• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Wrtul,snad ti to nestopnou,je to jak naschvál,vid,já to znám,při obou stimulkách jsem byla marod. Uplně tě chápu,že máš strach. Koukni do krku,jak to tam vypadá. Ale ten bioparox fakt moc pomáhá,já jsem se s ním dostala i z angíny. Zázvor je taky přírodní antibiotikum. S tím česnekem to evča psala tak,že si musíš oloupat stroužek česneku tak,aby nebyl vůbec poškozený povrch a cucáš ho třeba hodinu. Pak ho vyplivneš a můžeš si vzít daší. Hlavně Evča psala,že nesmí být porušený ani trošičku povrch,aby nevytíkala ta štáva a nepoleptala sis sliznici.
Tak si zkus do brna zavolat,co a jak?
12. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, je mi to líto, ale vezmi si alespoň jeden paralen a zkus to vypotit, jestli je to jen začátek, tak by to mohlo pomoci, ATB se většinou dávají stejně až po 3-4 dnech, když nic jiného nezabírá. Určo to bude dobrý, uvidíš :wink:
12. lis 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj milu :wink: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si myslím,že by to nemuselo být tak zlé a když jsi Wrtulko doma,tak můžeš odpočívat a vypotit to. A ty babský rady zabírají. :wink: :slight_smile:
12. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky záleží na tom co mi je..
ale potím se už od včera..
no k té doktorce si radši dojdu...
a řeknu jí všechno jen doufám že mi nebude vnucovat přerušení IvF cyklu teď už néééééééé
12. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dopadne to dobře, neboj......těch viroz je ted hodně, hlavně, aby jsi nechrochtala...... :wink:
12. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to snad ne wrtul. Kdyby jo,tak bys si rozhodně zavolala do Brna a neřešila bych to s obchodákem. ALe to je opravdu ta nejhorší varianta. Myslím,že to tak zlé nebude. Já se na to ptala při minulé stimulaci a dr mi říkal,že pokud se to podaří takhle vyléčit bez atb,tak by neměl být problém. ALe je to asi taky různé.
Tak si tam zajdi,aspon budeš mít jistotu.,kdyby to byla angína,tak si nech předepsat ten bioparox,je to lokální atb.
12. lis 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
takta,tím počasím a střídáním teplot,spíš to bude viroza,nebo jenom nachlazení. A i to chviličku trvá,než se ti udělá dobře,ale když se budeš šetřit a nabírat v klidu doma síly,tak do OPU budeš určitě v pořádku :wink:
12. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky díky za rady a uklidnění to teď potřebuju slyšet!!!!
Jsem z toho fakt rozhozená..
bojím se:frowning2:navíc je mi jasný že si huntuju tělo... :frowning2:
12. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska se mi zase zdál sen,že jsme testovali a byl pozitivní. Já se těch snů snad nezbavím. Člověk šrotuje i v noci. :grinning:
Wrtul neboj bude to v pohodě,uvidíš,vajíček budeš mít dost. :dizzy_face:
12. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavu vzhůru a usměv na rtu :sweat_smile:

Žádné blbé řeči....OPU bude a hotovka...je to jasné, mladá paní? :slight_smile:
autor
Luci tak to je supr testík ale chápu ho já takový mívala taky..
jak volám do Heliosu jak je to s embrijkama a tak...
ahoj wrtulí, to je pecháček teda...je mi to líto. Ale hlavně se uklidni, ať tělo nevyčerpáváš ještě víc! Jestli chceš mít klid, jdi k dr., ale dej pozor, ať v čekárně nechytneš ještě něco horšího. Hele já mívala tyhle bolesti v krku bez rýmy a bez vyšších teplot pořád - a vždycky mi dr. řekl, ať si dám paralen, kdyby byla teplota a jinak ať kloktám šalvěj. Ta je teda na kloktání krku moc dobrá, jenže se nesmí v těhu. No a ten česnek je zázrak. Mám ještě jednu radu na zahlenění, co fakt pomáhá, ale některým lidem přijde nechutná, ale já s ní mám výborné zkušenosti. tak kdyžtak napíšu. a dej vědět, jak dopadlo volání do heliosu.

lucínku: ten sen je úžasnej! to je dobře. :slight_smile: Zato já měla dneska hororový - můj brácha byl upírem. Vůbec to nechápu, protože na horory nekoukám a o upíry se nezajímám :grinning: ale včera před spaním mi brácha volal, tak asi proto :slight_smile:

kapr: tak jsem spala ve sportovní podprsence a je to fakt lepší. ale na břichu ležete teda nemůžu. Hele už se Ti ty prsa zvětšujou? já včera koukala a přišlo mi, že mi začínají vylézat z podprsenky :slight_smile: :sweat_smile:

rudíku: co husička? já na tebe večer myslela...taky jsem měla chuť

irmi: co manžílek, už nezlobí? a máš dneska auto? :wink:
12. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a milu: jak dopadla koupelna s tchánem? :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No evi to byl teda opravdu děsivej sen. Já včera nejdřív nemohla usnout. Strašně mě bolelo jakoby ve třísle a na pravém vaječníku,taková tupá bolest a at jsem si sedla jakkoli,tak to nepřešlo. Ale dneska je líp.
12. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já do Heliosu volat nebudu... až když by do mě nějak ryla doktorka.. že to mám přerušit nebo něco..
však jo zavolám si tam a zeptám se v kolik končí a půjdu tam těsně před zavíračkou aby tam bylo už co nejmíň lidí = co nejmíň bacilů...
12. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak fajn paní doktora obvoďačka je tam do 12 tak si tam skočím na 11:30 a uvidíme...
jako kromě únavy a bolesti v krku mi nic moc není.. tak snad.....
12. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super,radši si tam zajdi. A jestli ti opravdu nic jiného krom toho krku a unavi neví,opravdu bych to neviděla tak tragicky. :wink: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem volala ještě manžovi a ten mě tam poslal hned.. prý tam teď nebude tolik lidí no tak optimistická bych nebyla ale uvidíme..
tak já jdu pak písnu jak jsem dopadla..
12. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to bude dobrý wrtul. vylež to, stejně nic nemusíš. Tvůj nedůležitější úkol je mít tělíčko v pořádku! Takže si zalez do postele a čti si něco hezkýho, nebo se na něco koukej a vykloktej si. Nemáš-li doma šalvěj, voda se solí postačí :wink:

lucif: to je blbý s tím tříslem a vaječníkama, když člověk nemůže usnout, ale přeci jenom v tvé situaci asi docela normální. Mě bolely vaječníky hned na začátku těhu hodně... :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak utíkej Wrtulko,at jsi brzo zpátky a můžeš odpočívat.
12. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO evi,vaječníky,nebo kolem nich,mě píchá normálně,ale tohle byla taková tupá bolest a nepříjemná. Manža se ráno se zase ptal,jesti nebudu testovat. :dizzy_face: nebudu.
12. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ten recept na bolení v krku s česnekem jsi tu psala ty ,že? :wink:
12. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééjku, to jsem vás zase musela dočíst :dizzy_face:
Wrtul kurýruj, bude to dobré. :wink: Uvidíš a přej si zdraví :grinning:
Mě už ta bulka taky skoro vůbec nebolí. :slight_smile: Hlavně tomu asi pomohla ta psychyka. protože ten den co mi dr řekla, že to nic není, tak to přestalo bolet :sweat_smile: Takže taky jsem pěkně vypsychlá.

Evi jojo, jdeme spolu. v kolik jdeš ty?
S tou podprdou jsem ti to říkala :slight_smile: Mě se zatím prsa nezvětšují. Jen je mám nalitější. Ale to jsem ráda, protože při prvním těhu se mi zvětšily o číslo a už mi to zůstalo. Takže bych 5ky fakt už moc nemusela. :grinning: :grinning: Já jsem taková nahoře obdařenější :slight_smile: Luciii pondělí se blíží :dizzy_face:
12. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kapříku,super,že bulka mizí a nebolí. Tak to ais bylo opravdu nachlazení.
Jo,jo pondělí se blíží,tak pátek 13. :grinning: Manža se mě ptal,jestli netestnem. Ale já fakt nechci,člověk se začíná čím dál víc pozorovat,i když nechci. a včera ta bolest.
Mě teda prsa boli pořád,to než si člověk v posteli najde polohu. :grinning:
12. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže co Luciiiiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile: Budeš testit zítra? :dizzy_face: To už bys ale mohla :grinning: :grinning: :grinning:
Hele stejně tam budou :wink:
12. lis 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,ty si šeš teda tak jistá?
12. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čím si má být kapřík jistá luci? ano ten česnek jsem psala já:slight_smile:

kapr: nevím v kolik jdu, musím kouknout do diáře. jak jsem doma, tak teď moc nemám přehled kolikátého je a v kolik hodin mám co udělat :grinning: ale je to pohoda. moje práce je totiž o organizování času, takže jsem pořád musela hlídat čas i za ostatní a teď nemusím ani za sebe :slight_smile: jupííí...
já zase nahoře vyvinutější nejsem, takže myslím, že manža bude mít radost :grinning:

a bolí mě ta kostrčka teda...ale mamka říkala, že když čekala mě, tak že jí taky bolela...tak se mám na co těšit :unamused:
12. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už chápu...že tam jako budou //, no to tam teda budou luci!!! :slight_smile:
12. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, jo docela to šlo... ještě tak 2,3 dny a bude hotovo. On to chodí dělat po práci, takže to bude chvilku trvat, ale co, alespoň ušetříme za obkladače :slight_smile:

Wrtul dobré pořízení u mudry.

Lucí, nenech se tu zvyklat a testuj dle svého uvážení. :wink:
12. lis 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek