• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
autor
coko moc děkuju :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak nam pisni jak si dopadla :wink: a nezapemen pravou :grinning: rano........
22. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím v neděli,

jen ve spěchu, Wrtul na zítra budu držet palečky, aby všechno dobře dopadlo :wink: , myslím na tebe holka a už se těším na lízátka :grinning:
22. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

wrtulko tfuj tfuj :slight_smile: at se to dnes rozjede tím správným směrem....
23. lis 2009 v 07:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě to Wrtulko doroste,kdyby ne,tak by to už určitě řešili dřív. Estrofem se bere orálně. Tak na dnešek hodně štěstíčka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky, jak se máte?

já vyléčila mykózu a teď mě hrozně škrábe v krku, tak snad se z toho nic nevyklube. A mám rýmu...tak budu zalezlá a pít čajíčky :slight_smile:

tak co kapr, jak se cítíš? :wink:
23. lis 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi na bolesti v krku máš ty své metooody ne? :slight_smile:
23. lis 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jasně luci :slight_smile: už cucám česnek. a taky jsem večer a ráno kloktala slanou vodu, jak radila kapr - jako prevenci před chřipkou. to mi vždycky radívala babička, že je to dobrý na bolest v krku... :slight_smile: ale štve mě to. sice jsem měla včera pocit, že mi párkrát byla zima, ale ne zas tak moc...

jak ti je luciku? co plánuješ na dnešek? do car jedete až příští týden?
23. lis 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Téééda, tak jsem vás dočetla, Wrtul držím palečky a s tou vařečkou neboj. Strach je normální. A pokud necháš negativní nmyšlenky které přijdou hned odplavat, tak tvé přání neohrozí :wink:
Luci jsi statěčná. Však ono bude líp. Už se těším na tvůj první UZV :wink:
Chrobi dobré ranko, něco nového u vás?
Evi doporučuji koupit vincentku. Fakt. Nosní sprej zažene rýmu a vodu každé ráno kloktám. jednak je to prevence a jednak to ničí bacily a můžeš to při těhu. :dizzy_face:
Jinak se cítím pořád stejně těhotně.
Vůbec jsem teď na nic nemyslela, bo sem to opravdu hodila za hlavu a jen jsem se o víkendových nákupech kochala věcičkama na mimi. A koupila jsem první věc. První fotoalbum pro miminko. Je to od početí až do 3 let.
Původně jsem chtěla knížku, ale pak se mi líbilo tohle, protože tam je místo na nalepení těhu testů, pásky z porodnice, prvních vlásků a tak :slight_smile:
......a taky se trochu začínám bát středy, ale co. Mám to objednané :dizzy_face:
23. lis 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku, žadný strachy, všechno bude v pořádku. jak píšeš, máš to objednané a jsi pozitivní!!! A šetříš se..???
No jo kloktám tu slanou vodu, ty triky, co jsi minule poslala jsou super. Ještě jsem četla, že si máš kdyžtak po příchodu z města/práce opláchnout ruce alpou... :slight_smile:
v kolik tam ve středu jdeš?

holky, zkušený těhule, jak musím jít na tu krev v rámci testy v prvním trimestru - tak mám jít nalačno? asi budu muset zavolat do gennetu, jsem se zapomněla zeptat. mám tam jít tenhle týden....
23. lis 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kapříku neboj se, dostaneš na prdel :angry:
Wrtule, myslíme na tebe!!! a taky na Irminku, jak se válí ve špitále a musí poslouchat...
ještě jsem v pyžamu a snídám, ale už valím s psékem, právě se protahuje, tak už se asi dospal... :grinning: /samo u mě v posteli.../
23. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák IRMI, musím na ni pořád myslet, snad je vše OK.
23. lis 2009 v 10:03  •  4 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já na irmíka taky myslím, ale jak psala rudík, ona je neposeda, takže v nemocnici je zaručeno, že nebude nikde pobíhat :wink:

no jo rudíku, to se máte s pejskem báječně :slight_smile: tady už hodně fučí.....jakou buchtu se švestkama jsi pekla? :wink:
23. lis 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo holky, vždyť já vím :dizzy_face:
Evi jdu zase ráno. Takže to ani nepostřehnete :slight_smile:
Na Irminku taky myslím, ale určo je ok a pod dozorem :slight_smile:
Rudy my se takhle protahujeme s psékem než vstávám. A jelikož chodím teď brzo spát tak vcelku brzo vstávám, takže se můžeme ještě pár minut mazlit :grinning:
23. lis 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi,tak nějak přiměřeně,pořád doma nic nedělám,do ničeho se mi nechce. Dnes odpoledne akorát půjdu k tátovi mu pomoct na zítra nachystat řízky a salát. Nebudemedělat hostinu v hospodě,jenom doma. Nikdo na to nemá náladu. Já bych ten to minulé a zítřejší úterý nejradši vymazala. :frowning2: Ale manža a ti drobci u mně mě drží trošku nad vodou. Na utz jedeme 3.12.,tak snad bude všechno v pořádku.
Kapříku,to je hezké album,to jsem ještě takové neviděla,jen ty knížky.
Irminka se snad má dobře,aspon ji to nedráždí něco pořád dělat.
23. lis 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ufffufffufff Luci to je příští týden :dizzy_face: :slight_smile: Tak to se už moc těším kolik jich tam bude.
23. lis 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, na ty testy být nalačno nemusíš :wink:
23. lis 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr milu, já věděla, že ty to budeš vědět! :wink: tak to je fajn, nalačno bych umřela! :grinning:

luci, zítra to bude těžký, ale musíš věřit bobískům a manžilkovi! bude zase líp, uvidíš. pomůže ti čas. a dneska se trochu rozptýlíš tím chystáním jídla na zítra...no a příští týden už ti dr. řekne, zda dva nebo jeden! :slight_smile: už jsem napjatá jak strunka!

tak nám pak hned nahlásíš kapr! :wink:
23. lis 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se také těším,snad bude všechno v pořádku,určitě bude. Musí. Snad nám ty datumy donesou štěstí. Testovali jsme 14.11. mamka má narozeniny 14.2. a byli tam 2//. A 3.12. je utz a já slavím narozeniny3.2.
23. lis 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Wrtul, Irmi, držím palečky, aby vše dopadlo, tak jak má, takže čuprově :wink:

Evi, já jsem na krvi taky nalačno nebyla a bylo to v pořádku...

Luci, neboj, určitě všechno v pořádku bude :slight_smile: Drž se holka.

Já jdu zítra na cukrovku, tak doufám, že se z toho nepo... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki tak to vyšetření zítra ti moc nezávidím,ale určitě to zvládneš. :wink:
23. lis 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nojo Siky, taky se ti to už krátí. Za chvíli jsi na 30 tt :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki mě to čeká za cca 14 dní, ale prý je dobrý si sebou vzít neslazenej čaj, že to není potom tak sladký :slight_smile:, mě to tedy říkali rovnou, když jsem se tam objednávala. Ale moc se taky na to netěším :-/

Lucí, určo to bude dobrý, prostě musí :slight_smile:

Irminka se pořád ještě neozvala? Tak to ji určo drží ještě v nemocnici a hezky se o ni starají.

Wrtul, moc ti s klukama držíme paluchy :wink:
23. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem na to zvědavá. Milu, mně k tomu nic neřekli, tak si ten čaj raději vezmu, díky za tip :slight_smile: mě bude ale spíš asi unavovat to čekání. Prý je to tak na 3hodiny :confounded:
23. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi mám jeden super výborný, ovšem kalorický recept na buchtu , je to v němčině, celá knížka s buchtama a dortama a tahle je fantastiská, v podstatě klasika kynuté těsto,ale jen málo a pak hooodně nahusto švestky a zasypat skořicí a pak posýpku,ale ze skoro celého másla, tak je jí fakt moooc a je to slaďoučké a manža už má půl plechu v sobě, stačí čtverec a jsi sytá :slight_smile:
jo Irminka musí být pod dohledem, snad jsou kluci ještě v bříšku...tady bylo o víkendu děsně hnusně, inverze,IKEI, dnes je nádherně...tak uklízím , co jsem včera nedodělala, drhla jsem celou koupelnu do detailů a dnes vysavač, prachovka, chci umýt zem.. je to pořád dokola a malý se vrtěl, tak jsem dala pauzu...
kapříku, náš Arnošt je zvyklý jít na dvůr před půlnocí, tak mu nevadí, že ráno jdeme až o půl desáté...do postele jako nesmí,ale jak my vypadneme, tak než na sebe hodím v koupelně obličej, je tam...Luci, zítra to bude smutné,ale rozloučíte se a ty se snaž šetřit... trachty nesnáším...mysli na miminka, mamka by si přála, ať jste šťastní...a třetího se neboj, vše bude v pořádku, po tom všem prostě musí být..
siki oGTT ti teda nezávidím, tak ať nemusíš na dietku...
miluško, nám to nysypali do čaje,, lae i tak to byla hnuska a nic jiného jsme nesměli, no kolabovala jsem,ale vše se dá vydržet, to zvládnete, ale sladké je to hnusně...
jo siki, nejedla jsem od večera od sedmi, ráno vstala v šest, v sedm první odběr a to sladisko..no domů jsse, došla vyčerpaná těsně před jedenáctou a mám to 5 minut od Dr....
23. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Siki, jo to mě taky, drží tě tam prý min. ty 2 hodiny, kdy tam ráno musíš přijít na lačno, vypiješ ten "sajrajt" pak snad udělaj testy a za ty 2 hodiny znovu. Mě tedy na to připravily i kámošky, že je lepší si vzít s sebou ten neslazený černý čaj, že ti to dají do toho :wink:
23. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si udělala radost a na MMB jsem si objednala těhukalhoty, tak jsem na ně zvědavá :slight_smile:

Rudy, to se taky bojím, že tam budu hlady kolabovat, tak to jsem na to zvědavá, no já doufám, že v tu dobu už budu na neschopence, už mě to tu vážně neba a hlavně ani nevím jak mám za tím stolem sedět, kluci se tam vrtěj a já se vrtím na židli :grinning:
23. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no siki, budu na tebe myslet, vypadá to jako pěknej hnus to vyšetření...

rudíku díky, já nakonec peču stúdl, ale teď si jdu zalízt neb mě rozbolela hlava...ach jo.. :unamused: to mam asi z tý rýmy

milu a odkdy bys měla být doma?
23. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
milu teda za PN jsem vděčná, neschopenka od začátku a s neomezenýma vycházkama, to je prostě super, si ani nedovedu přestavit chodit do práce, už jen to vstávání a někdy jsem prostě spací...
teda Evi, hlava to je děs, pomůže tam magnezko, co můžeš ev. ještě paralen,ale taky tma a klid, hooodně pij a zkus se napařit, jestli je to se zaražené rýmy..
23. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evíku, zhruba od půlky prosince, neb tu v práci musí ještě něco dodělat, co jim tu nechci nechat, když už jsem to začala a je to plně v mé kompetenci a až to bude vyřízený, tak zůstanu doma. Dr. mě chtěl nechat už minule, ale ukecala jsem ho do konce měsíce.

Rudo, jo tak to se máš, já holt neomezený neměla, nechtěli mi je dát :angry: že prý nemůžou a bla bla bla ...... :rolling_eyes:
No to já jsem spací taky právě víc k ránu a dopoledne, většinou skoro celou noc pročumákuju a jdu tak min. 2x na záchod a zaberu až tak někdy kolem 4 hodiny :unamused:
23. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek