• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Evi to je fakt když se mrně uklidnilo tak mu tam pošli nějaký jídlo :wink: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: vy pokušitelky :grinning: já bych žrala furt, ale to bych pak byla jak kulička :grinning: dám mu kyselý okurky, ty mu jedou.... :dizzy_face:
11. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak,já už bych taky testovala :grinning: Ale to jsem samozřejmě já a pokud se ti do toho nechce, tak počkej dokus se nebudeš cítit...
11. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki, testovat má lucík :slight_smile: já jí jen bráním proti vám pokušitelkám, co ji chcete nahnat do časného testování :grinning:
11. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jsi s Wrtulkou hodná,já se nenechám zvyklat,rozhodně ted testovat nebudu.
11. lis 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci :slight_smile:
a kolikátý jsi den po ET? a kolikátý budeš v pátek?
já bych počkala na 12aspoň nebo 14.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: Luci je fakt dobra, drží :grinning:
Wrtulko kdy ty máš nějaký mezník? myslím tím tím kdy kam jdeš :wink:
11. lis 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku v sobotu mám kontrolu ale předpokládám že jen krev.. UTZ bude asi až příště..
a čekám jestli mi zvednou jednotky na 225 minule zvedali ale už po 2 injekcích...
11. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to se těším na novinky:slight_smile: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny se těšíme...na páteční testovačku a sobotní přepočítání vajec :grinning:
11. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko transfer byl minulé úterý,už mi to přijde jako naprostá věčnost. To snad ani není možné. Takže dneska jsem 8.den. Taky si čtu články, s těma metodama,co jsme podstoupili je to rpostě 50 na 50. tak uvidíme. Ale na naší klinice píšou,že s každým další ivf,je šance větší. A že se jim podaří téměř každou ženu během těch 3. cyklu otěhotnět. Jak se říká tonoucí se stébla chytá. Tak prostě pořád doufám a přemlouvám mimča v bříšku :dizzy_face: .
Kapr,to bude spíš tím,že mám strach,že bude bílo a já už bych se fakt potom do pohodynedostala. :wink:
11. lis 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
....no a ten pátek? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
¨Kapříku to bude Luci 10den to by tam už mohly být.. ale 12 tý tam budou jistojistě :wink:
nevím počkala bych do pondělí třebas :wink:
11. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pátek je ještě brzo kapříku :grinning: to je teprve 10.den po ET.
11. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes: no tak teda jo, no :wink: já o víkendu na koníka nechodím, takže budu mít v pondělí překvápko :dizzy_face:
11. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nad jo,no překvápko to bude každopádně.
11. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele luci, sice 10tý den po ET, ale zase s PK, takže jakoby 15tý den, víš :wink: ale já tě nepřemlouvám, rozumím Ti

holky, co jste doma, co budete obědvat? mám hlad a nevím co...dostala jsem chuť na nudle s mákem, který jsem jedla naposledy ve školní jídelně před 15ti lety, chápete to? :slight_smile: jenže nemám mák...bych musela jít koupit do obchodu, kde jsem se včera trubka nechala okrást :grinning:
11. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi já budu dělat vinnou klobásu, k tomu uvařím brambory a polívku mám od včera..
ty nudle s mákem nejsou vůbec špatnej nápad :wink: tak si pro ten mák skoč :wink: a nedej se okrást :wink:
LUci já bych testovala až v neděli.
11. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já vím. ALe chci zůstat ještě v těch svých představách,já jdu umýt nádobí a já dneska budu mít mexické fazole,takovou tou červenou omáčkou. Nudle s mákem bych si dala,ale mám na něj alergii,takže nemůžu. Alemiluju je. Bude to dneska opravdu rychlovka,vyklopím plechovku a musím to ochutit,je to vždycky bez chuti.
11. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to budeme prdět :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul já nikdy neměla vinnou klobásu,je to dobré? A to se jenom opeče? Wrtul držím s tebou basu,asi ani ten pátek nedopadne. Ono mi to neuteče,ještě že mi dali tak dlouhej termín,nevím,proč dávají 16 dní po ET. NEvíte to někdo?
11. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci :grinning: :grinning:
11. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevíme lucíku :slight_smile:

luci: vinná klobása je výborná, ale já ji nemůžu, je v tom mouka, ale někdy si u mamky kousek dám :slight_smile:
no s tím mákem to máš teda taky blbý...

tak já si pro něj dojdu :slight_smile: , ale asi to udělám až k véče. mám tu taky polívku od včera, si ji dám
:slight_smile: tak dobrou chuť holky
11. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci v našem caru se chodí 12 po ET po 4 denní kultivaci ..
11. lis 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u nás je v stimulačním protokolu vysloveně napsáno že těhu test se dělá 12 dní po ETu a to je prosím po 5 ti denný kultivaci.. takže asi tak.. a tím se budu řídit.. pokud rovnou nepůjdu na krev :wink:
Luci vinná klobása je výborná.. koupí se a jen se opeče na pánvi možná by se dala i upíct..
je to jednoduchý rychlý jídlo když nevíš co..
11. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda děláte chtě, já mám hrachovou kaši... byla u mě spolužačka, kamarádka, tak jsme toho spoustu probrali, mě i ji..
Irmy to bylo teda ráno,ale auto máš, tak jsi vyhrála...
Luci, já myslela, ž e je to jasné, že jsme se domluvili na ten pátek se šťastnou 13tkou??? teda to mi nedělej až do pondělí... já už bych testila dnes,ale chápu tě,ale ten pátek, to je tutovka ne? po PK...
Wrtulko, to se ti to teda taky pěkně blíží...
no já pořád řeším, kde rodit, od nás jsou dvě porodnice stejně daleko, v jedné mám protekci lékařku na ARO a kamarádku na chirdě,ale dost holek si stěžuje na přístup sester na šestinedělí, do té druhé jsem původně nechtěla vůbec,ale teď je zrekonstruovaná a reference dobré, kudy chodím, tak jsem byla hoodně nalomená, že změním názor, v noci jsemi špatně spala, že to musím rozhodnout a v noci mi přišla SMS od kamarádky, že se jí narodila malá princezna/v té druhé, zrekonstruované/ tak to beru jako znamení a právě jsem nás objednala na přeporodní kurz a prohlídku, tak snad to byla dobrá volba srdcem...
11. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu doma dělat rizotko, ty nudle, resp. těstoviny s mákem jsem si udělala minulý týden, zbyly mi fusily, tak jsem si je posypala mákem polila máslem a to byla bašta.

Tu klobásu můžeš udělat na několik způsobý, buď ji zatočit do šneka, propíchnout špejlí a pak obalit v trojobalu a opéct, nebo dát do pekáčku a dát upéct a nebo ji jen tak osmahnout na pánvi :wink: , všechno je dobrý, ikdyž mi ji spíš preferujem pečenou.
11. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
za chvilku pádím na gyndu, tak snad je všechno v pořádku, tady je nechutně, leje už druhý den jako z konve, no hnus...nevím, proč nežiju v teplých krajích a mít teda doma 16 st. bych taky nedala, máme 22 a mě je kosa kosatá, taky musí manža nanosit dřevo, aby byl oheň, líp hřeje,ale večer jdeme na svatomartinskou husičku a manža teda vínečka...přijdou i kamarádi, co je kámoška taky těhule,ale míň než já, ale taky je mladší a čeká druhé, tak to probereme, dlouuu ho jsme se neviděli
11. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš díky za radu a dotaz jak dlouho jí pečete a na kolik??
11. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek