• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
snad jsem to napsala srozumitelně......ten sýr nevařit :sunglasses: , jen nastrouhat na struhadle :confused:
12. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta Wrtulka je nějak dlouho u toho doktora,snad je to všechno v pořádku. Já se nadlábla gulášem,ale je mi divně. Ale byl dobrý,já gulášek ráda. a koupila jsem si pito na vytrávení.
12. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky děláme rádi pomazánky,škvarkovou,tvarohovou,česnekovou, zkoušela jsem i domáci vlašák,takydobrej, takovou,moc dobrou s vajíčkama.
Vajíčka natvrdo nastrouhat,utřít s máslem,najemno šunka,nastrouhaný na jemno sýr,vegeta,sůl,pepř,petrželka,nebo pažitka,tak je fakt vynikající. mě vždycky chutnaly pomazánky ve školce,takové ty svačinky. :grinning:
12. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmy,tak to taky někdy zkusím
12. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucíku ty teda pěkně napínáš...
Evi, tak to jde mimo mě, koprovka je to nejhorší jídlo na světě...
tak jsem zvládla vysát a vytřít a jsem zase nadělaná, ani prďovi se to nelíbí, kope jak o závod, tak můžu jet do špitálu na neurolku, jen si tam stejně napíše do PC, že jsem o.k. a půjdu do práce, dnes tam prý vaří něco dobrého, tak uvidíme...no snad ne koprovku...
Luci můžeš klidně i pivo,ale raději opatrně, já manžovi na vytrávení vždy jen uloknu.. :grinning:
a pomazánky teda taky iluju, no ono já mám ráda vše, kde je majolka..tu jsem mohla i na suchý rohlík...teda děláte chutě...
jo Wrtulka asi stojí frontu , asi neměl ten její chlapík pravdu, myslím, že lepší by bylo ležet doma a potiti PAralen,ale zase bude mít jistotu..no a i ATB se můžou v těhu, ta snad to bude v pohodě, včera ta kaarádka, když zjistitla, že je těhule, tak zrovna měla 40cítky horečky celý týden a taky brala atb a je ve 13 tt a v pohodě...
12. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo irmi, díky :slight_smile: zní to dobře. tu udělám. A neboj sýr a majolku vařit nebudu :grinning:

to děláš dobře luci, já si dala tu polívku a je mi líp, ale pujdu na chvíli spočnout, je mi nějak slabo.
díky za tipy na pomazánky luci. my máme taky hrozně rádi, ale já zjistila, že to pořád točíme dokola...ale to znáte, to je i s jídlama, člověk jich má 8 a pořád je dělá dokola... :slight_smile:
12. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo rudí, pokud se má mimís udržet, tak se udrží, ne? :wink: tak si užij doktory
:grinning:

no taky myslím na wrtul...
12. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudý, také gratuluju, tak ať je ten poslední trimestr v pohodě a bez větších obtíží.

Irmi, ty jsi dobrej kaskadér na tom kole, já jsem ráda, když dofuním domu šourem natož ještě sednout na kolo.

Nám doma zbylo rizoto od včera, ale jen tak pro manžu, já jsem si teďky koupila kladenskou s knedlíkem a rýží a to maso bohužel letí do koše, smrdí jak psí kšíry, jen nevím jestli smrdí jen mě nebo normoš :unamused: Takže se zkusím dojíst jablkem a doma snad něco vyštrachám i pro sebe k jídlu.
12. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem zpět...
12. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bohužel nemám dobrý zprávy..
taky si musím vyžrat všechno co jde..
doktorka mi koukla do krku a hend chtěla psát recept na antibiotika :frowning2: prý akutní zánět nosohltanu či co.. prý to tam mám fakt slušně zarudlý..
a to mi jinak nic není..
no tak jsem jí vysvětlila v jaké jsem situaci...
moc jí to teda nebralo...
řekla mi že si myslí že by mi antibiotika klidně mohla dát že to s IvF nemá nic společného...
no nakonec jsme se dohodly na tom lokálním antibiotiku - jak mi tu radily holky už ho mám z lékárny doma, pak taky na zábalech na krk, ten už mám taky, klidovém režimu, paralenu a prý se mám modlit..
kdyby se to zhoršovalo tak mě antibiotika neminou
taky mi vzala stěry a prý se uvidí jslti tam není nějaká záludná potvůrka.. to bych asi taky musela dostat antibiotika..
prý mám ale velkou šanci že to vyléčím do odběru vajíček ale mám si určitě zavolat do CARu a domluvit se tam s nimi co mi je a tak... prý by mohli mít problém mě pak uspat.. při odběru vajíček to jsem úplně nepochopila ale každopádně si tam zavolám..
takže asi tak ufff
jo a bylo tam miliarda lidí především důchodců a jedna seděla vedle mě a chrchlala jako o život tak jen doufám že si odtamtud ještě něco přinesu :pensive: :cry: :cry:
12. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak to je mi líto, ale určo ty lokální ATB zaberou a bude líp, uvidíš. Taky si pamatuju, že jsem měla jednou o letní prázdniny záněť nosohltanu a vlastně nic mi nebylo, jen mě bolelo v krku a nemohla jsem mluvit. Tak si zalez do postýlky a odpočívej, ať si u tebe jajca hezky hoví a zrajou. Kdy máš jet znovu do Brna?
12. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Milu v sobotu
12. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak to mě mrzí :cry: Tak odpočívej, vypoť se a hlavně si zavolej do CARU. Já mám ale takový pocit, že jsem tu někde četla o holčině, která během stimulace dostala chřipku, brala antibiotika, ale IVF kvůli tomu nerušili...Tak snad to tak bude. Ale ty se dáš do té doby určitě do kupy :wink:
12. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem mluvila s mým doktorem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ubespečoval mě že to nevadí a prý antibiotika jsem si klidně mohla nechat napsat..
tak mám prý být v klidu, léčit se a ubezpečoval mě že to nevadí...prý nebude problém ani při tom uspání...
no tak doufám že mi tyhle lokální ant. zaberou..protože mudr je tam až ve středu... kdyby to nezabralo aby mi napsala ty normální tak si musíme držet palce..
každopdáně mě uklidnoval jak to jen šlo...ještě že ho mám :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, a nestresuj, to ti moc nepomůže..jsi nachlazená a nic víc, takže to vše dopadne dobře :wink:
12. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
irminko mě se ulevilo jen tím že mi řekl že to bude dobrý.. ani nevíš jak moc..
tý jo já od něj nebudu chtít to je fakt strašně milej, úplně bylo cítit že je mu jasný že mám nervy na pochodu a tak mě ulidňoval jak jen to šlo :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Rudy,já jsem spíš pěkně podělaná strachy. :grinning: :grinning: :grinning: Kdybych věděla,že tam budou,tak budu testit každejden. :grinning:

Evi,co udělá dlabanec vid. :wink:

Wrtulko tak to je mic líto,já mívám taky nosohlta,je to nepříjemný,zvedá se mi u toho vždycky žaludek. Ale mě to atb vždycky pomohlo a dobrá známka je,že nemáš teplotu a podchytilo se to v začátku. A je super,že to neovlivní stimulku,že všechno může pokračovat. Je to vždycky jak na potvoru. Nic nemůže běžet bez komplikací.
Tak držím mocmoc pěstičky. A je dobře,že nemusí stopnout stimulku. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak hezky lež a nech se rozmazlovat. :dizzy_face:
12. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak to věřím, že tě Dr. uklidnil, tak se hezky kurýruj a připravuj půdu pro mimíse :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No takže u Wrtulky konec dobrý, všechno dobré :dizzy_face:
Irmi zajímavý recept, asi taky vyzkouším:slight_smile:
Koprovku jsem dělala v sobotu a jedli jsme jí do úterka :slight_smile:
No a když jste holky u toho vaření, mám takový stupidní dotaz.
Já jsem teda (myslím) šikovná kuchařinka a jsem zaměřená na klasiky, ale potřebuji se zeptat jak se dělá nějaký dobrý bramborový salát.
My ho totiž doma děláme takový jiný (rodinná tradice) a manžel má rád klasiku. A jelikož jsme letos na Vánoce doma tak mu chci udělat nějaký dobrý s majonézou, nebo tatarkou nebo tak něco. Dáte mi tip?
12. lis 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, tak to asi moc neporadím, neb nám ho dělá tchýňulka, ale vím, že ho dělá z vařený zeleniny, naši tam dávají nakládanou a je to znát.
12. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku: my děláme klasiku, teda manžel dělá :slight_smile: brambory ve slupce, pak uvaříme kořenovou zeleninu a vajíčka na tvrdo a místo majolky, kterou my teda neradi, dáváme bílej jogurt a tuším, že do toho nakrouhá kyselou okurku. Já se ho ještě poptám a dám ti vědět..
a jakej děláte vy?

wrtul: to je dobře, že to takhle dobře dopadlo...jak píše irmi, nestresuj!

luci: tak místo ležení jsem uklízela...jsem pošuk, ale máme vycíděný koupelny a ještě upeču koláč...a nakrouhám zelí, abych mohla naložit. já ho totiž teď baštím po kilech a nestačím si ho nakládat :slight_smile: jo a už vařím vajíčka na tu pomazánku irmi :slight_smile:
12. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem zpět od Dr. za měsíc půjdeme znova na HP a spermio a pak dlouhej protokol :wink:
12. lis 2009 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my ho děláme samo taky z brambor :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
nakrájíme cibuli nadrobno, nakládané okurky nadrobno, všechno zamícháme, opepříme, osolíme, polejeme olejem, dáme hořčici podle chuti a polejeme lákem z okurek. To vše necháme den uležet.
Takže tak. :wink:
12. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ted právě posvačila chlebík s pomazánečkou, hm..jsem si pošmákla :wink: Takže at vám všem chutná.....

Manža dodělává schodiště a ted jsem zjistila, že se nedostanu dolů, protože tam položil dlažbu a jaksi taksi se potom může chodit až zítra.....no, má tam žebřík, ale já teda přes zábradlí a žebřík? No, nevim, nevim.....asi budu jak princezna ve věži a synáček jak přiede ze školy, tak bude u babičky nebo poleze po žebři....my jsme opravdu rodinka :sunglasses:
12. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí.....tak to je super.....alespon se to někam hnulo, paráda :wink:
12. lis 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co ti ještě řekli Chrobi?
12. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no že chyba je asi ve vajíčkách tak se tu ted hroutím
12. lis 2009 v 15:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
prosím tě, jak je chyba ve vajíčkách?
Hlavně se nehruť !
12. lis 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko, tak hlavně, že to dobře dopadne!!! chrobíčku no to je ale moooc pěkná zprávička, uvidíš, měsíc uteče jako voda a pak budeš sedět ve stejném vlaku směr mateřství jako Wrtulka...
já jsem se zasekla v práci, jsem tady teď sama, bo zachraňují,ale zkusím si na ně počkat, snad se brzo vrátí...
jinak já minule spěchala, tak jsem ale naštěstí měla brambory uvařené den dopředu, ty jsem jen oloupala, protlačila, sůl, pepř, moravanka, majolka a manža říkal, že tak skvělý salát ještě nejedl, ať už nikdy jiný ani nezkouším, tak nevím,ale byl fakt výborný, záleží hooodně i na bramborách...
12. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej ve stavbě kur...ááá ach jo
12. lis 2009 v 15:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek