• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Holky já si myslím, že pak s kočárkama se člověk opravdu seznámí. Vidím to na maminách tady u nás.
V našem objektu kde bydlíme je teď tolik mamin.....a všichni se slézají a děti si spolu hrajou..... :dizzy_face:
20. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr to mas pravdu :wink: to se pak hledaji kamaradky lepe :wink:
20. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
..........ikdyz já mám hodně kamarádek, které už mimča mají. A protože je většina paneláková, tak si myslím, že u nás bude věčně nabyto :dizzy_face: máme byt s předzahrádkou kde máme i bazének, takže pro děti supr čupr. :grinning: No a tím pádem se i já trochu bojím, že se budu méně venčit, protože vystrčím kočár na zahradu a je to :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko díky moc bojím se ne tak odběru ale toho potom :pensive:
jinak já mám dvě kamarádky jedna čeká druhé a druhá mám mrňouska 3 měsíčního když se to povede tak zapadnu poměrně bez problémů ... ale jeslti ne tak budu vozit sama a z nich už budou babičky :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak už se mi peče mňamka je vidět že je mi líp už má hláááád :grinning:
20. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko neboj se niceho....pak musis jen odpocivat....a nedelat nic moc namahaveho a uvidis dopadne to :wink:
20. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko jenže minule jsem byli bez transferu víš..
proto se bojím..mám k tomu bohužel dobré důvody..
20. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci, já tipuju taky dvojčátka :wink: Tak se hlavně drž a zkus myslet jen na hezké věci ju? Ať jste všichni v pořádku :wink:
20. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha to jsem nevedela :wink: ale ja si myslim,ze to dopadne i kdyz vim,ze se bojis :wink:
20. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko měli jsme 7 bojovníčků.. po třech dnech všichni krásní a po dalších dvou dnech nám zůstal jeden pomalejší všichni ostatní se zastavili ve vývoji... ještě se čekalo na další den jeslti bude transfer s tím posledním nejlepším a nakonec to odpískali protože po 6 ti dnech kultivace to měla být blaktocista a byla to morulka.. takže se taky zastavilo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
20. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem netusila :wink: je to hrozny....my poprve a po druhy nemeli zadny mrazacky a tak kdyz jsem sla do tretiho IVF,tak jsem se hrozne bala a kdyz nam dr.rekl,ze mame jen dve na zamrazeni,ze jinak neprezili,tak jsem byla rada a kdyz se nam nepovedlo IVF a potom uz byli jen ty mrazacci,tak jsem neverila nicemu a podivej jedno se chytlo a jsem rada....musis porad verit.....ale je to tezky vim to.....
20. lis 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko však my věříme..
přece jen tím že jsem byla bez transferu tak máme jeden hrazenje pokus IVF navíc... což člověku když nic jiného přidá na klidu...
nicméně oba věříme že tentokrát tam budou šikovní mrňouskové co to dotáhnou do bříška nebo do mrazáčku.. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
ale strach mám po tom všem...
ale to asi chápeš.. však toho máte za sebou taky hooodně a jste fakt dobří že jste to nevzdali..
takže ty už nemáš žádný mrazáčky?a proč vám vlastně nejde přirozeně otěhu?
20. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko byli by mrazacky,ale v Brne proste z nas tahali jen penize a proto to takhle dopadlo :wink: ale to uz je pryc...a muzu ti rict,ze byl u nas uz pomalu rozchod a nebylo to vubec jednoduchy...ale ustali jsme to oba a jsem hrozne rada....u nas problem?V Brne me rekli,ze neovoluji a manzel spermiogram uplne v prdeli....nakonec ja ovoluji a manzel spermiogram na dvojku :wink: a byli u me srusty,ktery me branili otehotnet,takze laparka a povedlo se to hned :wink: ale to v Brne nevedli a nebo nechteli vedet.......
20. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
coko a v Brne kde jeslti se muzu zeptat?
20. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro vás holky těhulky s dvojčátkama http://www.vystava.xf.cz/
20. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky určo děsné útrapy, my holt máme k těm miminkám delší cestu, ale hlavu vzhůru :dizzy_face:
Ať se tu zase necyklíme v ponurých vzpomínkách :wink: :slight_smile: ty ničemu nepomohou.
Coko to neví, ale Wrtulka ví moc dobře co myslím. Už se mi otvírá šuplík s vařuchou :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kapříku :grinning:
už nic neříkám... :wink: a máš pravdu :wink: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nevim co?Ale uz mlcim a nic nerikam........ :zipper_mouth: nechci,aby tady byli nejaky neprijemnosti :grinning:
20. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale coko mi tu jedeme v pozitivním myšlení a v umění správně si přát.
To jsem v červnu po neúspěšném IVF přišla s tím, že se nezadařilo, ale že na to prdím, protože jsem se rozhodla že do Vánoc budu těhu přirozeně a bude to kluk. :wink:
No takže asi tak. No a stalo se :wink: ....a přání fungujou a holky tady to moc dobře vědí.
Takže si tu na nějaké chmury a stýskání nepotrpíme, ale hledíme do krásné budoucnosti, která bude už jen a jen dobrá :grinning: :grinning: protože bude taková jakou jí chceme mít :sunglasses: :dizzy_face:
taaaaak.
A pokud někdo začne chmuřit, tak dostane naplácáno. Proto ta vařucha. :wink:
20. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kapříku :grinning:
20. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo Lucif, myslíš že by tam měli vystaveny i normální kočárky? vypadá to na super testování :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta výstava vypadá výborně lucif. Tuším, že zuzka stále neměla vybráno, nebo se pletu?
a siki? ty už kočárek máš?

holky, já vlítla do dvou obchodů, koupila mažnovi dva dárky a mám to po kupě! a co víc, mám z toho ohromnou radost! :slight_smile: sice jsem tam nechala víc, než jsem plánovala, ale neva.

jasný kapr, nesmíme se vracet k našim chmurům, pozitivní myšlení funguje!! Takže wrtul, netrápit jen těšit!!! :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, my už kočárek máme, mám ho v albíčku. Sice cena je děsná, ale je fakt super - Easy Walker. Jsem z něho nadšená a už se těším až si pro něj v únoru pojedeme.
20. lis 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, už jsem koukla siki. No mě se tenhle Easy Walker líbí na dvojky asi nejvíc... :slight_smile: všechny kočárky jsou drahý. Asi na tom ti prodejci pěkně vydělávají....
20. lis 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi povídej. Jen doufám, že nezklame a bude fakt dobrej...Za ty peníze by měl být :grinning: zatím jsem na něj teda slyšela jen samé pozitiva, tak uvidíme...
Ty už sis nějaký vybrala?
20. lis 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a myslíte ža na té výstavě budou vystavené i kočárky pro jedno mimi? :slight_smile:
20. lis 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě ne siki, včera jsem se poprvé podívala a konzultovala s kamarádkou, co má 7měs. špunta...ale zatím vůbec nevím. Představu máme, to jo, ale podle té mé kamarádky půjde těžko naplnit :wink: A navíc si říkám, že máme čas...mě spíš teď tlačí vyřešit tu porodnici...se mi do toho nechce, ale budu to muset brzy rozseknout...kde budeš rodit ty siki?

kapr nevím, vypadá to spíš jako výstava pro dvojky...co jela bys tam? :wink:
20. lis 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapr, já si taky myslím, že půjde spíš jen o dvojčátka.

Evi, já budu rodit v Brandýse. je to jedna z nejbližších porodnic a doufám, že tam nebude takový nával jako v ostatních porodnicích v Praze. Neregistruje se tam, tak uvidíme...Jestli vydržím do 36tt, tak tam začnu chodit do těhu poradny. Příští sobotu tam mají "den otevřených dveří", tak se jedeme podívat.
mezi jakými se rozhoduješ ty?
20. lis 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych tam jela. :unamused: škoda. Kočárky pro dvojky vypadají fakt jinak.
20. lis 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapr, já jsem přemýšlela, že se tam pojedeme podívat, ale je to z Prahy dost daleko :unamused: A když už jsme pak kočárek koupili, tak už to vůbec nemá cenu...A výstav pro jedno mimčo ještě určitě bude hodně.
20. lis 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No když už jste koupili tak nejezděte :wink: To dle nemého nemá moc smysl. leda že by tam byla ještě výstava všech věcí na mimi :dizzy_face:
20. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek