• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Rudi-tak okolo me jsou preve jen same holky,tak jsem si rekla,ze musim mit kluka :grinning: jo husicka to je dobry papanicko :sunglasses: no je videt,ze Rudlovi asi moc nechutnala :grinning:
15. lis 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě agolutin taky nic moc nedělá,ale těch pár posledních injekcí není moc příjemných.
15. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudíku,typovala jsi holku i mě,ale uvidíme,na to,jestli to budou dvojčátka,nebo jedno,je času dost a na to jestli to bude holka nebo kluk,ještě víc.
15. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci bylo by hezky parecek :wink: taky jsem si rikala,kdyz jsem zjistila,ze jsem tehu,tak to bude urco paracek a podle toho jak me bylo zle...ale pak dr.rekl,ze je tam jedno mimi,ale za to velky bojovnik a byla jsem hrozne rada :slight_smile: a jsem porad rada :dizzy_face: pockej,ted uz si budes uzivat tehulkovani :wink:
15. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko,joko doufám,je mi to jedno,jestli budou dvě,nebo jedno. Hlavně,at je zdravé. :wink:
15. lis 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zdravi to je dulezity :wink: taky se bojim pokazdy,kdyz jdu k dr.co me povi :wink:
15. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!
Já to nevydržela a musela jsem sem kouknout :dizzy_face:
Já ti to říkal. :dizzy_face:
A my ti to říkal :dizzy_face:
15. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko.joko,tak tak. Jinak je to jedno.
Kapříku,kdybys byla zvědavější,tak to víš včera :grinning: :grinning: :grinning: Děkuju za gratulaci,ale zatím to nechceme zakřik :wink: nout
15. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci jo, pěkně popořádku...to už budeme čekat s Rudlou naživo, jestli bude kámoš nebo nevěsta...nebo obojí...
není co zakřiknout...u ET je mimoděložní málo pravděpodobné a ostatní bude vše v pohodě...
tak my jsem po obídku a jdeme za těhu kámošema na návštěvu...husička byla dobrá a fresh džusíky taky, jen se malému asi nelíbilo tolik ponocovat..
a v e čtvrtek bojoais...je to náročné a zítra jdu objednat kočárek!!!se na něj těším jako na nové auto :grinning:
15. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, ruda tipla holku tobě i mně! :wink: je to starej tipovač! Ale má správnej pocit, že v týhle diskuzi je míň holek:slight_smile:

wrtul, jak ti je? moc na tebe myslím... :wink:

mně je dneska celej den zas zle, tak se jen tak povaluju, jídlo jsem snědla jen tak tak...a to mi manža na mý přání upekl kachnu... :frowning2: :slight_smile:
15. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyť to bude nové auto rudíku, pro Rudlu :slight_smile: já chci taky jít ven, ale pořád ten žaludek nějak vyhrává....

na beaujolais bych šla taky :frowning2: ale ono by mi stejně nechutnalo :grinning:

hezkou neděli
15. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak rudí,nic přeskočit nejde,takže si to musíme všechno hezky od začátku prožít a dopracovat se až k cíli :grinning: Rudíku se ti nedivím,že se těšíš na ten kočárek. Tak jakej nakonec vyhrál?

Eviku,však odpočívej,nic ti neuteče. :wink:
15. lis 2009 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule, no je ti zle, tak to bude holka ne? :grinning: no bojolais jen cucnu,ale zase se tam pořádně najím lososa s kaparovou omáčkou a něco sladkého na potom...mňam...
Luci, pomaloučku polehoučku, byli jsme teď u znímých, dlouho jsme se neviděli a já jako včera vzpomínám jaký měla břicho a malý bude mít 4 roky, no neskutečné...a čekají druhé..na první čekali dlozho a teď na podruhé...
luci kočárek mám vybraný od začátku, chvilkama jsem polemizovala, jestli jo nebo ne,ale jiný než ten, co budu brát jsme v hlavě s manžou neměli.Jdeme do Dorjan danny sport šedý se žlutýma kytičkama, už jsem ho v obchodě 2x osahávala a miluju ho už teď a v autě je v kufru ještě místo, je miloučký a má co chci a trojkombinace a pod 10 tisíc...no jsem spokojená...
15. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda rudíku,ty si dáváš do nosu. :slight_smile:
Mě je pěkně blbě od žaludku,dala jsem si trochu domácího uzeného a ted tu funím a je mi fakt blbě.Takže aspon jsem poučená pro příště. :frowning2:
A ted dorjan je fakt super,ktaky se mi moc líbí a mají docela dost barevných variant. A uvidám tu nějaké lidi,kteří ho mají v červené barvě a vešlo se tam mimi i s fusakem. :wink: Ale ošahaný ho rozhodně ještě nemám
15. lis 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic,jdu si dát sprchu a lehnout si. Sice jsem se ted vzbudila,ale jdu pokračovat. :grinning:
15. lis 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám Dorjan už koupený.....a mám ho v albíííííčkuuuuuu....... :slight_smile:
15. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi,vímvím,právě je super :wink:
15. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko kočky..
nejdřív jsem nakoukla k LUciferkovi na krááááásný dálnice.. tloustnou!!!:slight_smile::slight_smile::slight_smile:
Jinak já se cítím o něco líp ty antibiotika zabírají ale jsem strašně unavená...
jo už mám ovu hlen a taky mám pocit že mi ty folíky v břiše rostou :grinning: cítím vaječníky ..a taky nemůžu ležet na břiše.. bolí to...
jdu vás dočíst :wink:
16. lis 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evíku manža ti upekl kachnu?!Teda to je šikula!
mě dneska manža bude dělat oběd abch mohla ležet a odpočívat..
včera jsme byli u tchýně.. měla narozeniny.. ale nebylo to nic na mě byla jsem z toho moc unavená a byla mi tam zima :confounded: :astonished:
další kontrolu mám ve středu a to bude počítání vajíček :grinning: :wink: jen si dneska musím vytelefonovat jeslti v Brně nebo v Hradci ale obávám se že zase pofrčím do Brna páč dneska bude mít doktora v HK urči dovču a tím pádem se tam nedomluvím...
16. lis 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtulí,jak ti je? Je ti lépe a léky zabírají? Doufám,že jo. Jo a ted čtu,že ti lépe je,tak jsem moc ráda.A že jsi unavená? Tak šupajdi zase do pelíšku. No čárečky tloustnou,ale dneska byla slabší. Tak snad je všechno v pohodě. Stáli jsme tu s manžou jak sudičky a šrotovalo nám to. ALe tady ty dražší jsou horší,jak ty mamatesty. Strašně dlouho to trvá,než ta čárečka zesílí.
16. lis 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci gratulujuůůůůů :slight_smile:))

ahoj holky :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj chrobí díky. :wink: Dneska ještě musím nafotit. :wink: Je trošku slabší. Ale je jasná. :grinning:
16. lis 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se tento týden chystám ke svojí gyndr.,aby mi místo agolutinu (protože ten mám jen do soboty) napsala ty léky a je možné,že mi vezme krev. Jinak dneska mi je pěkně šoufl a i když už jsem snidala. :frowning2: Ale to je jedno,vydržím cokoli,jen at tam bobani zůstanou.
16. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko,

tak dej wrtul vědět, co tě čeká...

luci: já myslím, že tloustnou! :slight_smile:

rudiku: čekám kluka!! :wink: dneska se to manželovi i zdálo! :slight_smile: :grinning: hele, teď vážně, já mam tolik kámošek, kterým bylo zle a mají kluka a obráceně! :slight_smile: ale pořád můžeš mít pravdu, je to 50:50 :grinning:

já jedu k zubákovi, vypadla mi plomba...tak hezký den všem :slight_smile:
16. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně luci, bojuj. musíme to vydržet. rovnou se s tou svou dr. domluv, ať ti vezme krev a máš klid! :wink:
16. lis 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty vado, dočítala jsem vás půl hodiny :slight_smile:
Luci já vím,že kdybych koukla v sobotu tak to vím dřív, ale my byli celo sobotu pryč. A já teď chodím strašně brzo spát. Nic nevydržím. Včera jsem zase usnula v devět večer. :dizzy_face:
16. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,Evi asi se s ní domluvím,člověk dkyž vidí tu slabší čárku,tak je nervozní. Ale krev bude asi nejpřesnější.
16. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci žádné strachy. Já bych klidně typla dvě :wink:
Evi středa se nám blíží :dizzy_face: ....tak se pořád přemnlouvám, že je vše OK. Už aby to bylo :grinning:
16. lis 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku,at tam klidně dvě jsou. Mě je to jedno,jen at tam hezky zůstanou. :grinning: Včera mi bylo z toho uzeného tak zle,že jsem se zařekla,že ted budu muset jíst zdrav+ěji. :grinning:
Evi a Kapříku,jistě,že je všechno v pořádku. :frowning2: Jak jinak by to mělo být. :grinning: :dizzy_face:
16. lis 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, to víš jsi těhule :wink: :grinning:
To mě je špatně jen po ránu a to stačím vždycky nějak zajíst. jen málokdy je mi blbě přes den.
Takže to teda bude ten kluk, podle Rudy poznatků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek