• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Luci ne UTZ mi budou dělat příště kdy to bude se dozvím za hodinu..
ale tak věřím že tam nějaký folíky budou minule taky byly..tak snad..
já už ležím neboj notebook na klíně a odpočívám.. odpolko možná budu spát.. teď půju ale udělat nějakou rychlou polívku asi..i když se mi moc nechce ale abysme oba s manžou měli něco teplýho...

Luci tu fotku jsem dělala sama..
ale je nejhezčí nafotila jsem jich asi 40 a tahle vyšla nejlíp...a upravovala jsem jí asi měsíc.. než jsem kamarádku ořízla aby zůstala barevná a ostatní bylo černobílý... tu fotku už nemůžu ani vidět vůbec se mi nelíbí :grinning: ale opravdu moc děkuju pokud se ti zdá hezká, jí se taky líbí a dokonce chce abych jí fotila mrňouska tak uvidíme... budu ráda baví mě to.. ale beru to jen jako zábavu..
14. lis 2009 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:Tý jo tak to bych měla tep 200 takhle na to koukat.. ale je mi to jasný...
a že se manžel položil málem taky chápu se mnou by to asi seklo určitě :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Měli jste holky pravdu. :slight_smile: :grinning: :dizzy_face:
Wrtulko určitě to bude v pohod,jak už jsem psala,není důvod,proč by nemělo,jsi mladá a zdravá ženská. :grinning: :wink:
Jinak já vařím zeleninovou polívku,musím začít jíst zdravěji. :wink:
A ta fotečky je fakt nádherná a musela ti teda dát fakt moc práce. A klobouk dolů já nejsem moc trpělivá a s těma programama moc neumím pracovat. Tak určitě dopadnou i fotečky miminka. :slight_smile:
14. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
wrtulko :grinning: :dizzy_face: neboj brzo to budeš mít taky. :dizzy_face: :grinning:
14. lis 2009 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci já vím že jsme měli pravdu! Prostě jsme to věděli bylo to jasný stačilo se na tebe podívat a jasná těhule :wink: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jdu na tu česnečku ať už je to...
no však mě to trvalo měsíc než jsem jí ořízla.. sem se bála že než jí tu fotku dám mrňous už začne chodit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: wrtul,tak utíjek vařit,at můžeš odpočívat. :wink:
14. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak se konečně dočká i Evik a Kapřík a chrobík,ty byly nedočkavé. A ostatní. :wink:
14. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci uvidíme kdy se dočkám já..
když já mívám takovou smůlu že si vždycky vytáhnu černýho petra...
14. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtulko,toho už jste si vytáhli minule a ted s tou nemocí,ted už všechno poběží jak po másle,uvidíš. :grinning: :dizzy_face:
14. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jafnačka?! :wink: :dizzy_face: :sunglasses:
14. lis 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci věřím tomu... :wink:
14. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak polívku mám už skoro hotovou :wink:
14. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
já už mám polívku v sobě a je mi trošku lépe.Ale dneska mě dost bolí hlava. Tak dodělám pár věci a manža pro mě přijede a pojedu k mamce. Měla prý radost a mám jí vzít ukázat testík. :wink:
14. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Luci to maminku určitě potěší a vzpruží:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
tak doufám že budete mít krásnou světlejší chvili a krásně si ji užijete!
No já mám polívku hotovou, manža venku kde ho vyštěkává pes :grinning: prý aby mu házel jabka ale to by celej den nedělal nic jinýho.. a jdu volat mám nervičky :pensive:
14. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Držím palečky,tak volej. A jenom dobré zprávička. :wink:
14. lis 2009 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
uff tak už všechno vím..
zůstává mi 150 jednotek...další kontrola ve středu..
všechno je ok.. ve středu už bude i UTZ..
tak to jsem happy!!!!
podle mě mi minule zbytečně zvedli dávky na 225 protože si neuvědomil že jsem za sebou měla jen 2 injekce a myseli si že blbě reaguju.. teď je to po 4 injekcích a když mi nechávají dávky tak jim asi reaguju dobře :dizzy_face: no a ve středu budeme počítat vajucha doufám že jich tam bude dost!!!!!!!!!!!aspoň 10 zralých prosím!
14. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to je nám ale krásná sobota že???
LUcinko mooooc vám gratuluji!!!! já vlastně nijak překvapená nejsem, jen šťastná, že se konečně můžeš taky radovat...nějak jsem byla fakt přesvědčená, že ti to klapne a je to tuuuuu, jsi těhulka a BUDEŠ MÁMA!!!!
jáí teda typuju jednu holčičku... nevím, tak mě to napadlo, ale může být všechno jinak i ty dvojčátka mi lezou do hlavy,....necháme se překvapit ju??? a na nevolnosti si asi budeš muset 2-3 měsíce zvyknout,ale to jsou krásné újmy...a mamince to taky dodá sílu a cíl..
Díky za pochvali co se fotek týče, je to jen náhled co včera stihla upravit, když uspala děti, pak mi pošle hafl a já vyberu 20, z těch udělá 20barevně a ty stejné i černobílé nebo sépii, pokud budu chtít víc/a asi budu, bo manžovi se líbím...že../tak 20 za kažkou další...což je super cena, tak to mám posychrované,ale v leže a sedě je bříško ještě maličké, tak jdu asi v lednu před porodem ještě na další focení, chci mít památku, třeba je to naposled...a peníze budou a my...
Wrtulko, super fajné zprávy, krásně reaguješ, to je prima, jen se hezky vykurýruj, muselo to být dooost náročné a ta fotka, ta je kouzelná, nádherná a slunečnice miluji... tak já tam mám jen malou slunečnici/teda gerberu/ a kopretiny...no jo no,ale co chci tvořit v zimě... máš to krásné, mám z vás takovou radost sluníčka moje....
14. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Wrtulko tak super,vidíš. Ale tvůj strach naprosto chápu. Já do Brna vždycky jela jak na popravu. Totálně na nerva a ´přitom už jsem věděla,co mě čeká. Oddychla jsem si,až mi řekli,že folíků je dost. Pak byl strach o embryjka,tak tam jsem si taky pak oddychla.
Tak držím na středu pěstičky a všechno co mám. :wink: To je zajímavé,jak to všude funguje jinak. Já na krev nechodila,jenom na utz. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak budˇ štastná a běž odpočívat,at se vajucha hezky rostou.
14. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Rudíku,ahoj,tak to máš pravdu. :grinning: Nádherná sobota,no měli jste pravdu. :wink:
14. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
jasnačka :grinning: vím, máš teď chuť vyběhnout na kopec a zařvat z plných plic jsem těhotnááááááááááááááá :slight_smile: počkej celé těhu budeš nevěřícně koukat na to rostoucí bříško, rychle ti to bude utíkat, strach bude pořád nějaký a radosti dosti ...já ráno vždy kontroluju, jestli ho mám...dnes ve snu jsem zase rodila v 28 týdnu...
kolegové teď vezli totiž rodičku, předčastně porodila, bohužel to nedopadlo... tak z toho blbnu...
ale tady je veseloooooo
14. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsi rudíku přesně vystihla. Ráno manža chtěl napsat tam tomu a támhle tomu. Tak jsem mu řekla at počká,jenom těm nejbližším a ostatním to řekneme až po utz. Tak s tou rodičkou mě to mrzí. Ale vy jste v pořádku. Včera ve zprávách bylo,že těhotná 35letá žena má pras.chřipku,museli jí udělat 29,týdnu císařský řez.Ale málá se prý má k světu,ale maminka má nemocné plíce. Je to všude kolem.
Ale my ted budeme myslet jen pozitivně a ne na ty špatné věci. :wink:
14. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky,muzu se k vam pridat :wink:
14. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě :wink: coko.joko
14. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
rádi tě tu vidíme,těhulko :wink:
14. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda lucifirku,velka gratulka k carce :wink:
14. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
A dekuji za privitani.... :slight_smile:
14. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám,že jsi jezdila taky na Unicu.Já také :wink:
14. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
a koukám,že jste i přestoupili. My měli nějaké výhrady,ale nakonec jsme zůstali.
14. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jo,jo jezdila pekne dlouho.....ale pak jsem zmenila Car...Brno bylo hodne daleko hlavne me pripadalo,ze chteji jen penize a nic nedelaji....ale to je muj nazor... :wink:
14. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ten pristup profesora Maleho nevim....ale kdz clovek nevi do ceho jde tak si necha vse tak nejak libit,ale postupne jsem prisla na to,ze to asi neni to prave pro me,tak jsem hledala jiny CAR a nasla jsem hned za barakem :grinning: takze jsem byla rada.....a tam kdyz se nam nepovedlo 3IVF,tak hned dr.jednal a nerekl me,tak musite hubnout atd....... :unamused:
14. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek