• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
coko, vidíš,já myslela, že to bude holka...zase kluk o ty princezničky bude ale fronta :grinning:
18. lis 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confounded: holky jestli není něco s tlakem. Se mnou se to motá od včerejška :fearful:
18. lis 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, to znám, já když je super den, tak mám 90/60, ale bývá i hůř a to se pak třeba ocitnu někde a vůbec nevím, jak jsem se tam dostala, ale už jsem si za ty leta zvykla, je občas omdlívám ve frontách, když je tam fujtajbl vzduch.
18. lis 2009 ve 14:48  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
irimka,kapr-ja mam tlak od zacatku hrozne nizky a porad se tocim jak na kolotoci,takze musim porad pomalu :wink: ale snad se to zlepsi....
rudi-ja jsem chtela a hlavne jsem od zacatku rikala,ze to bude kluk,ze to proste citim a kdyz nam to doky potvrdil,tak jsme si tam spolu placali a manzel koukal :fearful: jestli jsem normalni s tim dokym :grinning:
18. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je hezký coko. :grinning: mým kámošům taky potvrdili kluka už ve 12. týdnu...já myslím, že my si budeme muset počkat.... :wink:

holky, moje opary se zvětšujou do šílených rozměrů...a to jsem udělala všechny osvědčený triky...a tlak mám nízkej, co jsem na světě, takže to, že se mi motá hlava ještě víc, než dřív už neřeším...jen se pořád chytám manžela, když vstávám, protože mám motejlice jako blázen...takže vás všechny chápu a vím, jak se cítíte

irmi: díky za tip...čočku jsme už dlouho neměli... :wink:

rudiku: proč ty pořád někomu tlačíš ty holčičky???!!!! :grinning: :dizzy_face: ale máš pravdu, že co se statistiky týče, tak není možné, aby tu byla taková převaha kluků...takže já a kapr budeme mít asi holky, což kapr? :wink:
18. lis 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kapříku, já když jsem sama, tak taky někdy přemýšlím, zda je vše ok...ale jak tady píšou holky, asi je to normální..dlouho jsme čekaly a teď se bojíme...jen nesmíme ten strach nechat vyhrát!!! takže přáníčka a pozitivní myšlení na plný obrátky, jo? :wink:
18. lis 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi já mám mít podle ruky kluka :grinning: :grinning: :dizzy_face: neblbni. Ale víš jak, mě je to jedno.
Jinak ty o ničem nepřemýšlej. To nejdůležitější už máš za sebou :dizzy_face: :grinning:
Já věřím:slight_smile: Jen je teď 14 dní, kdy jsem vždycky o miminka přišla, tak se ten strach někdy vynoří. Ale dneska jsem si fakt řekla, že na to dlabu. Hned jsem si napsala přání a objednala na příští UZV míry a tepovou frekvenci. :dizzy_face: Takže teď nechám mimíse ať má klid na supr čupr růst a vývoj. :grinning: Jinak holky já taky trpím normálně na nízký tlak, ale poslední dva dny se mi oprabvdu hoooooodně točí hlava.
Ale kafe si nechci dávat.
Ale pořád mi voní. Jediné co mi začalo smrdět tak smažený věci.
18. lis 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi smažený smrdí kapr:slight_smile: a když manžel dělá maso, tak to smrdí...ale ráda ho jím
podle čeho máš mít kluka? podle ruky? jak se to pozná??? :wink:
já vím, že jsi ve složitý situaci, zvlášť když se ti to vrací...ale sama víš, jak s tím bojovat :wink: takže rozhodnutí, že na to nebudeš myslet, chválím :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
.... :grinning: na prostřední čáře která začíná od leva do prava (na levé ruce) je buď křížek, nebo šáteček :dizzy_face: a já tam mám zdravý křížek jak brno. A manža ještě větší :slight_smile:
18. lis 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojky, no kapr, čučím si na ruku a nic tam nevidím..,ale podle prstýnku mi vyšel kruh jako Brno takže kluk..
jinak mě už zvlát nesmrdí nic,ale na začátku bylo vše prostě hoooodně intenzivní., za chvilku jdu smažit maso a chuť je veliká, tak to nesmrdí..byla jsem nechat u kámoše ořezat manžovi znamínka a za odměnu jsme si zašli na zákusek, tak bylo latte a horké malinky se zmrzkou...mňamka...
jinak zažeňter rychle chmurné myšlenky, já se taky bála objednat kočárek,ale prdím na pověry...
Evi, to ze mě mluví Rudla, už chce nějakou holku, kluci jsou fajn kámoši,ale víš jak, holky tu chybí :grinning: a ještě k tomu ty mladší
18. lis 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo kapr, čučím si na levou ruku a prostřední čáru ale nevidím ani křížek ani šáteček...a kde to jako má být? na začátku nebo na konci? :wink:
18. lis 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tam křížek a ono to asi fungujeeeeee :wink: 3 kluci jak buci a manža k tomu :slight_smile:

před chvílí přijel malý ze školy a tak se mu točí hlava, že i ve třídě si musel lehnout, tak asi je fakt špatný tlak, já se také motám kača v čepici.....

Rudy: ty jsi takový znalec - včera začalo malého svědit znaménko na zádech a dnes ho to škrabká také...Mám s ním zajít k dr?
18. lis 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na mě to asi nefunguje, já tam mám šáteček
18. lis 2009 v 18:20  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmy,určitě bych si zašla, víš jak je na tom Jindřiška,každé znamínko je skrytá bombaa pokud svědí, určo bych ho radši dala pryč, čím víc se dráždí, tím hůř..a řekni dítěti a´t se neškrábe, když to svědí,,,já jsem ořezaná a po dnešku můj naštěstí taky, měl v tříslch dvě, na ruc a na zádech, všude, kde se tře oblečení...tím nic nepokazíš, já bych radši šla...není to tak akutní,ale pak se to odkládá..manža chodil hubou dva roky, tak jsem mu řekla, ve středu ve tři.a musel, naštěstí se z Dr. oba známe..
18. lis 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, půjdeme....počkám do konce týdne a v pondělí si tam zajdu, raději pro jistotu.... :angry:
18. lis 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já nepoznám ani šáteček ani křížek :slight_smile:

no rudi, to jsi mě nepotěšila, já mám tři na břiše a mám strach, jak se mi teď bude břicho napínat.... :frowning2: snad bude vše ok....
18. lis 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné ráno. Je trošku brzké,už nemohu spát. Ale dneska jsem se alespon trošku vyspala. :unamused:
Už jsem i testovala a ty 2// tam jsou a jsem moc ráda,že to i mamka věděla,než odešla. Máme s manželem bohužel rozporuplné pocity,na jednu stranu radost,na druhou smutek. Pohřeb budeme mít v úterý 24.11. ve 14.hod.

Moc vám všem děkuji za projevení soustrasti.

Ani jsem vás nestihla dočíst.
19. lis 2009 ve 02:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska budu volat ke svojí gyndr. a do Brna.
19. lis 2009 ve 02:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem vám alespon vyfotila dnešní test.
19. lis 2009 ve 03:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kapr,moc gratuluji k dobrému vyšetření a jsem opravdu ráda,že jste zdravím
Wrtulko vidíš,že strachy jsou zbytečné,jsi zdravá holka a vajíček bude dost.
19. lis 2009 ve 03:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,taky super zprávička.
19. lis 2009 ve 03:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na utz jedeme 3.12. v 9.oo hod.
19. lis 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferku-drž se!!! A snaž se odpočívat-i když to se lehce řekne, viď, já vím, ale teď musíš být holka silná. :pensive:
19. lis 2009 v 08:12  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi děkuju. Snažím se,ale víš jak... spát nejde,když je člověk vzhůru tak nic neudělá a kouká jenom do blba.
19. lis 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ranko,

Evi, nezoufej, já to taky nepoznám, jestli je tam křížek nebo šáteček :fearful: jsem tu včera na tu ruku vejrala a nic nevyvejrala.

Jo holky pražandy, prý někde blízko václaváku má být prodejna s kočárky, nevíte kde? :confused: Tcýňulce to říkala kolegyně v práci, ale taky přesně neví kde. To jsou vždycky rady tohle.
19. lis 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
lucifirku-krasna carka to budou urco dvojcatka :wink:
ja jsem si taky vcera tady porad prohlizela tu ruku a nic jsem nevidela,tak nevim..... :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko všem..
tak dneska jsem spala 11h v kuse.. já budu mít ty vajucha vyspaný a ne vysezený :wink: :grinning: :sunglasses:
Luci kukám že jsi tu noci byla.. kočko drž se jsme s tebou!!!!
Jinak ty čárky jsou náááádherný, ukázkový prostě dálnice !!!!!To budou dvojčátka uvidíš!!!!
19. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, to je krásná tlustice a jak píše Zuzka, sice je to v tuto chvíli asi těžké, ale opravdu se snaž odpočívat, bude to dobrý uvidíš. A ty rozporuplné pocity chápu, na jedné straně ohromná radost z mimink a na druhé neuvěřitelná bolest z odchodu někoho blízkého. Drž se :wink: myslíme tu na tebe
19. lis 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééééé holky, vy jste ale čarodějky :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zdravím Luci, drž se holka, já myslím, že máš v bříšku miminka 2. :wink: Jinak mamka si určitě na miminka počkala. Měla to nahoře domluvené :wink: takže určo budou zdraví. U mě si takhle počkala moje milovaná babička na mou svatbu :pensive:
A k těm křížkům a šátečkům.....jak bych vám to popsala? Je to na prostředná čáře, která vede od leva do prava, zhruba uprostřed (to má každý jinak podle věku) a z vašeho pohledu je to jakoby nahoře na čáře. Ne pod ní. buď tam je X nabo X se stříškou ^ (ty dva znaky si spoje v jeden) to je šáteček. :dizzy_face:
19. lis 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, tak dle všeho tam mám šáteček, takže prd, žádná buchta se nekoná :unamused: :grinning:
19. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek