• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jo a ten článek to je mazec, holčina je sice někde odtut jako já,ale nechápu, já jsem se naopak v centru cítila mnohem líp než kdekoliv v českém zdravotnictví..je to asi o zkušenosti, na CRM Zlín nemám křivého slova, jen pěju slávu, navís e to povedlo i když IUI ne, pocit z nich mám jen výborný a přístup všech bez výhrad...
10. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluško ten článek je teda dost ostrej!
Nicméně nemůžu říct že s některými částmi nesouhlasím, - s tím že centra jedou IVF pořád dokola.. jak tam píšou naduživají .. a vyšetření se děaljí až potom..Prostě jít od jednodušší metody k složitější a ne naopak..a že je to slušnej busines to je mi taky jasný už dávno..
nicméně ten článek je psanej jakože se snaží hrát na city a zbytečně to nafukovat a to taky není ok. Není objektivní.
10. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě třeba nejdříve vyšetřovali pak iui a pak IVF ICSI nic na přeskáčku,přístup skvělí a zase chápu, že je to drahé, je to byznis,ale pořád se vymýšlí lepší metody, beru to jako, že jdou ty finance na výzkum a já teda moooc děkuji, že něco takového existuje a je možné i když to není lehké a levné, jinak bych byla asi bez dětí a mě to za ty všechny útrapy stojí...naopak jsem měla často zbytečný strach a přístup všech mi mooc pomohl, fakt si nemůžu na nic stěžovat, až se mi po nich trošku stýská...paradoxně, ne po těch nervech a trápeních,ale po tom přístupu a ochotě pomoci...
10. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy jak píšeš,je to bussines,ale bez nich bychom možná neměli děti nikdy. A jestli se to tentokrát povede,budu štastná,to co se mi tam nelíbilo jim určitě napíšeme do dotazníku,abychom pomohli ostatním. A stálo to spoustu peněz,ale když to dopadne,tak mi je to naprosto jedno. Stejně bychom je vyhodili za něco jiného. To je každého rozhodnutí,s tím jsme do toho všichni šli. Ze?!
10. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve dvě mi začínají vycházky,tak půjdu přez město a koupím si něco pro radost.Máme tu čokoládovnu,tak si něco koupím,nebo čají. A kouknu na nějaké tríčo,aby se tam vešel i pupík a bylo pohodlé. Nějak se ted v ničem necítím.
10. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, to jo, něco tam pravda je, ne že ne, a busines je to fakt výnosnej, co si budem nalhávat. Ale je to fakt napsaný dost neobjektivně. Já občas když tu takovýhle články, tak se některým lidem ani nedivím, že po jejich přečtení nic takového nechtějí podstupovat. :sweat_smile: Nikdo jim taky netvrdí, že je to procházka růžovou zahradou, ale některé ty články více zbrojí proti CARům, než aby jim tak nějak pomáhali. A u nás taky nejdřív dělali vyšetření, když vyšel blbě spermiogram, jinak co vím, tak na ty vyšetření pak posílali po jednom nebo dvou neúspěšných pokusech, rozhodně nenutili hnedky do dalšího, když ten pár nechtěl.

A hlavně, mě tam tedy dost naštvalo, že tam píše, že prý děti ze zkumavky jsou více "postižené", což není pravda, je to mimčo jako kterékoliv jiné. V Genetu snad je to psaný přímo v těch revezrech co se podepisují před IVF, že se neprokázalo, že je to pravda.
10. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je ale nápad!!! to schvaluju, já si taky musím občas dělat radosti... ještě, že mám neomezenky, no teď teda tady leje jako z konve děs, zima hnus.. v pět mám cvičeníčko, tak se i těším na holky, jen mě zlobí čím dál víc to třislo a kyčel, tak se to aspoň rozhýbe... jsem po obídku tak bude asi hajííííí
10. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsi měla dobrého Rudy? jo zdřímni si. Tady neprší,ale je pod mrakem
10. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo to je pravda že děti z IVF = normální děti..
holky moje sousedka má dvě děti z IVF jsou kráááásný a hlavně NORMÁLNÍ!
a jak slyšela tak děli z IVF má půlka vesnice!¨
Luci to schvaluju udělej sobě a mimískům pořádnou radost!
Jo a ještě mě se teď nahlásila návštěva. přijedou kamarádi co čekají už druhé :dizzy_face: no jo a to jsou spolu tak dlouho jako my.. ale to se nedá nic dělat.. mají kluka Matýska a teď čekají Šimona :dizzy_face: přivezou pizzu a uděláme si hezkej večer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul tak to je super s tou návšěvou. Nebudeš se nudit. Já si udělám něčím radost. A určitě my se wrtulko taky dočkáme mrnousů a určitě už brzo. :dizzy_face: :wink:
10. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu, tak já mám jasno byla jsem v tom obchodě a jsem z toho totálně vedle, kočárky vystaveny, takže jsem je projela, ochytala, jsou naprosto boží, na dvojčata celkem 4typy toho co se mi líbí,výběr z asi 30 kombinací barev, kolečka si můžeš vybrat desing i vnitřek, barvu rámu si také můžeš zvolit, jakou chceš-cena je furt 9500,- (2hluboky,2sporťáky, pláštěnky, 2tašky-vše v ceně) Pokud chceš autosedačky, tak jedna 1400,- v barvě jaké chceš se stříškou. Objednání-záloha 1000,-. Jsou tam třeba desing kočárku Race, jako se závodníma vlajkama na bokách, nebo desig srdíčko-na bokách a stříšce logo se srdíčkem atd. To bys prostě musela vidět. Vše prošité tím co svítí, to stříbrny, jak to jde vidět v noci, mám i fotky, ale dám je do albíčka až dojdou děcka a udělají mě to. Já jsem z toho totálně vedle, teď už si jen vyberu barvu,kolečka a rám a jdu objednat. Odkaz ti napíši, ale mají to zastarali, takže tam nejsou ty novy typy, ty ti hodím do toho alba. Fakt by stálo za to si udělat výlet do Olomouce a vidět to. A ta cena je taky super, no né. A navíc se podrž majitel je můj bývalý soused :slight_smile: , to jsem zjistila až z toho katalogu co ti nafotím taky.
http://www.karolkocarky.cz/index.php?option=com_datsogallery&Itemid=32&func=viewcategory&catid=50
Jsou to ty 3spodní, ale teď jsou mnohem suprovější---pošlu, vydrž...
10. lis 2009 ve 13:52  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vyhrálo tako zuzy.
10. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, moc díky :slight_smile:
10. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ Tako vyhrálo-holky to fakt kdo neuvidí neuvěří. Já dnes ani neusnu. :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nějak mi blbne kůň :cry:

wrtul, návštěva je super, alespoň poplkáte a ty se rozptýlíš :wink:

rudíku, ty se o sebe tak hezky staráš, bych se taky měla objednat na kosmetiku, už jsem dlouho nebyla. Každý mi teď říká, že mám nádhernou pleť. Přitom se mi dělají beďary daleko víc...to nechápu. Ale pro mimíse všechno :slight_smile:

luci, co sis koupila nakonec?

zuzi, to je dobře, že máte vybráno :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Wrtul,nezapomen si sáhnout na bříšku a nakazit se těhu bacilama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Evi nevím,co myslíš,jestli ve městě,tak tam teprve půjdu víš,večer pisnu.
10. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo já si odskočila na oběd a vy jste se takhůle rozjely :slight_smile:
Rudy píchám Clexane.
No a uvidíme jak dlouho budu muset. No :unamused: třeba taky bude ve 12tt konec s injekcema.
A buůka nebulka, je to dobře ale už mne ta bolest otravuje. V noci mě to budí a do toho se přidala pekelná bolest prsou. Tak nevím co mi upadne dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ale za chvíli to bude OK, já vím.
.....jen bych teda šla dneska spát. je takové pošmourno. nemám ráda takovéhle podzimní šero.
To radši ať chumelí :wink:
10. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlas kapr :slight_smile: no hele, mě bolí prsa tak moc, že už ani nemůžu ležet na břiše...ale nestěžuju si. A ta kostrč bolí jak ďas, ale jen v určitých pozicích. Dneska jdu na masáž. A teď na procházku, abych neshnila. :grinning:

jo luci, myslela jsem ve městě... :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Evi, ležet na břichu??? Co to je-já chci taky!!!
10. lis 2009 ve 14:26  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Zuzi, my si to ještě užíváme. :sunglasses: pohodička.
Evi dnes si jdu najít sportovní podprsenku. Z vlastní zkušenosti doporučuji. Nikde netlačí a přitom drží prsa, takže pak tak moc nebolí :wink:
10. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žirafky,

Ani se nesnažím dočítat, jen jsem mrkla na bříško a oteklé kotníky Irminky :slight_smile: Teda, jeslti mě tohle čeká, tak se mám na co těšit - moc hezký kotníky :astonished:

Na ultrazvuku dopadlo vše výborně. už máme 500g a Matěj dokonce přes 500g, takže malinký opravdu nejsme :slight_smile: Mám radost. Za 14dní jdu na cukrovku, tak jsem zvědavá,jak je to nechutný. Od každého slyším jen, že je to hnus sladký... :grinning:
Fotečky jsem si nenechala dělat, nechám si je vyjet až při další kontrole, tzn. za 3 týdny.
10. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
holk, třeba budete mít štěstí a otoky vás minou velkým obloukem :slight_smile:

Všechny nemůžeme mít všechno :sunglasses:
10. lis 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu a ostatní, nafotila jsem část katalogu, jene fotek je dost, tak se mi to nechce dávat do alba, tak pokud máte někdo zájem pošlete mi ICQ, nebo email, já vám to pošlu. Jo a zapoměla jsem rukojeď může být kůže prošitá barvou, molitan, koženka, guma-vše pořád ta jedna cena.
10. lis 2009 v 16:42  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

já netrpím na otoky :wink: , pořád nosím prstýnky i hodinky, na záchod taky v noci nechodím a přes den normálně jako před těhu, takže pravidlo to není :wink:

zuzi: kolik to TAKO váží? kamarádka ho má pro jedno mimi a vím, že jsou hodně těžké
10. lis 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, tak to se máme na co těšit, jak nám to tu holky hezky líčí :slight_smile: no já taky nosím sportovní, máš pravdu, jsou dobrý...

zuzi, my ještě na bříšku můžem :wink: teda já už moc ne :sweat_smile:

siki, tak to hezky rostou broučci :slight_smile:
10. lis 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšou tady 15kg.
10. lis 2009 v 16:49  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
gucci, jsi mě potěšila :slight_smile:

holky, včera jsem měla na sobě svoje džíny, který jsem musela nosit s páskem zapnutým na poslední dírku. no a včera a už bez pásku a hezky držely!!! :sweat_smile: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdar gucci: já také prstýnky mám, uplně v pohodě, ručky jak laŇka :grinning: , ale ty nožiska, to je fakt síla..nu což

A jak se jinak máte paní?
10. lis 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: no ty tvoje kotníky, to je síla, doufám, že to hlásíš dr. v poradně
10. lis 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, že hlásím..beru na to i léky a stejně to prd pomáhá........ale ty léčky se mohou používat v těhotenství i kojení, je to na otoky, prokrvování cév, hemoroidy atd......takže jsem docela v klidu, co nadělám,že?
10. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek