• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
irmi, teď jsem na ty fotky koukala a je to fakt děsný, ale jak píšeš, co naděláš...hlavně když to mají dr. pod kontrolou...
10. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
božínku, kdyby to byly jen ty otoky...jsem už tak neohrabaná, že se dnes i manža smál...jak jsem dopoledne vařila, tak jsem si břichem shodila nějaký hrnec a před chvílí jsem dělala malému palačinky a opět břichem jsem na sebe strhla misku s těstem....tož hňup :sunglasses:
10. lis 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi :grinning:
10. lis 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: a bude hůř :grinning:
10. lis 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak jsem si koupila tričko,takové pruhované,bílo fialkové,má velký výstřih a na prsách je trošku nabírené,je s dlouhým rukávem. stálo pár korun.
Siky krásné zprávičky bobánci jsou v pohodě a rostou jako z vody. :wink: :dizzy_face:
10. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi tak takové nehody nás teprve čekají :grinning:
10. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmy,tak si mě teď i s manžou pobavila :grinning: taky tím břichem furt narážím..děs...
a na břichu to bych spala ráda...moc ráda....
10. lis 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo rudíku,taky mě to pobavilo :grinning:
10. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já zrovna na břichu nespím,ale ani na boku,tak napůl,takže by mě zajímalo,jak pak buduspát.
:cry:
10. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na boku,jiná možnost nebude....a s polštářek mezi nohama/kolenama/
10. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: tak to se asi nevyspím,ale ono stejně nic nezbyde. :wink:
10. lis 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře luci, že sis udělala radost...

mě dneska okradla pokladní v bille o 50kč...jsem na sebe naštvaná. Myslela jsem, že mi vrátila 3x50 kč, dala mi to tak zašmodrchaný a byly tam jen dvě padesátky...no holt moje blbost. :angry: takže já si teď žádný tričko kupovat nebudu :frowning2: si ho koupí ta paní z billy :sweat_smile: ale co, hlavně, že mám v sobě bobíska :slight_smile: :grinning:

hezký večer holky
10. lis 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi, udělala,i manželovi se líbilo. Tak to si paní pomohla,ale třeba to nebylo úmyslné,co?
10. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme dorazili z velkého UTZ, byly jsme tam s Petrem a oběma babičkami, byly docela v šoku, v životě to neviděli. Klučíci byly ukázkoví a prý je vše v pořádku, tak, jak má být. Jak jsem ležela na tom lůžku, tak asi po 15minutách se mi udělalo hrozně zle, píchalo mě nad obočím, tekl mi pot z čela a byla jsem zelená, jak sedma. Myslela jsem, že je to moje poslední hodinka, tak mi bylo zle. Doktorka se na mě podívala a viděla, že je zle. Řekla, že mám ihned lehnout na levý bok a dýchat. Prej si utlačuji cévu, nebo tepnu a že se mi to bude stávat teď častěji a vždy musím lehnout nalevo. Tak to jsou vyhlídky, no hlavně, že to dobře dopadlo. Říkali to i jedné holce v nemocnici, a já jsem to nechápala, ale teď už vím o co šlo. doktorka mi popřála ať se držíme a dlouho vydržíme 3v1 a my šli domů.
10. lis 2009 ve 21:10  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Irmy ty otoky ti nezávidím, musí to být "hnus", kámoška je má taky a minule mě tak nějak dostala kolegyně, když říkala, že většinou ty maminy co jsou v těhu oteklé tak mají holčičky, u spolužačky to platí, ale jak koukám na tebe, tak asi ne.... :slight_smile:, takže zase babský povídačky. Jo a hele smrdí ti maso? To mi totiž taky říkala kámoška, že když ti v těhu smrdí maso, tak to bude kluk a mě trošku začíná smrdět, ale naštěstí vařit ještě můžu.

Zuzi, díky za info, v IP máš mého mejlíka :wink:

Evíku, ty jsi byla na masáži? :confused: a jaký? Já jen, že v těhu je to omezený, ale to ty asi víš, viď.

Jinak taky bych si ráda schrupla na břiše, ale bohuže :unamused: l a zjstila jsem, že v noci fakt nevím jak mám spát, neb k večeru se mi vždycky prďolové narvou na jednu stranu, takže na pravým boku spát nemůžu, na zádech moc taky ne a na levým mě za chvíli bolí rameno, tak si vždycky mezi nohy nacpu polštář, prý je na spaní vhodný i kojící, ale ten zatím nemám, a spím tak napůl na břiše, podložená tím polštářem, ale to mi vydrží tak max. 2 hodiny a pak se zase převaluju. :sweat_smile: :pensive: takže vždycky super noc a když už bych si tak nějak našla vhodnou polohu, tak samo začne hrát budík. No naštěstí příští týden mám dovču, tak se snad to spaní nějak doženu.

Irmi, tak já na takové nehody nepotřebuju ani břicho, to zvládám běžně :grinning: , tak to jsem na sebe zvědavá co mě s meaga břichem ještě čeká :slight_smile:)))))
11. lis 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..u nás teda opět upršené... :angry:

Milus:oteklé kotníčky mám a budu mít dva hošany, maso mně nesmrdí a budu mít hošany, tak si vyber :wink:
A ty ještě pracuješ? Co nejsi doma děvčico jedna?
Naše těla si asi v noci zvykají na noční vstávání k miminkům, tak proto nemůžeme spinkat..a bude hůř
:slight_smile:
11. lis 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, no ještě tu tak cca 3 týdny vydržím počítám, příští týden mám dovču. Musím tu něco dořešit s poukázkama do lékárny, páč nám firma nabídla úplně něco jiného, co nám v lékárnách nechtěj brát, takže je od lidí zase musím vybrat, poslat zpátky, počkat až nám vrátí peníze a objednat jiné :frowning2:, takže počítám, že to zabere min. ještě tak 14 dní a pak ještě musím objednat jiné poukázky do drogerie, tu tady dáváme ženským jakoby k vánocům, ale to zase musím ještě počkat až v prosinci na účet přijdou peňouze, neb mmt. na ně není. Takže to tu vidím max. do půlky prosince a pak tradááá domů. Dr. už mě chtěl nechat doma, ale mě se to teďky před vánocemi jaksi nevyplatí, když jsem tu nemocenskou přerušila, takže půjdu až od prosince a na konci ledna či začátkem února bych stejně už měla nastupovat na MD, takže ten finanční šok pak nebude zas až tak velkej.

Irmi, hmm... takže babský povídačky opět platí jen na někoho a spolehnout se na to taky nedá. :sweat_smile:
11. lis 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
milus: tak hezky pracuj, ale opatrně, hlavně žádné nervy :wink:

Já jsem nasraná od rána, syn i manža mě dosti naštvali, tak jsem se vztekla i zaplakala....no hlavně, že už jsou ve škole a v práci nebo bych je musela vyfackovat oba dva najednou :angry:
11. lis 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi-chlapi ti dokážou někdy pořádně namíchnout.
Milu-to jsou kecy-já bych za maso život dala a voní mi,mňam. :grinning:
11. lis 2009 v 08:05  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky. Tady teda hnusně zamračené a deštivé. :frowning2: Manžovi se dneska nechce do práce a ještě se nevykopal. Já už jsem po snídani a čekám až manža odejde a budu něco uklízet konečně.
Představte si,jak tady ráno můroval,abych zkusila test, jak malý děcko. Naštěstí jsem byla před tím čůrat,tak jsem se vymluvila. Řekla jsem mu,že žádný testování nebude.
Irmi, čím tě ti chlapi naštvali?
Zuzy to museli bábičky koukat,vid,v jejich době to neexistovalo. :dizzy_face:
11. lis 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, jo ty chlapy. Nám má dneska odpoledne přijít tchán obložit koupelnu, takže počítám, že si zase vyslechnu co jsme si to vymysleli, že takhle je to naprd apod. NO asi si radši zalezu do ložnice a budu žehlit nebo tak, nebo k PC.

Jinak já se tu nenervuju, naštěstí mám práci u který mě nehoní žádné lhůty a tak, takže pohodička a 2x - 3x týdně se sem chodí kolegyně zaučovat, takže i ta mi dost pomůže. :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu tak to budete mít za chvíli hotovou koupelničku a pak už jen úklid a vše bude nachystané.
11. lis 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte, čím mě naštvali? Syn: večer se ho asi 15x ptám, jestli má vše nachystáno. No, já trapka, proč se furt tak blbě ptám,že? Jasné, vše má nachystáno.....A ráno, když jsem se podívala z okna, tak pršelo, tak , že manžu zavezu do práce, on totiž jezdí na kole, protože já potřebuju "pořád" auto. No teda jo, protože chci jet za bývalou spolužačkou....A teda, že malého zrovna zvezu na autob. zastávku........a ted začnu sledovat, jak si malý začne chystat brusle do batohu, rukavice, kopačák, hokejku a další batoh s učením...tak jsem na něho vyjela, at ze mě nedělá vola, že má od včerejška vše nachystané.....A manža na to, co se vztekám, že jsem nervozní atd. jo, ale malý bude volat mně, že si zapomněl např. bundu v autobusu, tam nechal to apodobně :angry: ,,,a manža se začal smát jak praštěný..a já na to, že může být rád, že ho vezu...no , to jsem si neměla dovolit říct, tak začal brblat, že jezdí jak debil furt do práce na kole a že od příště si bere auto a já můžu jet do pr.....Tak to si neměl dovolit on.....zastavila jsem , vylezla z auta a že jdu domů pěšky a on také, takže auto nastartováno a nikdo v něm........No, scéna veliká.......tak jsem se vrátila zpět do auta, ubrečená a viděla manžum, jak rychlým klusem utíká domů pro kolo......Tož tak, nervy v kýblu, ale už to rozdýchávám,,,,,,,prostě byl dlouho doma klid :wink:

Tak jsem se vykecala...ne, aby jste to někde řekly baby jedny :grinning:
11. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi koukám, že máte doma docela veselo, ale chápu to, asi by mě to taky vytočilo. Dej si třeba kousek čokolády nebo něco dobrýho a bude líp :wink:

Lucí, jj, koupelna hotová a pak už jen nachystat pokoj pro kluky
11. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: milus: už jsem si dala chleba se sýrem, čajík a modrou fidorku...už jsem se uklidnila
ted se jdu sprchnout, umýt hlavu a namalovat něco na ten ubrečený ksicht :sweat_smile:
11. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, to je snad normální, mě se to s tím autem taky stalo v podobné situaci, ale s tím, že Petr je řidič z povolání a kecal mi do řízení-to nesnáším. A děti, to je na dením pořádku a úplně to samé-popsala jsi to, jako by jsi u nás bydlela, na všechno maj spoustu času a ráno batoh prázdnej...
Luci-babičky to asi vydejchávaj ještě teď. Hleděli s otevřenyma pantama, dostali kafe a židličky na sednoutí, tak to měli, jak v kině.
Do alba "konečně...." jsem dala obrázek toho včerejšího problému ležení na zádech, tak mrkněte.
11. lis 2009 v 08:27  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No irmy,tak to mi něco hooodně připomíná :grinning: My jsme s manžou oba tvrdohlaví. Takže nejsem sama. Ale ty to máš horší v tom,že máš takový chlapy doma dva. A další dva na cestě.
Vykašlat se na to.
Manža už vyrazil do práce,tak já jdu něco uklízet,aspon trošku.
11. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: už jsem se na to kukla a je to tam hezky nakresleno, máme se na co těšit :frowning2:

Ohledně těch děcek: a při představě, že budu mít další dva kluky a ty nervy , jestli něco mají, či nemají....jejda, holčičky jsou na toto asi víc svědomitější
11. lis 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi,tak to měli podívanou :grinning: :grinning: :grinning: to mě pobavilo,prostě fuuul servis. :grinning:
11. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Manža mě normálně zneroznuje tím,jak chce testovat,já jsem byl celkem v klidu. A on pořád at to jdu zkusit. Já nechci. A pak,že určitě budu testovat,až nebude doma. Tak říkám,že nebudu,že dřív jak o víkendu testovat nebud. No hrůza,mě to znervoznuje. :dizzy_face:
11. lis 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek