• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
chrobaj: tož nešil holka...a co ti teda poradili? Snad ti něco řekli ne?
12. lis 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ve stavbě? Tomu nerozumím. To na tebe koukli a řekli jojo, to je stavba.?
12. lis 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky tomu nerozumím, co přesně ti chrobi řekli a jaké vidí řešení???
12. lis 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr já nevím ... prostě řekl, že dlouhej protokol a ještě s těm z moči nevím jak se to přesně jmenuje no zkrátka tak jak to má wrtulka a bud to bude lepší ty vaja a víc nebo dárkyně
12. lis 2009 v 16:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi a ty jsi měla jaký protokol? už si nepamatuju...
12. lis 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,ale jasný je, že to nějak nezavrhl úplně, že prostě šance jsou ne? hlavně, že se bude něco dííííít, tak nebuď smutná a věř si ju????
12. lis 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dvakrát krátký a zisk 4 vaja
12. lis 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no snad bude ten dlouhý lepší a hlavně budu mít jiné léky :slight_smile:
12. lis 2009 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi pravda je že prý při dlouhém protokolu bývají kvalitnější vajíčka... to je takové všeobecné tvrzení..
ale stejně nechápu sem si myslela že to by embrijka byly třeba 4 buněčný a dál nic.. dál by se rozpadaly..no nevím.. přece jen má asi zkušenosti tak ví proč to říká...
12. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chroby, ty sedni třeba do busu, nebo do vlaku a já tě zavezu k té léčitelce!!!!!!!!!
V úterý tam byla kamarádka, která má jen jeden vaječník a ještě zakrnělý. Takže to taky není nic moc. Tak jí řekla, že umělé schvaluje, ale že by mohla ten zakrnělý vaječník nabudit a vajucha by před IVF byly kvalitní.
Mimochodem jí rovněž našla zánět žaludku a slinivky. :unamused:
Což se vůbec nedivím, protože ta kamarádka má šílenou životosprávu. :dizzy_face: A nemyslete si holky, že jsem té kamarádce nevyčinila. :wink:
12. lis 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele tak to jsem si myslela taky :frowning2:
12. lis 2009 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi každopádně při dlouhým protokolu bývají kvalitnější vajucha takže na to bych se implicitně upnula!!!
hele a když ti dá léky co mám já - ten merional ten je vysloveně na kvalitu vajec vím že se v jiných protokolech připichuje od určitýho dne je kvůli tomu aby byly kvalitní..tak je určitě mnohem větší šance že to dobře dopadne!
navíc oni ti zpátky nedají nekvalitní embrijka..
takže i kdyby nic nepříjdete o 3 cyklus hrazený pojišťovnou..
takže na to bych se upnula a tomu bych věřila.. dobře to dopadne!
12. lis 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jasně proto tam jdu :slight_smile:))

Kapr budu to muset nějak vymyslet :slight_smile:)
12. lis 2009 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí: důležitý je, že navrhli řešení a šance jsou pořád veliké, tak to nevzdávej jo? :slight_smile: a jestli už za měsíc jdete na všechny odběry, tak se to hezky hýbe kupředu, ne? :wink: a třeba se to do tý doby povede samo :slight_smile:

wrtul: je ti líp?

kapr: jasný, že ho děláte z brambor :grinning: hele myslím, že můj muž dává taky horčici a samo sůl a pepř...a den uležet. to jsem ani nepsala, to je jasný, ne? :grinning: ale ten váš taky zkusím, zní to dobře.

jdu dodělat tu irminčinu pomazánku. chuděrko irmíku, budeš zavřená ve věži:slight_smile: alespoň tě můžou chlapci obskakovat. :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi jo já vím, ale nějak mě srazil na kolena tím, že ještě vaja na hovno ale vím, že dlouhej nám pomůže :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, rozumím ti, člověk je vždycky špatněj bezprostředně po blbých zprávách...máš právo být dneska smutná, ale zítra už ne, jo? zítra už se v tobě musí probudit bojovnice! :wink:
je si teda dr. jistý, že to je vajíčkama? pokud jo, tak určitě ti umí dát takový léky, aby vajucha dobře dozrála. takže neboj! :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě spíš štve to, že tím pádem přirozené snažení je asi o ničem ale to je jedno my se milujeme z lásky :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi: a jak jinak? :wink:

Evíku: malý se ted došphal po žebříku do obýváku, vypadal jak zloděj a manža odjel , kolega má narozky, tak jsem zvědavá v jakém přijde stavu.......ten žebřík bude velmi nebezpečný, no vdova bych nechtěla být :frowning2:
12. lis 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobíku to nikdy nevíš, protožee nám řekli, že s mužovým spermio je to přirozeně nemožný....a podívej.
ale z lásky to je víc než dobrý :wink:

irmi, tak to bude opravdu akrobatický výkon :slight_smile: musíš to jistit shora! :slight_smile:
12. lis 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo ... nějak bude ne?
12. lis 2009 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi: a on mě stáhne dolů, ne? :grinning: jen at se potom dohrabe jak chce a třeba budu překvapená a přijde jako slušnák, stejně mu z alkoholu je špatně, takže se nechám překvapit :wink:
12. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nějak chrobí. bude dobře a vy to vybojujete!!! :slight_smile: to je jasná věc!

no jo uvidíš irmi :slight_smile: ale dolů se stahovat nenech!!! :grinning: jo ta pomazánka je super, už si na tí taky pochutnávám :slight_smile:

hezký večer holky
12. lis 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
také přeji hezký večer a Chrobísku nesmutni, bude dobře, mudři vědí co s tebou, držím palůšky
12. lis 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky však bojujeme :slight_smile:))
12. lis 2009 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí :slight_smile:
12. lis 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já dorazila v šest od mamky. Dala si véču,páč mi bylo nějak blbě a ted mi není o nic lépe

A co to tu čtu. To mě vrzí CHrobi,ale dlouhej protokol určitě pomůže. S ním získáš dost vajíček a kvalitních.Uvidíš. Já ho měla pokaždé. Poprvé 23 vajuch a říkali mi,že to bylo dobré,tentokrát jich bylo méně,ale bylo jich zase více zralých a vznikla lepší embryjka. Takže uvidíš,že i u tebe to zabere,neboj a hlavu vzůru. :wink: :dizzy_face:
12. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co říkají holky Kapr,rudík a ostatní,jsme na řaďééééé :grinning:
12. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning:
jasně lucííí a je ti už blbě?? to budou asi dvojčata a zítra se testuje!!!!!
Irmy dej si na něj bacha, je to taťka klukůůůůůů
dobrou noc a hezké sny baby...
12. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Chrobí, moc moc držíme s klukama pěstičky, aby ten dlouhej protokol zabral a on určo zabere, dr ví co dělá. A naděje vždycky umírá až jako ta poslední, tak to bude dobrý. Ale chápu úplně tvoji včerejší náladu, jedeš do Caru natěšená a pak taková rána. Dneska už je ale líp, ne? :wink: Kočko neboj, jsme tu s tebou, všechny se tu navzájem hezky podporujeme a povzbuzujeme a koukej na ty výsledky, teďky jste prostě na řadě vy, to je jasný :slight_smile:

Já jdu dneska zase po delší době na těhu cvičení, tak jsem na sebe zvědavá, začínám být jak vorváněk, tak už vidím jaks se na tom míči budu koulet jak míša kulička :grinning:
13. lis 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
včera jsem zavřela pc a pak už jen ležela a odpočívala..
holky dneska mám pocit že mám trochu víc energie ale za to v krku knedlíky snad rovnou dva...
tak nevím co si o tom myslet..
když polykám tak je tam cítím..
já si snad pro ty antibiotika dojdu...sice vím že by to byl záhul na tělo jako blázen ale holt co se dá dělat hlavně abych byla zdravá že jo...
Chrobi jak už jsem ti psala myslím si že dlouhej protokol by vám měl pomoct!Budu moc držet palce!
13. lis 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek