• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
lucifirku-tak at zitra je tam carka jeste silnejsi.... :wink:
17. lis 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné sváteční odpolko..,taky se spíš válím, vstali jsme s manžou po deváté a pak snídaňka a venčení a čučím na pohádky,maso jsem zapoměla rozmrazit,tak udělám jako Miluška jen špagety, pesto, sušená rajčátka...to může můj manža i každý den...naštěstí... :grinning: pak jedemena návštěvu a buchtu mám upečenou ze včerejška..
Wrtulko, uvidíš, že to bude krásný počet, přece to musí klapnout ne..
coko vy nesvátkujete..,ale do práce nechodíš ne?
Evule, tak už bude průkajda, to je super...já snad zítra zase nezaspíma objednám ten kočárek..
Lucíku, v těle se dějou změny a v hlavě to šrotuje, to se hůř spí,ale oni tě uklidní a pak už se budeš jen kulatit :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi-tak to opravdu nestavkujeme :grinning: tady se chodi normalne do prace :wink: takze manzel je na zimaku a ja doma..do prace nechodim... :sunglasses:
spagetky bych mohla taky na kila jsou moc dobre :grinning: ale uz nevim s jakyma omackama je delat....ty suseny rajcatka by mohli bejt moc dobre......
17. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to teda jsou, mám nasušené domácí a k tomu jsou fajn černé olivy a bazalka,parmazán...a manža je můj :grinning:
17. lis 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko jenže já to mám všechno z kombinace stimulace a antibiotik..
jsem tak strašně unavená kde je moje enerie :pensive:
rudíku moc děkuju za přáníčko doufám že jich tam bude dost..ale je to jen první UTZ a nakonec jich tam v reálu bylo víc než na UTZ tam byl odhad 15 a celkový počet 18 mě by stačilo těch 15 jako konečný počet a z toho 10 zralých!!!
jinak já dneska "vařím" okrájela jsem brambory a dala je píct s kořením.. k tomu bude polívka z mrazáku a už to mě zmohlo :pensive:
17. lis 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to teda záhul na to tvé tělo,ale ten boj určo stojí za to, uvidíš ty výsledky, odpočívej, obědvat se dá i rohlík :grinning: a neboj, bude jich dost!!!
17. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi-tak to zkusim taky udelat spagety podle tebe :wink:
wrtulka to verim stimulka a antibiotika to je zahul....
s tim varenim to je hrozny ja taky porad vymyslim co a nejak me uz nic nenapada :grinning:
17. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak u nás včera vařil manža..a nenechal mě vůbec nic dělat..
jenže dneska šel něco dělat ven tak jsem aspoň něco spáchat musela že jo..
jinak je to těžký píchance do toho ant a do toho je to tady v hrozným stavu.. našli jsme plíseň v kuchyni za linkou takže manža rozebral kus linky, oškrábal zeď, dneska to vymaluje zase a snad o víkendu dá do původního stavu .. :pensive: ach jo..
coko tak zabrus na net.. já bych hend věděla co vařit mít energii.. mám tam od tchýně cuketu a taky mletý maso.. tak plněnou cuketu to je moc dobrý, nebo tam mám 2 kuřecí stehna, nebo spoustu dalších moznstí ale nemám tu energii
17. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
tak jábych si také dala ty špagetky s olivkama a rajčátkama. Ale manžílkovi bych se teda vůůbec nezavděčila, ten vidí olivy zdaleka a už se navrapuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: , teloš jedeen :wink:

my máme rádi těstovinky s kuřecím maskem a sýrovočesnekovou omáčkou, to je také mnamka :slight_smile:
17. lis 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já těstoviny jakkoliv....naštěstí i manža....taky mě to nebyví vymýšlet, pak nakoupit...uvařit už není tak hrozné, když už se do toho dám..ale je to jak kdy, já raději pěču dobroty...jo a dala bych si kuře na paprice
17. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka-to ja hledam porad na netu,ale zase vse nepapa manzel,takze musim vybirat takove jidla,aby to jedl....ja mam rada hodne Italskou kuchyn-mnamka velka.......a to mate teda veselo plisen v kuchyni to je pak prace....neboj za chvilku budes mit energii..... :wink:
irminka ten muj taky ne olivy a pritom jsou tak moc zdrave :grinning:
17. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé holky kuře na paprice bych si dala taky jenže já ho neumím :grinning:
17. lis 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak kure na paprice je tak dobry,ale taky ho moc neumim....ja byla minuli tyden v CR a nasi nas pozvali na knedlo,vepro,zelo a to vam byla dobrutka taky......... :grinning: a takova svickova taky dobra......
17. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko to je úplně jednoduchý, já ho dělám normor z kuřecích řízků. Taky jsem myslela, že je to složitý, ale není. Maso nakrájíš na kostičky,osolíš, osmahneš na cibulce a oleji, pak tam naleju smetanu na vaření a posypu sladkou paprikou, aby jí event. bylo víc té omáčky tak to naředím vodou a pak zadělám jíškou :wink:, jo a kvůli chuti tam vlastně ještě přidávám masox. :wink: Toť vše :slight_smile: je to taková docela rychlá omáčka, ikdyž se to nezdá.
17. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, no co kuře na paprice, ale pravá slepice na paprice :grinning: ..to je teprv bašta! a těstoviny děláme taky často a na všechny možné způsoby, nejčastěji nakrájím cuketu a spařím rajčata to pak dohromady na cibulce umrdlám a je z toho super majda... :slight_smile:
jinak holky, já se dostala do stádia, kdy je mi zle, když mám hlad, ale když se najím, tak je mi snad ještě hůř...no prostě bájo. Jo a zase se mi udělal opar... :frowning2: tak snad bude vše ok. zítra po 10h jdu k dr, tak pak se vám ozvu.

wrtul: to je nejlepší to všecno vyspat, protože ti alespoň tělíčko hezky regeneruje! A zítra jich tam bude spousta a hlavně kvalitních! hned dej vědět!

milu: ta koupelna už zní dobře. :slight_smile: ty jsi teda včelka, já taky peru a přemlouvám se k žehlení, ale je mi zle... :frowning2:

rudíku: užijete si návštěvu :slight_smile: a co jsi pekla? :wink:
17. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a coko ještě můžeš těstoviny zapíct...to je taky rychlý a dobrý... :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak-zle to znam :wink: ja nemohla nic,ale vis co me pomahalo aspon trochu...hermankovej caj a slany tycinky :wink: zkus treba to pomuze i tobe....a to,ze jsem si koupila zazvorovej caj a lizatka to vubec nepomahalo ba naopak me to jeste vic nakopavalo :wink: :wink:
17. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš to je probém .. manža nemůže smetanu dělalo by mu to problém na žaludek..
není nějaká light varianta? jinak bych to totiž docela ráda zkusila.. jo a šlo by to dělat v papiňáku? :dizzy_face:
tak oběd byl mňam i když to bylo rychlé a bez masa já brambory můžu :grinning:
právě mi manža vaří kafčo abych se trošku probrala.. přece jen večer jedu do toho Brna tak ať se jim neprobudím v Břeclavi :grinning: :wink:
Evi tak musíš jíst pořád a jen trošku. no jo no musíš to kvůli mrněti chvilku vydržet... ale ono mohlo by být hůř..třeba bys mohla blít jak amina celý dny..
já o tom zrovna dneska začala uvažovat že jeslti se to povede tak nebudu ještě hooodně dlouho ve svý kůži ale dobře mi tak.. :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko: díky za radu.. :slight_smile: heřmánkovej čaj nemůžu - mám na heřmánek alergii :frowning2: ale ty slaný tyčky jím, to je suchý a dobrý...mně zas dělá dobře naředěnej jablečnej džus, asi jak je to sladčí, tak mi to trochu klidní žaludek.
já si nestěžuju, jsem ráda :wink: , že po tak dlouhý době čekáme bobka, ale víš, jak to je.... :slight_smile: já byla zvyklá být aktivní a pořád něco dělat a najednou jen ležím a přemlouvám se k nezvracení :slight_smile:

jo a teď jsem zjistila, že mám ty opary dva...já se picnu! asi si udělám drožďovou pomazánku...
17. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak-ja jsem driv taky byla porad az moc aktivni a pak kdyz me zaclo bejt zle,tak jsem byla uplne hotova...nikoho jsem nechtela videt lezela v byte s hadrem na hlave a opary jsem mela taky a muzu rict,ze jsem se kazdy vecer modlila,at me je lepe....ja ty nevolnosti mela cely den...ale preslo me to v tom 11tt...musim teda rict,ze jsem si musela pak dat jeden cipek a od te doby nic.....jo kazdymu pomaha neco jineho....
wrtulka-urcite prodavaji smetanu light--nebo by to mozna slo nahradit i jinak........
17. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím wrtul, blinkání by bylo hrozný....já to všechno vydržím :slight_smile: jen jsem nemožná.... :wink:
a všechny, co sem chodíme všechny útrapy vydržíme, to je jasný... :grinning: a navíc, tobě bude blbě už na vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ted posloucham radio a tam jsou keci o tom statnim svatku.... :wink: se to neda uz ani poslouchat....... :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky doufám, že už to brzy přejde čoko...a vím, co myslíš, taky je mi zle celej den a taky se mi nechce s nikým mluvit...ani nevím proč :slight_smile: možná proto, že když mluvím, tak se mi chce víc zvracet :grinning:
a ty opary jsi měla jak dlouho? asi je to od toho mimiska, co? já na tě teda trpím, ale od otěhotnění je mám skoro každý druhý týden...
17. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda coko, já jsem ráda, že ten dnešní svátek pořád připomínají, protože já myslím, že lidi mají tendenci velmi rychle zapomínat, co jsme díky té revoluci získali.... :slight_smile:
17. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak ja jsem v zivote opar nemela a kdyz jsem se jednoho dne probudila a mela jsem usta jak negr....tak jsem se lekla co to je....a hned jsem volala do Caru a tam me bylo receno...ze to mam z hormonu,protoze jich mam ted v tele hodne a hlavne mimisek se tam uhnizduje,ale pry to prejde.....porad jsem to mazala Bebantenem,protoze nic jineho nemuzes...a za tyden byl pryc... :wink: a od te doby nic a presne v 10tt.....no to nemas ani naladu se snikym bavit.......me akorad chodila sousedka kontrolovat jetli ziju a vzdycky me neco donesla k jidlu a ja s chuti to snedla a pak u WC pul hodky a bylo po vsem......cely den....porad do kola..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jeto mozna dobre,ale kdyz o tom mluvi cely den a celou noc a porad dokola,tak nevim.... :grinning: :grinning: :grinning:
17. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko: určitě je dobře, že o tom mluví :slight_smile: tak to jsi to měla zezačátku taky pěkně bouřlivý :wink:
17. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak uzila jsem si to teda pekne,ale uz je lepe...... :wink: a snad bude uz do konce :dizzy_face:
17. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky.
Jdu vás jen na rychlo pozdravit. Asise tu pár dní neukážu. :frowning2:
Včera dopoledne mi volala sestra,at rychle přijedu domů,že mamka brzo zemře. Byli jsme tam všichni a bojovala až do 18 hod. :cry: Takže určitě chápete,že nebude asi čas,ani nálada nahlížet. Už jí bohužel nestihnu ukázat ani obrázek z utz. Ale aspon věděla,že se zadařilo.

Ahoj
18. lis 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: to je mi strašně líto :frowning2: , upřímnou soustrast :pensive: :pensive:
18. lis 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek