• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
Ty jo holky a musí se to na tu cukrovku dělat? :rolling_eyes: Když to slyším a čtu tak se mi úplně zvedá žaludek. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jo holky a už jsem vymyslela, jak vybruslím ze jména po tatínkovi. Pokud by naše mimi byl kluk :dizzy_face:
Já manžovi v červnu slíbila, že pokud se nám zadaří a bude to kluk, bude po něm. No a teď se nechci rouhat..... :slight_smile:
23. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě chce holky nechat gyn. taky doma. Ale prý spíš kvůli chřipkám. Mě se moc nechce, kvůli penízkům. :unamused: Tak doufám, že bude vše OK.
Jinak se mi motá hlava a pobolívá už 3 dny. Tak si myslím, že je něco s tlakem.
23. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapříku, no mě můj dr. říkal, že na tu cukrovku by měla jít každá mamina starší 25 let, ale např. mojí spolužačku na ni vůbec její dr. neposlala :-/, tak nevím.

Jinak já bych taky zůstala doma, ale kvůli penízkům, které se teďky před vánocemi více než hodí, jsem ještě chodila se zaměstnávat.
23. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Milu já jsem na tom stejně :wink:
23. lis 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, no uvidíme, snad to nějak dám :slight_smile:

Já už bych byla taky dávno doma, ale právě ty korunky mě pořád drží v práci. Chci tu být do konce roku. Ale už teď mě pěkně chytají záda, tak nevím... :unamused:
23. lis 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co ta Wrtulka? Už to má určo za sebou a je na cestě dom.
23. lis 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo no peníze, je to hooodně znát, jsem z toho na větvi najednou nejsem nezávislá a taky větší výdaje a menší peníze,ale moje práce se s těhu prostě zvládnout nedá, i kdybych byla v pohodě,nechtěla bych těhua Rudíka ohrozit....
Kapříku a jak jsi to vymyslela? prostě si přeješ holčičiku? :grinning:
Jo wrtulka a už fičí domůůůůů
23. lis 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky kočky..
je tu někdo chtěla bych si povídat...
23. lis 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wrtulko,tak jáááák? :slight_smile: POslouchám napnutá.
23. lis 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé Luci :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem z dneška plná dojmů.. takže to bude románek...
já taky!!!!!tak jak jsi dopadla....,,,????
pišpišpišpiš
23. lis 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže měli jsem to dneska fakt dráma :grinning:
vyjeli jsem v 5 ráno s tím že jsme tam měli být kolem 8 mé hodiny ..v Brně myslím..
normálně to nejezdíme víc jak 2,5 hodiny spíš i kratší dobu..ale dneska...no pondělí jsem se zasekli 16 km před Brnem v zácpě...takže už mi i volali z Heliosu kde jsme..
manža mě vysadil před Heliosem a já mazala všechno to vyřídit a on chudák jezdil a jezdil a hledal místo k zaparkování :rolling_eyes: no nakonec našel ale bylo to teda o nervy..
já v 8 no spíš kolem půl 9 té vyřídila všechny papíry a šla na krev, po 9 té už jsem byla na sále..
Pamatuju si jen že jsem zdravila doktora a on mi říká dobrý den a dobrou noc :grinning:
co mě trošku vyvedlo z koceptu bylo že na pokoji se mnou nebyly žádný holky na odběr vajuch já tam byla jediná, byla tam straší paní a mladší paní co byly na nějakých gynekologických operacích a pak holčina..co jsem si myslela že je na odběr vajuch a ona se pak přiznala že je tam na potratu.. jedno dítě už doma mají po umělku a tohle se povedlo přirozeně neplánovaně.. hodně špatně se mi to rozdýchávalo...

no pak jsme šli s manžou nahoru a tam mi řekli že jsem měla 24 vajec nechápu! Dvakrát jsem se ptala jeslti jsou fakt všechny moje :grinning: embrioložka říkala že se taky divili protože jsem měla 15 folikulů.. a že je sice jasný že některý nejsou zralý ale že dost jich tam viděla hezkejch.. tak uvidíme kolik jich bude zralých v reálu...
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky vždycky sem k Vám nakujuju. Wrtul gratuluji k velkému počtu a doufám, že už Ti to vyjde. Moc Ti to přeju. Brzy začnu znovu stimulovat tak k Vám budu chodit jestli Vám to nebude vadit.
23. lis 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a po narkóze jsem mela .. ale jak kafemlejnek.. vím že když mě vezli napokoj tak jsem se ptala jeslti je vajec dost a jeslti mi ty folikuly z toho stresu jak jsme nestíhali dojet v čas nepopraskaly :grinning: a táák no prča se mnou byla

pak jsme ještě s manžou čekali na výsledky těch testů DNA řekli nám je do hodiny..má to bohužel stejný jako loni...jo a embrioložka říkala že by tentokrát vypustila PICI ale vybírali by oni .. že minule se to u nás neosvěčilo tak že budou mít třeba šťastnější ruku..
všichni byli strašně moc milí a všechno.. fakt jsme si připadali jak nás obletovali jak nějaký VIP :grinning: prostě fakt super přístup..
no a to je celý zítra v 10 si budu volat kolik se jich oplodnilo a pak ve čt jak bojujou dál a v sobotu nebo v neděli transfer... když tedy bude.. což doufám že jo..
jsem fakt zvědavá kolik jich bude zralých 24 je hodně
vůbec to nemůžu pochopit měla jsem menší dávky hormonů než minule a minule jsem měla 18 vajuch..
i ty embrioložky se divily říkaly že koukali kolik v 15 folikulech je vajec :grinning:
23. lis 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mladamamko to víš že tě tu rády uvidíme..
a moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face: taky doufáme ale bojíme se..
23. lis 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedda to je fáákt drama a den plný emocí a zvratůů....zácpa, to je normálka, parkování děs snad všude..
teda dorazilo mě, že jde na potrat holka, co má jedno dítě po umělku...no nechápu to s tím nahoře, když chceš nedá, když nechceš dá...
ale teda ten výsledek je supééééér to je tutovka i do mrazáku....teď aby se krásně spojili..a jak dopadl manža??? měl něco dobrého???určitě nějakou mršku najdou..,ale hned jde i přes net cítit, jak se ti ulevilo a jak se směješ :slight_smile: gratulujuuuuuuuuuuu
Wrtul věřím, že tentokrát Ti to dopadne dobře.
wrtul drzim palce :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéé ahojky Evit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
moc děkuju...
manža to měl průměrný jako vždycky.. nebylo to naštěstí díky nemoci ještě horší.. ale lepší to nebylo.. to DNA nic moc.. nicméně říkali že 47% spermií má DNA v pořádku a mě stačí aby vybrali co já vím 18 dobrých spermií...takže to snad holky embrioložky najdou sou šikovný ne :wink: :grinning:
23. lis 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtul urcite sa to uz podari, musi
23. lis 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano rudíku ulevilo se mi protože po tom stresu ráno jsem si byla jistá že mi tam ty největší folíky už určo popraskaly proto jsem to pořád mlela v narkóze..
uvidíme zítra kdyby byli na zmražení to by byl sen..
jo už beru hormony na růst sliznice a od zítřka utrogestan....
23. lis 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evit bohužel nemusí..
ale teď už pro to nic neuděláme.. musíme těm našim bojovníčkům věřit a já budu celej týden natřásat peřinku aby se do ní v sobotu jeden nebo dva pořádně zavrtali :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
prostě věřím...
23. lis 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na zmražení budou,ale ty budeš potřebovat až za dlouho jako sourozence pro mimi co se podaří teď....dobrou noc!!!!
23. lis 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudi ta holčina s tím potratem mě hodně dostala.. naštěstí jsem tam s ní nemusela být moc dlouho ale bylo mi z toho dost blbě :pensive:
23. lis 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Wrtulko moc gratuluji!!Na tajňačku jsem šmírovala jak jsi dopadla!! :slight_smile: A s tou holkou.To mi teda hlava nebere,jak můžou dopustit dát Vás s ní dohromady. Nebo aspoň Tebe měli dát na jiný pokoj. :rolling_eyes: Já bych se asi bohužel neudržela a i když na to má svaté právo,tak bych jí asi něco řekla.Prostě bych to nezvládla mlčet a dělat,že jsem v pohodě. :unamused:
23. lis 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rudíku dobrou noc :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nadis moooc děkuju ..
no podle mě na mě jak jsme přijeli pozdě zbyla poseldní volná postel tečka. dál už to nikdo neřešil..
no já jak jsem byla ještě pod vlivem tak jsem jí myslím něco řekla.. ale spší jen jako že jsem v tomhle směru přecitlivělá nebo tak.. snažila jsem se aby neměla pocit že jí odsuzuju ale ona to asi stejně pochopila..
vysvětlovala že má roční děcko a manžel jí nepomáhá.. jezdí domů pozdě.. a tak podobně..
já jí to věřím ale špatně se mi snášela představa že na stejným operačním sále mě vzali vajíčka a jí miminko z dělohy :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
23. lis 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víš co měli by přece být trochu psychologové. :rolling_eyes: U nás v CAR jsou oddělené i těhulky od snažilek,aby to prostě nebylo snažilkám líto. Právě to je strašná představa.A ona byla na našem místě,taky se snažila co mohla,aby mimčo měla a teď tohle.Ale tak jí ani tak neodsuzuju.Asi k tomu má skutečně vážný důvod,ale spíš teda by mi to vadilo co se týče organizace v CARu že tohle dopustí. Já bych se možná ani nedivila,kdyby jí "zakázali" říct proč tam byla. :unamused:
No to je jedno.Každý ať si dělá co chce.Ale já bych to neustála a asi bych utekla. :grinning:
Teď budeme myslet na Tvé bojovníčky.Budou to šikulové uvidíš. :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek