Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

Tak kočky sééém mejdan pokračuje x-)
irminka
16. lis 2009
holky, já také furt žeru...když si tělo žádá, tak co...... 🙂
coko.joko
16. lis 2009
no irminka ja taky zeru jak diva,ale nejak porad ne a ne pribrat 😉
kapr
16. lis 2009
jasně, cokoliv. ufff 😉
ruda
16. lis 2009
coko, tak to závidím... Irmy kolik máš nahoře kilo???no ty máš dvojčata, tak to asi bude jiné číslo než já...,ale prostě jsem už teď nemotorná....děsně...
irminka
16. lis 2009
no, já mám cca 11-12 kg, takže počítám, že ještě tak 4 kg přiberu a to by snad i stačilo....ale, když mně tak moooc chutná 🙂
coko.joko
16. lis 2009
ruda co me zavidis 😉 nemas co......
irminka taky bych chtela pribrat jen tak malo....abych pak nemusel adavat hodne dolu 😃
ruda
16. lis 2009
Irmy, to teda nemáš vůbec moc na dvojky ve 30tt, jsi šikulka..do 16ti bych brala taky..,ale myslím, že to bude kolem dvacky...
coko, no to, že jíš hodně a nepřibíráš....
ruda
16. lis 2009
coko, četla jsem si albíčko, no neměla jsi tu cestu k těhu jednoduchou..jak dlouho jste se teda celkem snažili?i před CAREM?na svatební fotce vypadáš mooc mlaďunce, kolik ti je? jestli to není tajné??? a kde budete pak bydlet s mimi? asi spíš v německu že? moc otázek? no jsi tu nová a já zvědavá... 😃
coko.joko
16. lis 2009
rudi,neni nic tajemnstvi..nase cesta za mimi byla dlouha a hlavne psych.narozna,ale ted uz je to v poradku....
snazime se od roku 2005 a ted to vyslo jupiiiii 😉
jinak me ted tahne na 31let,ale mlada jsem porad 😃 bys neverila,ale driv me tady nechteli prodat ani cigarety a ani sportku a musela jsem vsude nosit pas 😃 to bylo docela hrozny.....
rodit budu tady v nemecku a pokud bude mit manzel praci tady,tak urco budeme tady,ale do budoucna,bych chtela bejt v CR...preci jen cechy jsou cechy a mam tam spoutu kamaradu atd..... 😉 snad jsem rekla vse 😉
ruda
16. lis 2009
ahaa manža je teda čech nebo neměc?jojo čechy jsou čechy a teda 4roky, to muselo být náročné, známe to všechny..mě bude v lednu 31, tak to jsme MLADÉ stejně 😃 ,hlavně, že to vyšlo a teď bude jen líp a krásně......
coko.joko
16. lis 2009
no manzel je cech jak poleno..pracuje tu u hokeje,takze tu jsme pres zimu a v tom dubnu se stehujeme do bytu v CR a tam jsem pak do zari a zase jedu sem zpatky je to trochu slozity u nas....ale zatim me to takhle vyhovje 😉 je to jsi teda taky mlada holka........
coko.joko
16. lis 2009
na chvilku musim odbehnout,pak mrknu 😉
ruda
16. lis 2009
tak to je fajn, rodnou řeč miminka řešit nebudete...,ale německy asi umět bude 🙂 , tak aby mě kila nwstála, šla jsem posatvitvodu aspoň na polívku...
jo jsme holky mlaďučkéééé 😉
lucifirek
16. lis 2009
Siki moc díky za gratulace. Mě dnesk nešel MK.Já jsem byla fakt vynervovaná z testování a dost se mi ulevilo,když se tam po té době objevila ta druhá čárka.
Vy jste toho nakecaly.
Kapříku,tak to ti nezvádim ty injekce,ale když je to pro mimi a pro tebe,tka se to musí vydržet.¨A jak často musíš píchat? Držím na středu pěsti.
Irmy to je bezva,že jsou kluci v pořádku a hezky rostou. 😉
coko.joko
16. lis 2009
ruda-jasne chci aby umel nemecky a kdyz to pujde tak i anglicky 😃 aby se ve svete nestratil 😉 je to pak vsechno jednodusi.....vidim to na tech detech taky okolo me.....proste umeji prepnout hned z nemciny na cestinu a nebo anglictinu je to uzasny 😉 to nam uz to jde hure 😃
lucifirku ten net asi nesel nikomu teda spis jen MK 😃 ale uz to funguje
evak99
16. lis 2009
kapříku no jo, už jsem taky trochu nervozní a těším se na středu až dr. řekne, že je vše jak má... :-N jinak bych už snad měla dostat průkajdu. já měla zezačátku nevolnosti taky jen ráno, teď mám kapříku pocit, že se přesunuly na večer...a chodím spát taky po osmé 🙂
no a rudík se nám snaží vnutit ty holky 🙂 🙂

no jo luci, musíme jíst zdravě, mně ta těžká jídla taky nedělají dobře....
evak99
16. lis 2009
ty jo irmi, tak to jsi na tom s těma kilama opravdu dobře. a závidím i coko.joko. já mám už kilo nahoře a břicho pěkně vyboulený🙂

hezkej večer holky... 🙂
irminka
16. lis 2009
jo holky, ta váha není tak hrozná, ale já jsem valach od přírody, myslím s mou váhou.....Bývala jsem štíhlounká, ale měla jsem uraz páteře a musela jsem jen ležet, ale jedla jsem furt stejně a pomaloučku a potichočku jsem přibírala kolečko ke kilečku 😉 a ze štíhlounké lanky se stala věstonická venuše..no, ale zdraví je přednější,ne?

coko: jéééé, manža dělá u hokeje? můj manžel trénuje děcka a také sem tam hraje, teda má to jako koníček...je prof. hasič a právě, že má zítra službu, tak mu jdu něco uklohnit at mně neumře zítra, když je svátek, hlady
irminka
16. lis 2009
co jsem to napsala za volovinu? Omlouvám se.....prostě jdu vařit 😉
coko.joko
16. lis 2009
evak-no to je prave spatny mela bych trochu uz zacit pribirat,pokazdy me dr.rekne no takhle budes nosit kalhoty az do 9 mesice svoje 😃 😃 ale ja se opravdu snazim,ale nejde to zatim...ale co neni muze bejt za chvilku a budu mit tolik kilo nahore,ze se budu divit 😃 😃
irminka-tak vidis aspon budou dalsi malicky hokejisti.....muj manzel hral za mlada a ted dela masera,takze je stale u hokeje,ale trochu jinak 😃
lucifirek
17. lis 2009
Dobré ráno holky.
Dneska tu asi nikdo není. x-) Všichni si užívají svátek. 😃
coko.joko
17. lis 2009
ahojda,
lucifirku ja jsem tu 😃 tady svatek neni 😞
miluse
17. lis 2009
krásné sváteční ranko

Já už jsem po ránu byla pilná včelka, převlíkla jsem postele a teďky se chystám žehlit, zítra mi snad manža zapojí pračku, tak tu zase budu prát tu milešovku prádla co tu čeká a chtěla jsem už taky tak nějak začít prát a připravovat věci pro kluky. Tak snad se tento týden ještě k tomu dostanu :-N
lucifirek
17. lis 2009
Aháá coko,vy jste vlastně v německu. 🙂 No jo no.
Milu ahoj,ty jsi teda pilná,to já se dneska jenom poflakuju,já to udělala včera. Tak koupelna dokončená?
Tak to praní a chystání na kluky bude příjemné.
coko.joko
17. lis 2009
teda miluse ty jsi vcelka...ja jsem se stihla jen na snidat a ted varim....a mela bych taky uklizet,ale me se tak moc nechce 😃
lucifirek
17. lis 2009
coko co vaříš?
wrtulkaautor
17. lis 2009
dobré ránko kočky..
já spala zase 12hodin.. tak snad ty vajucha budou pořádně vysezený..no spíš vyležený..dneska odpoledne jedu do Brna a zítra je přepočítávání vajuch tak snad jich bude dost!
Luci co ty jak je? testovala jsi?
miluse
17. lis 2009
Lucí, koupelna se dokončuje, manža akorát spáruje.

No vařit bych asi taky měla, ale zatím nevím co :-N, asi udělám jen špagety s česnekem a bazalkou, neb mi poslední dobou dochází inspirace a vaření mě nějak neba 😞

Wrtul, tak ať je tam hezký počet a ta správná velikost 😉
lucifirek
17. lis 2009
wrtlko,to je dobře,že jsi hodně spala,ted to potřebuješ. Držím pěstičky na zítra,určitě jich bude mooooc. Aj zítra taky budu volat ke gyndr. a možná i do toho Brna. Jinak mi je jakž takž,občas špatně,ale jenom chvilkama. A moc nespím,pořád se už asi týden převaluju a jsem třeba desetkrát za noc vzhůru.
Ale jinak se máme skvěle,myslíme na broučky 😉 manža se pořád ptá,jak se mají. 😃 A dneska jsem netestovala,až zítra a ve čtvrtek.
coko.joko
17. lis 2009
lucifirku-ja varim dnes roladu s kasi a bramborovou polevku 😉
wrtulka-ja jsem taky ze zacatku spala klidne i 15 hodin v kuse,ale ted uz to je horsi a budim se i 5 krat za noc... 😉