• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
No to je Evi na vás :wink:
my od začátku víme, že si to necháme říct. Takže žádná překvápka :dizzy_face:
19. lis 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my to chtěli taky vědět...a tuším mi to dr. tipovala na kluka už ve 13tt,ale nebylo to stopro...,ale malá radost jo..jen to tutlat..pak to bylo jasné..
o dvou ovulkách jsem taky něco slyšela , jsou dost případa, kdy se stejně otěhotní i mimo plodné dny..
Tak luci držím palce..nevím, který jsi den, tak těžko tipovat, hlavně aŤ je víc jak 100 a bude to...manža měl nějakou výherní kartu, kterou může platit nákup atak prý co chci, tak já že nové větší těhu gatě, bo jsou mimalé, tak jsem je zkusila a že 1200, což je i docela dobrá cena a oni, že nemají platby kartou :grinning: tak kartaje pořád nabitá a jen musel utratit..to jsem na tom vydělala...no se mnou se do města nehodí jít..za dvě hoďky bojolais!!!
tak luci už?
19. lis 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslím na Irmiku, snad to uleží a bude dobře...asi je ve špitále, když se neozývá...
19. lis 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo luci, kde jsi???
19. lis 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no lucinku, taky jsem napjatá...tak co? :wink:
19. lis 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
rudíku správně :slight_smile: musíme si to užívat dokud se o nás ti chlapi starají... :grinning:
19. lis 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak HCG je 1390, to je nějak moc? Musím kouknout na net.
Já jsem byla u kamarádky s dvojčátkama,hrozně mi to pomohlo,dneska se zase moje rodina předvedla. Takže mi je tak akorát zle. Aspon mi kamarádka zlepšila radost a měla upřímnou radost z těch hodnot. A říkala,že je domluvená s manželem,že mi jednou za týden přijde s prckama pomoct,když ví jaké té je a že nemám nikoho,kdo by pomohl. Mamka už tu nebude. :frowning2: :frowning2:
19. lis 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky zrovna nakukuju a Luci je tu :dizzy_face:
Luci to je dost to bych vážně typovala na dvojčátka :wink:
To je mi líto s tvou rodinou.. víš určitě je to moc těžké pro všechny.. :pensive:
je fajn že si se odreagovala u kamarádky..
19. lis 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevíte,kde se dá najít ty hodnoty hcg,musím se podívat. Dá se to už poznat,zda jestli to budou dvojčata?
Rodinu ani nekomentuju za svoji nejbližší rodinu se musím stydět. :frowning2:
19. lis 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. lis 2009 v 18:56  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji
19. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
super lucínku :slight_smile: my z tebe tady máme obrovskou radost! To víš, s rodinou to bývá těžké, zvlášť poté, co vás teď potkalo. Buď ráda, že máš kolem sebe takové fajn kamarádky :slight_smile:
19. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucí, ono to ještě nemusí znamenat dvojky, Gucci tuším taky měla vysoký hodnoty a čekaj jednu holčičku :wink:
19. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo holky ono je to jedno. Hlavně at je to v pohodě.
19. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
tak jsem hned ráno na 7mou nastoupila k doktorce na krev a s močí.. tak nějak jsem dofala že to bude všechno ale musím tam ještě jednou za chvíli na 9tou ještě na kontrolu ach joooo :astonished: mezi ty babičky a dědy už se moc těším.. doufám že tam něco nechytnu..teď když dneska je doufám můj poslední stimulační den a zítra doufám píchám pregnyl tak už se mi žádná nemoc fakt nehodí! :pensive:
Luci já myslím že to bude určitě v pohodě!Je to fakt náádherný číslo !Ale tipuju ty dvojčátka.. jsem zvědavá jeslti se trefím :wink: i když je pravda co píšou holky nemusí to tak být..
S tou rodinou je mi to líto:frowning2: drž se..jsme s tebou!
20. lis 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: já na to teď koukala a měla jsem cca 18. den po oplodnění hcg kolem 1400...ale asi to u každýho stoupá individuálně

no jo holky, už se tu brzy bude rodit, se nám to blíží...nejdřív gucci, pak irmi...a pak už to pojede jak po másle a každý měsíce příštího roku některá z nás přispěje přírůstkem :slight_smile:

wrtul: tak snad už bude vše ok. Hlavně, že ty se cítíš líp. Ale tu čekárnu ti taky nezávidím...drž se a nepřipouštěj si to. Ať se psychicky obrníš a nic na tebe neskočí :wink:
20. lis 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi cítím se líp ale mám kašel.. takovej ten jak se vykašlávaj hleny.. ono je to asi dobře tělo se čistí ale příjemný to není .. :stuck_out_tongue_closed_eyes: no doufám že mě doktorka shledá aspoň částečně zdravou.. stačí mi to na ten doběr vajuch...
nic jedu pak se ozvu...
pá pá
20. lis 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
PODPORY V TÝMU:
Puna13 (Pronatal TP), 1.IVF neúspěšné, 2.IVF 5/9,krátký protokol Synarel+Purogen,OPU 15.5., ET 19.5.,ISCI,PK - zavedeny 2 embrya, kontrola 2.6., neúspěšné
Chrobacek (Obilní Trh Brno),1.IVF +ICSI + PK od 29.května dávka Gonalu po 225 jednotkách a dávku Decapeptyl + Prednison+ UTZ 3.6. pravý vaj. 12,10,9,9 levý zatím nic.... UTZ 6.6. pravý vaj. 16,15,14,14,4x12 a levý 5 kousků 12 a 10.OPU 9.6. 4 vajíčka ,11.6. máme dva bojovníčky..ET13.6. 8bun. a 10bun.embryo - nic
2.IVF začínáme 17.8. 262j Gonal+Decapeptyl OPU 28.8.4 vajíčka ET 1.9. 2 kousky morulky test 10.9. negat.
Jindriska (Gennet Liberec), krátký protokol, 1.IVF 29.4.2009 neúspěšné, 2.IVF 11.8. poslána žádost na VZP, anopirin + kyselina listová, žádost schválená, 3.4. konzultace u Mudra a vyzvednutí léků, stimulka od cca 19.9.2009 - dobrý datum)

ČEKATELKY na stimulaci :

STIMULANTKY:
wrtulka(Helios Brno), 4.6 začátek stimulace - dlouhý protokol Provera,Decapeptyl +Merional 150 jednotek,IVF+ICSI+PICSI (PGD 7 embrijek - všechny se zastavily ve vývoji, PGD neproběhlo, SIVF protokol začíná 25.10.2009 Proverou, od 1.11.2009 utlumující injekce Decapeptylu

ČEKATELKY na // po ET (KET)

TĚHULKY:
hypo (Gennet Praha),1.IVF kr.protokol Puregon+Orgalutran,PK, ET 6.4.09, 14.4. //a HCG 149, UTZ 29.4.09-2 srdíčka,1.6.09 redukce ze 3 na 1 miminko
helenky (Gennet Praha) 1.IVF kr.protokol, Gonal+Orgalutran+Ovitrelle, ET 4.4.09, 16.4. HCG 237, UTZ 7.5.09-2 srdíčka, UTZ 1.6. 1 miminko
gucci (Pronatal Praha), 1.IVF kr. protokol s antagonisty, Menopur+Orgalutran+Pregnyl, ICSI, PK, ET 7.4.09, 16.4. //, 17.4. HCG 205,3, 22.4. HCG 3530, UTZ 4.5.09-1 srdíčko
irminka (Unica Brno), dlouhý protokol , 1. IVF od 15.4. diphereline+ později menopur, UTZ 06.05, OPU 9.5.- 15 vajíček, ICSI, PK, transfer cca 13.5 -2 morulky, mrazáček žádný, // čárečky na testíku, rozjeté OHSS ,5.6. HCG 7650
Ruda CRM Zlín-1 IUI neg.,1.IVF-ISCI, PK -kr. protokol, Gonal f + Cetrotide, OPU 21.5.-29oocytů, 26 oplodněno, ET26.5.-2 blastocysty + 12 sněhuláčků, 2.6. HCG 73,3, 5.6. 212, 12.6. 2451dvě dutinky, 19.6. 19000, UZV 1 srdíčko, zánik druhé dutinky
Lopata49 Gennet Praha 3x IUI negativní, 1.IVF-ICSI MA v 5.-6.tt, KET neúspěšný, 2.IVF+ICSI+PK- ET 25.5., 9.6. hcg 3243, 23.6. 2 srdíčka 6+4 tt
Siki26(Iscare Praha)2.IVF+ICSI, 8.6. Gonal 225j, 13.6. utz, 10folíků, 19.6. OPU, 8 vajíček, 20.6. zjistíme, jak se oplodnily, tak máme 5 bojovníčků, 24.6. zavedeny 2 embrijka, zítra se rozhodne, jestli zbylé 3 zamrazí, mrazáčci žádní, 13.7. HCG 8.717, 29.7. ultrazvuk, 2 srdíčka potvrzena (12,5mm a 11,9mm)
Miluse (Gennet Praha), 3.6 IUI- neúspěšné, 8.6. sjednání protokolu + revesi, krátký protokol 17.6. těhu test po IUI negativní, čekání na mrchu, mrcha dorazila 19.6., od 20.6. puregon 225UI , od 25.6. orgalutran. 25.6 kontrolní UTZ, vpravo 6 folikulů, vlevo 5, všechny zhruba 11 mm, velké. 27.6. další kontrolní UTZ, folíky jsou ještě malý cca 14 mm, zvýšena dávka puregonu ze 150 na 200, OPU 2.7. - 15 folikulů z toho 12 vajíček, ET 7.7. - zavedeny 2 blastocysty, test za 14 dní - OHSS, 14.7. slabá //, 17.7. potvzeno HCG z krve 238
dckami (Pronatal Teplice) 2.IVF 5/09,krátký protokol Puregon+Orgalutran,OPU 25.5.09, 2 vajíčka, ale nepřežila,
ultrakrátký protokol odebráno 6 vajíček, zavedeno jedno embrio a 19.10 na testu//
evak99 (Gennet Praha), 2x neúspěšné IUI, 1. IVF (krátký protokol), od 26.4 Gonal + Cetrotide, Orvitelle 4/5, OPU 6/5, ET 9/5, ICSI, 1 bojovníček, 1 mrazáček - bojovníček nevyšel, biochem. těhu; KET nerealizován, přirozené těhu, 12.10. HCG 1457
Zuzka72 (Reprofit Brno) 1.IVF-ICSI, krátký protokol, OPU 26.6.2009-2embrya (14mrazáčků)
Kapr (Iscare Praha) 2xIUI neúspěšně, 6/08 1.IVF+ISCI MA v 9tt, 12/08 přirozené těhu MA v 7tt,
imuno-překonán CMV virus, genetika - trombofilní mutace potvrzeny, 18.4. 3.IUI- ne,14.5. 4.IUI-ne cca 30.5. začínáme krátký protokol Puregon 150 ml + Clexane + Cetrotide 2.IVF, 7 vajíček, ET 13.6. 2 blastocysty, žádný mrazáček - neúspěšné; přirozené těhu
Lucifirek- 1.IVF I/08 test. 2.3: negativní, 2.IVF,začátek stimulace 2.10., 1.utz 23.10.,OPU 29.10.,ET 3.11.,test 19.11.09 //

DĚTIČKY:
Hypo - holčička
Helenky - ???
Gucci - holčička /gučiová/ TP 27.12.09
Irminka - 2kluci /Bořek a Bruno/ TP 31.1.10
Ruda kluk - kluk /Rudolf/ TP 7. nebo 14.2.10
Lopatka - ???
Siki - páreček /Matěj a Natálka/ TP 8.3.10
Miluška - 2kluci /Vilém, Kryštof nebo Tadeáš/ TP 24.3.10
Zuzka72 - 2kluci / Petr, Tomáš/ TP 9.3.2010
dckami - ???
Evča - ??? TP 19.6.10
Kapr - ??? TP 10.7.10
20. lis 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je dobře wrtul. pak dej vědět.

já teď poběžím do města koupit nějaký vánoční dárky..chci to mít doma, než začnou ty epidemie... :frowning2: :slight_smile: ale moc toho kupovat nechci, příští rok bude spousta vydání :wink:

jo a opravila jsem tabuli, přidala jsem lucíka do těhulí:slight_smile: takže teď je řada na wrtul a na chrobíkovi a jsme kompletní!!!!!:grinning:

myslím moc na irmi, snad je ok a v nemo se o ní dobře starají...
20. lis 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já teprve v devět vstávala,dnesk jsem se po dlouhé době vyspala. Ráno v sedm jsem vstávala na wc a na injekci a bylo mi špatně. Tak jsem si řekla,že se těším,až zavolám mamce a budeme si o tom povídat. A až potom mi došlo,že jí vlastně už nezavolám. Táta mi ráno volal,jak mi je a že měl špatnou noc,že mamku pořád slyšel. Bude to asi trvat,než si na to člověk trošku zvykne. Asi to je i tím,že mamka byla jediná s kým jsem si rozuměla dobře. Vánoce budou asi taky moc těžké.
POřád cítím píchání v bříšku,aspon se tam pořád něco děje. Půjdu si číst o těhotenství,aspon si zlepším náladu.

Wrtulko,těším se na dobré zprávičky.

Evi děkuji za změnu v tabulce,máš pravdu,za chvíli tu budou maminky.

Holky já jsem si vůbec nevšimla,že je Irmi v nemocnici,co se stalo? Nějak jsem to přehlédla.
20. lis 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsem si to přečetla
Irmi,tak se drž. Kámoška konec těhu s dvojčátkama také strávila v nemocnici,ale pustili ji vždycky aspon na víkend domů. Ale určitě je lepší,být doma ve svém. Ale určitě by ses doma nešetřila tolik,jako v nemocnici.
Člověk doma chce udělat to a tamto. Držím ti moc pěsti.
20. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak to máš krásné HCG :wink:
Já tipuji 2jky. Kdy jdeš na UZV?
20. lis 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucíku, to je super, hodnota nádherné, je jedno jestli jedno nebo dvě, hlavně, že jsi těhulka, aby toho utrpení nebylo příliš, je to určitě to, co tě podrží nad vodou, teď to bude težké, vánoce...
Wrtulko, tak zítra Pregnyl a jede se z kopce, za chvíli se testí jako u Lucíka, to bude na vánoce veselo... chrobík nás dožene...no ona si bude užívat bříška a my vstávání k miminkům..
Irmy je snad v pohodě, jí neublíží být v nm., je to neposeda a doma by určitě neležela, to už ji známe...
držte se holčiny :slight_smile:
20. lis 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříká utz bude 3.12. to je hezké datum,já mám 3.2. narozeniny. A první testík jsme dělali 14.11. a moje mamka má narozeniny 14.2. tak nám ty číslíčka přinesla štěstí.
Rudy,ted je to malinké,nebo malincí opravdu to jediné,co mě drží nad vodou. Jsem doma sama a je to o to horší. Včera jsem byla u kamarádky a hodně mi to pomohlo.
Tak tak Irminka by určitě nevydržela doma ležet.
20. lis 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem zvědavá.......a napnutá jak kšanda :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
znám to, jak je člověk v těžké situaci, je o ot težší, když je doma sám..,ale venku je hezky, tak zkus procházku nebo zase kamarádku..škoda, že jsi daleko, mohli jsme jít na kafe...
20. lis 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpět od paní doktorky..
krev i moč a všechno mám ok :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
paní doktorka říkala že mám ještě nasadit klidový režim jakože abych neprochladla a tak.. přece jen měla jsem angínu, ant mám dobrat do neděle.. a v pondělí na odběr vajuch :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak já mám 5.12 svátek třeba budu už moct testit :wink: :grinning:
je tady krásný počasí ráno sice byla brutus zima ale teď vylezlo sluníčko.. a je příejmně..
půjdu si dát čajík a udělat si k obídku.. možná trochu pozdnímu (než se rozhoupu a tak) plněnou pečenou cuketu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
no a zítra ráno v 5:00 vyrážíme s manžou směr brno na doufám poslední kontrolu, UTZ.. pregnyl... no jak tu píšete asi pojedeme z kopce a doufám že to dobře dopadne!!!!!!!!!
Luci člověk co odešel moc chybí.. ani si nedovedu představit jak moc by mi chyběla mamka.. a to na ni občas nadávám.. víš vždycky si vzpomenu na dědu, umřel mi když mi bylo 15 z ničeho nic.. a ten mi moc chybí do dneška.. byl to strašně moc hodný člověk, měl na mě spoustu času a předával mi svoje zkušenosti, paměti.. víš vypravěl mi o druhý světový a tak..
no a vzpomínám si jak jsem se ho jendou jako ještě malá hloupě ptala.. kdy umře a on mi řekl že to jen tak nebude že si se mnou zatancuje ještě na mý vlastní svatbě.. tentkárt jsem to nechápala ale když jsem se vdávala tak jsem si tohle všechno uvědomila.. a bylo mi to najednou strašně moc líto.. to jen že pak se člověk s tou strátou srovná ale ten člověk mu chybí asi už celý život.. pořád si říkáš co by řekl na tohle, co by si mysell o tamtom..
to jen že to chápu .. co prožíváš.. jen s maminku to musí být mnohem inteznivnější.. teď.. ale bude to bolet míň uvidíš.. miminka ti v tom pomůžou! věřím tomu!
20. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,jo,jsem ráda,že mám aspon takovou kamarádku. Zrovna jsem jí valala. Jen jsme si plánovali,že budeme na mateřské spolu,ale bohužel dvojčátkům už budou dva roky a když já porodím,tak ona bude doma max.půl roku a půjde do práce. Tak je to škoda. Snad si tu najdu jiné maminy. Abych pravdu řekla,moc kamarádek nemá,vlastně jenom jednu nejlepší a druhou taky dobrou. A ostatní jsem jen známí.
20. lis 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci třeba se seznáníš v porodnici :wink:
20. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci-krasny HCG :wink: neboj presne tak se seznamis v porodnici...ja tu taky nemam kamaradky jen zneme a tak si porad neco vymyslim,abych se nenudila :wink:
wrtulko-tak at to je zitra posledni UTZ a pak at uz mas bobiskove v sobe :wink:
20. lis 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek