• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Irminko, holka, držte se!!!! :wink:
19. lis 2009 v 10:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je omyl, to patřilo do jiné diskuze. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. lis 2009 v 10:11  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
irminku, je to teda pruda, ale aspoň budeš pod kontrolou! opatruj se a nebuď smutná! ať se to neprojeví na klučinách :wink: myslíme na tebe. dej nám vědět další zprávy až budeš moct!!!!

kapříku, já na ty čáry čumím jak vejr a nevím nevím...myslím, že tam mám spíš křížek :wink: ale asi bych se tím živit nemohla :slight_smile:

no jo wrtul, před et musíš mít plnej močovej měchýř, protože oni se dívají utz z venku a ne zevnitř jako při stimulce, tak potřebují, abys byla "nafouklá" :wink: no a po et budeš tak 20 min trpět a potřebovat čůrat. Ale myslím, že to je v záplavě toho, co pro oplodnění podstupujeme, naprostá hračka :wink:
19. lis 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, je fajn, že nakoukneš, jsme rády :slight_smile: jsi v těžký situaci, ale opravdu se snaž soustředit na to, co přijde! :slight_smile:

chrobí, jak dopadla mojžíška? :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi já myslela že to mám tak jen já..
doktor mi nějak vysvětloval že mám prý nějak zatočenou dělohu a proto že musím pít aby se mi narovnala či co..
že prý jiným říkají aby před ET na záchod klidně šly.. tak nevím..
každopádně pokud se tam nepočůrám :grinning: tak pohoda :sunglasses: pro mímo všechno
19. lis 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo wrtulko,presne tak plny mocak a vydrzet to...je to vse lip videt a pak se snazit lezet a moc nehybat... :wink: ale to uz je to nejmensi :sunglasses:
19. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, to je dobře, že nakoukneš, když je ti úzko, musí se to brát tak, že maminka odešla šťasztná, že ty budeš mít miminko a ty to ber tak, že už si konečně odpočine a nic ji už nebude bolet, jen na vás bude dávat zezhora pozor...
Kapříku já teda na té ruce nic nevidím.. mám tu rýhu dominantní napříč ruky a nad ní nic... mám se bát teda nic ne ,ale ani x ani šátek..nemůžeš nám to nějak vyfotit?
Irmy!!!! buď na sebe hlavně opatrná a žádné kolo a vylom,eniny, jak to umíš a DRŽ PLODY!!!!aspoň ještě chvilku ju? teda už se nám tu "pomalu" začíná rodit...
19. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi-ja tam taky nevidim,zadny satecek ani X,tak nevim mam asi spatny cary :astonished:
19. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Evule a ty znamínka prostě jen promazávej, žádný velký tlak , opatrně, hlavně jestli trčí a neškrabat a bude to v pohodě...manža měl doost velké a trčelo a nemělo moc hezkou barvu...no měla jsem strach a,ale dostat do pod kudličku...teď je rád...
jo a na čáry čumím pořád i podle toho odkazu , myslím, že některé nemám vůbec, jen jsem si jistá, že děti jsou tam jasné dvě/naštěstí na obou rukách/,ale měli by to bt holky a to Ruda asi nebude...
mě se zdá, že jsem měla jít před ET čurat, tak nevím,ale i tak se mi pak děsně chtělo..,ale vydržela jsem to, louže nebyla...
19. lis 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi mojžíška dobrý zvládla jsem to a nebylo tak strašné jak jsem čekala a navíc mě to nebolelo takže nejsem bloklá tak já už nevím čím to je že nám to nejde .. dnes jdu na druhou část mobilizace prý napoprvé se to dělá nadvakrát a příště už zaráz .. tak nevím co mi ještě dnes teda vlastně bude dělat :slight_smile:

Iminko přeju at miminka u tebe zůstanou co nejdelé a ještě se jim nechce ven :slight_smile: a neboj zvládneš to tam :slight_smile:
19. lis 2009 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek-taky jsem cvicila mojzisovou :wink:
19. lis 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš a pomohlo co? :slight_smile:)
19. lis 2009 v 10:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak dlouho jsi cvičila před posledním ivf?
19. lis 2009 v 10:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí to určo pomůže nejen k miminku,ale celkově ti bude líp,možná, kdybych před těhu šla, nebolí mě teď tak tříslo a kyčel, někdy jsem horší než "žofré" z Angeliky
19. lis 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobacek ja jsem to cvicila doma pred manzelem on se tomu venuje a chodil i k p.Mojzisove,takze vedel co a jak,ale me to moc nepomohlo.....tak pak jsem se na to vyprdla a zacla jsem chodit tady k jednomu Amikovi a ten me rovnal kycle a hlavne cely spodek a pak jsem sla na 3 IVF a nic a pak laparka a Ket a povedlo se to,tak nevim......jestli neco pomohlo z toho vseho :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku :slight_smile:

no chrobí to je dobře...cvič a uvidíš, že to pomůže :wink: a je fajn, že nejsi tak bloklá! to to půjde snáz. já byla na té poslední mobilizaci 2 dny předtím než jsem otěhotněla :slight_smile: nevím, zda to mělo vliv, ale možná jo :grinning: chrobí, čím víc toho budeš dělat, tím větší je šance :wink:
19. lis 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná to coko u tebe mělo delší dojezd...já taky cvičila přes rok a půl...teda cvičím stále :wink: a myslím, že když si člověk zvykne, tak je to fajn na záda a tak... :slight_smile: ale jak jsem psala chrobí, někdy je to souhra všech faktorů a myslím, že čím víc věcí děláš (samozřejmě s mírou), tak tím líp...
19. lis 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudi no mě bolí kyčle u toho cvičení hlavně ráno to je peklo tak si od toho slibuju, že se mi to trochu rozhýbe :slight_smile:

evi jo přesně to jsem říkala chlapovi lepší toto dělat i když nám to nepomůže k přirozenému jak čekat co bude.... protože i ivf to prý zvyšuje o 30% ale akorát se mi dávala na grafy BT a říkala mi dost blbost jako že mám ovu až třeba 19 den že je to až mám teplotu 37 což je teda blbost tak jsem jí opnovala, že mám pozitivní ovu test třeba 13den takže ovu 14 a zvýší se teplota a ona že jsou dvě ovulace ... no ty jo dost divný věci :slight_smile:)

coko no jo .. prostě něco pomohlo :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky holky, s váma je teda sranda :grinning:
nevím jak bych vám to vyfotila........
Hele nafouklá :dizzy_face: :grinning: před Et se nemá čůrat aby byla dobře vidět děloha :wink: ale já čůrat šla a pak jsem v posteli rychle pila, abych to dohnala. No poznali to, tak jsem musela přiznat, že jsem trochu šidila :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a pak se miminka ani nevyčůrají ani nevykakají :grinning: to tam sestřička vždycky říkakla :grinning: :grinning:
19. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
evak mozna......ja mam od mala neco s kyclema,takza to mam trochu vic problematicky,ale nekomu ta mojziska muze pomoct a to je dobre kdyz pomuze.....ma dobry cviky a myslim,ze kdyz je cvicis i kdyz jsi tehu,tak se ti pak bude dobre rodit... :slight_smile:
kapr-sranda,ale ja opravdu koukam porad a porad tam vidim jen carky a zadna se me nespojuje :grinning:
19. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,přišla jsem zrovna od svojí gyndr. vzala mi krev a výsledky budou po čtvrté hodině. Jinak zkoušela dělat utz,ale zatím tam nic není,ani jsem s tím nepočítala,že by bylo něco vidět.
19. lis 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucifirku-to je jeste brzo na to,aby bylo videt neco na UTZ a podle krve poznas jestli budou dve a nebo jedno :wink: tak nam potom musis dat vedet.....
19. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci super už se těším :dizzy_face: :dizzy_face:
Coky tak já nevím :confused: :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
určtě dám večer vědět.
19. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: kapr-to nevadi ja pockam na manzela a on treba neco najde......ja koukam asi spatne :grinning:
19. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
coko :grinning:

luci: super, dej nám hned vědět, jak vysoký je hcg :wink:

chrobi: souhlas! no já četla, že vy výjimečných případech můžou být dvě ovu, ale ne často. to s tou tepl. přes 37 jsem už taky slyšela, ale je to blbost! :wink: nenech si do toho kecat, jen ty víš, kdy máš ovu, to už poznáš i podle jiných věcí než jen testu :wink: :slight_smile: chrobí, já byla jako ty, měřila jsem do poslední chvíle, cvičila jsem a ještě jsme chodili na tu akupunkturu...a něco z toho se určo povedlo :wink: anebo měly vliv všechny aktivity, ale jak píšeš, alespoň jsem neměla pocit, že pasivně čekám na zázrak!
19. lis 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobí 2 ovluace? :confused: tak to slyším tedy poprý, paní byla nějaká chytrá, ne?

Já na mojžíšku nechodila, odrazovala mě ta mobilizace :sweat_smile:
19. lis 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem trošku uklízela už jsem prostě nedokázala odolat :grinning: :pensive:
takže je vysáto, pere se prádlo a ještě jsem uklidila kuchyň z hejhoršího..
no dneska už si jen udělám něco k jídlu a budu odpočívat.. ale i tak mám hned mnohem lepší pocit..
Luci tak to držím palce jsem zvěavá jak bude vysoké HCG holky co tipovačku? Já typuju 456 :grinning: :grinning: a ty dvojčátka! Protože to jsou fakt nádherný, luxusní čárky co má Lucinka :dizzy_face: :dizzy_face:

Chrobi s tou dvojí ovulací mi to taky říkala moje Mojžíšovka když jsem k ní chodila a podle mě je to blbost..
19. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, nechceš přijet k nám, já se tu od rána přemlouvám, že potřebuju vytřít a akorát jsem byla schopná dát prádlo do pračky a pak ještě musím uvařit

Koukám, že na mojžíšce asi říkají všude jedno a to samý :grinning:

Lucí, paráda, tak ať je odpoledne hezké čísílko. Já tohle moc typovat neumím :sweat_smile: , takže se zdržuji hlasování :zipper_mouth:
19. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to taky slysim poprve dve ovulky :wink:
no ja si myslim,ze luci...bude mit 620 a to budou dvojky....i kdyz nevim....ja mela 1115 a bylo tam jen jedno...ale hlavne at tam je :grinning: a jestli jedno nebo dve to uz je opravdu jedno :wink:
19. lis 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek