• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Holky zeptám se může dostat manža na mě na pondělí paragraf jakože ošetřovák? když tam musím mít doprovod a bez něj pak nemůžu odejít?Neměla bych podle těch papírů být ani druhý den sama doma kdyby se něco stalo..
19. lis 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky co to řešíte já to vůůůůůbec nechápu :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, já bych řekla, že jo, ale moc tomu nerozumím
19. lis 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul,podle me jo,protoze ty potrebujes doprovod a kdo jinej by stebou mel jit nez manzel :wink:
tak holky jsem asi bl....ale stale tam nic nevidim :grinning:
19. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul zeptám se až přijde naše mzdová účetní :wink: vydrž do 9 ti.
Hele Milu bůhví co vidíš :grinning: :grinning: :grinning: třeba tě ještě čeká holka :dizzy_face:
Wrtul čarujeme :wink:
19. lis 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku a jak čarujete já cůů taky..
a do 9 vydržím:slight_smile:díky že se mi zeptáš.,..
19. lis 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak si přečti stránku zpátky :slight_smile: hledáme v ruce, co budou naše miminka :grinning: jestli kluci, nebo holky :dizzy_face:
19. lis 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, no i to je možný, ale myslím, že u dvou dětí skončíme, ikdyž nikdy neříkám nikdy, ale dvě jsou až až... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko neříkej, že nemáš na ruce žádné čárečky, které se ti křížejí? :slight_smile:
19. lis 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Luci moc mě to mrzí, že to přišlo tak brzo po tom co jsi zjistila, že jsi těhu a maminka se s tebou nemohla radovat delší čas, ale počkala si na to ... věděla proč :slight_smile: protože ted budeš štastná maminka a její odchod bude pro tebe trošičku jednodušší ... drž se !!! a mysli na to co bude :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak už si čumim taky na levou ruku a jsem z toho řádně zmatená..
kde mám co hledat.. mám tu čáry tlustý hned 3.. teda jakože jednu a pod ní druhou co se rozdvojuje.. tak kde mám hledat křížky nebo co?
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže Wrtul, může,
musí mu to napsat doktor, je to na dobu nezbytně nutnou nejvýše na jeden den. A píše se to jako doprovod rodinného příslušníka. Příloha k nařízení vlády č.590/2006 Sb. (bod 8) (má mít plnou náhradu mzdy, jelikož jde o doprovod manžela).
uffff
19. lis 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky Chrobi :dizzy_face: moc ráda tě vidím..
19. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jak je? jak se cítíš? kdy bude další utz? :slight_smile: hele bereš si na ten utz v heliosu tu sukýnku?
19. lis 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla jsem obrázek ruky.
je to hlavová rýha....http://www.panna.cz/panna/clanek/247--cteni-z-ruky---chiromantie.html
na těch stránkách se to ale popisuje jinak.....
19. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku díky.. tak jeden den by byl akorát když je to s cestou z Pardubic do Brna..a zpět..
to je super si na to nemusí brát dovolenou..
Chrobi cítím se líp.. už mám mnohem víc energie.. a šla bych i něco dělat takže na chvilku půjdu.. ale nemoc se musí přeležet takže pak budu ještě odpočívat..
na UTZ jdu v sobotu.. a to myslím že budu i píchat pregnyl a v pondělí nástup..
hele já si na UTZ žádný sukýnky neberu.. ale je to vopruz chodit naUTZ bez kalhotek a tak..takže si většinou beru něco delšího.. svetr nebo tak bych tam hned nenapochodovala s holou prdelí :grinning:
19. lis 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře, že je to lepší budeš krásně na pondělí nachystaná :slight_smile:)) zdravá :slight_smile:
no já že jsem si všimla, že v té kabince jsou sukýnky nachystané tak mě to příjemně překvapilo :slight_smile: no jo soukr. centrum :slight_smile:))
19. lis 2009 v 09:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš zač :wink:
Holky já už s holou prdelí pochoduju. Sukýnky už dávno nenosím :wink: Aspoň nemusím neustále řešit co si vezmu na sebe :slight_smile:
19. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, chrobí, tak já čučela na tu srdeční rýhu :grinning:
19. lis 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku tak čtečka z ruky ze mě fakt nebude mám pocit že některý čáry /většina/ mi úpolně chybí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy v Heliosu nemáte UTZ přímo v ordinaci mudra? :confused: V genetu tě kontroluje v ordinaci a má tam tzv. přípravnu, kde shodíš gatě a jde na stůl roztáhnout nožky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi tak já si těch sukýnek ani nevšimla :grinning: to jsi byla na UTZ tam dole že jo?
no ale jinak podle mě není špatný si ji vzít aspoň si pak člověk nepřipadá že má holou prdel :grinning: i když nevím mě včera píchali injekci tak by bo možná překáželo..
btw. chrobi píchali mi úplně mimo plán injekcí injekci na kvalitu vajuch.. celkově mám tuhle stimulku nějakou takovou pomalejší.. pořád 150 jednotek, žádný zvyšování.. a vajec vypadá stejně jak minule.. tak uvidíme jak se jim to povede se zralostí ale kdyby jich bylo třeba 12 zralých tak by byli fakt dobří! :dizzy_face:

jo a srdeční rýhu jsem našla .. a taky tu druhou...
19. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes dopoledne mám nástup do nemocnice , já nechciiiiiiiii, pomoooooooc....
Podle dr. jsem hmatem otevřená a mám dost změklé hrdlo, ale podle UTZ je to vcelku dobré, ale napsal mně žádanku ha hospitalizaci, raději bych ležela doma u TV
19. lis 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Miluš myslím že jo nevím teda teď jeslti je to ve všech ordinacích .. ale kam chodím tak tam se normálně chodí i jen na UTZ takže tam to mají přímo v ordinaci..jo a co se mi tam líbí je že tam je samostatná obrazovka - jako televize na kterou se koukáš ty když ti dělají UTZ ...nemusíš koukat k doktorovi a otáčet se ..
mě včera měřili čípek.. taky moc nechápu proč..
jo a před transferem prý nemám chodit na záchod tak to už se vidím jak tam pak budu "v klidu" ležet a odpočítávat minutky kdy vystřelím na WC :grinning: chudáčkové miminka snad tam neskončí
19. lis 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Irminko to je mi líto ..ale tak třeba tam nebudeš moc dloiuho a brzo budeš ležet doma u TV :wink: přece jen kluci ještě nejsou dopečení tak jistota je jistota...
19. lis 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi tak se drž. na druhou stranu aspoň budeš pod kontrolou :wink:
19. lis 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
irmi-drz se a uvidis pusti te brzo dom......a tam budes pod kontrolou :wink:
19. lis 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, to mají v genetu taky, na tu jsme vždycky koukali s manžou, jak si tam vajucha hezky hoví.

JJ, před ET ani po ET mi nedovolili jít na záchod, snad až po půl hodině a samo jak naschvál zrovinka nutně musíš :sweat_smile:

Irmi, třeba už za chvíli budeš mít kluky u sebe :wink: , drž se, bude líp a alespoň na tebe dohlídnout, kdyby něco.
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky, děkuji a snad je přemluvím, že budu moci být doma....mějte se,pa
19. lis 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Irmi, držím moc palce, určitě to všechno dobře dopadne :wink:
19. lis 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek