• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
jak to,že nedáváš o sobě vědět jak ti je :rolling_eyes:
20. lis 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to bude zase v březnu výstava všho kolem dětí v Brně,to budeme mít měsíc, tak uvidíme...
holky plánujete některá malovat malým na zeď pohádkové postavičky? já bych chtěla krtka,ale malovat neumím,tak se moc nevyznám..myslíte, že mi namíchají v obchodě jen malé množtví barvy???
Tak irminka asi opravdu poslouchá a leží...
byla jsemv práci právě měli jet pro maminu 31tt kontrakce po 2 minutách 4 porod a krvácí...no neznělo to moc hezky, nevím jak to dopadlo..
taky teď v té porodnici co tam chci rodit mamina přišla na vyvolání porodu, přenášela pár dnů a řekli jí, že je holčička mrtvá a muela ji porodit..to je teda mazec, to bych asi umřela...
naštěstí my jsme tady pozitivně naladěné a nic takového se nás netýká že??? jen to nemůžu dostat z halvy....
20. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
angie kdo? kapřík je neposeda?
20. lis 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to je pro mě :fearful:
20. lis 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý odpolko všem:slight_smile:
nakukuju s posledním infoškama..
byli jsme v Brně, UTZ a krev..
tak na UTZ byl na jednom vaječníku 4 vajucha 19mm a na druhém 6x19mm a cca 4x15mm..
tak uvidíme kolik bude vajuch .. respektive kolich jich bude zralých.. doufám že aspoň těch 10 co si tak moc přeju!
21. lis 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtulko,to je hezká zprávička,vajíčka rostou. Zatím holky pa,mám pořád nějakou depku,tak sem radši ani nechodím. Abych vás s tím nenakazila.
21. lis 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to je mi líto s tou depkou :frowning2: ale tak když se ti bude chtít ...jsme tu pro tebe...
21. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko holky
jdu vás zkontrolovat :grinning:

co je nového?
luci: gratuluju k HCG :wink: , na ty hodnoty vůbec nedej, koukni na mě, mě tipovali všichni trojčata :grinning: , je to fakt u každého individuální :wink:
wrtul: super úrodička :wink: , moooc ti držím palce, aby to už konečně vyšlo :wink: , zůstali jste ve stejném CARu?

Jinak u nás nic nového, byla jsem ted týden u našich, dnes se vracím domů a už začnu pomalu ale jistě prát věci pro malou a chystat se, páč manža už začíná vyšilovat :grinning: , zítra jdeme ještě na velký UTZ a pak už budu chodit asi do porodky na monitory. Doufám, že holčička do ledna vydrží a nenechá mě trávit vánoce v nemocnici, to by mě fakt piclo.
22. lis 2009 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ránko..
Gucci moooc ráda tě vidím tý jo už 36t to letí!!!!
Tak uvidíš jak se malá rozhodne jít na svět..
jinak mě začnají chytat nervičky.. včera jsem nemohla vůůůbec usnout usnula jsem někdy až kolem půlnoci..a už půl hodinu tu straším oprtoti celému týdnu kdy jsem vydržela spát 12 hodin je tohle úplnej opak..no nervy..
přemýšlím nad spoustou věcí ale nebudu rozepisovat Kapřík by mě dala vařečkou :grinning:
každopádně dneska se zbalím, připravím všechny formuláře a zítra razíme..
jo poslední injekce byla v pohodě.. vůbec to nebolelo až teď ale to je asi u Pregnylu normální..
gucci ani zůstali jsme ve stejném CARu protože CAR jsme před tím změnili už 2x :grinning: a tady se nám líbí.. no až na to šíííílený dojíždění.. nicméně když to teď nevyjde tak do toho půjdeme ještě jednou.. ale za dlouho a jinde..jen tak se nevzdáme...
22. lis 2009 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulkko tak tfuj tfuj tfuj... vajíčka máš krásně nachystané...
gucci teda už se to fakt blíží..já už chci pomalu prát teĎ, no co kdyby něco a pak budu fakt koulička... do toho vánoce...,ale až bude komoda, ať mám věcičky ´kam dávat...
tak držím všem palečky a přeju krásnou neděli
22. lis 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky manža chytnul tu anginu ode mě...
asi měl v noci i horečku :rolling_eyes: takže průůůůůser sem zvědavá co tam bude zítra za kvalitu a hlavně jeslti dost živých :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda pri nedeli :wink:
22. lis 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul-podle me ,kdyz je nemocny v zacatku,tak to nema vliv na spermose :wink: ale radsi tam zavolej a zeptej se jich primo
22. lis 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dneska tam žádnej doktor asi nebude.. teda ten můj asi vůbec ne..
přece jen je neděle.. a teď už asi se nic moc nedozvím..sice jako je tam nějaká linka 24h denně v krizových případech ale to tohle asi není...
ráno měl zvýšenou teplotu 36.9 tak si myslím že vnoci měl horečku propotil dvě pižama..
no na dnešní noc mu dám paralen a budeme se modlit co nám zbývá že
22. lis 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul a co pohotovost....zkusit tu a tam se zeptat :wink: treba poradi oni.......
22. lis 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,přeji hezkou neděli.
Wrtulko vy máte teda pech. Moc mě to mrzí. Ale snad,když je to v začátku a zítra bude odběr,tak to nebude mít vliv,spermouši se obmněnují jednou za 72 hod ne?
22. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci to nevím..
spermouši se vyrábí 3 měsíce ale nevím jak rychle je něco může zabít...
no uvidíme..
22. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul s těma dnama máš pravdu,ale je tam ještě něco v těch hodinách,ale ted sama nevím . Když je manžovi tak krátce špatně,tak snad to nebude tak zlé. Uvidíš,oni tam určitě nějací budou :wink: Budu ti zítra držet pěsti. At zabojují blouci.
22. lis 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci moooc děkuju..
kočko a jak je? co miminko...zlobí tě? dává o sobě vědět :wink:
jinak já už jsem vykoupaná, mám ohlolený nožky aby se mě zítra doktor nelek..už tak bude stačit když tam budu ležet jak kráva na porážku a ještě abych měla nohy jak chlap :grinning:
no a mám zbalenou košilku a bačkůrky.. taky všechny formuláře no snad mi nic důležitýho nechybí :pensive: no a bojím se.. ale to je asi normoš :sweat_smile:
22. lis 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko hooodně štěstí s rudíkem přejeme a neboj, manža bude v pohodě, ať si dá vlažnou sprchu, na noc Paralen i když nebude teplota a hlavně buďte v klidu....věřím, že to dobře dopadne, vybojovakla jsi to ty, zvládnou to i spermoníci, misky jsou a barvičky taky a fajn doktor nachystaný...neboj, dopadne to dobře, vím, jsou to nervy,ale zítra bude líp a pak už to bude jen mezi nebem a zemí a vy jste přeci ve frontě na řadě ne? tak je to tutovka..
Lucíku ahojky, už je špatně???
Irminka asi odpočívá ve špiotále co? no a já jdu péct buchtu se švestkama...
22. lis 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudíku moooc děkujeme za držení pěstiček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulí a rudi,no je tak nějak pořád mizerně,celý týden jsem nemožná. Jenom sedím a koukám do blba. Ale jinak mi zase tak špatně není,cítím se celkem dobře. Pobolívá bříško a hodně prsa. No jo,musím si zvykat. Snad bude brzo lépe.
Wrtul zítra budu na tebe myslet. :wink: držím palečky
22. lis 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci díky..a nejsi nemožná! Takovouhle reakci by měl každý a navíc jsi těhulka takže zasloužíš spoustu odpočinku!
holky zeptám se..
včera na UTZ mi doktor řekl že nemám moc nerostlou sliznici.. že mi na to zítra něco dají nějaký hormony nebo tak.. stihne za 5 dnů narůst?
a může to být těma antibiotikama že ji mám menší? minule s tím problém nebyl..
22. lis 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulko,u nás se dává na sliznici estrofem 3xdenně. Měla by to stihnout dorůst. A kolik máš? Já měla 8mm a zdálo se mi to málo,ale prý to stačí
22. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
LUci já si to nepamatuju..
počítali jsme folíky a pak mi měřil tu sliznici .. i když možná říkal 4mm..to je půlka co jsi měla ty...
22. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a ten estrofem se jí nebo co? :grinning: nebo píchá?
22. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha tak už vím optimální výška je prý 9 až 11 mm tak to mám co dělat teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
naroste to za týden?
22. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulíne, moc na tebe budu zítra myslet! A neboj, ať se manža zařídí, jak psala ruda, a vše bude ok. Spermoníci se dělají 3 měsíce, takže byste měli být ok! A já si prostě myslím, že jak máte takhle na začátku pech, tak konec bude dobrý!!! uvidíš! Hlavně buď pozitivní zítra jasný!!! :slight_smile: tfuj tfuj tfuj!

lucinku: naprosto normální reakce. Hlavně si nic nevyčítej, máš-li chuť čučet do blba a přemýšlet si, tak to dělej!!! Jednak máš za sebou velkou ztrátu a za druhý jsi těhule!!! Takže vše dovoleno, jo? Jen se snaž být někdy trošku veselá, aby byli mimisci taky veselí! Vím, že to jde těžko, chápu, že nemáš chuť mít kolem sebe cizí lidi, ale určo máš něco, co Tě vždy pobaví a rozveselí!!!! :wink:
papa a hezký večer holky!
22. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi budu nejpozitivnější jak to jen půjde slibuju!
pá pá krásný večer i tobě :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko,tak na zitra at to dobre dopadne a bud v klidu vse bude OK........ :wink:
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek