• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
A odkud jsi coko? To ti někdo řekl,že máš hubnout? já nejsme zrovna hubenour a nikdo mi to neřekl. Ale ten přístup nějakých dr. na unice se mi také neolíbí,s prof.Malým zkušenost nemá. Vyžádali jsem si,že chceme chodit pouze k dr. Frgalovi,ten jediný mi přišel v pohodě. Některé zákroky mi dělal ještě dr. Otevřel a tem mi taky přišel v celku v pohodě. Ale při druhém ivf mi tam připadalo všechno takový chaotický. Takže jim to napíšeme do dotazníku,ne jenom kvůli nám,ale aby se zlepšíl přístup a služby i k ostatní. A pár sester je tam taky nepříjemných,teda asi o dvouch vím. Jinak jsou tam moc příjemní. A dr. nás provedlo u druhého pokusu poradnou až k oplodnění,takže mu jsem moc vděčná.
14. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já musím za chvíli letět za mamkou.Tak papa,kouknu na vás večer. :wink:
14. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,presne tak dr.Frgala byl z nich nejlepsi,ale ja ho mela jen jednou,jinak jsem porad litala mezi dr.Otevrelem,Gogulou nebo jak se jmenoval a setry byly v celku v poho....no rekl me to prave Otevrel,ze mam zhubnout a to jsem mu rekla,jetli si dela srandu a nebo to mysli vazne...pri vysce 170cm a 73kg mam hubnout...tak to byla asi tecka toho CAru.......ale nechci ho pomlouvat...nekdo je tam spokojeny a nekdo proste ne....a jeste jedna vec me vadila a to ta,ze nam nedoporucil mrazeni a pritom jsme meli 6 vajicek na zamrazeni,pry je to jen 10%sance pri rozmnozovani...takze tak...
Jsem z Hradce Kralove,ale ted ziju v Nemecku s pritelem,takze pres zimu tady a pres let ov Hradci :wink:
14. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hojky vítám cokoládku...a posílám pozdravy do němec... kde konkrétně? já žila přes rok u Mnichova...mějte se...
dnes nás večer čeká ta druhá husička... zase musíme ochutnat martinské vína od druhého oblíbeného vinaře a já teď pít skoro nemůžu, tak to spraví aspoň ta husa :grinning:
14. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Ruda, ja ziju ted na zapade primo v Düsseldorfu :wink: je tu krasne.....a husicku bych si dala taky mnamky..uz se tesim az ji budou podavat tady v restauraci.... :grinning:
14. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek žirafky,

co je? Já myslela, že je víkend a nebude tu tak rušno a ejhle jsou popsaný skoro 3 stránky :grinning:

U nás se dodělává koupelna já na chvíli využival hezkého počasí a šla připravit záhony před barákem na zimu, ale byla jsem schopná je jen vyplýt, oškubat to uschlý a vyndat jiřiny, na okopání už jsem neměla sílu :confounded: a taky kluci dostali hlad, takže jdu jim něco poslat do bříška.

Hezký víkend, snad vás k večeru dočtu
14. lis 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš Miluško, slavíme Lucíkovi ///////////, každá jsme baba zvědavá ne?
jojo, šetři se , záhony počkají na rytí i na jaro ne...
koupelnu pak vyfoť ju...
14. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,tak si nacvakni pupík,at je rudíkovi dobře. :wink:
Ahoj milu,ty jsi teda pracant,tak at dopadne dobře koupelnička. :wink:
14. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu,kapříku a chrobíku,koukněte do albíčka.manža mě nutí pořád testovat. I ted večer :angry: NEvím teda proč a to si ze mně dělal legraci,že to nevydržím,netestovat a vydržela. Pořád si něco čte,i to,jestli to nemůže být ještě PRegnyl. No ty chlapi fakt překvapují,občas. :grinning:
14. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé Lucíku, moc moc moc moc moc moc moc a ještě jednou moc gratuluju..... jsem to nestihla dočíst, takže to vím dneska jako poslední, ale o to mě to asi víc potěšilo. To je táááák krásný :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudí a shlédla jsem i fotečky a jsou úžasný, normoš taky začínám uvažovat, že asi taky někam takhle zajdu a mám tucha, že mi to nabízela i kámoška, že fotí těhulky, ta se jí na to budu muset zeptat. :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu ,to neváááááá,ona to neví ani Kapřík a Chrobík,tak nejsi poslední. :grinning: Já jsem taky jak u vytržení,pořád si to nějak nemůžu připustit,čekala jsem pláč a pod,ale nadšená jsem,to samo. A jak jsem psala,ted jsem pokusný králík,musím testit i večer,manža studuje,jestli je ta čárka slabší apod. Pak si četl,jetsli to není náhodou pregnyl.Ale ten jseem píchala před 17 dny,takže těžko. :wink: A super byla ta historky s tchýní,jak nepochopila sms.
Co koupelnička? Hotová? :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty fotečky jsou fakt super. Moje ségra měla super fotografa na svatbu,nádherné a taky fotí i rodiny. Jedni známí mají celou stěnu jeho fotografií,kde jsou oni ve strarém oblečení,krásný. Já vám narychlo hodím jednu fotečku do albíčka. Nebo hodím odkaz.
14. lis 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to tu budu muset dočíst, abych vůbec byly v obraze :grinning:

Lucí, koupelna zatím ne, zítra se bude dělat podlaha a pak spárovat a už pak konečně hotovo a můžeme se pustit do pokojíku pro kluky, to taky bude něco :sweat_smile:
14. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska koukám jen kvůli tobě lucíku a STRAŠNĚ MOC VÁM GRATULUJU! JE TO ÚŽASNÝ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale já tomu věřila :grinning: :slight_smile:
takže radujeme se potichoučku a těšíme se na další zprávičky:slight_smile:
krásnej večer lucínku!

rudi, nádherný fotky...

a teď vás jdu dočíst...
14. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já až to budu mít jistěji potvrzené,tak bych chtěla předělat ložnici. Odstěhovat stůl s pc,protože máme notas. A tam by byla časem komoda s přebalovákem a postýlky teda nevím kde,ale to se nějak udělá :grinning: :grinning:
14. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj eviku,jo,jo děkují. :wink: Ještě že vás mám,jste tu moc optimistické a vždycky člověka uklidníte.
14. lis 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem dneska už docela unavená .Takže se s vámi za chvíli rozloučím. Taky dorazí manža s pivkem,ale já prej nemám nárok,tak dostanu jen Pito :angry:
Tak pa zítra,nebo v pondělí :slight_smile:
14. lis 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od toho jsme tady luci ne? mně tady holky taky tolikrát pomohly...užij si pito a zítra neděli. a co mamka? měla asi velkou radost, co? :wink:

wrtul, to je skvělý, že vše běží, jak má! :slight_smile: určitě bude dost kvalitních, neboj! opatruj se a kurýrur se!

vítám tě coko.joko

ruďáku, zase závidím husičku...ale manža zítra bude péct kachýnku, tak se těším:slight_smile:

hezký večer holky
14. lis 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi,manža jí to říkal,radost měla asi ráno,ale odpoledne,když jsem přišla,tak mě moc neodpovídala ani se netvářila.Ona za to nemůže to ty utlumovací léky. To se nedá nic dělat.
14. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-Gratuluji...................SUPER-je to tam!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
14. lis 2009 ve 20:31  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: zuzy :wink: že by další kluci :grinning:
14. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci-kluci,holky-to máš fuk-hlavně-že je to tam!!!!! Už bouchejte rychly špunty, :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:32  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,ě je to určitě jedno,at to bude cokoli :wink: Manža by rád aspon jednoho kluka. :wink:
15. lis 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,preji vsem krasnou nedeli :wink:
luci-tak muj manzel chtel holcicku a dr.nam ted ve ct.rekl,ze to vypada na kluka :slight_smile: ale hlavne at jsou ty deticky zdravi :wink:
15. lis 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak,hlavně,že budou zdravé
15. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-a kdy jdes na kontrolu k dr.?
15. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko.joko já ještě nevím,oficiálně mám testovat ve čtvrtek a to budu volat i na unicu,tam mě objednají asi za čtrnáct dní na utz. Ale ještě tento týden musím zajít ke své gyndr.protože už mám jen pár injekcí agolutinu a musím je nahradit utrogestanem,nebu duphastonem.
15. lis 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci to ti utece jako voda :wink: taky sis pichala agolutin,me teda nic nedelal,ale kamaradka me rikala,ze ji pak hrozne blelala prdelka :wink: a ten Utrogestan je dobrej... :dizzy_face:
15. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, krásnou neděli... Luci , to je krásné, jak automaticky plánuješ postýlky a ne postýlku :slight_smile:
čárka krásně sílí :grinning: , pregnyl to není ani zdaleka..., můžeš být klidná maminko...
coko, tak to tu bude další kluk...no jo...holčiček je málo... komu jsem tipovala holku Evuli?
Husička byla super, usnula jsem asi o půl třetí ,ale to jsem fakt byla k.o. a měla za noc 3x křeče, si Rudla říkal, co tak řádím.... mějte se krááásně
15. lis 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek