• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
tak to je fajn milu :slight_smile: navíc máte jistotu, že to udělá dobře...dneska je často těžký pořízení se řemeslníkama....
12. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,že tam ty dvě čárky budou. :grinning:
12. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to si piš že jo :slight_smile: Tak mi jen řekni kdy plánuješ testit. Protože jestli to plánuješ na víkend, tak já sem kvůli tomu juknu :grinning: :grinning: :grinning:
Evi btak ve středu čekám obrázky :wink:
12. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,tka kéž budeš mít pravdu. Já fakt ještě nevím,bud zítra nbo v nedělí. Možná spíš v neděli. :grinning:
12. lis 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale vzhledem k tomu,že míváš pravdu. :dizzy_face: A taky rudík říkal,že mívá pravdu
12. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu tak to se těším na obrázky koupelničky. :wink:
12. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už jsem dala vařit gulášek. Ještě skočím koupit chleba.
12. lis 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já nevím co k obídku vařit...na gulášek nemám chuť :frowning2: má tu zeleninovou polivku, tak asi to bude můj obídek...

tak jo kapr snad to do středy dám dokupy :grinning:
12. lis 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...tak husa včera luxusní, pochutnala jsem i vína svatomartinské, pak jsem sice řídila,ale co, to byl jen smočený jazyk a s husou :grinning: , pak jsem dala i horké maliny se zmrzlinou a šlehačkou a hooodně vody...no nechali jsme tam 1300,-, krásně jsme se pobavili a fakt je mě horší živit než šatit, momentálně určo...
Wrtulko, snad to bude dobré, teĎ lehne skoro každý,ale taky jsem to ustála doma bez Dr. pořádně vypotit, čaj, med citron, česnek a klid a spát a nechat tělo, ono si to vybojuje, uvidíš a vajíčka budou krásná...Lucí tak zítra už to bude???//////////////////
jo kdo se ptal na akrobata, tak to jsem právě necítila, na to co jsem viděla, tak nevím, co tam jako dělá, když cítím rány a vidím boule, to si fakt nedovedu představit...
teda já mám zlatou rodinku, včera mi mamka umyla okna, tchýně mi celý týden nosí obědy, manža, to ani nemluvím, to je zlatíčko...no mám se já královsky, prostě podle přání...že kapříku??? :wink:
12. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi zeleninová polívka je taky super.
12. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem ted dovalila z obchodu....byla jsem na kole :wink: , chtěla jem koupit jen pečivo a 500.-Kč v čoudu :angry: , no, alespon budu mít dostatečné množství jídla
12. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já budu mít ze školy hovězí a rýži, tak to mám chuť, jo a v sobotu jdeme pro jistotu ještě na jednu husu, ,kamarád má bar a my mu slíbili kšeft a pozvali jsme švagra a tááák, v neděli jdeme na návštěvu k těm ze včerejška a příští čtvrtek je zase bojolais , a to chodíme taky každý rok...no můj je spokojený, on chutná a platí a já řídím a především papkám...
Luci, to si piš, že mívám pravdu, oni jsou tam // už asi od úterý,ale když chceš čekat až do zítřka...jo a o třísle ani nemluv, to je čím dál hoší, už bolí jako čert a tak jsem pajda pajdavá...
12. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak irmi ty jsi dobrá i v takovým počasí na kole. :wink:
Rudy tak hovězí s rýží,takové omáčky taky můžu. Na husičku,tak minule byla dobrá. Já husu neměla ani nepamatuju,snad jako děcko. Tak to si to ty návštěvy užijte,budete mít teda nabytý víkend. :dizzy_face:
Rudy tak já ti budu věřit. :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, no to mi teda věř!!!
jo a dnes s Rudíčkem slavíme začátek 7měsíce a III. trimestru :grinning: přijímáme gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku obrovská gratulka, toto letí.No a za chvíli budeš mít kulíška u sebe v náručí. :wink:
12. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudí, tak to gratulujeme :grinning: :slight_smile: vám oběma!
hele rudí, já to mám stejně, můj muž taky říká, že lepší šatit než živit (já totiž hadry nerada kupuju), ale papkání, to můžu od malička. Není to tím, že jsme ty vodnářky? :wink: No a taky ho baví, že dělám řidiče a on si to užívá :slight_smile: :grinning: a slbíl mi, že o víkendu zajdem na nějakou pořádnou baštiznu do hospůdky - a prej si můžu vybrat!

irmi: takže kolo jo? :wink: ale asi lepší než se s chlapama hádat, co? :wink: :grinning:

luci: tady svítí slunko!
12. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy gratulace:slight_smile:
Luci vídíš to :wink:
Takže naposled se ptám, zítra určo testit nebudeš? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo Rudi přání prostě fungujou :wink: Prostě je to tak.
12. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dnes vařím také rýžečku s kuřecím maskem a zeleninkou...a ještě vařím brambory ve slupce a vajíčka natvrdo, udělám pomazánku.
S tím mým manžou: dnes jsem ráno čekala , že přijde nabroušený, ale kupodivu přišel s usměvem na tváři, takže vše je ok....a auto je doma , takže, kdo bude rychlejší, tak ho bude mít :grinning:
..ještě, že mám to moje milované kolečko
:wink:
12. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Rudýsku také velká gratulejšn :slight_smile:
12. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás je zase pod mrakem. Jak jinak,že? :angry:
Kapříku vidím :dizzy_face: Fakt nevím,když to sem zítra nenapíšu,tak až v neděli.Jo. :wink:
12. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé Evíku, tak to bude zítra svítit sluní i u nás na východě :slight_smile: , už ho pošli ju? no já občas i hadřík ráda koupím,ale spíš se u toho vzteknu, kdežto papinku, to já ráda odjakživa....
Díky mooc za gratulace, dáme si něco dobrého...
ještě Irmy, že hasiči dělají 24hodin a je čas na vyprchání emocí že? :grinning: kdyby chodil na osmičky, nemuselo by to stačit....
12. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudy: to máš pravdu pravdoucí..i já jsem se uklidnila a načerpala síly...ale všude je něco a kdo říká, že ne,tak kecá :sunglasses:

Jdu dovařit ten obídek, zatím papík
12. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
OKi tak jsem teda na to zvědavá :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš pravdu irmi, všude je něco a když s někým žiješ, tak je normální, že se občas chytnete :slight_smile: hele jakou děláš pomazánku? my máme moc rádi, ale mám pocit, že jsem za posledních 6 týdnů vystřílela všechny, co umím...tak poraď prosím :wink:

holky, ráda slunko pošlu, ale kdyby u nás zůstalo o den déle, tak bych se taky nezlobila... :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasnačka budou tam holky //,tak je jedno,jestli zítra,nebo v neděli :wink:
12. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je jasný Luci :dizzy_face:
.......................................no ten zítřek je stejně takový zajímavý den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no nejlepší je přece co dům dal, vše dobré do kupy a mňam...
není to jedno, je to mystické 13tého v pátek a víkend by se mohl slavit... co?
12. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi máš pravdu rudíku...něco tam naházím a bude pomazánka. mám docela chuť na koprovku, ale manžel ji nemá rád...tak asi budu muset říct mamince na příští víkend :slight_smile:
12. lis 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme kočky. :wink:
12. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak: tak ta pomazánka: dám vařit 3 brambory ve slupce, 3 vajíčka natvrdo, tvrdý sýr, majolku, hořčici, sůl, pepř, nadrobno cibulku a česnek.......co se dá, tak nastrouhat na hrubém struhadle a dát všechno do kupy...jo a je tam ještě moc dobrá pažitka či zelená petrželka na ozdobu.....k tomu čerstvý chlebík, paráda :wink:
12. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek