• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
ja som vcera pichala 8. den , takze pomali koncim :slight_smile: ...na kontrole v stredu endometrium AB 7mm a foliky bilateralne do 10 mm...dufam, ze do pondelka pekne podrastu :grinning:
30. kvě 2009 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
trochu citim podbrusko, teda citim to , ked si sadam, akoby mi zospodu zatlacilo na vajecniy, ako pri ovulke..a mam silny vytok, stale mokro, ale vraj to je z tych liekov...pijem, tak dufam, ze oHSS ma tentokrat obide nadaleko..a ty?
30. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo ono to asi musí být cítit, že je tam těch folíků víc větších :slight_smile:) do pondělí určo vyrostou pak píchneš hcg a jdeš na věc :slight_smile:

já zatím nic včera byly první dvě včeličky je z toho modrák :slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
joj chrobi a chcela som sa opytat...hejze , nevadi keksik pocas stimulky :sweat_smile: ?vies vcera sme s manzelom neodolali, tak dufam, ze sme nic nepobabrali.... :confused:
30. kvě 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jo jo, ak by som nic necitila, toby som sa viac vylakala...kedze ja citim normalne aj ovulku, tak take mnozstvo folikov musim citit viacnasobne :grinning:

a nevadi, ze modrinka...dalsie vcelicky uz budu ok, ja som zase prvu davklu vystriekla zbytocne...zabudla som stiahnut ten maly kryt z ihly :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: ja popletko, bola som taka roztrzita...milion krat som si pozerala navod, video a taku hlupost spravim :grinning: no co uz,.....ale inak s tym perom sa picha super, mne uz ani krvicka po pichnuti nejde, len kusocek :wink:
30. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
kuku běhěm stimulky určitě ne ale po ET si dejte oraz :slight_smile:)))

jojo toho píchání se nebojím je to fakt jednoduché a bude mi to stejně píchat manžel takže to je OK spíš to bude hustý až po tom strach jestli je tam dost vajíček, jestli se oplodní atd však sama víš :slight_smile:))
30. kvě 2009 v 08:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj - jen dávám vedet, že 4. pokus opět /.....tak vám všem držím palečky, at vám to vyjde.....
30. kvě 2009 v 08:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj kapunko kolikátý den jsi?
30. kvě 2009 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi,ano po ET uz samozrejme abstinujeme :grinning:

kapunka :frowning2: a kolky den si testovala?
30. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
jo už to vidím 12 :frowning2: no nevypadá to dobře :frowning2:
30. kvě 2009 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
aha...tak to ma mrzi :pensive:
30. kvě 2009 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
kuku pochopitelně :wink: :grinning: takže ted máte ještě šanci :slight_smile:)) no ono to stejně chce před opu poladit :slight_smile:)) ty spermie u něj taky nemůžou být týden, že jo? :slight_smile:)))
30. kvě 2009 v 08:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
ještě, že ten první utz je už ve středu :slight_smile:)) víkend uteče a pak se jen 2x vyspím a jdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: presne tak, to by boli spermijky take na nic, musime ich troska vzkriesit :grinning:
30. kvě 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:sunglasses: :sunglasses: jojo všechno musí být naplánované takže i sex před OPU :slight_smile:))) my máme abstinovat 2-3 před odběrem :wink:
30. kvě 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
hej to cakanie ma tiez ubija, som velmi netrpezliva...to je moja zla vlastnost..ale nic nam neostava ..len cakat...a potom este cakanie na vysledok..ach jaj, to len budem nervozna :sweat_smile: :unamused: :slight_smile:
30. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky,jdu Vás dočíst...

kukuliku máš nááádherného chlapečka! :slight_smile: Je pěkňoučký a rostomilý,je tak i hodný?.. :sunglasses:
30. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kapunka to je i líto... :frowning2: drž se beruško...
30. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte žirafky,
to je zase hnusný den, u nás prší, prší a fuuuurt prší, no prostě otřes....

kapunko: nezoufej, počkej 2 dny, třeba se tam objeví // a když ne, tak krev to jistí :slight_smile:

chrobi: gatuluji k píchání....jen tak dál..... a po ET je doporučováno 2-3 dny bez sexu,,potom je mimísko uloženo a už by neměl být žádný problém.....

kukulik: a kdy máš testovat?
30. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
irmi ahoj jak je? co břicho? mizí voda ? kdy jdeš na nějakou kontrolu ?

no já nevím asi si dáme větší oraz jak 2-3 dny ... já jsem sex. maniak ale myslím, že se budu bát :wink:
30. kvě 2009 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
deniska , dakujem :slight_smile: ..no a ci je dobry? ...ale ano, ako kazde dieta, ma svoje chvilky, ale inak je to zlaticko :dizzy_face:

irmi, ja este neviem, teraz v stredu bude OPU, tak podla toho, kedy bude transfer , .testuje sa o 14 dni po transferi :wink:
30. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
kapu :frowning2: to je mi líto, třeba to ještě dopadne, kdy jdeš na krev???
my měli plánované milování před OPU a od té doby :frowning2: ,ale tak mě bolí bříško a prsa, že mě to ani moc nevadí, to je to nejmenší, potulíme a spíme :grinning:
A dobré ráno všem,ale ten déšť je nekonečný hnus fialový blebleble a zrovna když mám volno a koupené relax lehátko... :angry:
30. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
rudísku já si taky myslím, že to tak u nás bude :grinning: :grinning: potulit a spat :grinning: :grinning:
30. kvě 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Puna testla jsi??? a co tulik? není tam už dneska druhá??
30. kvě 2009 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
nechci si pak nic vyčítat sice jsem neležela ani po ET celýden,ale jsem na sebe opatrná, po schodech pomalu, nic nezvedat, nákupy malé a polehávám, to jo, se mi muž směje, že jsem jako želva,ale to počasi a Crinone asi dělají své, přes den ležím až někdy i na chvilku usnu, to se mi normálně nesalo snad nikdy jen v nemoci a jdu spát v deset a vstávám před devátou...kojenec hadra... :slight_smile:
30. kvě 2009 v 10:03  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo ono je to těma lékama ta únava to je jasný ........ holky já už jsem se rozhodla, že budu po et pár dní fakt doma nechci nic riskovat a zanedbat a chci být fakt opatrná at se mi nerozjede OHSS ... ono to ivf fakt není prdel je to zasah do organismu a chce asi fakt klid a pohodu ......
30. kvě 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
chrobi, tak to je dobrý náoad, já si teda nedovedu vůbec představit, že bycjh chodila do práce i kdybych dělala cokoliv, jen jsem tam nesla PN a dala si s nimi kafíčko /druhý den po ET/ a došla jsem úplně unavená a to jsem jela AUTEM!!! prostě sem si řekla, že budu chvíli sobec ať si pak nic nevyčítám a aŤ to dopadne jakkoliv, budu vědět, že jsem pro mimi udělala maximum a zas tak sobecké to není, dělám to rpo miminka..
30. kvě 2009 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo máš pravdu fakt to za to nestojí manžel byl názoru, že at jdu do práce protože tam stejně sedím tak doma nebudu vymýšlet kraviny, ale ono až tak pravda není protože přece jenom v té práci nějaký stres je takže budu doma opravdu ty 3 dny + pokud to vyjde na víkend a nebo si prostě té dovolené vezmu víc :wink: uvidím jak mi ET vyjde
30. kvě 2009 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné dobré dopoledně žirafinky, tak já testila ráno v osm hodin a jen /....takže nic, jsem dneska 11.DPET. :frowning2:
kapunko, koukala jsem že ty taky tak v tom smutnění nejsi sama. :frowning2:
30. kvě 2009 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
holkyy to jemimoc moc líto a kdy máte jít na kontrolu?? tak jsem do vás vkládala naději...
30. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek