• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
dobré ráno kočky :slight_smile:
13. lis 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Chrobi..
tak hlásím že zase jedu k doktorce.. drže mi palce...
13. lis 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,včera mi něco nesedlo ale nebylo to tak děsné,já jsem si ještě četla tak jsem teprve vylezla z postele a snídám. Myslíš,že se to dá takhle brzo poznat bez testu,jestli jsem těhotná? To nevím.
13. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul,tak at to dobře dopadne :dizzy_face:
13. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak dobré pořízení.

Lucí, někdo na to citlivej je a pozná to i bez testu, někdo ne ani po třech měsících bez MS :wink:, takže zatím dneska se testování nekonalo a ještě vydržíš a budeš testit o víkend? :dizzy_face: :zipper_mouth:
13. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu dneska jsem netestila,tak možná zítra,nebo spíš v neděli.
13. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ony ty příznaky u stimulek nemůže člověk brát vážně. Takže se to asi těžko rozeznává.
13. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si pořád říkám,proč by to neměl aspon jeden bojovníček vybojovat. :wink: Bolení břicha a pod.,prsa,těžko říct a moc tomu nevěnuji pozornost. Přijde mi to jiné,než minule,ale zase tak dobře si to nepamatuju. Tka nevím,může to býtomnyl
13. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko,
No Luci hezky si to namlouváš :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Chrobi, ty to vybojuješ :dizzy_face:
Wrtul hodně štěstí.
13. lis 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co si namlouvám Kapříku :grinning: ?
13. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si fakt nejsem jistá,já to na sobě nepoznám. Už tolikrát jsem si při snažení myslela,že tentokrát to vyšlo a nakonec to tak nebylo. Tak fakt nevím.
13. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
................no že ty příznaky jsou stopro ze stimulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning:
13. lis 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO už se to brzo dozvíme. Já jsme fakt skeptik. Ale zase si říkám,že by to takoví suproví embryjka nevybojovala? :sweat_smile:
13. lis 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezké ráno holky :slight_smile:

luci: mně bylo včera večer taky hrozně zle..mám pocit, že se mi ty ranní nevolnosti teď přesunuly na večer...

wrtul: ať dobře pořídíš

chrobí: to je dobře, že se cítíš líp :wink: :slight_smile:

jak je kapr? :wink:

milu: cvíčo ti závidím..už bych taky někam šla. pořád tu cvičím na míči aby záda nebolely a stejně trochu bolí :wink:

holky těhule, neměly jste pocit, že jste mívaly břicho větší večer než ráno? já mám pocit, jako by se mi večer vždycky děsně vyboulilo :slight_smile: a už jsem teda vytáhla o číslo větší kalhoty... :sweat_smile:
13. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciku: tak prostě testni a uvidíš :slight_smile: budete mít krásnou neděli!!!! :wink:
13. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera mi taky nebylo celý den dobře. :unamused:
Ale zase to nebyla nějaká hrůza.
Jinak vše normální. Tak uvidíme, ve středu, zda je vše jak má. :wink:
13. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, jasně že tam budou tlustice, já tomu věřím.

Evi, já tam teďky nebyla cca měsíc, tak jsem na sebe zvědavá. Doma mám taky míč, ale přijde mi že jsem si koupila nějaký pidi, sice tam píšou, že je do 175 cm, já mám 166, ale přijde mi prtavěj než ten kterej mám na cvíču :confused:

Evi mě večer spíš tak nějak víc pobolívá po tom celodenním shonu a na fouklý asi taky bylo víc, přeci jen si tak nějak pořád v pohybu, baštíš a tak, takže ono se to někde projeví :wink: ale neboj, za chvíli budeš mít pořádnej pupek, že nebudeš vědět co s ním :grinning:
13. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo bude kapr :slight_smile: mně bylo včera tak zle, že jsem musela zalehnout...říkám si, že alespoň vím, že to všechno funguje :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se těším milu :slight_smile: hele, já mám zase pocit, že jsem si koupila míč velikej, ale cvičím na něm aj tak.hezky to uvolňuje záda. tak ať dneska cvíčo dobře dopadne :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidíme,dneska mi není nic moc a mám nějakouběhavku. :frowning2:
Dneska je u nás konečně krásně,tak se těším,až se odpoledne projdu. :slight_smile:
Ještě že ste si tu všechny tak jisté. :grinning:
Jsem zvědavá na Wrtulku
13. lis 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ..no lucíku, kde máme zprávu o //___ fakt to necháš na neděli...tak jo..je to tvoje volba..
Jo holky, večer je pupek vždy větší a já jsem třeba i o 1-2kg těžší, tak se vážím vždy stejně, ráno, po kakání a nahatá :grinning:
holky na balonu se válejte, protahujte,ale zase moooc neskačte, všeho s mírou, jen pohupovat ju? kámoška začala s balonu na začátku špinit/moc hopsala, jinak je dobrý/ a teď mi kamarádka říkala, že byla na kurzu ve fakultce v Brně a říkali na konci těhu nehopsat, jen se válet, dělat kroužky pánví..., že při hopsání by pak mohli být nějak problémy u porodu, nevím proč,ale tak mi to říkala, tak přeposílám..
Co Irminka, je pořád ve věži???
Chrobí, jak je? už jsi vstřebala dlouhý protokol? to bude dobré, uvidíš, teď už se všechny naše myšlenky a myšlenky těch prďolů upínají na pokus tvůj a Wrtulčin a Lucinky...a to už je dooost palečků
Evulko díky moooc sluníčko přičlo a prý bude do zítra...no brala bych aspoň týden,ale co už...
odpoledne jdu fotit břišáky, tak na mě myslete, neumím se tvářit ani trošku, no snad to nějak dopadne a nebude mi muset odretušovat celou hlavu :slight_smile:
13. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy třeba bude platit,kdo si počká ten se dočká :wink:
13. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasan a tvůj muž už musí nervozně přešlapovat že? aspoň budeš mít to těšení celý víkend a to jsi ještě stopro těhu bez důkazu...tak si to užij a těš se na ten důkaz...
13. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo,to jo,ale dneska ase ani neptat,taky má asi bobíky. Na důkaz se těším. Vy jste si tu tak všechny jisté a á pořád nervozní,že zklamu. :frowning2: Já si tam ty dvě čárky snad vymodlím. Já vím,že bych to neměla říkat. :frowning2: Ale fakt mám strach.
13. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se budu těšit na těch dlouhých 9 měsíců,vlastně 8 protože když testnu,tak budu mít měsíc za sebou :grinning:
13. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpět a mám ty antibiotika prý se tyhle dávají i malým dětem i jako těhulka bych je mohla takže doktorka mě uklidňovala jak to šlo...jdu dočíst..
13. lis 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže už ležím s čajem a notebookem..
snad to zvládmene ale já teda nemůžu mít nic jednoduchý :cry:
Luci myslela jsem si že s testíkem vydržíš !:slight_smile::slight_smile:
13. lis 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulka tak to je výborná zpráva. Hezky lež a nabírej síly. :wink: Ono se to povede i přes nějaké kolize a zádrhele.Uvidíš,že tentokrát vychytají nějaké nedostatky z minule a bude to na sto pro lepší. :wink:
Jo vydržela jsem a asi ještě vydržím. Ale je to spíš tím strachem. Minule jsem nevydržela a byla jsem zklamaná,tak fakt třeba bude platit,kdo si počká ten se dočká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska mám nějakou běhavku a nějak divně od žaludku. Snažím se být v klidu,není důvod,proč by to nemělo dopadnout a neměli bojovat.
13. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko či skoro poledne :wink:

my jsme s manžou vstávali okolo půl desáte, nebot já nemůžu spát v noci a potom, když v půl sedmé vypravím malého na auobus, tak zalehnu a chrápala bych nevím do kdy :confused:

Včera se manžel vrátil opravdu jako slušnák v 21:30 a naprosto střízlivý, no nechápala jsem...jenom jsem se strašně lekla, když zaklepal na balkonové dveře...

Jinak jsem dnes rychle šla popřát tchánovi, protože 3/4 schodiště už bylo zaschnuté, takže jsem si udělala výlet do přízemí, ted jsem dovysávala a vyčistila koberec, chtěla jsem jít vynést koš a opět můžu jít jen tak po žebříku, protože můj milý dodělává zbytek a to bude schnout až do zítřka...takže si otevřu všechny okna nebo se budu slunit na balkoně :slight_smile:

Wrtul: tak si poležinkej a relaxuj......
13. lis 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: tak testni, tu běhavku máš z nervů...proč se tak trápíš? A nás také.....
13. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek