• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
a rudíku, ty jsi dobrá, že ses vydala na velký výlet :slight_smile:

irmi, co dneska vaříš dobrýho??? potřebuju inspiraci :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak super zprava....to je vid,kdyz vidis toho bobka jak se tam mrska a ty na to koukas.... :grinning: jsem byla taky dojata....ale ted naposledy spinkal a tak ho dr.musel budit a on jen mrskal rucickama a zase spal :grinning:
18. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapříku, tak to jsou super rady, díky za přeposlání...mám z té chřipajzny strach, ale očkovat bych se nenechala ani kdybych nebyla těhu.... :wink:
18. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko: souhlas. úžasná podívaná. já si to pořád neuvědomovala, že už tam je takhle velikej a projevuje se.... :slight_smile: ale po dnešku... :wink:
18. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapriku to je dobry,kde jsi to nasla.....ale ja se ockovat taky nedam a hlavne tady to ani nedoporucujou,protoze to nemaji vyzkousene na tehulkach.....
18. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si vzala domů pesanku na tulení teď jak jsem nemocná tak jsem s ní nikde dlouho nebyla..njn o víkendu třeba zvládneme jeden cvičák.. uvidíme..
jinak manža prohlásil že bych měla do konce týdne ležet.. což nevím při tom bordelu co tu máme jeslti psychyciyk zvládnu... ale po kouskách budu něco dělat a snad bude líp a líp a líp a už ne hůř...
Evi to je taková náááádhera... to neva že nemáš fotku i kdž bych se pokochala ráda :wink: miluju fotky z UTZ :dizzy_face: ale mooc gratuluju!!!
18. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko-bordel ti neutece nema nozicky a ty pekne jeste odpocivej a nedelej nic....... :wink:
evak-to prave to,ze clovek si to nejak neuvedomi,ale kdyz pak vidi tu krasu na UTZ,tak si teprve zacne uvedomovat,ze bude mama.....a ted chodim k dr.jednou za tri tydny a jsem porad nervni jestli je vse v poradku a tesim se na kazdou kontrolu az me rekne vse v poradku a ukaze me toho bobika :wink:
18. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
naprosto chápu coko. ale jak říká kapřík, nesmíme si ty blbý věci přivolávat a musíme myslet na to, že je vše v pořádku a ono to tak bude :slight_smile:

wrtul: jak píše coko. na bordel se teď vykašli, teď bojuješ o mimísky, tak to chvilku ten bordýlek vydrží...vím, že se ti v tom nechce válet. sama to znám, ale teď to fakt není priorita. Prioritou jsi ty a tvoje vajucha!!! :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda já mám taky z prasečí chřipky docela strach :unamused: Když jsem viděla ve zprávách, že jedné mamče kvůli chřipce museli ve 27tt vyndat mimčo, které je teda stabilní, ale mamču udržují v umělém spánku, tak mi běhá mráz po zádech :frowning2:
18. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no siki, je to děs, ale co naděláš...měly bychom se vyhýbat místům, kde je hodně lidí, ale můžeš to chytit kdekoliv...
18. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tu chripku,chytime vsude i na nakupu,to bychom nesmely vubec ven a kdo ti zaruci,ze ti to neprinese domu manzel nebo pritel.....je to proste prasarna,ale kdyz budeme hodne vitaminkovat,tak to nemuze mit.... :wink:
18. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: Holky máte pravdu...
musím ten bordýlek vydržet pro vajáčka a miminka já vím já vím ale kdo to má vydržet :grinning: :grinning: :grinning:
holky ta prasečí chřipka je nářez jen moc nerozumím tom proč museli té paní to miminko odrodit.. je to sakryš jen chřipka ne i když teda prasečí :astonished:
18. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka-tak to musis prehlizet :grinning: no treba se bali,aby to nemelo i to mimi,tak proto....vzdyt na tu blbou praseci muzes umrit a tak chteli zachranit oba :wink:
18. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko běžně se umírá i na tu "normální" chřipku....je to děs, ale máte pravdu, i když budeme doma zalezlé, tak to může přinést manžel...
18. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko: jaktože vůbec už víš, že čekáte chlapečka? kdy ti to řekli?
18. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko budu se to snažit přehlížet..
ale kde jsou moje plány že po transferu budu ležet v kráásně uklizeým domečku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi jo to mě nenapadlo.. ono to není moc nebezpečný dospelejm ale dětem asi hoodně
ahojky holky, tak jsem nafrklala pár foteček naší koupelny na střechu, ještě není úplně hotová, ale dávám to jen tak pro přehled

http://www.modrastrecha.cz/denicek/miluse/album/renovace-koupelny
wrtulko ona měla z toho viru těžký zápal plic tuším a asi by to i neudýchala za dva a malého by ten vir zabil, teda malou, je to tuším holka, mamka mě taky hnedle volala, snažím se společnosti vyhnout,ale jen doma dřepět nebudu, minulou chřipku donesl maža a taky jsem to chytla . aniž bych byla venku...je to i v lidech, když ví, že nejsou v pořádku, proč chodí do davů, někdo neumí ani zákl. hygienická pravidla, co se kýchání a smrkání týče, se pak divme...
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to je na tom to nejhorší, že se jí prostě vyhnout nemůžeš, když ji máš chytnout, tak ji prostě chytneš :frowning2: Ale to by jsme opravdu nesměli vůbec nic...
18. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mam doma manzela,tak mu jdu dat na jist a pak mrknu
18. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu krása :slight_smile:
18. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miluško teda kráááásná koupela.. ještě chybí vyspárovat že jo? :wink:
tý jo ty už máš 22 tt ! To utíká to bych měla taky kdyby se nám to bývalo povedlo..
18. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, vyspárováno je napůl, jen chybí ještě obložit ty stoupačky v rohu, přidělat umyvadlo se skříňkou a vymalovat. :wink:
18. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
.....no mě holky chce gyn napsat kvůli tomu PN. :confounded: Prý o tom hodně přemýšlela. Bojí se, abych se někde nenakazila.........no když to je těžký. Já myslím, že jí mám za sebou ještě před těhu a v práci jsem to naznačila, že můžu zůstat doma. Tak bych prý dělala z domova a nemusela bych být na PN. Tak taky dobré. Ale já budu zdravá, protože to mám objednané :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
A náš Cvrnda všechno taky dožene :wink: Tak.
Jo a o té chřipce mi to přišlo na email.
A pak se mě někdo ptal jak často píchám injekci., tak 1x denně.
Tak ufffff
a Evi gratulace veliká, mocinky ti závidím, ale jen v dobrém :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už abych tě dohnala :sweat_smile:
18. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr ty jsi vyčerpávající... všechno bude dobré a chřipka se nám vyhne!!! musí!!!,ale jak je někdo v okolí usoplený utíkám pryč!!! mě stačila ta normální..
Miluško moc pěkné barvičky :slight_smile:
18. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, ta chřipka je jeden z důvodů, proč mě dr. nechala doma, tvrdí, že nákaza v I.trimestru je prostě nejhorší a může mít katastrofální vliv...ale nechci tě strašit. Myslím, že ty rady, co jsi poslala jsou univerzální a když to budeme dodržovat, tak by mělo být vše ok... A o cvrndu se neboj :slight_smile: je to šikula, rozhodl se pro vás, tak už u tebe zůstane :slight_smile: jsem ráda, že máme od sebe tak nepatrný časový rozdíl... :wink:
18. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo, no já vím.........tak zatím tu nikdo nefrká a já sedím v zavřené kanceláři. Ale pokud tu něco začne, hned jsem doma. A já jsem hodně posilovala imunitu před těhu. Tak snad mi to doVánoc vydrží :wink: pakala jsem echinaceu. A to je fakt držák.
Jina Evi jsem taky ráda, že jsme kousek od sebe :wink: tak jen ať oba prospívají tak jak mají. Já už na to nechci myslet, protože pak se z toho sama nervuju :dizzy_face:
Milu koupelna je moc pěkná. Mám takové barvy ráda. je to pak teplounké.
A když Ruda zdravotník říká, že budeme všechny zdravé, tak budeme všechny zdravé :grinning:
18. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak,protoze nas gyndar je uzasnej chlap :grinning: a ve ctvrtek jsem u nej byla na kontrole a on me delal UTZ a nic nevidel a pak me rekl,ze me udela jeste vnitrni UTZ a probudil spuntika pak rekl,ze vidi pindu...a zacal nam to ukazovat a opravdu,tam byl....dve kulicky a pinda...ale rikal,ze to je 99procent,muze se jeste vse zmenit.....takze musime pockat jeste 14 dni na 100pro..
miluse-krasna koupelnicka moc hezka.......
18. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky, taky si myslíme, že se nám povedla.

Jdu žehlit, tak snad nakouknu k večeru, zatím se tu mějte hezky, pa
18. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem si musela jít naměřit tlak, protože se to semnou dnes furt točí a ejhle mám 1OO/6O, takže dost nízky k pokročilému těhotenství, tak jsem si dala turka, doufám, že to semnou nesekne :angry:

Evíku: dnes jsem vařila čočku po kyselu, vajíčko na tvrdo a čerstvý chlebík....tož tak
18. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek