• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Víte některá,o koli je větší šance otěhotnět,řekla bych,že minule se šestibuněčnými embryjky byla tak 20-30% a ted? Začínám být fakt nervozní. O kolik je větší šance při druhém ivf?
11. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
A s takovou kvalitou embryjek?.
11. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a já budu mít doma 5chlapů a se psem a kocourem 7(myši a pavouky nepočítám) :grinning: , takže tady budu sama holka s Maggienkou(pes). :slight_smile:
11. lis 2009 v 08:40  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No zuzi,tak to ti teda nezávidím. :wink: :dizzy_face: :sweat_smile:
11. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lepší, než kdyby to bylo naopak, to by mě odnášeli nohama napřed. :grinning:
11. lis 2009 v 08:59  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,

Luci moje rada zní testni !!!!! stejně ti to šrotuje ......a dnes tam ty // musí být :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem..
Holky nechte Lucíka ať si užívá své náádnerné potenciální těhu které se v pátek nebo kdy má testovat ofitko přehoupne do nádherného těhu opravdového!
Jinak já už mám zatopeno v krbovkách a právě snídám :wink:
11. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky i ostatním,

Lucí, já se přikláním k názoru Wrtulky, testovala bych až nejdřív v pátek :wink:

Irmi, Zuzi, já taky budu jediná s Nelčou (haficí) jediná ženská doma sama :sweat_smile:, tak jsem na to zvědavá.

Wrtul, ty jo taková romantika po ránu :wink:
11. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi,nemůžu,to by mi manža neodpustil,kdybych testovala bez něj,byl by naštvanej,že jsem ráno nechtěla ted testujusama. A mám mooooc velkej strach. Ty jsi si nějak jistá :grinning: :dizzy_face:
Jééé wrtul,to jsi hodná,že držíš se mnou. Manža ráno přemlouval jak malej. Ale já zatím fakt nechci. Ty sé máš,to mi v tom bytě chybí. Krbíček. Já už něco poklidila,ted nic moc nedělám.
Milu taky si to myslím,je brzo. včera to byl teprve týden od ET. AA nejsem taková,že bych si řekla,dneska tam nejsou ,budou tam zítra. Tak radši budu v povědomí,že to bude v pohodě.
No holky nemáte to jednoduchý,samé chlapi doma. :wink:
11. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi: já úplně zapomněla, jaký to bylo vypravovat bráchu do školy, ale teď jsi mi to připomněla. Akorát že, za sociku musela být mamka ráno v práci, tak jsem ho jako starší ségra vypravovala já. a taky vždycky mamce večer tvrdil, že všechno má. a pak jsem u snídaně počítala jak divá, aby nepřišel do školy bez úkolu. :slight_smile:
bude líp, takový přepršky jsou normální. já se teď přistihuju, že na manžu občas vyjíždím - což jsem nikdy nedělala...asi to bude tím těhu :wink:

wrtul: nádherná idylka:slight_smile: ale my tu měli ráno kominíka na kontrolu, tak mi popřál štěstí do domu! :slight_smile:

milu: já chodím na masáže ke své rhb fyzioterapeutce, které jsem řekla o těhotenství, takže spoléhám na to, že ví, co si může a nemůže dovolit :slight_smile: zatím mě teda masíruje a ležím na břiše, ale včera mi z toho bylo trochu blivno, přeci jenom ten můj žaludek není úplně ok :grinning:

luci: testuj až budeš chtít, já bych to taky viděla na ten pátek. Máš-li ale pocit, že chceš testovat později, tak to tak udělej. je to tvoje rozhodnutí! :wink:
11. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: s babičkama jsi mě pobavila. myslím, že si to musely moc užít a že jste udělali dobře, že jste je tam vzali. :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se přiznám, že bych to taky nevydržela :dizzy_face: V tom jsem stejná jako Chrobi :dizzy_face:
Ale na druhou stranu respektuji tvé rozhodnutí :wink:
le pátek by šel, ne?
11. lis 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul: a kdy jedeš na další ko? nebo už rovnou opu? jak to teď budeš mít???

a kde je ruda? ještě spinká asi.... :slight_smile:

a kapřík s chrobíkem mají asi moc práce... :frowning2: :wink:
11. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee,tak kapřík je tu:slight_smile: nelanař lucíka kapříku :sunglasses:
11. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi dneska zase zdáli sny,že mi tvrdlo břicho,tak jsem se vzbudila a přemýšlela,co to má znamenat.Clověk si myslí,že nad tím nepřemýšlí a ani ty sny mu nedají pokoj. :unamused:
11. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku a Evi,já určitě ještě vydržím. :wink:
11. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci, to je normální, podvědomí pracuje...ale nepřikládej tomu velký význam a snaž se být přes den pozitivní :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci drž se a nedej se... a zkus to třeba v ten pátek nebo tak ale užívej si toho klidu že jsi těhule :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
no my máme krbovky ne krbík ale je to super.. manža nechává přes den běžet topení jen na 16 stupňů až asi ve 2 se to spouští na víc.. tak si dotápím.. sice bych si to mohla přeřídit ale nechce se mi šetříme :wink:
¨Jinak od včera večer sedím na vejcích :wink: první inejkce merionalu bez jedinýho problému :sunglasses: :sunglasses: ani modřinka se mi neudělala takže uvidíme co dneska..
kontrola je v sobotu v brně a další zatím nevím.. předopkládám že stimulka bude určo 12 dní tak jsem ji měla minule...takže dneska je 2 den takže ještě 10 :grinning:
11. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak dobře wrtul. no v so se dozvíš víc....tak hezky snášej :slight_smile:
11. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,budu se snažit. DNeska jedu za kamarádkou s dvojčátkama. Tak se s něma pobavím. A večer mě čeká to velké žehlení. Už fakt musím. Manža pořád říká,že tm ty dvě čárky budou. :grinning:
11. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: to víš, že budou :slight_smile:

ty jo wrtul, tě obdivuju, 16st bych nedala...jsem rozmazlená a zimomřivá
11. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,teplíčko z krbovej je určitě lepší,než z topení :grinning: naprostá idilky,vzít si knížku,zapálit svíčku. :wink: wrtul já si to užívám,i když se strachuju. Už bych fakt chtěla nakupovat ty hadříčky a blbůstky. Tak hezky ,,snášej" :grinning: at jich je dost kvalitních. Ale jsi zdravá ženská,tkaže budou.
11. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, já jsem zde :wink:
pořád povzbuzuju mimíse ať se činí a má srdce jako zvon :dizzy_face:
Evi dnes jsem strávila první noc ve sportovní podprsence :slight_smile: Mohu říci, že jsem se vyspala dobře.
Luci vydržíš do pátka? :grinning:
11. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se zatím loučím, valím ke kámošce a autééééém, když ho furt beru manžílkovi :wink: ch,cha
11. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku,snad joooo.
11. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci přeju si aspoň 10 zralých vajec...
Minule jich bylo 11.. tak snad to tak nějak dopadne.. 18 jich bylo celkově ale 7 nezralých...
holky ony ty krbovyk jsou silný takže vytopí většinu baráku takže pohoda...a je to pravda z krbovek je lepší teplo takový teplejší než z topení :wink: navíc šetřím plyn až nám ho z Ruska uštípnou budu mít rezervu :grinning:
11. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy tak hlavně opatrně,u nás je hnusně.
11. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul,já si myslím,že to je dosažitelný cíl a určitě budeš takový počet mít. Minule jsi jich měla také dost. Já jich měla tentokrát o malinko méně,ale vzniklo více embryjek,tak asi byli kvalitnější jak vajucha,tak spermouši.
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no wrtul, naši těma krbovkama taky vytopí skoro celej dům, je to pohoda

irmi: opatrně

kapr: já v ní dneska nespala, ale přemýšlím, že asi taky začnu...já s tím naším taky mluvím, hladím ho a zpívám mu, tak snad se mu u mě bude líbit. nicméně dneska to vypadá, že je mi nějak líp od žaludku :sweat_smile:
11. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak si dej hned něco dobrého,když je ti dobře. :dizzy_face: :wink:
11. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek