• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Kapříku to asi ne,minule jsem taky nebyla těhu a ms jsem nedostala,až když jsem vysadila ty injekce. Asi jsou silnější než utroš a udrží to,nebo nevím,jak si to vysvětlít. Břicho mě začíná bolet čím dál víc.
13. lis 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko super,že sis odpočinula,určitě jsi to potřebovala a víš co se říká,že spánek léčí.
Já jsem zase na nerva z táty,zase přijel nacamranej,fakt zralej na ranu,pak tam s mamkou chtěl pořád posouvat,že křičela bolestí,tak mu manžel řekl,at jde pryč. No fakt na ranu. Doufám,že se mamce nic nestane.
13. lis 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak Wrtulko, ATB nevadí, když jsou to ty, co můžou být v těhu a aspoň budeš na OPU stopro zdravá..
Chrobí neboj, už začneš a pak to uteče..
Luci, myslím, že tam jsou,ale chápu, že čekáš a určo , že je lepší testnout s manželem, tak přeju ten nejkrásnější víkend ze všech...
Zuzko, nádherné bříško a to je teprve půlka..
Irmy, teda u vás je to dobrodružnééé
No a já jsem byla dnes na těhufocení,ale byla zklamaná, že je to škoda, že mám to bříško takové malé, což teda slyším poprvé, funím jako lokomotva, boty si stěží obuju...je fakt, že v leže a sedě moc nevynikne, tak jsme fotili jen ve stoje a domluvila jsem se, že zkusíme ještě v lednu ten buben nafotit, já se jen bála, že budu mít třeba problémy, hrozí špitál nebo předčastný porod a že bych pak neměla fotky žádné a teď do konce roku už bylo vše obsazené.. tak mám jistotu a když budu v lednu celá...tak jsem zvědavá, co z toho udělá, nejsem moc fotogenická... no o mě nejde...
přeju vám, krásný večer, dobrou noc a optimistické sny a lucííí//////////////////////
13. lis 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Rudíku,to se moooc těším na fotečky. :grinning: KDyž budu testit,určitě vám dám vědět. A doufám,že se potvrdí to,že máš vždycky pravdu., :grinning:
13. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to je mi líto.. nemáte to jednoduché :pensive:
radit nechci tohle je opravdu strašně těká situace pro všechny..

holky za 2 h beru antibiotika a ve 4:30 vstávám.. jedeme do Brnana krev..
jinak si poctivě dál stříkám to lokální antibiotikum a mám pocit že to snad i začíná zabírat..
jinak jsem doma sama manža mi ujel někam do kina s bratrem a jeho holčinou..přeju jim to jen trošku závidím..

Luci jeslti můžu radit tak kvůli nervičkám už třeba zítra testni.. přece jen je to už dost dlouho a ...třeba budeš klidnější.. když tam budou // a ony tam budou!
13. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucinku: taky na Tě myslím...já vím, je to těžký :frowning2: zvlášť když takhle tata vyvádi. ale každý se s tím vyrovnává jinak. přeju Ti, ať v neděli testuješ naposledy v životě :slight_smile:

wrtul: ty hezky zalez a dobře se vyspinkej, ať jsi zítra trochu k světu..i když vstávat ve 4:30 by mě zabilo i když jsem zdravá :wink: no jo, je blbý, že jsi sama, ale zase bojuješ i za mimísky...

rudiku: taky se těším na fotky, jsem zvědavá, jak to vypadá:slight_smile:

hezký večer holky
13. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi však jo jsem mladá a musím něco vydržet..
ale teda kombinace stimulky + antibiotik mě teda solidně zmáhá :pensive:
upřímně mám tu asistovaný reprodukce už plný zuby.. jeslti se to teď nepovede tak dřív jak v létě mě tam nikdo nedostane hauf :stuck_out_tongue_closed_eyes:

rudíku těhu fotky já můžu..:dizzy_face: takže se moc těším...
holky..já dokonce jsem jednu těhu-kamarádku fotila a musím pochlubit má fotku vystavenou .. měla jsem štěstí fotila jsem jí den před porodem...a mám teď od ní objednávku že budu fotit jí s mrňouskem :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a rudíku nejlepší těhu fotky jsou když těhulka nedává pozor :grinning:
jeslti chcete hodím na chvilku do albíčka fotku kterou jsem té tehu kamarádce udělala chcete? :dizzy_face:
13. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm tak vidím že všichni chrní tak já půjdu taky.. teda si lehnout.. spát můžu až od 10 ale neva zítra to dospím..
13. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul,vy to teda s tím vzstáváním taky nemáte jednoduché je to dálka
13. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci no jo no dali jsme se na vojnu...
už aby to bylo za námi...
13. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jdu vážně zalehnout.. brou
a Luci držím palečky .. na nervičky i ten testík.. at už se pro něj rozhodneš kdykoliv
13. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem wrtulko taky doma sama ted jsem dožehlila tu haldu prádla. část jsem žehlila včera a dneska jsem to dodělávala. Já si myslím,že by to lokální mělo začít zabírat,mě to hodně pomáhá,je sice pěkně hnusný,ale co bychom neudělali,abychom byly zdravé. Já zkoušela i ten česnek.
Jinak ta stimulka vypadá,že to není náročný a já obdivuju holky,které celou dobu zvládli chodit do práce. Ač se to nezdá,já byla dost unavená. A pro naše těla je to určitě velkej záhul.Jak říkal manža a dělal si srandu při ET s dr.,když se mě ptal,jestli to nebolí. Tak manža odpověděl,že když chce ženská dítě,tak vydrží všechno :grinning: :grinning: :grinning:
Jo když tam budou // tak určitě budu klidnější,když ne,tak s tím stejně nic nenadělám a do toho čtvrtka se tam asi už těžko objeví,je pravda,že mě divně bolí břicho. Jinak než minule,ale to může být cokoliv. :unamused:

Evi a Wrtul,fakt mě táta vytáčí tím,jak se strašně lituje,je to těžký pro nás pro všechny a nikdo takový scény nedělá a ještě mi řekl,že ségra je hodná,že všechno zařídí,ale já asi nic. Jako vždy,takhle to bylo i když jsem byla mladší,ségra byla jeho poklad a nám s mámou sprostě nadával.Jediný,kdo má právo plakat a litovat se je mamka,která s tím bojuje osm let. A ta se snaží i tak bojovat. :frowning2:

Wrtulko chcemeeee
13. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jo,taky přeji dobrou noc. A hlavně krásné sny. :wink:
13. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se rozepsala a vy jdete zrovna spát. :angry: :sunglasses:
13. lis 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky MArtina/fotografka už mi pooslala náhled na pár fotek, tak to zkusím dát do albíčka ju? ...vydržte a kdyby ne, tak se omlouvám, jsem trdlo antiotalent,ale třeba se povede...
13. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi už spíte...
13. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,s manžou jsme nevydrželi a testli jsme a jsou tammmmmm // dávám je do albíčka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku nádherné fotečky prostě super. :dizzy_face: :grinning:
14. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě si dokážete představit,jaká to byla obrovská rána,když mi spadl ten kámen ze srdce.
14. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku a manža na ně koukal taky a líbili se mu a bříško máš nádherné. :wink: :wink:
14. lis 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucííííííí: no to je paráda, gratulace veliká´, přímo obrovská, ale potichonku at to nezakřiknu :slight_smile: . Jejda, já jem snad ráda i za tebe, to prostě supeeeeer.....

Rudy: no krásné fotééééčky, hotová modelka, budeš m ít krásnou památku :wink:
14. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irminky díky,všechny víme jaká to je radost. Ale taky to nechci zakřiknout,však víme,že to není ještě vyhráno. Ale určitě to bude v pořádku. :wink:
Jo a rudíku ten učes taky super. :wink:
14. lis 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk kočky jsem byla zvědavá a tak nějak jsem dofala že Luci testla a že jsou tam a ona je to pravada!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luci absolutně MEGA GRATULACE!!!!!To se nedá popsat jak strašně moc ti to přeju kočko!!!!!!!
Takže jsi mimísky dobře v bříšku hladila a tááák :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no noáádherný dálnice to jsou a já říkala že tam budou :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tak a teď typovačka budou tam dvě nebo jedno? co myslíte..
já typuju dvojčátka :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak jsem se právě vrtáili z Brna za hodinku si volám co krev doufám že to bude dobrý.. ale jsem unavená tak je mi to i trošku jedno.. ale jen trošku.. nicméně cestu a tak jsem zvládla dobře..
navíc mám pocit že ant zabírají.. že je mi líp:slight_smile: ale budu ležet a ani se nehnu přece jen musí se to pořádně přeléčit, vyléčit a tak...¨
jo jdu mrknout na ty fotky... a strčím do albíčka tu fotku mé kamarádky.. ale pak jí zase dám pryč abych neměla průšvich :grinning: :wink:
14. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé rudí ty fotky jsou krásný to už ani nemám chuť dávat do albíčka tu mojí kamarádky páč je proti těmhle amatérská až to hezký není :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kdo chcete juk do mýho albíčka.. :wink:
14. lis 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Wrtulko,moooc děkuji. Já jsem holky tak ráda,že se tu máme,protože jinak bych to asi nezvládla. Jsou to fakt nervy. A ted jsi Wrtulí na řadě ty. :wink: Já strašně moc věřím tomu,že tentokrát to vyjde dobře. Uvidíš,že brzo budeš hlísit taky //. Já zatím jenom doufám,že budou čárečky sílit. Zatím ještě nejsou tak silné.
Super je,že ti je lépe a atb zabírají. :dizzy_face: Bude to určitě v naprostým pořádku a brouci budou bojovat. A nedivím se ti,že jsi unavená z cesty. Taková dálka a tak brzo vstávat. :wink: A dneska ti ještě nedělali utz?
Tak si běž hezky odpočinout at nabereš další síly.
Já kouknu na tu fotečku.
14. lis 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko co blbneš,tak fotka je nádherná,to jsi fakt zvládla sama. Je nádherná a originální :dizzy_face:
14. lis 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci a jsi klidnější? nebo jak se cítíš jako těhulka?
a co manžel?
14. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím,jestli jsem to už nepsala. Asi,ne už mi je druhý den špatně a bolí mě trošku jinak břicho,ale jak už jsem psala,nepřikládám tomu moc význam,protože to není objektivní. A spíš jsem si myslela,že to je z nervů. Jinak dobrý,bříško cítím .Ale víš jak,než bude utz a bude jistota,že je to v pořádku,tak to ještě chvíli potrvá a nervíky budou i nadále. Ale je mi rozhodně lépe.
Jak jsem ráno namočila ten testík,tak se objevila jen ta kontrolní čárka,tak jsem si říkala,že to je v pr......,ale pak se začala ta čárečka pomalu ukazovat, nejdřív duch a pak zesílila. Manžovi bylo špatně,se málem položit :grinning: :grinning: Ono mi to začíná docházet teprve ted. :grinning: Je to takový hezký a nepředstavitelný pocit. jsme na to koukali asi dvacetkrát. :grinning:
14. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek