• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Luci to by mohly být těhu příznaky :wink:
no uvidíme jak to dopadne.. snad ten blbej průběh bude znamenet dobrej konec..
jo už začínám cítit vaječníky.. tak mám za sebou 3injekce.. to tak nějak minule bylo taky..
byla bych ráda kdyby mi nechali těch 150 jednotek.. a já měla 10 zralých vajec :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy,zatím ne,bez manži testovat rozhodně nebudu. Jdu si dát radši nějaký dlabanec.
Wrtul určitě to bude v pohodě,není důvod,proč by nemělo. Už ti tam hezky ty potencionální děti rostou. :grinning:
13. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak dobře, teda :sunglasses:
13. lis 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem fotky vorvaně do albíčka, tak mrkněte, ale opatrně, ať to s váma nesekne. :frowning2: :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi krásné bříško :dizzy_face:
13. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám na vaření a oni se už fakt blíží ty vánoce,za chvíli se bude muset začít péct.
13. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, to je náhodou hezký :slight_smile: Koukám, že teď máme to bříško tak nějak stejné. už tě taky začínají bolet záda a podbřišek? pořád bych si ho podpírala rukama :sweat_smile:

Luci, pořád obdivuji tvoji trpělivost :grinning:
13. lis 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no siki jak jsem psala,spíš je to strach. :grinning:
13. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucif ale takto se trápíš a zbytečně tak testni s manželem až bude doma
13. lis 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jak probíhá ten dlouhý protokol? od 16dne se něco začne dít ?
13. lis 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi já vím,ale to máš jedno. Možná o víkendu testnem,to už bude 12.den v neděli,tak už by to tam bylo. Ale s tím níc nenadělám. Já jsem takový nervák na určité věci. A mám pořád z něčeho strach.
13. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi, já osobně si myslím, že dlouhý protokol je lepší. Je tu větší možnost získání většího a kvalitnějšího množství vajíček. tak budu držet palečky :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif no jak myslíš pokud to nevyšlo budeš zklamaná dnes nebo v neděli nebo za týden to je jedno a pokud to vyšlo jako že určitě jo :slight_smile:)) tak si kazíš tu radost z toho, že to ví :slight_smile:) ale to je můj názor :slight_smile:)
13. lis 2009 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já podstupovala vždycky dlouhý protokol a vždycky to bylo bez problému a v pohodě.
13. lis 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem blbá jsem zapomněla že ty taky a jak se teda postupuje?
13. lis 2009 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki no já v to doufám :slight_smile:)dr. říkal, že nedáme gonal ani puregon, že potřebuju ty druhé léky merional nebo memopur nebo jak se jmenují protože je v nich ještě nevíc LH a že podle posledních průzkumů je to na vaja lepší takže mu pochopitelně věřím :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi já to měla tak,že cca 14 dní jsem píchala jenom Diphereline (samozřejmě od začátku beru listovku a prednison) pak se přidá cca na týden puregon pen,já při druhém měla Gonal. Následuje první utz a tam mi upravili dávkování a přidali obden menopur,takže občas byli tři injekce za den. Asi ještě 2 utz a OPU. Pak mi nasadili ten agolutin do zadku a z léků ještě estrofem 3x denně.
Tak možná máš s tím,že si kazím hezké zážitky pravdu,ale prostě mám strach.
13. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucif dik ... no tak to mě čeká někdy příští rok :slight_smile:)
13. lis 2009 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, jsem vás dočetla a nevím na co jsem chtěla reagovati.

Všem přeji dobrou chuť, pokud zrovinka obědváte.

Wrtul, tak se hezky zavrtej do pelíšku a ono to brzy přejde a dr. je hodná, že ti dala ty lepší atb, tak to bude určo dobré.

Lucí testni až se na to budeš cítit, :slight_smile: sice jsme tu holky zvědavky, ale vydržíme ! :grinning:
13. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chrobi v každém caru mají jinou strategii,takže s tímhle ti možná nejvíc poradí wrtulka,když chodíte do stejného. :wink: :wink:
13. lis 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
o víkendu asi teda testneme,at je klid.
Milu to já jsem taky moc zvědavá. :wink:
13. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi, já měla pouze Synarel a pak už jen Gonal, nic víc...Podstoupila jsem to 2x a vše bez problémů. neboj určitě bude víc vajíček a hlavně v lepší kvalitě :wink:

Luci, jsme sice zvědavé, ale nesmíš na nás dát :slight_smile: Tvůj strach celkem chápu, už jsme si tím prošly všechny...
13. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taktak jak říká siki,on opravdu každý car má jinou strategii.
13. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si včera a dneska na stránkách Unicy četla články z tisku a pouštěla video. Bylo to docela dojemné.Prof Malý tam říká,že všechny maminky jsou štastné a viděl jich tisíce,ale prý se to nedá srovnat s tím,jakou radost mají ženy,nebo páry po dlouholetém snažení a když uvidí to srdíčko. Že ta radost je nepopsatelný. :wink:
13. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tomu věřím...Myslím, že právě tyto páry si mimča pak mnohem víc váží než ty, co si jednou .... a jsou v tom.
13. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, tak to každopádně :slight_smile:
13. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky rudíku za odpovědi :wink:

wrtul, ty se hezky vylež, ať máš krásný vajucha...

luciku, strach chápu, ale stejně tomu neutečeš...takže až bude připravená, tak testni :wink:
13. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty Luci a neměla bys už náhodou dostat MS, pokud bys nebyla těhu? :fearful: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kuk sem si udělala rychý oběd a zalehla... a teď jsem si uvařila čaj a nakukuju :wink:
Chrobísku když tak mi jukni do albíčka mám tam přesně popsanej postup toho dlouhýho protokolu
oni mají v Heliosu svůj postup..no klasika Helios že :grinning:
nicméně zkráceně když bys dostala léky co mám já je to takhle:
16DC začínáš Proveru - pan doktor mi vysvětlil že to je proto aby narostla super truper sliznice a krásně a dobře se oddělila a příští měsíc - na ET vyrostla a připravila se co nejlíp na mímo..
od 23 DC začínáš píchat utlumovací injekce mají tam pro ten dlouhej protokol 2 druhy.. já mám teď Decapetyl a ještě je jeden je to prý jedno a asi jo.. jen to co mám teď je dobrý v tom že to nemusím složitě míchat jen vyndám z ledinčky a bondu :grinning:
no pak se čeká na MS a jde se na krev a tam ti dají druhý léky- ten Merional nebo to druhý já mám ten Merional a jak znám Šulu dá ti ho taky a) je bez doplatku a když už se doplácí jakože potřebuješ větší dávku tak to nestojí svět b) to už jsem tu psala je to vysloveně na kvalitu vajec.. a když si myslí že je u vás problém v tomhle tak se bude snažit zajistit max. kvaltiní vejce..
no a pak pícháš dvě injekce současně.. chodíš na krev a UtZ to ti vždycky řeknou když tam voláš kdy máš jít znova na krev a kdy už bude UTZ ...
no a pak už ti jen řeknou kdy píchnout pregnyl.. odběr.. 5 dnů kultivace.. když máš PGD tak ještě delší 6 dní myslím.. protože ten poslední den se provádí to vyšetřní PGD
takže asi tak.. trvá to nicméně četal jsem že dlouhý protokol je úspěšnější.. (vyšší procento ženských po něm otěhu, je šetrnější pro tělo, a jsou po něm kvalitnější vajucha taky prý hrozí menší riziko OHSS..)
13. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko supr vyčerpávající děkujííí :slight_smile:
13. lis 2009 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek