• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
holky, já také furt žeru...když si tělo žádá, tak co...... :slight_smile:
16. lis 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no irminka ja taky zeru jak diva,ale nejak porad ne a ne pribrat :wink:
16. lis 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, cokoliv. ufff :wink:
16. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, tak to závidím... Irmy kolik máš nahoře kilo???no ty máš dvojčata, tak to asi bude jiné číslo než já...,ale prostě jsem už teď nemotorná....děsně...
16. lis 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já mám cca 11-12 kg, takže počítám, že ještě tak 4 kg přiberu a to by snad i stačilo....ale, když mně tak moooc chutná :slight_smile:
16. lis 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda co me zavidis :wink: nemas co......
irminka taky bych chtela pribrat jen tak malo....abych pak nemusel adavat hodne dolu :grinning:
16. lis 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy, to teda nemáš vůbec moc na dvojky ve 30tt, jsi šikulka..do 16ti bych brala taky..,ale myslím, že to bude kolem dvacky...
coko, no to, že jíš hodně a nepřibíráš....
16. lis 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko, četla jsem si albíčko, no neměla jsi tu cestu k těhu jednoduchou..jak dlouho jste se teda celkem snažili?i před CAREM?na svatební fotce vypadáš mooc mlaďunce, kolik ti je? jestli to není tajné??? a kde budete pak bydlet s mimi? asi spíš v německu že? moc otázek? no jsi tu nová a já zvědavá... :grinning:
16. lis 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi,neni nic tajemnstvi..nase cesta za mimi byla dlouha a hlavne psych.narozna,ale ted uz je to v poradku....
snazime se od roku 2005 a ted to vyslo jupiiiii :wink:
jinak me ted tahne na 31let,ale mlada jsem porad :grinning: bys neverila,ale driv me tady nechteli prodat ani cigarety a ani sportku a musela jsem vsude nosit pas :grinning: to bylo docela hrozny.....
rodit budu tady v nemecku a pokud bude mit manzel praci tady,tak urco budeme tady,ale do budoucna,bych chtela bejt v CR...preci jen cechy jsou cechy a mam tam spoutu kamaradu atd..... :wink: snad jsem rekla vse :wink:
16. lis 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaa manža je teda čech nebo neměc?jojo čechy jsou čechy a teda 4roky, to muselo být náročné, známe to všechny..mě bude v lednu 31, tak to jsme MLADÉ stejně :grinning: ,hlavně, že to vyšlo a teď bude jen líp a krásně......
16. lis 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no manzel je cech jak poleno..pracuje tu u hokeje,takze tu jsme pres zimu a v tom dubnu se stehujeme do bytu v CR a tam jsem pak do zari a zase jedu sem zpatky je to trochu slozity u nas....ale zatim me to takhle vyhovje :wink: je to jsi teda taky mlada holka........
16. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
na chvilku musim odbehnout,pak mrknu :wink:
16. lis 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, rodnou řeč miminka řešit nebudete...,ale německy asi umět bude :slight_smile: , tak aby mě kila nwstála, šla jsem posatvitvodu aspoň na polívku...
jo jsme holky mlaďučkéééé :wink:
16. lis 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki moc díky za gratulace. Mě dnesk nešel MK.Já jsem byla fakt vynervovaná z testování a dost se mi ulevilo,když se tam po té době objevila ta druhá čárka.
Vy jste toho nakecaly.
Kapříku,tak to ti nezvádim ty injekce,ale když je to pro mimi a pro tebe,tka se to musí vydržet.¨A jak často musíš píchat? Držím na středu pěsti.
Irmy to je bezva,že jsou kluci v pořádku a hezky rostou. :wink:
16. lis 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ruda-jasne chci aby umel nemecky a kdyz to pujde tak i anglicky :grinning: aby se ve svete nestratil :wink: je to pak vsechno jednodusi.....vidim to na tech detech taky okolo me.....proste umeji prepnout hned z nemciny na cestinu a nebo anglictinu je to uzasny :wink: to nam uz to jde hure :grinning:
lucifirku ten net asi nesel nikomu teda spis jen MK :grinning: ale uz to funguje
16. lis 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku no jo, už jsem taky trochu nervozní a těším se na středu až dr. řekne, že je vše jak má... :sweat_smile: jinak bych už snad měla dostat průkajdu. já měla zezačátku nevolnosti taky jen ráno, teď mám kapříku pocit, že se přesunuly na večer...a chodím spát taky po osmé :slight_smile:
no a rudík se nám snaží vnutit ty holky :slight_smile: :slight_smile:

no jo luci, musíme jíst zdravě, mně ta těžká jídla taky nedělají dobře....
16. lis 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo irmi, tak to jsi na tom s těma kilama opravdu dobře. a závidím i coko.joko. já mám už kilo nahoře a břicho pěkně vyboulený:slight_smile:

hezkej večer holky... :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, ta váha není tak hrozná, ale já jsem valach od přírody, myslím s mou váhou.....Bývala jsem štíhlounká, ale měla jsem uraz páteře a musela jsem jen ležet, ale jedla jsem furt stejně a pomaloučku a potichočku jsem přibírala kolečko ke kilečku :wink: a ze štíhlounké lanky se stala věstonická venuše..no, ale zdraví je přednější,ne?

coko: jéééé, manža dělá u hokeje? můj manžel trénuje děcka a také sem tam hraje, teda má to jako koníček...je prof. hasič a právě, že má zítra službu, tak mu jdu něco uklohnit at mně neumře zítra, když je svátek, hlady
16. lis 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
co jsem to napsala za volovinu? Omlouvám se.....prostě jdu vařit :wink:
16. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak-no to je prave spatny mela bych trochu uz zacit pribirat,pokazdy me dr.rekne no takhle budes nosit kalhoty az do 9 mesice svoje :grinning: :grinning: ale ja se opravdu snazim,ale nejde to zatim...ale co neni muze bejt za chvilku a budu mit tolik kilo nahore,ze se budu divit :grinning: :grinning:
irminka-tak vidis aspon budou dalsi malicky hokejisti.....muj manzel hral za mlada a ted dela masera,takze je stale u hokeje,ale trochu jinak :grinning:
16. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.
Dneska tu asi nikdo není. :dizzy_face: Všichni si užívají svátek. :grinning:
17. lis 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda,
lucifirku ja jsem tu :grinning: tady svatek neni :frowning2:
17. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sváteční ranko

Já už jsem po ránu byla pilná včelka, převlíkla jsem postele a teďky se chystám žehlit, zítra mi snad manža zapojí pračku, tak tu zase budu prát tu milešovku prádla co tu čeká a chtěla jsem už taky tak nějak začít prát a připravovat věci pro kluky. Tak snad se tento týden ještě k tomu dostanu :sweat_smile:
17. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháá coko,vy jste vlastně v německu. :slight_smile: No jo no.
Milu ahoj,ty jsi teda pilná,to já se dneska jenom poflakuju,já to udělala včera. Tak koupelna dokončená?
Tak to praní a chystání na kluky bude příjemné.
17. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda miluse ty jsi vcelka...ja jsem se stihla jen na snidat a ted varim....a mela bych taky uklizet,ale me se tak moc nechce :grinning:
17. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko co vaříš?
17. lis 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ránko kočky..
já spala zase 12hodin.. tak snad ty vajucha budou pořádně vysezený..no spíš vyležený..dneska odpoledne jedu do Brna a zítra je přepočítávání vajuch tak snad jich bude dost!
Luci co ty jak je? testovala jsi?
17. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, koupelna se dokončuje, manža akorát spáruje.

No vařit bych asi taky měla, ale zatím nevím co :sweat_smile:, asi udělám jen špagety s česnekem a bazalkou, neb mi poslední dobou dochází inspirace a vaření mě nějak neba :frowning2:

Wrtul, tak ať je tam hezký počet a ta správná velikost :wink:
17. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtlko,to je dobře,že jsi hodně spala,ted to potřebuješ. Držím pěstičky na zítra,určitě jich bude mooooc. Aj zítra taky budu volat ke gyndr. a možná i do toho Brna. Jinak mi je jakž takž,občas špatně,ale jenom chvilkama. A moc nespím,pořád se už asi týden převaluju a jsem třeba desetkrát za noc vzhůru.
Ale jinak se máme skvěle,myslíme na broučky :wink: manža se pořád ptá,jak se mají. :grinning: A dneska jsem netestovala,až zítra a ve čtvrtek.
17. lis 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucifirku-ja varim dnes roladu s kasi a bramborovou polevku :wink:
wrtulka-ja jsem taky ze zacatku spala klidne i 15 hodin v kuse,ale ted uz to je horsi a budim se i 5 krat za noc... :wink:
17. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek