• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Dobré ránko kočeny, jj máš pravdu Wrtulko, hlavní je, že to člověka baví a přijde na jiné myšlenky. Vidím, že jsme na tom s tím zašíváním podobně :wink: , manža si taky raději zašívá sám, Já sice snahu mám, to joooo, ale nikdy se mu můj výsledek šitím nezamlouvá :grinning: , takže to dělá sám.

Zubííí, kde jsi, my jsme hrozné nedočkavky, že? :wink:

Já mám za sebou první injekci, bála jsem se toho, ale nic to není. Ale normálně jsme musela volat non stop linku do Reprofitu, bo píchám 2 ampule Menopuru a nevěděla jsem, jestli ředící vodičky musejí být taky dvě anebo jedna. Já to prostě zapomněla :slight_smile: , ale ochotný pan doktor (asi jsem ho chudáka vzbudila) mi poradil, že jen jednu :sunglasses:
27. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Brý ráno izzi ty už pícháš?
27. kvě 2009 v 07:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY V TYMU:
labla (Gest Praha),1.IVF kr. protokol, Gonal+Cetrotide,PK, AH, ET 2.4.09
mladamamka (Sanatorium art České Budějovice) kr. protokol, Fostimon, ET 13.4.09
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF neúspěšné - nyní pauza
beruska81(Fertimed Olomouc)1.IVF-od 6.4.stříkám synarel, od 15.4.píchám fostimon, UTZ 21.4.09-,ko24.4.-foliky nerostou,zvýšená dávka injekcí, OPU 28.4.09-1 vajíčko, ET 30.4.09
evak99 (Gennet Praha), krátký protokol, 1. IVF, od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel.....čeká se na KET
Elp (Gennet Praha) krátký protokol, MS 5.5., stimulace od 6.5. - GONAL-F a CETROTIDE, OPU 15.5., 12 vajicek, oplodneno jen 2, ET- nejspis 18.5. nic nezbylo
Kathyna (Pronatal TP) 2.IVF - MS 30.4.-Gonal+Luveris-8foli.,OPU 11.5.-6vaj. - nutná PGD-vše špatné,bez ET
zuzulik (Gennet Praha), krátký protokol - 1.IVF neúspěšné

ČEKATELKY NA STIMULACI:
eva.a (Obilní Trh Brno), kontrola štítné žlázy 2.6.2009, kontrola v CARu v průběhu června
myskaaaa (Gennet Praha), krátký protokol
wrtulka(Helios Brno), stimulace začne kolem 5 června 2009 - IVF+ICSI+PICSI+ PGD
chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK červen2009 začátek stimulace cca 29.května
Miluse (Gennet Praha), 04/09 genetika,imunologie, konzultace v CAR 14.5. - na UTZ nalezena cysta, stimulace polovina června, květen IUI
Deniska24(Ostrava Gync.) 2 IVF-znovu-byly jen 2slabá vajíčka ::: nyní-krátký protokol+Gonal,když to vše klapne tak IMSI+AH+PK,20.5.došla ms,26.5.UTZ

STIMULANTKY:
Spes2009 (Apolinář Praha) - 1. IVF - dlouhý protokol, stimulace od 5.5. Fostimon 3 ampulky denně, UTZ 12.5.
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,utz 14.5., OPU 25.5.09
Ruda CRM zlín 1.IUI neg., 1.IVF-ICSI květen09 kr. protok. Gonal f 187,5j, Cetrotide zač. 11.5. UZV 15.5. pěkná úroda asi 14ks,kontrola 19.5.sníženo na 150j, OPU 21.5. 29 oocytů, 26oplodněno ET 26.5.
Katchik (Gest Praha) 6x IUI neúspěšné, 11/08 1.IVF biochem. těhu, 1/09 KET mimoděložní těhu bez operace, 2.IVF začátek stimulace 16.5. Gonal F 150j + Cetrotide, 27.5. OPU
kukulik/ SPLN Kosice/, 2 IVF maj/ 2009, cakanie na schvalenie ziadosti, dlhy protokol, Decapeptyl, Gonal
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + fraxeparin + Cetrotide 2.IVF
Izzii (Reprofit Brno), bude 1.IVF, kr.protokol, 27.5.začátek stimulace Menopur, dávka na pět dní po dvou ampulích, 2.6. UTZ a snad vyjde IVF-ICSI,

ČEKATELKY na // po ET (KET):
Zubajda (CAR Apolinář), 3IUI , 1IVF květen, stimulace od 8.5. Puregon, OPU 15.5. - 2 embrya, ET 18.5. - zavedeny 2 osmibuněčné embrya, žádný mrazáček
Mick (Gest Praha) 1.IVF-krátký protokol-OPU 16.5.,ET 20.5.,ISCI,PK,AH- zavedeny 2 morulky-bohužel žádný mrazáček

TĚHULKY
dannda (Iscare Praha), 1. IVF kr. protokol, Puregon+Orgalutran, ICSI, PK, UTZ 24.4. -2 srdíčka
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
manuelka.80 (Pronatal Teplice), ET 17.4.09, 26.4. // 30.4. hcg 660, 1.5. hcg 1150, UTZ 18.5.09-1 srdíčko
ywushka (CAR Obily trh Brno), 3.IVF, kr. protokol (PUREGON+DECAPEPTIL) ET 21.4., 4.5. HCG 828, 6.5. HCG 1696, UTZ 11.5-1 srdíčko+1 bublina
jovi (Sanus Pardubice), 1. dítě přirozeně, 3x neúspěšné iui, 7.5. kontrolní utz a nafasování píchacího arzenálu - Puregon -před stimulací přirozeně
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, HCG 165,// čárečky na testíku, rozjeté OHSS
27. kvě 2009 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Chrobi, jojo už píchám, můžeš so počíst můj ranní zážitek :slight_smile: . A tvá MS stále nikde?
27. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
izzi to já to manžovi oznámila ještě před svatbou aby věděl do čeho jde že neumím vařit a že horzí denně chleby s máslem a pak taky že nezašívám.. teda jako jóó když už teda je hodně krize tak zašívám.. tak tosi sednu a jdu zašívat a manža mi donese půlku oblečení :grinning: :grinning: protože ví že tahle chvíle se u nás nebude zase 1/2roku opakovat :grinning: :grinning: :grinning: no a nebo si to zašije sám :grinning:
27. kvě 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.fertilityfriend.com/home/2317f3 náhodou alespon klesla teplota tak zejtra tu snad je :wink: a já začnu v pátek
27. kvě 2009 v 07:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, ještě ti chlapi jsou tak šikovní :grinning: . U nás teda zase vařím jen já, nehrozí, že by mě manža někdy překvapil a něco uvařil sám. Zvykl si, že často vařím a že mu podstrojuju pod nos. No já vím, naučila jsem si ho tak, ale zase on to umí náležitě ocenit :wink: Ale zase není takovej, že když nemám čas, tak že by si stěžoval, to si klidně vezme sám nějaký rohlík :slight_smile: .
27. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi tak když teplota klesá to by mohla opravdu ms zítra dorazit :dizzy_face:
teda tak to už máš za pár :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Izzii chachá já asi budu taky pěkně vydivočená :slight_smile:)) doufám, že dostanu puregon nebo gonal a toto řešit nebudu :slight_smile:))))
27. kvě 2009 v 07:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad ta potvora už klepe na dveře Chrobi
27. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky už jo .... akorát to vychází tím pádem na pátek jít do CARu a to chtěl manžel se mnou :frowning2: hmm tak nepůjde páč je v Plzni
27. kvě 2009 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
izzi tak to je pohoda..
to můj manža umí prát, vysávat, uvařit si (no základní věci - míchaný vajíčka, těstoviny na x způsobů, a palačinky ale i tak) jo a zašít díru nebo přišít knoflík taky umí :dizzy_face: a už vůbec neřeší jeslti vařím nebo ne..jediný co je tak je buchtovej když udělám buchtu což on neumí tak z toho je odvázanej..
ale jinak u nás domácnost funguje tak jako že sme schopní se dost zastoupit.. což je fajn :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi tak tobudeš muset zvládnout bez manži :frowning2: ale neboj to půjde :wink:
27. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, ideální model :wink:

Chrobi, ty teda budeš mít takové to pero na píchání?
27. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobí, to vypadá už docela slibně s mrchou, hele jaktože máš ten křížek modrej :confused:

Jo jinak holky já doma tedy zašívám, páč když vidím manžu s jehlou v ruce, tak to radši udělám sama, ikdyž on by to taky zvládl, ale naštěstí moc zašívat nemusím a když je něco většího tak to odvezu ke tchýňce, tak je vyučená švadlena, takže o práci míň :grinning:

Izzi, no od toho tam doktor je, ne? :wink: ale jsi šikulka, že jsi to zvládla, jsem zvědavá na nás :sweat_smile:

Wrtul, tak to máte dobrý, u nás když je nejhůř tak taky manža něco spáchá v kuchyni, v pondělí mi pomáhal péct buchtu, co nesl druhý den do práce, páč měl narozky, takže to se činil :wink: a ráno ještě na ni dával kysanou smetanu, když chce tak je prostě šikulka, ale víc je teda línej, no holt si za to asi můžu sama, že jsem ho tak rozmazlila :confounded:
27. kvě 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
izzii jojo u nás se to dává v CARu ve většině případů doplatek 5300,-
27. kvě 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil protože jsem si ovu upravila FF mi to dal o den dřív ale podle mě byla až jak jsem si dala tu ovu já tím pádem je modrá protože jsem si ji opravila
27. kvě 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rekombinantní FSH - preparáty Puregon, Gonal-F (podkožní aplikace) - prý se to dává protože je to čisté a dobře se na to reaguje...
27. kvě 2009 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky to mě manžu tchýně nerozmazlila a já v to "nerozmazlování" pokračuju :wink: myslím že je lepší když je chlap trochu samostatnější :wink: však i já jsem moderní ženská co např. vydělává víc peněz než on a táák a takže vo co go :wink:
27. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pááá, loučím se a večer juknu. Chrobi, držím palec!
27. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. kvě 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pá pá Izzii
chrobi tak vidíš nakonec začneš stimulovat dřív než já :wink: :dizzy_face:
ale zase já příští čtvrtek už začínám brát tu proveru takže už se mi to taky blíží :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul nojo když ty jsi si to posunula :slight_smile:) mohla jsi začit už min. cyklus
27. kvě 2009 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrob ahá.. no mě to buď hodí šafrovaně anebo plnou čáru, když si to poupravím, ale to je jedno, je to jen malý kosmetický detail :grinning:

Wrtul, no to já taky nechtěla pokračovat v rozmazlování, tchýňová ho taky honila do práce, holt byly 3 kluci, tak se museli strarat, ale holt už se stalo, ale je fakt, že třeba okna mejeme spolu a když řeknu, tak i pomůže s úklidem, ale sám od sebe nif mof, ale je to spíš jak kdy.
27. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mil nene já si sama stanovila OVU v tools nebo čem a tam to tím pádem hodí tu modrou :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrob aháá

jinak tady můje grafík http://www.fertilityfriend.com/home/miluse, ikdyž tam zatím nic není vidět, jen si tam skáču jak ta žirafa :grinning:
27. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
náhodou jsi v poho máš tam jen jeden výkyv :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi já si to neposunula schválně došlo mi že bych nepíchala na dovče až když jsem odešla od doktora.. :pensive: a pak už jsme letěli na dovču a já neměla možnost mu to dát nějak vědět..
navíc bysme se na dovče nemohli snažit.. i když my se nebudeme nijak chránit ani tenhle cyklus..
no prostě to beru jak to příjde - přišlo...
on jeden měsic už je fuk..
27. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím, že ne schválně.... :slight_smile: však jo je to jedno takto budete mít alespon miminko už do skoro teplíčka :slight_smile:)
27. kvě 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi já si stejně říkám že by se mi líbilo aby se to povedlo v srpnu a my měli malýho beránka :grinning: :dizzy_face:
27. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek