je normální kýbl :angry: a kdyby věděl, kolik stál, tak by ho kleplo
10. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO Kapr ty to teda taky nemáš jednoduché,to tě obdivuju. A jak si to budeš píchat do pupíku až bude velký?
:sweat_smile:
10. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to nevím
:grinning: Luci
Většinou se to píchá do 12 tt a pak před porodem, ale kam se to pak pícá???? asi někam do boku, možná do nohy, nebo zadečku. Uvidím. :slight_smile:
Ale už jsem si na to zvykla. Hlavně je mi o mnoho lépe, když si to píchám, než když jsem byla těhu bez injekcí.
10. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten kyblík je fááákt drahej
10. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr teda klobouk dolů. Opravdu ti je lépe. Tak dr. určitě ví,co dělá a když je to třeba,tak to určitě vydržíš,pro mimča všechno vid. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, člověk si odskočí na polední pauzu a tady to nějak žije.

Wrtul, okna závidím, ale u nás je meje manža co jsem těhu, takže to je bez problémů a bude je mít asi až někdy před vánocemi, teďky se pachtíme už cca 14 dní s koupelnou, včera už jsme konečně přivezli obklady, tak snad tchán bude mít o víkend čas a dodělá nám koupelnu. Už se na ni těším.

O pauzu jsem byla v sekáči, kde vyprodávaj zboží a kus měli za 40 Kč a sehnala jsem tam pro kluky krásné zimní bundičky, páč furt mám takového tucha, že v březnu rodit nebudu, že už kluci budou na světě, tak zase za 40 Kč nechte je tam, že jo!

Kapříku, to je dobře, že bulka nejspíš není a asi opravdu byla jen od toho nachlazení

My už máme vaničku i s břebalovákem a pak je budem koupat normoš ve vaně :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně že ví :wink:
10. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak tak,ono se to doma pak bude hodit. :slight_smile: sekáče jsou super. předěláváte bydleníčko? Koupelna,jaké budou obklady,máte velkou koupelnu? My máme takovou malou a máme docela velkou vanu,vejdeme se tam i oba. Ale te je s koupáním utrum :grinning:
10. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem si zdlábla polívku a je mi dobře.
:wink:
10. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, my bydlíme v bytovce, takže koupelna by se dala přirovat ke klasické panelákové a obklady, to byla docela story, páč jsme chtěli nejdřív každej jinou barvu, já zelenou a manžovi se líbila červeno-bílá koupelna no a nakonec jsme na prodejně, kdy jsme sjezdili snad všechno možný, i v Praze jsme byly, a nakonec jsme je objednali u nás v prodejně skoro za rohem :grinning:, objevili takovou jakoby imitaci dřeva, moc se nám zalíbila, tak až to bude, tak nafotím a na chvíli vložím :slight_smile:

Já ještě nevím co budu doma vařit, ale teďky jsem si koupila obložený vejce, jsem na něj dostala nějakou chuť, ale to bude jen tak na chuť, jinak tu mám ještě rohlík od sváči.
10. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto utrum lucif?

kapr, ty jo tak to máš složitý, jsem ani netušila...

a kolik stojí ty kyblíky?

milu: vyfoť a vlož:slight_smile:

kapr neboj, já už to album taky vytvořím...jen na mě nesmíte tlačit :grinning:
10. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, na geneťácký diskusi jsem objevila tenhle článek

http://instinkt.tyden.cz/rubriky/tema/kseftovani-s-neplodnosti_24698.html

jako to mi hlava nebre :frowning2:, to mi zase něco hnulo žlučí a že mě poslední dobou toho moc nerozhází :rolling_eyes:
10. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
akomu by se nechtělo čekat do čtvrtka ne celou verzi, tak v diskusi - zkušenosti genet Praha, je okopírovaná celá verze článku :angry:
10. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu,my jsme s manžou tak trochu z oboru,já dělam na stavebninách a manžel dělal v koupelnovém studiu a ted dělá v projekční kanceláři a dělá koupelny,podlahy...takže vím,kolik těch koupelen je,vybrat nějakou je opravdu těžké,my chtěli jednoducho,ono stejně potom už si toho tolik nevšímáš. Ale oba máme rádi moderní,nemusíme nějak moc rustikal. A ty imitace dřeva nebo bambusu bývají hezké. Výrobců je taky hromada. Tak jsem moooc zvědavá.
Tak to sis koupila dobrotu :wink: kluci si to žádají. :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi,jestli myslíš tu vanu,tak v těhu není moc dobré se koupat neee? :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem zpět z kosmetiky, no zase trapásek, jen jsem si lehla, tak po chvíli mi bylo zle, klasika, na zádech prostě neuležím,ale byla v pohodě a šla jsem do křesílka..
Evule a kde v cizině jste žili? někde u moře? mušle nevím,ale krevety miluju :stuck_out_tongue_closed_eyes: máme dnes kuřecií nudličky se sýrovou omáčkou
Kapr tak to je super zpráva, že je boule neboule a že příští týden uvidíš prďolu/já už zíííítrááá, se vždy těším/a já jsem teda ráda, že si od práce odpočinu a vše dávám jen sobě tudíž Rudlovi, do důchodu se ještě nadělám...
jo a na okna mi přijde zítra máma na pomoc, no svět by nespadl, kdyby se přes ně nevidělo až do jara...
teď už jsem dočetla, kde Evule žila a co jste tam dělali? pracovně...
10. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už na to taky koukala milu, a přemýšlím, že napíšu do Instinktu...Souhlasím, že každý car má jiné postupy a nelze generalizovat. Ale taky souhlasím s tím, že každý jsme zodpovědný za vlastní život a chceme-li něčeho dosáhnout, musíme se snažit především sami - nikdo za nás nic neudělá...no je to těžký, dokážu pochopit raněnou ženskou, která chce zoufale dítě a nedaří se - bože to jsme si tu zažily všechny - ale takhle kolem sebe kopat....
10. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak tento článem mi je opravdu hodně povědomí ve většině center to tak funguje,i v tom našem, mám spostu výhrad. V minulé stimulaci mi přišlo,že tam mají svůj řád a vše klape,jak má. Ale tentokrát naprostý chaoz,takže až dostaneme dotazník,hezky jim to tam všechno napíšu. Je to pro dobro ostatních. A dvě sestry tam jsou tak nepříjemné,až to hezký není.
Jinak dr, byl super a jiného jsme ani ted neměli,chtěli jsme pouze tohoto.
10. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo wrtulko, já taky zjistila, že když nejsem doma, pes lozí po parapetu a čumí zvědavec z okna..pak nenají být oslintané
Kapříku co pícháš clexane nebo Fraxiparin? já měla I. trimestr fraxík a pak už mě to fakt lezlo krkem, tak na celé těhu, klobouk dolů...luci já chci taky bebejou tu zelenou,ale ráda bych přes bazárek , je dost drahá,ale stačí mi ta obyč, bez stojanu...mám jarně zelenou koupelku, kýblík je skvělý,ale jen na chvilku za tu cenu, to oželím...no já mám koupelnu jako hoodně oblíbenou místnost, hlavně teď jak je venku hnusně u nás je jaro, velké střešní okno, má přes 12metrů čtverečních a do vany lezu každý den, těhu netěhu a malému se tam moc líbí už když slyší napouštět vanu, téměř vždy se tam rochníme s manžou spolu při svíčkách a probíráme den a plány na další...je to rituál a neomrzel se, miluju to /i HO/jen teda nemám už tak horkou vodu a raději připouštím...
10. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy tak to je asi normální v těhu. A já jsem si ted vzpomněla na tu ajurvédskou masáž obličeje a vlasů,teda spíš pokožky,to se mi moc libílo. :wink: Na kosmetice jsem nikdy ani nebyla.

Evi,každý máme možnost rozhodnout se jít jinam,když se nám to zrovna v tom určitém caru nelíbí. My to taky zvažovali,nakonec zůstali a mimisci nás mile překvapili a doufám,že už je potřebovat nebudeme.
Je to těžké,ale také jediná možnost.
10. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek