• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No já většino maso peču na 200, máme horkovzdušnou troubu a tuším že tak 40 minut stačí, dlouho jsem jí nedělala, tak přesně nevím, já to většinou dělám odhadem, když vidím, že už ta kůrčička je tak akorát, tak většinou kousek ozkouším a buď je nebo není. :sweat_smile:
11. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vy jste holky kuchařinka jedna radost :wink:
A u nás se po 5ti denní kultivaci dělá po 14 dnech. A ono je to pak stejně jasné, protože pokud to neklaplo, tak přijdeMS dřív než 14 dní po ET :slight_smile: Teda většinou. Vím že některým holkám hormony MS zarazily.
Luci dělej ho kdy myslíš :wink:
Každopádně mou podporu máš.
11. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a já na ni většinou ještě sypu grilovací koření a samo podleju :wink: a během pečí tu klobásu polejvám tou vypečenou šťávou, aby ta kůrčička byla taková křupavější :sunglasses:
11. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm tak jo milu vyzkouším...
my máme ale elektrickou troubu takže uvidíme.. blbý je že jsem jí ještě nepekla tak doufám že poznám až bude :zipper_mouth: :grinning:
11. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy, tak u dr. dobré pořízení.

My tu máme taky zataženo a hlavně mě tohle podzimní počasí tak nejvíc štve v tom, že já přijdu v půl 4 domů, než uvařím, tak je cca půl 5 a pak už je tma, takže ani s pesinou nemůžeme pořádně ven :frowning2: a ještě tak hnusně sychravo :rolling_eyes:

Já jsem vždy jak při IUI tak i při IVF měla testovat 14 den po ET
11. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ty máš vlastně bezlepkovou vid? Nebo se pletu? To máš fakt blbý,zrovna nedávno jsem koukala na dokumet,jeto pěkně nákladný. Ale dobrý je péct doma že?
A jak holky ta klobása chutná,dá se to k něčemu přirovnat?
Rudy to je také dilema s tou porodkou vid. My máme jednu v Nov.Městě a jednu v Havl. Brodě,ta je dál tak třičtvrtě hodiny cesty a to mi přijde daleko. Do nov.města je to cca deset minut.
11. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no milu, já taky. v gennetu radí 14 dní po ET

luci: ta klobása chutná jako taková jemná jitrnička bych řekla. no jo mám bezlepkovou, je to někdy průda, chleba stojí 80 kč, tak hodně peču, ale jen když jsme doma, na cestování ten doma pečenej nic moc, to je lepší ten kupovanej. No a taky těstoviny a vůbec všechno...ale pravda je, že když si člověk zvykne, tak to není tak hrozný. Jen si nemůžu dávat hotovky v hospodě - to je skoro vždy omáčka s moukou...

já ještě našla, že mi zbyly 4 karbanátky z cizrny, co jsem dělala, tak na ně jdu :wink:

rudíku: husičku závidím, taky bych někam vyrazila... :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku a co budeš papkat ty? :wink:
11. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to máš pravdu,mouka je skoro ve všem.ALe jak byl ten pořad,byla tam paní,která založila stránky pro celiaky v brně. A i ta mouka stojí místo 10 kč,třeba 80,takže to je dost náročné a hlavně člověk musí fakt dávat pozor.
11. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dopapkala. byla jsem na obídku a měla jsem kuře nadivoko s rýží :wink:
Měli španát a ten já rád, ale já na něj vůbec nemám chuť. :unamused:
11. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, a jak se alergie na lepek vůbec projevuje? A jak moc je nebezpečný, kdyby jsi to nedodržovala? Já vím, že jsme na základce měli taky jednu holčinu, tedy o rok níž, ale oni většinou s námi jezdili na školu v přírodě, tak právě vím, že si s sebou vozila svoje vlastní zásoby a kuchařky jí to tam pak vařily. :sweat_smile: :slight_smile:
11. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu: záleží, jak moc máš postižený střevo. tvrdý celiak (trpí nesnášenlivostí na lepek) může po požití sebemenšího množství mouky umřít. já naštěstí nejsem v té skupině, já mám "jen" alergii na lepek,takže když náhodou něco sním, tak mi pak není dobře (mám průjem, někdy i teplotu a je mi celkově slabo). prostě lepek působí v našem těle jako jed, neumíme jej zpracovávat. no při tom cestování je to obzvlášť blbý, člověk si nemůže jen tak koupit bagetu na ulici.... :frowning2:

kapr: já nemám chutě na nic. ani na ty věci, který normálně zbožňuju, takže asi normoška, ne? :wink: možná kdyby sis ho dala, tak by chutnal :wink:

luci: no jo je to drahý, ale beru to jak to je. stejně s tím nic neudělám :slight_smile: tak se tím netrápím. Na druhou stranu nám (celý rodině) ta bezlepková dieta otevřela cestu ke spoustě receptů, který se normoška moc nedělaj, ale jsou moc chutný...
11. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už se vážně ztrácím, samozřejmě jsem měla na mysli Luci :grinning: Tak to jsem na víkend zvědavá, to bude pozitivních zpráviček :slight_smile:
Já testovala už 8.den po ET, ale měla jsem 5denní kultivaci a byly tam už krásné //.

Právě si dávám do nosu, mám těstoviny s kuřecí šunkou a sýrovou omáčkou, mňam :slight_smile: přítel vařil :wink:
11. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou chuť siki :wink:
11. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
siki to je z toho jak jsi na roztrhání :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
Evi kdy máš ty něco dalšího?
11. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr: příští středu jdu ke své dr. gyn. poprvé na mě koukne a říkala, že mi dá průkajdu :wink: tak snad bude vše ok a pupek se vyvíjí jak má...
kdy ty jdeš na další ko kapr? :slight_smile:
11. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky ve středu :wink: jdu ráno :dizzy_face:
ale teprve na srdíčko. Na průkajdu si budeme muset ještě chvilku počkat. Tak snad ji dostaneme pod stromeček :slight_smile:
11. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evak, neboj, určitě bude všechno v pořádku a pak už každá kontrola bude jen samé štěstí :dizzy_face:

Kapr, držím pěsti, aby srdíčko tlouklo o sto šest :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo Siky Mám to objednaný :dizzy_face:
takže bude :slight_smile:
11. lis 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda jen jsem vás dočetla a valím na tu husu..byla tu maminka a umyla mi okna, zlatečko moje...
lepek bezlepek, to je těžké,ale prostě se nedá jinak...do peněz to určo leze...
Miláček zase n na ultrazvuku řádil, se mě ptala, jestli čekám akrobata..ukazovala mi obličejík a rtíčky a koukáme a vedle tvářičky měl patu a celou nohu, no akrobat..a už je krásně hlavičkou dolů, prý ot tak většinou zůstane...tak budu ráda, taky poradila tu pordnici, tak jsem rozhodnutá...pádím, hezký večer!!!K
11. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudi, tak to krásný, je to zlatíčko :dizzy_face:

Já pádím taky, jdu na předpremiéru Zoufalci. Pak se jdeme napapkat na raut :wink: Tak čusky
11. lis 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi: no zní to nádherně. akrobat je dobrej :wink: užívej si husičku :slight_smile:

siki: ty si užij filmík a rautík :slight_smile: a díky, já doufám, že bude vše ok, jsem pozitivní, ale jasný je, že malinkatá pochybnost je vždycky.... :sweat_smile:

kapříku tak to půjdem na kontroly spolu :slight_smile:

ale mezitím lucik otestuje a wrtul spočítá úrodičku :grinning: :grinning:

hezkej večer
11. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky přeju krásný večer. Tak jsem se pobavila s dvojčátkama. To jsou teda agenti a co zase umí od minule. :grinning:
11. lis 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudý, to je hezký.... a cítila jsi ho, jak se ti tam mele? My když byly v sobotu na tom 3D tak jeden tam taky snad dělal karáčo a já nic necítila :frowning2:

Siki, tak pak poreferuj jaký to je :wink: a užijte si rautík.
11. lis 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si k véči dala dva utopenci a byli nějaké trošku pálivé,tak snad to neva a měla jsem chut na pivko,tak jsem si koupila Pito. :grinning: mnam A hrozně mě bolí pravá strana břicha a tříšlo,taková tupá bolest,nevím,co to jako má být. :cry:
11. lis 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy,tak hlavně že se má čile k světu. :dizzy_face:
11. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno kočky..
hlásím že jsem asi nemocná včera odpolko mě začalo bolet v krku a přes noc se to vůbec nezlepšilo cítím že jsem zahleněná ale rýma zatím nikde jen bolest v krku, taky jsem unavená hoodně.. a v noci jsem propotila co šlo :astonished: :cry:
tak nevím jeslti se zbalit a skočit k doktorce aby mi ńa to něco dala.. bojím se aby mi nechtěli vrznout antibiotika to by už byl pro tělo obrovskej záhul.. a určitě by mi zastavili cyklus IVF ach jo že já nemůžu mít něco jednoduchýho a to jsem poslední 2 dny byla doma v klidu měla dost spánku a všechno tak kde jsem to sakryš chytla :rolling_eyes: :frowning2:
12. lis 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,přeji dobré ránko,já teprve vstávám. :wink: Jdu upéct buchtu a pak budu muset už opravdu konečně žehlit.
Wrtulko,to mě moooc mrzí,tak hezky lež,pij čajík,zkus ten česnek,jak tu radila Evik,dej si Paralen. TO je děs vid,jak naschvál. Musíš to zkusit vyležet,možná by nebylo od věci si zajít k dr. jestli to není angína. A jestli ne,tak ti stejně dá parelen a něco na bolení v krku. Taky si zkus koupit ten Bioparox,ten jefakt dobrej,je to lokální antibiotikum a může se i v těhu.
12. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě i v noci ta strana břicha bolela,ale ted už je to trošku lepší.
12. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci čajíky piju, teď jsem vypila velkou sklenici s vitamínama.. aby mělo tělo sílu bojovat..
a budu ležet, takže topení jsem si pustila na manuál a budu tady mít teplo a vůbec...
nevím fakt se bojím toho aby mi neřekla že jsou nutný antibiotika..
ale když jsem se nikde nenastydla tak by to snad nemělo být na průduškách a to je jen viróza která se musí vyležet ne?
s tím česnekem to bylo jak?Paralen jsem si vzala už včera.. předevčírem :frowning2: ty moje vejce budou paralenový :rolling_eyes:
12. lis 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek