Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
lucifirek
13. lis 2009
Kapříku to asi ne,minule jsem taky nebyla těhu a ms jsem nedostala,až když jsem vysadila ty injekce. Asi jsou silnější než utroš a udrží to,nebo nevím,jak si to vysvětlít. Břicho mě začíná bolet čím dál víc.
lucifirek
13. lis 2009
Wrtulko super,že sis odpočinula,určitě jsi to potřebovala a víš co se říká,že spánek léčí.
Já jsem zase na nerva z táty,zase přijel nacamranej,fakt zralej na ranu,pak tam s mamkou chtěl pořád posouvat,že křičela bolestí,tak mu manžel řekl,at jde pryč. No fakt na ranu. Doufám,že se mamce nic nestane.
ruda
13. lis 2009
Ahojky, tak Wrtulko, ATB nevadí, když jsou to ty, co můžou být v těhu a aspoň budeš na OPU stopro zdravá..
Chrobí neboj, už začneš a pak to uteče..
Luci, myslím, že tam jsou,ale chápu, že čekáš a určo , že je lepší testnout s manželem, tak přeju ten nejkrásnější víkend ze všech...
Zuzko, nádherné bříško a to je teprve půlka..
Irmy, teda u vás je to dobrodružnééé
No a já jsem byla dnes na těhufocení,ale byla zklamaná, že je to škoda, že mám to bříško takové malé, což teda slyším poprvé, funím jako lokomotva, boty si stěží obuju...je fakt, že v leže a sedě moc nevynikne, tak jsme fotili jen ve stoje a domluvila jsem se, že zkusíme ještě v lednu ten buben nafotit, já se jen bála, že budu mít třeba problémy, hrozí špitál nebo předčastný porod a že bych pak neměla fotky žádné a teď do konce roku už bylo vše obsazené.. tak mám jistotu a když budu v lednu celá...tak jsem zvědavá, co z toho udělá, nejsem moc fotogenická... no o mě nejde...
přeju vám, krásný večer, dobrou noc a optimistické sny a lucííí//////////////////////
lucifirek
13. lis 2009
Jé Rudíku,to se moooc těším na fotečky. 😃 KDyž budu testit,určitě vám dám vědět. A doufám,že se potvrdí to,že máš vždycky pravdu., 😃
wrtulkaautor
13. lis 2009
Luci to je mi líto.. nemáte to jednoduché |-|
radit nechci tohle je opravdu strašně těká situace pro všechny..

holky za 2 h beru antibiotika a ve 4:30 vstávám.. jedeme do Brnana krev..
jinak si poctivě dál stříkám to lokální antibiotikum a mám pocit že to snad i začíná zabírat..
jinak jsem doma sama manža mi ujel někam do kina s bratrem a jeho holčinou..přeju jim to jen trošku závidím..

Luci jeslti můžu radit tak kvůli nervičkám už třeba zítra testni.. přece jen je to už dost dlouho a ...třeba budeš klidnější.. když tam budou // a ony tam budou!
evak99
13. lis 2009
lucinku: taky na Tě myslím...já vím, je to těžký 😞 zvlášť když takhle tata vyvádi. ale každý se s tím vyrovnává jinak. přeju Ti, ať v neděli testuješ naposledy v životě 🙂

wrtul: ty hezky zalez a dobře se vyspinkej, ať jsi zítra trochu k světu..i když vstávat ve 4:30 by mě zabilo i když jsem zdravá 😉 no jo, je blbý, že jsi sama, ale zase bojuješ i za mimísky...

rudiku: taky se těším na fotky, jsem zvědavá, jak to vypadá🙂

hezký večer holky
wrtulkaautor
13. lis 2009
Evi však jo jsem mladá a musím něco vydržet..
ale teda kombinace stimulky + antibiotik mě teda solidně zmáhá |-|
upřímně mám tu asistovaný reprodukce už plný zuby.. jeslti se to teď nepovede tak dřív jak v létě mě tam nikdo nedostane hauf :-p

rudíku těhu fotky já můžu..x-) takže se moc těším...
holky..já dokonce jsem jednu těhu-kamarádku fotila a musím pochlubit má fotku vystavenou .. měla jsem štěstí fotila jsem jí den před porodem...a mám teď od ní objednávku že budu fotit jí s mrňouskem x-) x-)
wrtulkaautor
13. lis 2009
jo a rudíku nejlepší těhu fotky jsou když těhulka nedává pozor 😃
jeslti chcete hodím na chvilku do albíčka fotku kterou jsem té tehu kamarádce udělala chcete? x-)
wrtulkaautor
13. lis 2009
hmm tak vidím že všichni chrní tak já půjdu taky.. teda si lehnout.. spát můžu až od 10 ale neva zítra to dospím..
lucifirek
13. lis 2009
wrtul,vy to teda s tím vzstáváním taky nemáte jednoduché je to dálka
wrtulkaautor
13. lis 2009
Luci no jo no dali jsme se na vojnu...
už aby to bylo za námi...
wrtulkaautor
13. lis 2009
jdu vážně zalehnout.. brou
a Luci držím palečky .. na nervičky i ten testík.. at už se pro něj rozhodneš kdykoliv
lucifirek
13. lis 2009
Já jsem wrtulko taky doma sama ted jsem dožehlila tu haldu prádla. část jsem žehlila včera a dneska jsem to dodělávala. Já si myslím,že by to lokální mělo začít zabírat,mě to hodně pomáhá,je sice pěkně hnusný,ale co bychom neudělali,abychom byly zdravé. Já zkoušela i ten česnek.
Jinak ta stimulka vypadá,že to není náročný a já obdivuju holky,které celou dobu zvládli chodit do práce. Ač se to nezdá,já byla dost unavená. A pro naše těla je to určitě velkej záhul.Jak říkal manža a dělal si srandu při ET s dr.,když se mě ptal,jestli to nebolí. Tak manža odpověděl,že když chce ženská dítě,tak vydrží všechno 😃 😃 😃
Jo když tam budou // tak určitě budu klidnější,když ne,tak s tím stejně nic nenadělám a do toho čtvrtka se tam asi už těžko objeví,je pravda,že mě divně bolí břicho. Jinak než minule,ale to může být cokoliv. :-|

Evi a Wrtul,fakt mě táta vytáčí tím,jak se strašně lituje,je to těžký pro nás pro všechny a nikdo takový scény nedělá a ještě mi řekl,že ségra je hodná,že všechno zařídí,ale já asi nic. Jako vždy,takhle to bylo i když jsem byla mladší,ségra byla jeho poklad a nám s mámou sprostě nadával.Jediný,kdo má právo plakat a litovat se je mamka,která s tím bojuje osm let. A ta se snaží i tak bojovat. 😞

Wrtulko chcemeeee
lucifirek
13. lis 2009
Tak jo,taky přeji dobrou noc. A hlavně krásné sny. 😉
lucifirek
13. lis 2009
Jsem se rozepsala a vy jdete zrovna spát. ]-( 😎
ruda
13. lis 2009
holky MArtina/fotografka už mi pooslala náhled na pár fotek, tak to zkusím dát do albíčka ju? ...vydržte a kdyby ne, tak se omlouvám, jsem trdlo antiotalent,ale třeba se povede...
ruda
13. lis 2009
no asi už spíte...
lucifirek
14. lis 2009
Tak holky,s manžou jsme nevydrželi a testli jsme a jsou tammmmmm // dávám je do albíčka 😃 x-) x-) x-)
lucifirek
14. lis 2009
Rudíku nádherné fotečky prostě super. x-) 😃
lucifirek
14. lis 2009
Určitě si dokážete představit,jaká to byla obrovská rána,když mi spadl ten kámen ze srdce.
lucifirek
14. lis 2009
Rudíku a manža na ně koukal taky a líbili se mu a bříško máš nádherné. 😉 😉
irminka
14. lis 2009
Lucííííííí: no to je paráda, gratulace veliká´, přímo obrovská, ale potichonku at to nezakřiknu 🙂 . Jejda, já jem snad ráda i za tebe, to prostě supeeeeer.....

Rudy: no krásné fotééééčky, hotová modelka, budeš m ít krásnou památku 😉
lucifirek
14. lis 2009
Irminky díky,všechny víme jaká to je radost. Ale taky to nechci zakřiknout,však víme,že to není ještě vyhráno. Ale určitě to bude v pořádku. 😉
Jo a rudíku ten učes taky super. 😉
wrtulkaautor
14. lis 2009
kuk kočky jsem byla zvědavá a tak nějak jsem dofala že Luci testla a že jsou tam a ona je to pravada!!!!!!!!!!!!!!!!!
Luci absolutně MEGA GRATULACE!!!!!To se nedá popsat jak strašně moc ti to přeju kočko!!!!!!!
Takže jsi mimísky dobře v bříšku hladila a tááák x-) x-) x-) no noáádherný dálnice to jsou a já říkala že tam budou 😃 x-) x-) x-) x-) x-)
tak a teď typovačka budou tam dvě nebo jedno? co myslíte..
já typuju dvojčátka 😃 x-) x-) x-)
jinak jsem se právě vrtáili z Brna za hodinku si volám co krev doufám že to bude dobrý.. ale jsem unavená tak je mi to i trošku jedno.. ale jen trošku.. nicméně cestu a tak jsem zvládla dobře..
navíc mám pocit že ant zabírají.. že je mi líp🙂 ale budu ležet a ani se nehnu přece jen musí se to pořádně přeléčit, vyléčit a tak...¨
jo jdu mrknout na ty fotky... a strčím do albíčka tu fotku mé kamarádky.. ale pak jí zase dám pryč abych neměla průšvich 😃 😉
wrtulkaautor
14. lis 2009
jééé rudí ty fotky jsou krásný to už ani nemám chuť dávat do albíčka tu mojí kamarádky páč je proti těmhle amatérská až to hezký není 😃 :-p
wrtulkaautor
14. lis 2009
tak kdo chcete juk do mýho albíčka.. 😉
lucifirek
14. lis 2009
Ahojky Wrtulko,moooc děkuji. Já jsem holky tak ráda,že se tu máme,protože jinak bych to asi nezvládla. Jsou to fakt nervy. A ted jsi Wrtulí na řadě ty. 😉 Já strašně moc věřím tomu,že tentokrát to vyjde dobře. Uvidíš,že brzo budeš hlísit taky //. Já zatím jenom doufám,že budou čárečky sílit. Zatím ještě nejsou tak silné.
Super je,že ti je lépe a atb zabírají. x-) Bude to určitě v naprostým pořádku a brouci budou bojovat. A nedivím se ti,že jsi unavená z cesty. Taková dálka a tak brzo vstávat. 😉 A dneska ti ještě nedělali utz?
Tak si běž hezky odpočinout at nabereš další síly.
Já kouknu na tu fotečku.
lucifirek
14. lis 2009
wrtulko co blbneš,tak fotka je nádherná,to jsi fakt zvládla sama. Je nádherná a originální x-)
wrtulkaautor
14. lis 2009
Luci a jsi klidnější? nebo jak se cítíš jako těhulka?
a co manžel?
lucifirek
14. lis 2009
No já nevím,jestli jsem to už nepsala. Asi,ne už mi je druhý den špatně a bolí mě trošku jinak břicho,ale jak už jsem psala,nepřikládám tomu moc význam,protože to není objektivní. A spíš jsem si myslela,že to je z nervů. Jinak dobrý,bříško cítím .Ale víš jak,než bude utz a bude jistota,že je to v pořádku,tak to ještě chvíli potrvá a nervíky budou i nadále. Ale je mi rozhodně lépe.
Jak jsem ráno namočila ten testík,tak se objevila jen ta kontrolní čárka,tak jsem si říkala,že to je v pr......,ale pak se začala ta čárečka pomalu ukazovat, nejdřív duch a pak zesílila. Manžovi bylo špatně,se málem položit 😃 😃 Ono mi to začíná docházet teprve ted. 😃 Je to takový hezký a nepředstavitelný pocit. jsme na to koukali asi dvacetkrát. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli