• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
Miluš vytříno ještě není a hend tak nebude už jen proto že vytírání je moje neneoblíbenější činnost :wink: :grinning:
ale ne o víkendu mám slíbeno že manža dá dokupy tu kychnň už je to fak hrozhý jak to tu vypadá kdyby přijela nějaká návštěva :pensive: :confounded:
Dvě ovulky se můžou stát.. od čeho by jinak byly dvojvaječný dvojčátka přirozeně že jo..
ale to co povídají na Mojžíšovce.. mě to říkala taky a to jsem měla ty grafíky úplně předpisový.. prostě bych tohle neřešila.. to cvičení je fajn a to je důležitý..
coko a kdy ty jsi měla 1115 kolikátý den po ET nebo KET?
19. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda netipuju, protože se v tom nevyznám...ale určo bude vysoký lucinku :slight_smile:
19. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi no fakt takové blbosti mlela, že jsem ji u toho nechala..... protože jsem viděla, že vůbec neví která bije... když ani nevím, že jsou ovu testy... no prostě přesně jak říkaš snad vím, že ji mám po pozitivním testu a mám hlen, čípek atd.

wrtuko ony to mají všechny z toho kurzu tuhle blbost ale taky mě dost udivuje, že si to nenastudujou jak to je opravdu pak mi připadá, že neví která bije a chce mi kázat o tom kdy se máme snažit a kdy ne.... no to jediný mi prišlo divny

mil .. mobilizace se opravdu dala vypadá to hůř než to ve skutenčnosti je ....
19. lis 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já tipuju 328
19. lis 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
CHrobi asi to mají z tohohle kurzu.. tam se totiž říká že musíš mít teplotu nad 37 ..aby se dala identifikovat ovulka
jenže ono je to jinak .. stačí když ti vyskočí teplota myslím o 3 desetiny nebo tak a drží se víc jak 5 dní...
takže když ti vyskočí z 36,5 tak to o 3 desetiny jaksi 37 nebude a to je jejich problém totiž..
proto koukají až do těch pozdějších částí grafu kdy to k 37 dojde ale to už je dávno po ovuli..
no jde o to že každá jsme jiná a možná je to o tom že když funguješ fakt super truper tak máš ten nárust po ovuli hooodně výraznej a dostaneš se na 37 a to je to co hledají..
nicméně já vím že jsem podle folikulometrie ovuloala a který den to bylo a tak..a odpovídalo to grafům .. i když jsem se hned nedostala na 37 ...
19. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko-tak to se musim podivat do papiru...bylo po ET a bylo to 17-18 den.....jsem si tam volala :wink:
19. lis 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo cojko už vím odkud tě znám z Arletaček.. sem tam chodila se koukat.. Janýska znám a táák víš :wink:
19. lis 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulka jo z Arlety jasne......janyse znam osobne,uz jsem ji parkrat videla na zivo....v lete delame vzdy sraziky,kdyz tam jsem i ja.... :grinning:
19. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, tak to já jsem právě vytřela, jen do žehlení a vaření se mi nějak nechce :frowning2: No nic jdu se juknout na růžovku co jsem v úterý neviděla, neb nám nešla TV a pak asi začnu kuchtit.
19. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko no jasně ale když se podíváš na spoustu grafů tak 37 nekdo ani nemá :slight_smile:) a tak by neovulovat a přitom třeba v tom měsíci otěhotní takže blbost jak hrom :slight_smile:))) jo já se na těch 37 dohrabu, ale třeba až 4 den po ovu :slight_smile:)))
19. lis 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně, že je to pitomost, já měla cykly, kdy jsem 37 vůbec nedosáhla a přesto jsem jistě věděla, že jsem ovulovla... :slight_smile: těch 37 je nějaká pověra :slight_smile:
19. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko fakt znáš Janýska na živo.. tý jo to já tady z MK znám naživo jedinýho človíčka :grinning:
jo a pak vlasntně mě jednou poznala nějaká holčina ze Sanusek ale já ji ne.. to bylo v době kdy sme se nemusely..ale to je naštěstí už úplně jiná kapitola.. já totož chvilku taky byla Sanuska.. :wink:
Milu já včera koukala na růžovku a nic moc teda docela mě to přestává bavit nějak to začíná připomínat Beverli Hillls každej s každým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak jsem ještě vydrhla sporák ten mi dal ale blejská se :grinning: tak jdu ven pověsit prádlo a odpočívat už mě to zmáhá sem jak moucha :pensive: :astonished:
no je to blbost s těma 37 takže neřešit ale to cvičení něco do sebe určo má :wink: :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jasne uz asi 4 krat nevim ted presne kolikrat a vlastne my se zname z Arletek vsichni osobne....takze kdyz budes chtit,tak muzes jit s nama na srazik az bude nejaky......koukam,ze jsi z Pardubic a tak to nebude pro tebe problem......janysek uz me vycapal tady :grinning: :grinning: :grinning: a rika me Zirafko :grinning: :grinning:
19. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko :grinning: :grinning: :grinning:
no jo nejsem úplně z Pardubic.. ale jeslti to máte někde v okolí tak proč ne :wink:
znám odtamtud ještě jednnu holčinu přímo z Pardubice vypadalo to že budeme nasejno stimulovat při první IVF a ona otěhotněla přirozeně Leny nebo tak nějak...možná už porodila :grinning:
19. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no leny16 tu znam taky ta uz ma holcicku VAnessku a je krasna mrkni k ni do albicka......ta za mnou byla v lete v Pardubkach,kdyz jsem byla v nemocnici :wink: a schazime se vetsinou v Hradci.......ale to je kousek od Pardubek
19. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi pověra? ale ona to myslela vážně prostě mi tvrdila, že ovuluju pozdě atd....
19. lis 2009 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tý jo to je stejně neuvěřitelný už má holčičku :dizzy_face: :dizzy_face:
no já ji chvilku sledovala jak byla těhulka ale pak nebyl prostor čas.. jdu juknout :grinning:
19. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo mrkni.......cas leti......jako voda.... :wink: :wink:
19. lis 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko někdy až moc rychle člověk se ani nenaděje a už se snaží 2roky..
no už jsem koukala malá je fakt krásná :dizzy_face:
19. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko jsem vytuhla :grinning: dala jsem si obed a usla jsem :wink: no male je krasna kocka......uz se tesim az ji pomuchluji...jo utika to poradu rychle....
19. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko jak to že už víš takhle brzo už v 15tt že to bude chlapečet? byli jste na nějakým super truper UTZ?
19. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne wrtulko to jdem az pred vanocema na super UTZ..kde ti ukazou mimi ve velikosti tebe a zkoumaji vse jestli ma tak jak ma mit.....ale nas gyndar tady je znamej a tak pokazdy kdyz tam jdem tak me dela spoutu fotocek a ted ve ctvrtek..me delal UTZ a rikal to neni videt..tak si slykej kalhoty a ja ti udelam vnitrni UTZ a porad hledal a hlavne nam budil mimise a kdyz e mimis zacal hybat,tak nam ukazal dve kulky a pindu :grinning: a rikal na 99 procent kluk,ale potvrdi to az 1.12 kdy jdu znova na kontrolu.... :wink: tak snad to je na uz na 100pro
19. lis 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
....sem vám to holky říkala, že je to poznat už ve 12tt když je dobrý UZV
19. lis 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je stejně úlet už ve 12 tt!
i když PGD to umí poznat ve chvíli kdy dáváš embrijko do dělohy..
když si představíte že naše maminky byly rády když se na UTZ poznalo jeslti je tam jedno nebo dvě miminka :grinning:
19. lis 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, 12tt, to jsem netušila. Já vždycky myslela, že mezi 16tt - 20tt...
19. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem zpět z druhé mobilizace :slight_smile: a nic nemám bloklé ... tak jsem tam byla 10 min a šla ....
19. lis 2009 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
.........moje maminka je z UZV úplně vedle :wink:
Jelikož to sama nezažila.
19. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo chrobí, tak to je super...

já mám za sebou 2h prochajdu, je tam krásně:slight_smile:

no jo kapr říkala a my ti nevěřily... :wink: a myslíte teda, že jak jdu za 14 dní na ten NT nebo TN??? vím prd, co to je, ale prej to je nějakej větší utz, tak že už by to mohlo být vidět???
19. lis 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
...........třeba jo :wink:
19. lis 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: já bych si to teda klíďo nenechala říct, bych to chtěla vydržet, ale manžel to chce strašně vědět... :dizzy_face:

doufám, že je ta irmi v pohodě...
19. lis 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek