• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Žirafky mimotelového oplodnenia 2009

5. listopadu 2014 
wrtul já tě naprosto chápu, mě by to teda taky vzalo, kdyby vedle mě položili holčinu, co jde na potrat...ach bože.
no ale mám z tebe radost holka. Dopadlo to krásně. Vidíš, jak jsi je krásně vyseděla!!! Teď na ně budeme myslet a těšit se, co Ti zítra řeknou!!!! tak hezkou dobrou noc wrtulí. A neboj, utrogestan udělá dobrou službu :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nadis já naštěstí vlastně utekla :grinning: ona šla až po mě a já odcházela jako první takže jsem tam s ní naštěstí byla jen chvlku a pak mě pustili za manžou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jo jo jsem zvědavá kolik bude bojovníčků.. a věřím jim budou to šikulové!!!Prostě budou a basta :wink:
hm vidíš to mě nenapadlo že bych z toho vinnila CAR..je fakt že bych se mnohem líp cítila na pokoji s holčinama co jim odebírají taky vajucha a ne miminka.. nic moc no..
navíc ty dvě paní vůbec netušily pořádně co IVF je takže se na mě koukali jako na cvoka.. když jsem tam pak přijela a kecala jsem a kecala že jsem snesla vejce a tak :grinning: :pensive:
23. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
a lucí ty se zítra drž. Nebude to lehké, ale mysli na mimísky, jo?
23. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evi dobrou :dizzy_face:
co je zítra Luci..ale asi tuším :pensive: tak se drž kočko snad ti mimískové trošku pomůžou..
23. lis 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul já jsem při OPU zas prý chtěla odcházet a byla jsem 1 pacient za existenci našeho CARu u koho museli použít zábranu na postel.. :grinning: :grinning: A na vajucha jsem se prý taky ptala pořád dokola. :grinning:
23. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nadis tak to jsem hned klidnější že nejsem jediná na kterou anestezie takhle funguje :grinning: :wink: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jíťo, ahojky, to vypadá dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jany:slight_smile:
no doufám... :wink:
23. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtulí obrovská gratulace,uvidíš,že tentokrát to vyjde,my se taky strachovali a vidíš,jak to dopadlo. Držím moc moc pěstičky. A zítra asi ne,ale za pár dní,kouknu,jak se jim daří. Uvidíš,že všechno bude super a budete mít mimíse. :wink:
23. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci moc děkuju :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
tobě zítra hodně síly :pensive:
23. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul, téééda, je vidět, že pěstičky se vyplatilo držet, tož držíme dál :wink:
23. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul no já se strašně styděla a raději jsem se nevyptávala co jsem vše říkala.Ale měla jsem 3 peřiny a takové teplé ponožky na noze co jsem jinak měla předtím v kabelce a ještě měly šňůrku protože byly nové. :grinning: Tak jsem asi chudáka sestřičku pérovala pěkně. :sweat_smile: Ale oni mi dali nějak víc narkozy prý,protože mě nemohli probudit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tak hezký večer holky a dobrou.Už jdu ležet.A dál držím palečky Wrtulce. :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ránko..
strašně moc děkuju všem za držení palečků..
to je hrozný já sem už zase vzhůru.. a to jsem doufala že budu spát až do 10 :grinning: ¨kdy mám volat na tu embriologii kolik máme bojovníčků... :frowning2: takhle tu budu čumákovat a bojim bojim..
mám asi otočenej den protože usínám brzo a probouzím se takhle..

no nic jak se rozední tak si najdu nějakou práci abych na to nemyslela...
24. lis 2009 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno,

wrtulko jsem napnutá jak struna :slight_smile:
24. lis 2009 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulínku, já se taky těším na výsledek. nebuď nervozní, ty to stejně neovlivníš. Už jsi jim dala, co jsi mohla. Teď už stačí na ně hezky myslet a povzbuzovat je :wink:

já mám za chvíli jet na tu krev kvůli tomu screeningu, ale je mi od rána zase zle od žaludku, tak to asi bude očistec. Včera dopol. mi bylo od žaludku fajn, tak jsem udělala spoustu práce, ale dneska to asi bude trochu peklíčko... :slight_smile: ale co bych pro mimíse neudělala, že jo? :wink:

taky myslím na chudáka siki, že tam teď nalačno někde musí sedět v čekárně.....

tak hezký den a wrtul, hned napiš! :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyyyyyjoooo, Wrtul, šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Tak hezky pozitivně dál :slight_smile: Tak teď sipěkně přej: Mám dva bojovníčky v bříšku a ostatní v mrazáčku :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Už se těším na desátou. :wink:
24. lis 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste holky všechny? Čekáte na 10 tou? :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Wrtul moc držím palečky určitě tam bude hodně bojovníčků.
24. lis 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
já čekám :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
chrobi a co ty jak se máš a co dál jak budeš bojovat
24. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky čekám :dizzy_face:
24. lis 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nás čeká imunologie protože v caru mi po ivf udělali základní imuno a byly tam hraniční protilátky proti spermiím, takže jsem se do toho obula a sama nás objednala na komplení imuno, ale až 3 měsíce po vysazení Prednisonu.... tak jak se to má správně .... v caru mi to vlastně nechali udělat blbě, protože mi vzali krev po tom co jsem měsíc brala lék proti těm protilátkám takže to nás čeká příští týden... a taky jsme přestoupili do jiného caru a tam půjdeme po mrše na nové spermio a hormonální profil ... ale věřím, že už tam nepůjdeme a že jsme si v neděli udělali miminko které se v pátek nebo v sobotu krásně zavrtá :slight_smile:))))))
24. lis 2009 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo nejhezčí chrobí. Já beru prednison taky.
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky...
zatím snad ty nejlepší zprávy měla jsem 18 zralých vajíček a z toho máme 14 bojovníčků
24. lis 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul super.
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
wrtulko no to je síla jsi nosnice jak prase :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem to přežila a musím říct, že to nebylo tak hrozný, jak mi každý říkal...Výsledky budou zítra, tak uvidíme, snad bude všechno v pořádku.

Wrtul, myslím na tebe :wink:
24. lis 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chrobi při 150 jednotkách merionalu a antibiotikách je to hustý :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
je vidět že dlouhej protokol ti fakt sedí :slight_smile:)
24. lis 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Wrtul supr čupr :dizzy_face:
Vidíš, ty kočko jedna :wink:
tak doufám, že teď už jsou chmury ty tam a že už se jen budeš těšit :grinning:
24. lis 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek