• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Mě bylo špatně ráno. Ale je to ted lepší,to jsou spíš takový chvilkový nevolnosti. A kdo ví,z čeho jsou. :grinning:
No tak to bude asi další kluk. :wink:
16. lis 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
No to uvidíme. Teď je na řadě srdíčko a pak řidičák :wink:
16. lis 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
tak jak koukam,tak tady to bude samej kluk :wink:
luci ty nevolnosti prejdou.... :wink:
16. lis 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko.joko,není to zatím nějak zlé,jen občasné. A já to ráda vydržím. :grinning: Však jsem se na to těšila neeee. :grinning:
16. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no luci ja se taky tesila,kdyz jsem zjistila,ze jsem tehu :wink: ale pak 4 tydny jsem teda vubec rada nebyla....s hadrem na hlave a u WC,ale uz je zase lepe :grinning: a bude jeste lip :sweat_smile: a myslim,ze se da vydrzet vse,protoze to uz je pohodicka oproti tomu co podstupujeme :wink:
16. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tak,coko.joko,musíme to vytrpět,ta odměna zato stojí. :wink: Tak tak,ted už to bude snad pohodička.
16. lis 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo pohodicka to uz je :grinning: ale stejne budu rada,az budu mit mimi v naruci :wink:
16. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, tak to je právě holka, já měla sny jen a jen , že máme holku, rodím holku... a je to kluk! ono je to jedno, je to stejně miláček, ať je to , co je to..jen manža si Rudíka tolik přál a já jsem chtěla vidět ty jiskřičky... byl kouzelný a je doteď..,ale holku by jsme přece milovali stejně...
Luci mamatest je asi nejlepší, vidím ho tu nejčastěji v albíčkách..
Wrtulko, jsem ráda, že ATB zabírají, to je dobré znamení, tak lež.. včera mě zase trošku škrábalo v krku, dala jsem preventan a u superstar cucala česnek a dobrýýýýýý :slight_smile:
Irmy vím, že mášDorjana, já jdu pro polovičního a Luci, ty zatím nevíš,ale je dobré, že dělají i dvojky...a barvy dobré, výběr je..u prestige teda moc ne...
Kapříku, já první trimestr prospala ani nevím jak dala jsem i 14 hodin a pak v poledne další dvě...teď chodím o půlnoci,ale ráno se hrabu v devět a to jen kvlůli psovi...
jo zle nebo spíš divně od žaludku je mi furt jen když nejím, tak žeru pořád, zase jsem se ráno vážila a je to katastrofáááá
coko, to je ještě daleko, jen si užij těhulení...
16. lis 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky..
Čoko.joko moc tě vítám.. od někud tě znám.. :wink: ale nevím odkud..
tak jsem volala holky k mé doktorce a musím zase do Brna nedá se nic dělat :astonished: ve středu operuje takže holt to Brno.. tak už jsem domluvená že tam budu spát..
Chrobi nechceš dát ve středu srazík? :grinning: :wink:
16. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rudy to máš pravdu,ten druhý je takový pomalý a dnešní testík je slabší. At je to holka nebo kluk,jsou to naší vytoužení miláčci. :wink:
Wrtul tak to se těším na počty vajíček,bude jich dost. Tak vy si dáte dýchánek?
16. lis 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já pádím na první kontrolu na hematologii. Tak jsem zvědavá jak to probíhá a co mi tam jako řeknou.
16. lis 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko v kolik? já jdu na 14h na mojžíšku
16. lis 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr držím pěstičky. :wink: moc moc moc.
16. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chrobi to by bylo dřív.. to budeš v práci..asi..
16. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to mně se veškeré nevolnosti naštěstí vyhly :slight_smile: Jsem za to ráda, protože když jsem viděla, jak trpěla moje kolegyně z práce skoro celé těhu, tak díky bohu za to...
16. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, moc, moc, moc gratuluju :dizzy_face: A ty ses tak bála testovat...Vždyť my jsme věděly dávno, že ti to vyjde :wink:
16. lis 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, nějak nestíhám vás dočítat, jsem doma a nestíhám nesvačím :grinning: , ale je co tu trošku pofackuju, tak se vás pokusím dočíst. :wink:
16. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka-a tak to by me zajimalo odkad me znas :wink:
kapr-taky drzim pesticky,at vse dopadne dobre...
siki stastna to zena....to me bylo opravdu zle.......
16. lis 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Coko, to jo, fakt si vážím toho, že mě ti dva mrňousci tak nezlobí, jsou to prostě moje zlatíčka :dizzy_face: Zato teď mi dávají dost najevo, že jsou tu semnou :wink:
16. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě nejde koník :frowning2:
Ale vítám Coko :wink: a to co nejsrdečněji
16. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem se tedy u lékaře dozvěděla, že injekce si budu píchat celé těhu. Takže chúďa mímo :dizzy_face: snad to neucejtí :grinning:
16. lis 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku ty jsi byla na kontrole dneska?
nakukuju manža mi odjel a říkal že mám koníkovat :grinning: :wink:
Kapříku píchat injekce celé těhu? tý jo a budeš mít kam?
16. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na gyndu jdu ve středu , ale dnes jsem byla v tom trombotickém centru. :wink:
A ptala jsem se , kam si to budu píchat až budu mít břuch. Tak prý do boku :slight_smile:
A mám prý už začít teď :slight_smile:
16. lis 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tý jo kapřku takže teď do břicha a pak do boku.. to budeš mít všechno rozpíchaný :pensive: :astonished: :confounded: no ale pro mímo všecno však já bych píchala a píchám taky...
16. lis 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vždyť já taky:slight_smile:
16. lis 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babky,
tam my jsme dnes byli na posledním velkém ultrazvuku tj. v 30 tt. Chlapečci jsou zdraví a šikovní, jeden váží cca 1760 a druhý 1550 gramů. pan doktoř říkal, že mají váhu, jak kdybych měla v břichu jen jedno a že ted začnou teprve přibírat......Jednoho mám hlavičkou dolů, druhý má prdelku dole, ale hlavičku v prostřed břicha a nožky měl na krku toho prvního, takže zmatek , ale jinak je vše ok, tož tak.......

Potom jsme šli s manžou na obídek a do obchodáku, utratili 3 tísíce za plenky a blbostičky pro mimíse a jeli domů...ted odpočíváme.......

jdu vás dočíst.................
16. lis 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já holky pádím a ve středu ráno mi držte palce.
Až přijdu hned vám budu hlásit jen ty nejlepší zprávy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
páček shledáček.
16. lis 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy, takže taky akrobati...teda to už jsou velcí kluci, před chvílí mi přišla sms, že ta kamarádka, co v těhu hodně krvácela, tak už porodila malého chlapečka, tak na ni musím myslet, je nějak jako ty Irmy, kolem 30tt, malý má něco málo přes 1500gr a 41cm, takna ni mooc myslím a držím jim mooc palce, toje vymodlené miminko, po dlooooouhéém čekání a mnoha zklamáních, tak je to teď na něm...
my budeme vážit za necelý měsíc, se taky těším, já jsem zase přibrala kilo za týden, to je mazec..no ale zase jsem upekla buchtu a svačila vlašák, jsem nepoučitelná :grinning: ,nakonec jsem byla tak utahaná, že jsem zaspala a tak pro kočárek zajdu ve středu...
16. lis 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
me taky nesel net,ale uz funguje to je super.... :grinning:
kapr teda cely tehu injekce,ale kdyz to pomuze,tak jen dobre :wink:
irminka to je super,ze jste v poradku vsichny tri :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku taky klobouk dolů s tím clexanem,ale je to nutné a pro miminko cokoliv že?
16. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek